У цьому розділі ви можете скачати Фон живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Фон живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Dreamcatcher by BlackBird Wallpapers (Ловець снів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,0
Голосів: 4
Dreamcatcher by BlackBird Wallpapers - красиві і заспокійливі живі шпалери з іграшкою-талісманом, яка призначена захистити Вас від поганих снів. Прикрасьте свій пристрій цими оригінальними і стильними шпалерами.
Переглядів: 949
 | 
Популярність: 100
Dancing skeleton (Танцюючий скелет)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 13
Dancing skeleton - стильні та смішні живі шпалери з танцюючим скелетом. Зарядитесь позитивом на весь день і розсмішіть своїх друзів, встановивши на екран свого пристрою ці позитивні шпалери з оригінальним танцюристом.
Переглядів: 1 861
 | 
Популярність: 401
Fire by Pawel Gazdik (Вогонь)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 8
Fire by Pawel Gazdik - стильні живі шпалери з реалістичним вогнем на екрані. Спостерігайте як хитаються язики полум'я і створіть спокійну затишну атмосферу навколо себе, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 2 162
 | 
Популярність: 437
Water ripple (Водні брижі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,4
Голосів: 8
Water ripple - красиві живі шпалери з бірюзовою водною гладдю. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і спостерігайте за водними брижами і колами на воді при кожному дотику до екрану Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 2 225
 | 
Популярність: 342
Planes by Jan Las (Літаки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,4
Голосів: 6
Planes by Jan Las - дивовижні живі шпалери з красивими літаками різних моделей, кружляючих у повітрі. Насолоджуйтесь польотами пасажирських, військових, спортивних та інших літаків на екрані свого пристрою.
Переглядів: 1 560
 | 
Популярність: 211
Analog clock 3D (Аналоговий годинник 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 22
Analog clock 3D - стильні живі шпалери з аналоговим та цифровим годинниками, компасом і календарем. Встановіть на свій пристрій зручний і стильний додаток, завдяки якому Ви завжди будете знати точний час.
Переглядів: 5 077
 | 
Популярність: 783
Compass (Компас)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,7
Голосів: 5
Compass - оригінальні живі шпалери з справжнім компасом на дизайнерському старому тлі. Тримайтеся вірного напрямку в житті і подорожуйте по світу з цими захоплюючими шпалерами на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 1 818
 | 
Популярність: 344
Digital clock (Цифровий годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 12
Digital clock - ніжні живі шпалери з цифровими годинниками на тлі красивих пейзажів природи. Прикрасьте екран свого пристрою стильними і корисними шпалерами, завдяки яким Ви завжди зможете дізнатися точний час і дату.
Переглядів: 2 643
 | 
Популярність: 340
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 12
Coffee by Free Apps Factory - ароматні живі шпалери з чашкою смачної кави і красивими анімаційними ефектами. Насолоджуйтеся бадьорою ранковою кавою і відчуйте її аромат, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 839
 | 
Популярність: 372
Pirates (Пірати)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 6
Pirates - стильні живі шпалери з піратською символікою і страхітливими піратами. Вирушайте в захоплюючу й повну небезпек пригоду разом з морськими піратами в пошуках загублених скарбів і відважних битв.
Переглядів: 2 554
 | 
Популярність: 345
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,4
Голосів: 6
Love by Pro Live Wallpapers - дуже милі живі шпалери з ілюстрацією романтичних відносин. Прикрасьте екран свого пристрою цими чарівними шпалерами, які будуть піднімати Вам настрій кожен день.
Переглядів: 2 701
 | 
Популярність: 246
Love wishes (Любовні побажання)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 12
Love wishes - романтичні живі шпалери любовної тематики з милими серцями і красивою анімацією. Подаруйте собі романтичний настрій і відкрийте для близьких Вам людей теплоту Ваших почуттів, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 2 229
 | 
Популярність: 211
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Фон живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Фон живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Фон живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Фон живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !