У цьому розділі ви можете скачати Тварини живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Тварини живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Phoenix by Niceforapps (Фенікс)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 288
Phoenix by Niceforapps - красиві і яскраві живі шпалери з міфологічним птахом - вогняним феніксом. Зробіть свій пристрій яскравіше і привабливіше, встановивши на нього ці фантастичні шпалери з символом безсмертя.
Переглядів: 48 813
 | 
Популярність: 4 623
Dinosaur by Niceforapps (Динозавр)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 47
Dinosaur by Niceforapps - стильні і барвисті живі шпалери зі злими і хижими динозаврами. Встановіть ці шпалери і підійміть завісу в минуле людства, коли на нашій планеті машкали величезні динозаври.
Переглядів: 7 074
 | 
Популярність: 843
Hamster (Хом'як)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 47
Hamster - симпатичні і милі живі шпалери із забавними пухнастими хом'яками. Підніміть собі настрій і спостерігайте за захоплюючою поведінкою цих маленьких вихованців, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 5 013
 | 
Популярність: 511
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 46
Cat by Fantastic Live Wallpapers - милі живі шпалери з симпатичними домашніми і дикими кішками. Створіть красивий фон робочого столу свого пристрою і насолоджуйтеся суспільством цих милих тварин, які подарують Вам радість і посмішку.
Переглядів: 5 441
 | 
Популярність: 381
Sky birds (Небесні птахи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 18
Sky birds - дивовижні живі шпалери з летючими птахами на тлі блакитного весняного неба. Подаруйте собі відчуття прогулянки по весняній заміської природі, де яскраво світить сонце, росте зелена трава і співають птахи.
Переглядів: 4 895
 | 
Популярність: 468
Queen peacock (Королівський павич)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 24
Queen peacock - прогуляйтеся по прекрасному саду, де мешкають білосніжні королівські павичі. Прикрасьте екран свого пристрою цими шпалерами і насолоджуйтеся щодня суспільством цих величних птахів.
Переглядів: 3 597
 | 
Популярність: 218
Swans by JimmyTummy (Лебеді)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 4
Swans by JimmyTummy - романтичні живі шпалери з чудовими білими лебедями, плаваючими на озері. Встановіть ці шпалери і подаруйте собі натхнення і спокій, спостерігаючи за граціозними білими птахами.
Переглядів: 2 149
 | 
Популярність: 91
Wolf by orchid (Вовк)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 50
Wolf by orchid - дивовижні живі шпалери з хижими стайним лісовими тваринами - вовками. Встановіть ці шпалери і зазерніть в світ дикої природи, де живуть вільні і люті вовки, міцні духом і завжди віддані інтересам зграї.
Переглядів: 6 917
 | 
Популярність: 786
African sunset (Африканський захід сонця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 14
African sunset - насолоджуйтеся західом сонця в африканському сафарі і подаруйте собі незабутні романтичні відчуття. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і спостерігайте за польотами птахів і прогулянками диких тварин.
Переглядів: 3 601
 | 
Популярність: 319
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 22
Dolphin by Live wallpaper HD - дивовижні і прекрасні живі шпалери з розумними дельфінами, плаваючими вздовж морського узбережжя. Спостерігайте за кумедними стрибками та іграми дельфінів, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 5 744
 | 
Популярність: 662
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 30
Cat by Live wallpaper HD - милі живі шпалери із забавними домашніми улюбленцями - котиками. Встановіть ці шпалери і налаштуйте себе на добрий настрій і позитивні емоції, які дарують ці смугасті і вусаті істоти.
Переглядів: 4 503
 | 
Популярність: 560
Talking parrot (Розмовляючий папуга)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 21
Talking parrot - красиві живі шпалери з розумними і яскравими тропічними птахами - папугами. Спостерігайте за забавною поведінкою папуг в природньому середовищі, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 4 161
 | 
Популярність: 351
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Тварини живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Тварини живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Тварини живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Тварини живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !