Якщо ви хочете скачати живі шпалери на планшет або телефон безкоштовно, то ви опинилися в правильному місці! Наша колекція налічує сотні Android шпалер різних жанрів: дівчини, тварини, природа і безліч інших. Наш каталог постійно поповнюється, ми намагаємося щодня додавати нові шедеври живих шпалер. На сайті реалізована зручна система підбору: просто виберіть свою модель мобільного телефону або вкажіть вашу версію ОС Android і система підбере для вас найбільш підходящі файли. Тепер вам не потрібен Google Play, якщо вам сподобались живі шпалери на Андроїд планшет - скачайте їх всього в один клік! На нашому ресурсі представлені повні, повністю робочі та безпечні apk файли. Використовуйте можливості вашого Android пристрою на повну!
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Alien worlds by Forever WallPapers (Інопланетні світи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 53
Alien worlds by Forever WallPapers - цікаві живі шпалери з фантастичними інопланетними світами. Побувайте за межами нашої планети і відвідайте загадкові нові світи, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 8 938
 | 
Популярність: 1 403
Aquarium by Red Stonz (Акваріум)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 59
Aquarium by Red Stonz - спостерігайте за плаванням різнобарвних рибок у величезному акваріумі, який нагадує дно океану. Створіть спокійну атмосферу і насолоджуйтеся цими дивовижними шпалерами, встановивши їх на свій пристрій.
Переглядів: 11 410
 | 
Популярність: 1 982
Waterfall by Red Stonz (Водоспад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 24
Waterfall by Red Stonz - дивовижні живі шпалери з чудовими водоспадами нашої планети. Здійсніть захоплюючу прогулянку до підніжжя найбільш красивих водоспадів і відчуйте їх потужну енергію і неповторну красу.
Переглядів: 8 477
 | 
Популярність: 1 128
Nature by Red Stonz (Природа)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 18
Nature by Red Stonz - красиві живі шпалери з мальовничими пейзажами дикої природи з різних куточків нашої планети. Відпочиньте від міської метушні і насолодіться красою гірських озер, лісових річок і безмежних лугів.
Переглядів: 4 934
 | 
Популярність: 591
Swans by JimmyTummy (Лебеді)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 4
Swans by JimmyTummy - романтичні живі шпалери з чудовими білими лебедями, плаваючими на озері. Встановіть ці шпалери і подаруйте собі натхнення і спокій, спостерігаючи за граціозними білими птахами.
Переглядів: 1 963
 | 
Популярність: 91
Lightning 3D (Блискавка 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 27
Lightning 3D - красиві живі шпалери з яскравими блискавками на грозовому небі. Спостерігайте за яскравими спалахами блискавок і початком потужного шторму, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 5 522
 | 
Популярність: 967
Sea by JimmyTummy (Море)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,1
Голосів: 14
Sea by JimmyTummy - красиві живі шпалери з морським пейзажем. Спостерігайте як пінисті бірюзові хвилі омивають піщаний берег і відчуйте спокій і гармонію, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 4 675
 | 
Популярність: 455
Chinese ink 3D (Китайська туш 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 12
Chinese ink 3D - дивовижні живі шпалери з красивим китайським розписом тушшю. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтеся чудовими гірськими пейзажами і водоспадами, які виконані в стилі китайського живопису.
Переглядів: 4 147
 | 
Популярність: 430
Weather by SkySky (Погода)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 25
Weather by SkySky - красиві і практичні живі шпалери, які об'єднують у собі тему робочого столу, прогноз погоди і час доби. Оберіть вподобаний фон і налаштуйте показ прогнозу погоди для свого міста.
Переглядів: 5 171
 | 
Популярність: 777
Earth and Moon 3D (Земля і Місяць 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 60
Earth and Moon 3D - погляньте на нашу планету і її супутник з боку. Спостерігайте як сонячні промені освітлюють Землю, повільно ковзаючи по поверхні. Насолоджуйтесь видом нашої планети на екрані свого пристрою.
Переглядів: 8 559
 | 
Популярність: 1 693
My name 3D (Моє ім'я 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 10
My name 3D - оригінальні живі шпалери з можливістю написати на екрані своє ім'я чи фразу з використанням безлічі різних стилів. Персоніфікуйте свій пристрій і підкресліть свій стиль, встановивши ці шпалери.
Переглядів: 3 443
 | 
Популярність: 482
Thunderstorm 3D (Гроза 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 20
Thunderstorm 3D - захоплюючі живі шпалери з потужним грозовим штормом. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за спалахами блискавок на тлі темних хмар, як наближається страшний торнадо і сильним проливним дощем.
Переглядів: 5 397
 | 
Популярність: 888
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: