У цьому розділі ви можете скачати Архітектура живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Архітектура живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 12
London by Best Live Wallpapers Free - насолодіться прекрасним видом столиці Великобританії - Лондоном. Погляньте на дивовижні пам'ятки Лондона з висоти колеса огляду і прогуляйтеся по знаменитих місцях.
Переглядів: 2 897
 | 
Популярність: 329
Brasil (Бразилія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 5
Brasil - чудові живі шпалери з прекрасною панорамою Бразилії. Насолодіться красою Бразилії, її дивовижними пляжами і мальовничими нічними вогнями, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 5 555
 | 
Популярність: 567
Village (Село)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 9
Village - оригінальні живі шпалери з красивими пейзажами заміського життя. Насолоджуйтеся зеленою природою і милими сільськими будиночками, які створюють спокійну атмосферу затишку. Спостерігайте як ніч змінює день і в віконцях будинків спалахує світло, а на небі з'являються зірки.
Переглядів: 3 276
 | 
Популярність: 361
Fireworks by Live Wallpapers HD (Феєрверки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 26
Fireworks by Live Wallpapers HD - красиві святкові шпалери високої якості з анімованими ефектами у вигляді феєрверку. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і даруйте собі і своїм близьким святковий настрій кожен день.
Переглядів: 8 467
 | 
Популярність: 1 525
Neon 2 HD (Неон 2 HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 21
Neon 2 HD - неонові шпалери з великою колекцією різних зображень високої якості. Надайте своєму пристрою індивідуальний і яскравий стиль, вибравши найбільш вподобаний фон з 55 представлених категорій, таких як: свята, міста, природа, почуття, абстракція і багато інших.
Переглядів: 7 361
 | 
Популярність: 1 258
City at night by Live Wallpaper HQ (Місто вночі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 22
City at night by Live Wallpaper HQ - красиві шпалери з видами великих міст світу в нічний час. Відвідайте найпопулярніші мегаполіси, такі як: Торонто, Токіо, Нью-Йорк, Дубаї або Берлін після заходу сонця, коли міста висвітлюються множинами неонових вогнів і захоплюють своєю красою.
Переглядів: 8 605
 | 
Популярність: 1 202
Deep Space Colony (Глибоководна колонія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 49
Deep Space Colony - підводний інопланетна база. Силові щити надійно захищають головні будівлі. Спеціальні вантажні кораблі перевозять цінні мінерали, а бойові підводні човни патрулюють периметр.
Переглядів: 16 877
 | 
Популярність: 2 649
Apocalypse 3D (Апокаліпсис 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 34
Apocalypse 3D - розвантажений місто, який захопили кровожерливі зомбі. Справжній апокаліпсис, який приніс спекотні дні і жахливо холодні ночі.
Переглядів: 17 779
 | 
Популярність: 2 632
Skyscraper: Manhattan (Хмарочос: Манхеттен)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 17
Skyscraper: Manhattan - інтерактивні шпалери, які дозволять вам побувати на дахах найвищих хмарочосів. Розглядайте красиві будівлі і жваві вулиці мегаполісу.
Переглядів: 9 166
 | 
Популярність: 1 737
Fantasy World (Фантастичний світ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 47
Fantasy World - дивовижний світ з унікальною архітектурою. Ви зможете побачити величезну кількість дерев та кущів. Іноді можна помітити місцевих жителів, які літають на величезних птахів.
Переглядів: 16 161
 | 
Популярність: 3 289
Paper Now (паперовий світ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 40
Paper Now - дуже стильні шпалери в мінімалістичному стилі. Всі локації виконані з паперу та дуже нагадують реальні міста. Додаток використовує встановлений час вашого смартфона, тому вночі ви зможете побачити нічне місто.
Переглядів: 13 562
 | 
Популярність: 2 653
Apocalyptic City (апокаліптичний місто)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 47
Apocalyptic City - дуже атмосферні шпалери на яких зображений покинуте місто. Ви можете перемикатися між встановленими камерами щоб розглянути детально кожен куточок.
Переглядів: 16 594
 | 
Популярність: 2 245
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Архітектура живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Архітектура живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Архітектура живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Архітектура живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !