У цьому розділі ви можете скачати Фон живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Фон живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Pixel rain (Піксельний дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 18
Pixel rain - оригінальні живі шпалери у вигляді падаючих пікселів на екрані. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтесь красою падіння маленьких різнокольорових квадратиків, які подарують Вам душевну рівновагу.
Переглядів: 4 001
 | 
Популярність: 530
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 10
Snowman by BlackBird Wallpapers - милі живі шпалери з кумедними казковими сніговиками. Подаруйте собі святковий настрій і прогуляйтеся по зимовій казці, яка обов'язково принесе Вам радість і зробить Ваш пристрій ще більш привабливим.
Переглядів: 1 623
 | 
Популярність: 113
Real Time Weather (Погода в реальному часі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 29
Real Time Weather - барвисті живі шпалери з точним прогнозом погоди в будь-який момент часу. Прикрасьте екран свого пристрою стильними і привабливими шпалерами, з якими Ви завжди будете інформовані про погоду у Вашому місті.
Переглядів: 7 195
 | 
Популярність: 1 354
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 13
Neon by MISVI Apps for Your Phone - яскраві і оригінальні живі шпалери з неоновими картинками. Створіть унікальний образ свого пристрою, встановивши на екран ці шпалери і зробивши його ще яскравішим і привабливішим.
Переглядів: 4 591
 | 
Популярність: 647
Purple diamond butterfly (Фіолетовий діамантовий метелик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 10
Purple diamond butterfly - стильні живі шпалери з фіолетовими діамантовими метеликами і блискучою анімацією. Прикрасьте екран яскравими та модними шпалерами, які створять унікальний образ Вашого пристрою.
Переглядів: 3 335
 | 
Популярність: 371
Sweet romance (Солодка романтика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 12
Sweet romance - романтичні живі шпалери з червоними трояндами і милими оригінальними сердечками. Оберіть свій улюблений романтичний образ і насолоджуйтеся їм на екрані свого пристрою. Даруйте собі гарний настрій і позитивні емоції щодня.
Переглядів: 3 270
 | 
Популярність: 252
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 33
Black by Cute Live Wallpapers And Backgrounds - стильні живі шпалери з тваринами і предметами на чорному тлі. Прикрасьте свій смартфон або планшет оригінальними живими шпалерами, створеними спеціально для любителів темних тонів.
Переглядів: 6 227
 | 
Популярність: 1 004
Garden flowers (Садові квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 8
Garden flowers - знайдіть свої улюблені квіти і прикрасьте екран Вашого смартфона або планшета гарними фотографіями садових квітів. Ці шпалери стануть незабутнім подарунком Вашим друзям і близьким, які люблять квіти.
Переглядів: 2 513
 | 
Популярність: 131
Romantic by My Live Wallpaper (Романтика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 5
Romantic by My Live Wallpaper - встановіть на свій пристрій романтичні живі шпалери з любовною атрибутикою. Налаштуйтеся на романтичний і позитивний лад і не забувайте дарувати своїм друзям і близьким свою любов і тепло душі.
Переглядів: 2 219
 | 
Популярність: 173
Smileys (Смайлики)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,4
Голосів: 14
Smileys - забавні живі шпалери з позитивними смайликами. Отримуйте заряд гарного настрою кожен раз, як подивитесь на екран свого пристрою. Використовуйте всі можливості додатку, щоб зробити свій пристрій унікальним і ефектним.
Переглядів: 4 799
 | 
Популярність: 584
Sparkling glitter (Ігристий блиск)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 38
Sparkling glitter - блискучі живі шпалери з красивою анімацією в різних відтінках. Додайте своєму пристрою блиску і шарму, зробивши його ще більш яскравим і стильним з можливістю підбирати колір фону і анімацію під свій настрій.
Переглядів: 7 120
 | 
Популярність: 1 398
Real money (Справжні гроші)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 24
Real money - стильні живі шпалери з грошима для тих, хто вміє їх цінувати і заробляти. Влаштуйте справжній грошовий дощ на екрані Вашого пристрою, адже, як відомо, грошей багато не буває, а ці шпалери обов'язково принесуть Вам удачу у фінансових справах.
Переглядів: 7 313
 | 
Популярність: 1 278
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Фон живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Фон живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Фон живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Фон живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !