Якщо ви хочете скачати живі шпалери на планшет або телефон безкоштовно, то ви опинилися в правильному місці! Наша колекція налічує сотні Android шпалер різних жанрів: дівчини, тварини, природа і безліч інших. Наш каталог постійно поповнюється, ми намагаємося щодня додавати нові шедеври живих шпалер. На сайті реалізована зручна система підбору: просто виберіть свою модель мобільного телефону або вкажіть вашу версію ОС Android і система підбере для вас найбільш підходящі файли. Тепер вам не потрібен Google Play, якщо вам сподобались живі шпалери на Андроїд планшет - скачайте їх всього в один клік! На нашому ресурсі представлені повні, повністю робочі та безпечні apk файли. Використовуйте можливості вашого Android пристрою на повну!
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 21
Glowing by High quality live wallpapers - яскраві живі шпалери з безліччю якісних фонових картинок і живих анімованих елементів, які можна налаштовувати на свій смак. Відпочиньте від сірих буднів з веселими і модними шпалерами, піднімаючими настрій.
Переглядів: 4 230
 | 
Популярність: 876
Green tech (Зелена технологія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 9
Green tech - абстрактні живі шпалери для шанувальників фільму "Матриця" з красивими анімованими ефектами. Створіть неповторний образ свого пристрою, встановивши на нього стильні шпалери у вигляді падаючих вниз зелених рядків.
Переглядів: 2 232
 | 
Популярність: 428
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Laser green light (Лазерне зелене світло)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,6
Голосів: 14
Laser green light - встановіть на екран Вашого пристрою яскраві неонові живі шпалери з зеленим лазерним світлом і красивими іконками для значків робочого столу. Якщо Вам подобається зелений колір і високі технології, Ви обов'язково залишитеся задоволеними цим додатком.
Переглядів: 3 397
 | 
Популярність: 691
Electric screen (Електричний екран)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 36
Electric screen - подаруйте Вашому пристрою новий унікальний зовнішній вигляд з цими дивовижними живими шпалерами у вигляді електричного розряду. Використовуйте анімовані ефекти для додання шпалерам більшої реалістичності.
Переглядів: 8 083
 | 
Популярність: 2 413
Neon triangle 3D (Неоновий трикутник 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 19
Neon triangle 3D - яскраві і стильні 3D шпалери з неоновим трикутником в пурпурових тонах. Створіть неповторний образ свого пристрою, встановивши ці шпалери на свій екран з новим пакетом дизайнерських іконок.
Переглядів: 3 480
 | 
Популярність: 609
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
9,7
Голосів: 23
Launcher 3D - один з найпопулярніших лаунчерів з величезним вибором живих шпалер, пакетами дизайнерських значків, можливістю створити власні шпалери з різними ефектами анімації. Прискорте свій пристрій і поліпшите його захист з додатковими можливостями цього додатка.
Переглядів: 3 606
 | 
Популярність: 485
Space galaxy 3D (Космічна галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 16
Space galaxy 3D - прикрасьте свій пристрій живими шпалерами з дизайнерським пакетом значків в стилі космічної галактики. Яскрава голограма в поєднанні з точним прогнозом погоди і годинником зроблять екран Вашого пристрою стильним і практичним.
Переглядів: 4 493
 | 
Популярність: 842
Luxury vintage rose (Розкішна вінтажна троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 22
Luxury vintage rose - виділіть свій пристрій з безлічі інших, надавши йому унікальний і розкішний вигляд з красивою трояндою в вінтажному стилі. Додатковою перевагою цих шпалер будуть прогноз погоди і час в будь-якому, вибраному Вами, місці.
Переглядів: 5 460
 | 
Популярність: 853
Swans (Лебеді)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 13
Swans - приємні і прості живі шпалери з красивими і гордими птахами - лебедями. Використовуйте анімовані і звукові ефекти, які Ви можете міняти, вмикати та вимикати за бажанням для того, щоб зробити шпалери унікальними та реалістичними.
Переглядів: 4 331
 | 
Популярність: 475
Rainforest 3D (Тропічний ліс 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 48
Rainforest 3D - насолодіться дивовижним світом дикої природи тропічного лісу на екрані свого пристрою. Пройдіть по неходжених стежках повз високих кипарисів і чистих озер, де на шляху Ви зустрінете яскравих папуг, слонів, які п'ють воду і безліч інших мешканців лісу.
Переглядів: 11 853
 | 
Популярність: 2 322
Flower clock by Thalia Spiele und Anwendungen (Квітковий годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 12
Flower clock by Thalia Spiele und Anwendungen - відчуйте подих весни і легкий солодкий квітковий запах тільки що розквітлих бутонів. Живі шпалери з красивими квітами додадуть стиль Вашому пристрою і будуть показувати Вам точний час.
Переглядів: 4 652
 | 
Популярність: 473
Neon butterfly 3D (Неоновий метелик 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 24
Neon butterfly 3D - яскраві неонові живі шпалери з казково красивими метеликами в пурпурових тонах. Використовуйте вбудовані анімовані ефекти, щоб надати Вашому пристрою вишуканий і неповторний вигляд.
Переглядів: 3 498
 | 
Популярність: 548
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: