У цьому розділі ви можете скачати Векторні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Векторні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Winter tree (Зимове дерево)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 6
Winter tree - оригінальні і яскраві святкові шпалери з різнобарвною яскравою ялинкою. Змініть кольори ялинки на свій смак і створіть унікальний дизайн свого пристрою напередодні новорічних свят.
Переглядів: 1 372
 | 
Популярність: 187
Twilight mirror (Сутінкове дзеркало)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 7
Twilight mirror - оригінальні абстрактні шпалери з сутінковим дзеркалом, зроблені за мотивами комп'ютерної гри. Надайте унікальності і стилю своєму пристрою, прикрасивши його цими цікавими і модними шпалерами.
Переглядів: 2 144
 | 
Популярність: 414
Spirly (Спіраль)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 28
Spirly - незвичайні живі шпалери з абстрактними фігурами і нескінченними можливостями різних стилів. Спостерігайте за метаморфозами і створюйте власний дизайн фігур, вибираючи в налаштуваннях різні комбінації стилів.
Переглядів: 5 111
 | 
Популярність: 884
Glowing flowers by My Live Wallpaper (Сяючі квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 55
Glowing flowers by My Live Wallpaper - неонові живі шпалери з гарними сяючими квітами. Відчуйте себе у весняному садку в оточенні прекрасних квітів і зробіть свій пристрій ще більш яскравим і привабливим.
Переглядів: 21 925
 | 
Популярність: 2 378
Neon flowers by Live Wallpapers Gallery (Неонові квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 22
Neon flowers by Live Wallpapers Gallery - яскраві неонові живі шпалери з абстрактними різнокольоровими квітами. Змініть зовнішній вигляд Вашого пристрою і підкресліть свою індивідуальність, встановивши на екран ці модні і стильні шпалери.
Переглядів: 12 732
 | 
Популярність: 864
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 27
Glowing by Live Wallpapers Free - яскраві неонові живі шпалери з абстрактним малюнком. Додайте трохи світла, магії і краси до зовнішнього вигляду свого пристрою і насолоджуйтеся забавною абстракцією, в якій кожен може побачити щось своє.
Переглядів: 14 199
 | 
Популярність: 807
Mountain nature HD (Гірська природа HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 26
Mountain nature HD - дивно прекрасні живі шпалери з красивими гірськими пейзажами у високій якості. Відчуйте себе на квітучій галявині біля підніжжя гори або на самій вершині, де перед очима відкривається заворожливий вид на ліси, озера і піки гір.
Переглядів: 25 046
 | 
Популярність: 1 570
Dark black (Темно-чорний)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 48
Dark black - елегантні живі шпалери, спеціально для любителів темних відтінків. Встановіть ці шпалери на екран пристрою і насолоджуйтеся його стильним виглядом і практичністю використання пристрою в темряві, не привертаючи, тим самим, до себе уваги.
Переглядів: 18 951
 | 
Популярність: 3 030
AMOLED (Світлодіоди)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,6
Голосів: 29
AMOLED - чаруючий танець різнокольорових світлодіодів, які залишають за собою довгі шлейфи, схожі на язики полум'я. Насолоджуйтеся цікавими віражами і переходом кольорів, встановивши ці живі шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 10 845
 | 
Популярність: 1 991
Neon triangle 3D (Неоновий трикутник 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 26
Neon triangle 3D - яскраві і стильні 3D шпалери з неоновим трикутником в пурпурових тонах. Створіть неповторний образ свого пристрою, встановивши ці шпалери на свій екран з новим пакетом дизайнерських іконок.
Переглядів: 7 795
 | 
Популярність: 960
Launcher 3D (Лаунчер 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 36
Launcher 3D - один з найпопулярніших лаунчерів з величезним вибором живих шпалер, пакетами дизайнерських значків, можливістю створити власні шпалери з різними ефектами анімації. Прискорте свій пристрій і поліпшите його захист з додатковими можливостями цього додатка.
Переглядів: 8 947
 | 
Популярність: 1 017
Autumn wallpapers by Infinity (Осінні шпалери)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 19
Autumn wallpapers by Infinity - насолодіться по-справжньому красивою осінньою порою року. Яскраві і якісні фотографії обов'язково піднімуть Вам настрій та стануть прекрасним доповненням Вашого робочого столу.
Переглядів: 6 651
 | 
Популярність: 669
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Векторні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Векторні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Векторні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Векторні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !