У цьому розділі ви можете скачати Фон живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Фон живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Cute princess by Lux Live Wallpapers (Мила принцеса)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 3
Cute princess by Lux Live Wallpapers - милі живі шпалери з чарівними принцесами і красивими анімаційними ефектами. Поділіться гарним настроєм з своїми друзями і близькими, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 846
 | 
Популярність: 54
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 2
Fire by Lux Live Wallpapers - захоплюючі живі шпалери з оригінальним поданням вогняної стихії. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за дивовижними анімаційними ефектами у вигляді вогняної квітки і полум'я у формі серця.
Переглядів: 1 198
 | 
Популярність: 180
Military aircrafts (Військові літаки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
0,8
Голосів: 4
Military aircrafts - дивовижні живі шпалери з літаками спеціально для прихильників військової авіації. Встановіть на екран свого пристрою ці шпалери і насолоджуйтеся якісними знімками польотів, зроблених з різних ракурсів.
Переглядів: 1 068
 | 
Популярність: 156
Gold clock by Mzemo (Золотий годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 4
Gold clock by Mzemo - цікаві живі шпалери з золотими годинниками та годинниковими механізмами, які будуть крутитися з заданою Вами швидкістю. Будьте у курсі точного часу та прогнозу погоди в будь-якому місті світу, вибраного Вами в налаштуваннях шпалер.
Переглядів: 1 612
 | 
Популярність: 259
Neon hearts by Live Wallpapers 3D (Неонові серця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 1
Neon hearts by Live Wallpapers 3D - неонові живі шпалери з яскравою квіткою з пелюстками у формі сердечок. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими позитивними шпалерами і насолоджуйтеся красивим візерунком і цікавою анімацією.
Переглядів: 861
 | 
Популярність: 78
Candy HD (Цукерки HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 3
Candy HD - оригінальні і якісні шпалери з безліччю різнокольорових цукерок. Встановіть ці смачні шпалери і отримайте заряд гарного настрою на весь день, зробивши екран свого пристрою яскравим і привабливим.
Переглядів: 1 440
 | 
Популярність: 161
Fountain 3D (Фонтан 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 22
Fountain 3D - дивовижні живі 3D шпалери з декоративними фонтанами на тлі красивих пейзажів. Створіть заспокійливу атмосферу і насолоджуйтеся повільним падінням води у фонтані, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 6 243
 | 
Популярність: 798
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 8
Clouds by bullockcartapps - красиві живі шпалери з купчастими хмарами і визираючими крізь них променями сонця. Відчуйте себе в польоті по безкрайньому небу на світанку, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 2 639
 | 
Популярність: 622
Fireplace sound (Звук каміна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 1
Fireplace sound - заспокійливі живі шпалери зі звуками вогню у каміні. Встановіть ці шпалери на екран Вашого пристрою і насолоджуйтеся затишною і теплою атмосферою, яку створює потріскування дров у каміні.
Переглядів: 1 553
 | 
Популярність: 234
Smiley (Смайлик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 11
Smiley - забавні живі шпалери з веселими смайлами і цікавими анімаційними ефектами. Підніміть собі і своїм друзям настрій, встановивши ці позитивні шпалери на екран свого смартфона або планшета.
Переглядів: 2 075
 | 
Популярність: 282
Balloons (Повітряні кулі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 14
Balloons - дивовижні живі шпалери з красивими пейзажами, на тлі яких летять різнокольорові повітряні кулі. Слідкуйте за захоплюючими польотами повітряних куль, встановивши ці шпалери на екран Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 3 695
 | 
Популярність: 424
Ink by Wasabi (Чорнило)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 17
Ink by Wasabi - оригінальні живі шпалери з абстрактними розводами різнокольорових чорнил і анімаційними ефектами. Підніміть собі настрій цими яскравими і стильними шпалерами, встановивши їх на свій пристрій.
Переглядів: 4 312
 | 
Популярність: 1 024
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Фон живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Фон живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Фон живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Фон живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !