У цьому розділі ви можете скачати Логотипи живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Логотипи живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Yin Yang (Інь Ян)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,8
Голосів: 26
Yin Yang - стильні живі шпалери з символом єдності двох протилежностей. Встановіть шпалери з символом китайської філософії на свій пристрій і вони обов'язково принесуть Вам успіх і підкреслять Вашу індивідуальність.
Переглядів: 4 302
 | 
Популярність: 691
Neon racing car hologram (Неонова гоночна автомобільна голограма)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 68
Neon racing car hologram - неонові 3D шпалери для любителів спортивних автомобілів і автоперегонів. Створіть унікальний і стильний вигляд Вашого пристрою, встановивши ці шпалери разом з пакетом дизайнерських іконок, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 17 239
 | 
Популярність: 3 971
Marshmallow 3D (Зефір 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 13
Marshmallow 3D - стильні живі шпалери з логотипом нової операційної системи Андроїд. Ідіть в ногу з часом і будьте в тренді! Додаток доповнено ефектом паралакса і має зручні настройки.
Переглядів: 9 452
 | 
Популярність: 1 244
Iconography (іконографія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 5
Iconography - оригінальні живі шпалери з безліччю іконок, знаків і логотипів. Додаток має кілька тем оформлення, прості настройки і сумісно з більшістю пристроїв.
Переглядів: 6 058
 | 
Популярність: 831
World soccer robots (Світові футбольні роботи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 18
World soccer robots - живі шпалери обов'язково сподобаються міжнародним фанатам футболу. Кожен робот представляє свою країну, а об'єднує їх футбольний м'яч. Додаток має безліч налаштувань.
Переглядів: 10 769
 | 
Популярність: 1 261
Golden apple clock (Золоті яблучні годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 32
Golden apple clock - приголомшливі живі шпалери, які задають особливий стиль і лиск для Вашого пристрою. У додатку доступні настройки фонових зображень, анімації та багато іншого.
Переглядів: 24 001
 | 
Популярність: 6 299
Apple (Яблуко)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 60
Apple - красиві живі шпалери з популярним логотипом. В додатку доступно кілька фонових тем, а також присутні користувача настройки кількості рухомих елементів.
Переглядів: 27 031
 | 
Популярність: 7 424
Iron man 3 (Залізна людина 3)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,3
Голосів: 72
Iron man 3 - живі шпалери за мотивами однойменного фільму про супергероя. На робочому столі буде відображатися дугового реактор, який виконує функцію індикатора заряду батареї пристрою.
Переглядів: 39 813
 | 
Популярність: 8 613
Dota 2 (Доту 2)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 81
Dota 2 - живі шпалери для всіх любителів і шанувальників однойменної гри. Встановіть на робочий стіл 3D логотип, який має плавну анімацію, настройки швидкості обертання і реагує на дотики.
Переглядів: 41 451
 | 
Популярність: 9 947
Sharingan (Шаринган)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 31
Sharingan - містичні живі шпалери для всіх, хто любить бойові мистецтва. Знайдіть свою внутрішню силу і відчуйте величезну владу клану Учіха з таємничими зображеннями в японському стилі.
Переглядів: 25 315
 | 
Популярність: 5 912
Androids! (Андроїди!)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,1
Голосів: 10
Androids! - Футуристичні живі шпалери з красивою графікою і плавною анімацією. Додаток має різні комбінації налаштувань швидкості, кольору, форми, розмірів, ефектів, кількості та багато іншого.
Переглядів: 11 372
 | 
Популярність: 2 823
Liverpool (Ліверпуль)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,7
Голосів: 5
Liverpool - ці живі шпалери спеціально для любителів даної футбольної команди. Вони дуже прості, але в теж час елегантні. Можна встановити швидкість, розмір логотипу і вибрати будь фон.
Переглядів: 9 039
 | 
Популярність: 1 708
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Логотипи живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Логотипи живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Логотипи живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Логотипи живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !