Якщо ви хочете скачати живі шпалери на планшет або телефон безкоштовно, то ви опинилися в правильному місці! Наша колекція налічує сотні Android шпалер різних жанрів: дівчини, тварини, природа і безліч інших. Наш каталог постійно поповнюється, ми намагаємося щодня додавати нові шедеври живих шпалер. На сайті реалізована зручна система підбору: просто виберіть свою модель мобільного телефону або вкажіть вашу версію ОС Android і система підбере для вас найбільш підходящі файли. Тепер вам не потрібен Google Play, якщо вам сподобались живі шпалери на Андроїд планшет - скачайте їх всього в один клік! На нашому ресурсі представлені повні, повністю робочі та безпечні apk файли. Використовуйте можливості вашого Android пристрою на повну!
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Wolf by orchid (Вовк)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 26
Wolf by orchid - дивовижні живі шпалери з хижими стайним лісовими тваринами - вовками. Встановіть ці шпалери і зазерніть в світ дикої природи, де живуть вільні і люті вовки, міцні духом і завжди віддані інтересам зграї.
Переглядів: 6 145
 | 
Популярність: 786
Maple leaves by orchid (Кленові листки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 11
Maple leaves by orchid - красиві живі шпалери з осіннім кленовим лісом в багряно жовтих барвах осені. Насолоджуйтесь теплим сонячним осіннім днем і спостерігайте як легкий вітер зриває з дерев кленові листки.
Переглядів: 3 139
 | 
Популярність: 334
Underwater world by orchid (Підводний світ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 21
Underwater world by orchid - красиві живі шпалери з яскравим і дивовижним підводним світом. Здійсніть незабутню подорож на дно океану, де ростуть різнобарвні корали і плавають дивовижні рибки.
Переглядів: 7 829
 | 
Популярність: 1 184
Aquarium by orchid (Акваріум)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 7
Aquarium by orchid - красиві живі шпалери з дивовижними коралами і маленькими різнокольоровими рибками. Спостерігайте за плаванням і грою дивовижних рибок, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 801
 | 
Популярність: 322
Color pictures (Кольорові картинки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 11
Color pictures - оригінальні текстурні шпалери у вигляді дивовижних переливів кольорів і створення з них абстрактних фігур. Спостерігайте за змішуванням кольорів і перетворенням картинки в строкатого метелика або кольоровий фонтан.
Переглядів: 4 235
 | 
Популярність: 362
Particle 3D (Частка 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 18
Particle 3D - цікаві живі шпалери з абстрактним малюнком у 3D форматі. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за дивними метаморфозами, що відбуваються на екрані. Створіть ексклюзивний і стильний дизайн свого пристрою.
Переглядів: 4 441
 | 
Популярність: 873
Plasma orb (Плазмова куля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 24
Plasma orb - цікаві живі шпалери з великою чаруючою плазмовою кулею. Встановіть ці шпалери на екран свого пристрою і спостерігайте за красивою електричною анімацією всередині кулі.
Переглядів: 5 545
 | 
Популярність: 939
Dynamic paint (Динамічний малюнок)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 6
Dynamic paint - оригінальні живі шпалери з абстрактними малюнками на стінах. Створіть неймовірний і стильний образ свого пристрою, який подарує Вам гарний настрій і зробить життя яскравішим.
Переглядів: 2 365
 | 
Популярність: 187
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 13
Hearts by Kittehface Software - оригінальні живі шпалери з дизайнерськими сердечками і забавними вензелями. Створіть оригінальний і яскравий стиль для свого пристрою, встановивши на нього ці красиві абстрактні шпалери.
Переглядів: 2 597
 | 
Популярність: 209
Flower 360 3D (Квітка 360 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 8
Flower 360 3D - красиві живі 3D шпалери з яскравими польовими та декоративними квітами, які можна обертати в будь-якій проекції. Прикрасьте свій пристрій літніми різнобарвними квітами і насолоджуйтеся їх дивовижною красою щодня.
Переглядів: 3 415
 | 
Популярність: 209
Stonehenge 3D (Стоунхендж 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,3
Голосів: 6
Stonehenge 3D - дивовижні живі шпалери з захоплюючим історичним творінням - Стоунхенджем. Прогуляйтеся по одному з найзагадковіших місць на Землі з можливістю детально розглянути його структуру.
Переглядів: 2 344
 | 
Популярність: 234
Egypt 3D (Єгипет 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 8
Egypt 3D - красиві живі шпалери з фантастичними видами Єгипту. Відчуйте атмосферу стародавнього Єгипту і здійсніть дивовижну подорож до пірамід, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 994
 | 
Популярність: 233
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: