У цьому розділі ви можете скачати Фон живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Фон живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Water galaxy (Водна галактика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
---
Голосів: 0
Water galaxy - легкі і ніжні живі шпалери з красивими водними ефектами та анімацією. Відчуйте себе повелителем водної стихії, коли вода реагує на Ваші дотики і підпорядковується Вашим бажанням.
Переглядів: 395
 | 
Популярність: 68
Gold theme for Samsung Galaxy S8 Plus (Золота тема для Samsung Galaxy S8 Plus)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,8
Голосів: 6
Gold theme for Samsung Galaxy S8 Plus - розкішна золота тема з живими шпалерами, спеціально призначена для нового стильного смартфона Samsung Galaxy S8 Plus. Використовуйте всі можливості даної теми, щоб виділити Ваш пристрій серед інших і надати йому ще більше стилю.
Переглядів: 1 490
 | 
Популярність: 301
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Laser green light (Лазерне зелене світло)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,5
Голосів: 13
Laser green light - встановіть на екран Вашого пристрою яскраві неонові живі шпалери з зеленим лазерним світлом і красивими іконками для значків робочого столу. Якщо Вам подобається зелений колір і високі технології, Ви обов'язково залишитеся задоволеними цим додатком.
Переглядів: 2 173
 | 
Популярність: 458
9,5
Голосів: 14
Launcher 3D - один з найпопулярніших лаунчерів з величезним вибором живих шпалер, пакетами дизайнерських значків, можливістю створити власні шпалери з різними ефектами анімації. Прискорте свій пристрій і поліпшите його захист з додатковими можливостями цього додатка.
Переглядів: 2 199
 | 
Популярність: 315
Gold silk (Золота розкіш)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 20
Gold silk - розкішні дизайнерські живі шпалери для Вашого пристрою в стилі золотого шовку з мерехтливими діамантами. Додайте стилю, привабливості та індивідуальності своєму пристрою, встановивши ці шпалери на робочий стіл.
Переглядів: 3 726
 | 
Популярність: 821
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Photo wall FX (Фотостена)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 7
Photo wall FX - додайте анімований колаж з улюблених фотографій на екран Вашого пристрою. Використовуйте всілякі ефекти, такі як: ефект живопису, чорно-біла фотографія, ефект затемнення, обертання і наближення фотографії для поліпшення якості відображення.
Переглядів: 1 652
 | 
Популярність: 205
Live weather (Жива погода)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,2
Голосів: 10
Live weather - красиві живі шпалери з точним прогнозом погоди на тиждень, високоякісними картинками фону і різними анімованими ефектами. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і отримуйте точне зведення погоди в будь-який момент часу і у будь-якій точці світу.
Переглядів: 4 478
 | 
Популярність: 1 093
Shake them all 2 (Струсни всіх їх 2)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 7
Shake them all 2 - забавні живі шпалери з безліччю маленьких андроїдів на екрані. Струсніть свій пристрій і Ви побачите як різнокольорові роботи розлітаються по всьому екрану. Налаштуйте вид роботів, фон, освітлення та багато іншого на свій смак.
Переглядів: 1 361
 | 
Популярність: 242
KLWP (Конструктор живих шпалер)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 12
KLWP - створюйте свої власні живі шпалери, підібравши фон і дизайн дати і часу на свій смак. З цією програмою Ви можете створювати або покращувати шпалери кожен день, додаючи нові ефекти і можливості, такі як крокомір, індикатор заряду батареї, поточне місце знаходження і прогноз погоди у будь-якому місті світу.
Переглядів: 3 320
 | 
Популярність: 485
Broken glass by Cosmic Mobile (Тріснутий екран)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 28
Broken glass by Cosmic Mobile - креативні живі шпалери з анімованим ефектом розбитого екрана. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і здивуйте своїх друзів, доторкнувшись до екрану. У місці дотику на екрані виникне тріщина, а при подвійному дотику, вона зникне.
Переглядів: 5 321
 | 
Популярність: 1 445
Emoji (Емодзі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,4
Голосів: 18
Emoji - веселі живі шпалери з позитивними смайликами. Підніміть собі настрій, зробивши екран Вашого пристрою більш яскравим і барвистим. Подаруйте радість собі та поділіться гарним настроєм з друзями, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 2 182
 | 
Популярність: 472
Weather by Apalon Apps (Погода)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,5
Голосів: 15
Weather by Apalon Apps - живі шпалери з прогнозом погоди для Вашого міста та інших куточків світу прямо у Вас на екрані. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і отримуйте точний прогноз погоди, швидкість і напрям вітру, тиск і імовірність опадів, час сходу і заходу сонця у вибраних містах.
Переглядів: 4 380
 | 
Популярність: 989
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: