У цьому розділі ви можете скачати Архітектура живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Архітектура живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Fireworks by Live Wallpapers HD (Феєрверки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 23
Fireworks by Live Wallpapers HD - красиві святкові шпалери високої якості з анімованими ефектами у вигляді феєрверку. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і даруйте собі і своїм близьким святковий настрій кожен день.
Переглядів: 6 824
 | 
Популярність: 1 377
Neon 2 HD (Неон 2 HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 20
Neon 2 HD - неонові шпалери з великою колекцією різних зображень високої якості. Надайте своєму пристрою індивідуальний і яскравий стиль, вибравши найбільш вподобаний фон з 55 представлених категорій, таких як: свята, міста, природа, почуття, абстракція і багато інших.
Переглядів: 5 909
 | 
Популярність: 1 138
City at night by Live Wallpaper HQ (Місто вночі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,5
Голосів: 19
City at night by Live Wallpaper HQ - красиві шпалери з видами великих міст світу в нічний час. Відвідайте найпопулярніші мегаполіси, такі як: Торонто, Токіо, Нью-Йорк, Дубаї або Берлін після заходу сонця, коли міста висвітлюються множинами неонових вогнів і захоплюють своєю красою.
Переглядів: 6 685
 | 
Популярність: 1 058
Deep Space Colony (Глибоководна колонія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 46
Deep Space Colony - підводний інопланетна база. Силові щити надійно захищають головні будівлі. Спеціальні вантажні кораблі перевозять цінні мінерали, а бойові підводні човни патрулюють периметр.
Переглядів: 16 027
 | 
Популярність: 2 645
Apocalypse 3D (Апокаліпсис 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 31
Apocalypse 3D - розвантажений місто, який захопили кровожерливі зомбі. Справжній апокаліпсис, який приніс спекотні дні і жахливо холодні ночі.
Переглядів: 16 831
 | 
Популярність: 2 606
Skyscraper: Manhattan (Хмарочос: Манхеттен)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 17
Skyscraper: Manhattan - інтерактивні шпалери, які дозволять вам побувати на дахах найвищих хмарочосів. Розглядайте красиві будівлі і жваві вулиці мегаполісу.
Переглядів: 8 648
 | 
Популярність: 1 737
Fantasy World (Фантастичний світ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 47
Fantasy World - дивовижний світ з унікальною архітектурою. Ви зможете побачити величезну кількість дерев та кущів. Іноді можна помітити місцевих жителів, які літають на величезних птахів.
Переглядів: 15 560
 | 
Популярність: 3 289
Paper Now (паперовий світ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 40
Paper Now - дуже стильні шпалери в мінімалістичному стилі. Всі локації виконані з паперу та дуже нагадують реальні міста. Додаток використовує встановлений час вашого смартфона, тому вночі ви зможете побачити нічне місто.
Переглядів: 12 965
 | 
Популярність: 2 653
Apocalyptic City (апокаліптичний місто)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 47
Apocalyptic City - дуже атмосферні шпалери на яких зображений покинуте місто. Ви можете перемикатися між встановленими камерами щоб розглянути детально кожен куточок.
Переглядів: 15 987
 | 
Популярність: 2 241
Winter Cities (зимові міста)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 71
Winter Cities - чудові фотографії міських визначних пам'яток. На задньому фоні можна помітити плавно рухаються хмари і динамічно змінюється світіння.
Переглядів: 22 302
 | 
Популярність: 3 955
Mayan Mystery (Таємниці Майя)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 29
Mayan Mystery - величезні споруди стародавньої цивілізації з унікальною архітектурою. На стіни нанесені малюнки, які містять у собі загадки.
Переглядів: 10 995
 | 
Популярність: 1 704
Rainy London by Phoenix Live Wallpapers (дощовий Лондон)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 54
Rainy London by Phoenix Live Wallpapers - красива архітектура однією з кращих столиць світу під проливним дощем. Безліч якісних зображень на вибір, реалістична анімація.
Переглядів: 14 830
 | 
Популярність: 2 768
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Архітектура живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Архітектура живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Архітектура живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Архітектура живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !