У цьому розділі ви можете скачати Тварини живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Тварини живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Horse (Кінь)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 6
Horse - красиві шпалери з фотографіями коней для екрану Вашого пристрою. Насолоджуйтеся силою і грацією цих прекрасних тварин на тлі природи або домашньої ферми, встановивши ці шпалери на свій телефон або планшет.
Переглядів: 1 535
 | 
Популярність: 120
Garden birds (Садові птахи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 20
Garden birds - красиві живі шпалери з зеленим садом і мешкаючими у ньому птахами. Створіть на екрані свого пристрою спокійну атмосферу весняного саду з милими пташками, які будуть дарувати Вам тільки позитивні емоції.
Переглядів: 4 296
 | 
Популярність: 501
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 21
Bunny by Live Wallpapers Gallery - красиві живі шпалери з милими кроликами і анімованими ефектами. Підніміть собі настрій, встановивши на екран свого пристрою ці шпалери з чарівними кроликами.
Переглядів: 3 618
 | 
Популярність: 384
Birds in love (Закохані птиці)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 9
Birds in love - милі живі шпалери з закоханими пташками і красивою анімацією у вигляді падаючих крапель, квітів та сердечок. Прикрасьте екран свого пристрою цими чарівними шпалерами і відчуйте прихід весни разом з пташками.
Переглядів: 5 593
 | 
Популярність: 362
Hummingbird (Колібрі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 11
Hummingbird - красиві шпалери для екрану Вашого пристрою з чарівними мініатюрними пташками - колібрі. Насолоджуйтеся життям екзотичних пташок, що мають різноманітні та яскраві кольори, встановивши ці шпалери.
Переглядів: 3 551
 | 
Популярність: 323
Crazy dog (Божевільна собака)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 27
Crazy dog - смішні живі шпалери з кумедною собачкою, яка буде реагувати на Ваші дотики до екрану. Проведіть пальцем по екрану, і перед Вами буде дуже мила і чарівна собачка, але якщо Ви почнете стукати по екрану, собачка може дуже розсердитися.
Переглядів: 5 630
 | 
Популярність: 1 364
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 11
Birds by Happy live wallpapers - красиві шпалери з дивовижними пташками на тлі дикої природи. Прикрасьте екран свого планшета або смартфона цими милими шпалерами з пташками, які будуть кожен день приносити Вам радість і додадуть Вашому пристрою унікальності і стилю.
Переглядів: 5 385
 | 
Популярність: 419
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 31
Butterflies 3D by BlackBird Wallpapers - весняні живі 3D шпалери з красивою квітковою поляною і літаючими метеликами. Насолоджуйтесь красою квіткового луга і спостерігайте за граціозно кружляючими метеликами, які стануть чудовою прикрасою Вашого пристрою.
Переглядів: 8 669
 | 
Популярність: 874
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 29
Owl by MISVI Apps for Your Phone - милі шпалери для екрану Вашого пристрою з симпатичними фотографіями різних видів сов. Створіть індивідуальний образ Вашого пристрою, встановивши на нього ці красиві і дивовижні шпалери.
Переглядів: 5 195
 | 
Популярність: 558
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 21
Horses by Pro Live Wallpapers - чудові високоякісні шпалери з красивими фотографіями коней. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і елегантні і граціозні тварини обов'язково будуть дарувати Вам гарний настрій кожен день.
Переглядів: 6 569
 | 
Популярність: 696
Planet Zoo (Планета Зоопарк)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 20
Planet Zoo - відвідайте дивовижну планету тварин, де Ви обов'язково зустрінете лютого ведмедя, хижого тигра, індійських слонів і забавних пінгвінів. Насолоджуйтеся життям диких представників фауни кожен день.
Переглядів: 6 402
 | 
Популярність: 720
Peacocks (Павичі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 21
Peacocks - красиві живі шпалери з граціозними і прекрасними птахами. Прикрасьте свій екран картинками з павичами і насолоджуйтесь гарною анімацією у вигляді мерехтливих блискучих зірочок і кружляючих метеликів.
Переглядів: 5 557
 | 
Популярність: 547
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Тварини живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Тварини живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Тварини живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Тварини живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !