У цьому розділі ви можете скачати Векторні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Векторні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Energy art (Енергетичне мистецтво)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 16
Energy art - чаруючі живі шпалери з цікавими абстрактними метаморфозами. Спостерігайте за плавним перетворенням однієї фігури в іншу і за зміною її кольору, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 5 624
 | 
Популярність: 765
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 15
Glowing flowers by Free Wallpapers and Backgrounds - незвичайні векторні живі шпалери з яскравими неоновими квітами і красивими анімаційними ефектами. Створіть ексклюзивний дизайн Вашого пристрою і насолоджуйтеся дивовижними фантастичними квітами.
Переглядів: 5 927
 | 
Популярність: 318
Hypnotizing patterns (Гіпнотизуючі візерунки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 14
Hypnotizing patterns - дивовижні живі шпалери з абстрактними векторними рухомими фігурами. Відкрийте свою уяву і налаштуйтеся на спокійну медитацію, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 5 043
 | 
Популярність: 684
Luminous flower (Яскрава квітка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,2
Голосів: 9
Luminous flower - яскраві і барвисті живі шпалери з незвичайними квітами, що світяться. Створіть неймовірно красивий образ свого пристрою з фантастичними квітами, які зроблять Ваш пристрій унікальним і стильним.
Переглядів: 5 715
 | 
Популярність: 352
Winter tree (Зимове дерево)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 15
Winter tree - оригінальні і яскраві святкові шпалери з різнобарвною яскравою ялинкою. Змініть кольори ялинки на свій смак і створіть унікальний дизайн свого пристрою напередодні новорічних свят.
Переглядів: 4 294
 | 
Популярність: 349
Twilight mirror (Сутінкове дзеркало)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 17
Twilight mirror - оригінальні абстрактні шпалери з сутінковим дзеркалом, зроблені за мотивами комп'ютерної гри. Надайте унікальності і стилю своєму пристрою, прикрасивши його цими цікавими і модними шпалерами.
Переглядів: 4 882
 | 
Популярність: 546
Spirly (Спіраль)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 29
Spirly - незвичайні живі шпалери з абстрактними фігурами і нескінченними можливостями різних стилів. Спостерігайте за метаморфозами і створюйте власний дизайн фігур, вибираючи в налаштуваннях різні комбінації стилів.
Переглядів: 7 139
 | 
Популярність: 924
Glowing flowers by My Live Wallpaper (Сяючі квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 62
Glowing flowers by My Live Wallpaper - неонові живі шпалери з гарними сяючими квітами. Відчуйте себе у весняному садку в оточенні прекрасних квітів і зробіть свій пристрій ще більш яскравим і привабливим.
Переглядів: 26 039
 | 
Популярність: 2 494
Neon flowers by Live Wallpapers Gallery (Неонові квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 24
Neon flowers by Live Wallpapers Gallery - яскраві неонові живі шпалери з абстрактними різнокольоровими квітами. Змініть зовнішній вигляд Вашого пристрою і підкресліть свою індивідуальність, встановивши на екран ці модні і стильні шпалери.
Переглядів: 16 760
 | 
Популярність: 904
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 35
Glowing by Live Wallpapers Free - яскраві неонові живі шпалери з абстрактним малюнком. Додайте трохи світла, магії і краси до зовнішнього вигляду свого пристрою і насолоджуйтеся забавною абстракцією, в якій кожен може побачити щось своє.
Переглядів: 31 216
 | 
Популярність: 907
Mountain nature HD (Гірська природа HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 27
Mountain nature HD - дивно прекрасні живі шпалери з красивими гірськими пейзажами у високій якості. Відчуйте себе на квітучій галявині біля підніжжя гори або на самій вершині, де перед очима відкривається заворожливий вид на ліси, озера і піки гір.
Переглядів: 27 709
 | 
Популярність: 1 602
Dark black (Темно-чорний)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 63
Dark black - елегантні живі шпалери, спеціально для любителів темних відтінків. Встановіть ці шпалери на екран пристрою і насолоджуйтеся його стильним виглядом і практичністю використання пристрою в темряві, не привертаючи, тим самим, до себе уваги.
Переглядів: 32 122
 | 
Популярність: 3 379
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Векторні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Векторні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Векторні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Векторні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !