У цьому розділі ви можете скачати Фон живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Фон живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Titanic 3D by Sfondi Animati 3D (Титанік 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
---
Голосів: 0
Titanic 3D by Sfondi Animati 3D - оригінальні живі 3D шпалери з легендарним Титаніком. Доторкніться до величі самого великого корабля в історії людства, встановивши ці вражаючі шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 151
 | 
Популярність: 16
Analog clock by Thalia Photo Art Studio (Аналоговий годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 15
Analog clock by Thalia Photo Art Studio - красиві і стильні живі шпалери в темно-синіх тонах з аналоговим годинником. Оберіть вподобаний дизайн годинника і розташуйте його у зручному для Вас місці на робочому столі, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 3 010
 | 
Популярність: 557
Rainbow sequin flip (Райдужна блискітка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 19
Rainbow sequin flip - яскраві і барвисті живі шпалери з різнокольоровими блискітками. Проведіть пальцем по екрану і спостерігайте як змінюється напрям малюнка і колір блискіток. Створюйте свої власні цікаві варіації малюнків з блискіток.
Переглядів: 2 409
 | 
Популярність: 377
Clock: real time (Годинник: реальний час)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 6
Clock: real time - стильні живі шпалери в мінімалістичному стилі з красивим аналоговим годинником. Встановіть ці шпалери на екран свого пристрою і будьте завжди в курсі точного часу, де б Ви не знаходилися.
Переглядів: 2 494
 | 
Популярність: 389
Love by Simprosys (Любов)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 6
Love by Simprosys - симпатичні живі шпалери, здатні надихнути на прекрасні романтичні відносини. Встановіть ці шпалери і подаруйте собі гарний настрій, щоб дарувати своїм близьким любов і теплоту почуттів.
Переглядів: 1 785
 | 
Популярність: 170
Fire tornado (Вогняний торнадо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 17
Fire tornado - вражаючі живі шпалери з вогняним торнадо, який лякає і заворожує своєю силою і красою. Відчуйте всю міць і велич вогняної стихії, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 3 299
 | 
Популярність: 730
Скачати безкоштовні живі шпалери.
1,7
Голосів: 3
Cute by Phoenix Live Wallpapers - цікаві і приємні живі шпалери з анімаційними ефектами у вигляді падаючих милих смайликів. Прикрасьте екран свого пристрою цими шпалерами, які обов'язково піднімуть Вам і Вашим друзям настрій.
Переглядів: 1 157
 | 
Популярність: 95
Romantic bunnies (Романтичні кролики)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 2
Romantic bunnies - романтичні живі шпалери з двома милими зайчиками і барвистою анімацією. Створіть новий образ Вашого пристрою і підніміть собі настрій на весь день, встановивши цих позитивних зайчиків на свій екран.
Переглядів: 1 314
 | 
Популярність: 135
About love by Lux Live Wallpapers (Про кохання)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 2
About love by Lux Live Wallpapers - прекрасні живі шпалери на тему кохання і романтичних відносин. Подаруйте красиві і яскраві освідчення своїм близьким та створіть романтичний настрій, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 1 359
 | 
Популярність: 112
Cute princess by Lux Live Wallpapers (Мила принцеса)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 6
Cute princess by Lux Live Wallpapers - милі живі шпалери з чарівними принцесами і красивими анімаційними ефектами. Поділіться гарним настроєм з своїми друзями і близькими, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 2 391
 | 
Популярність: 137
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 3
Fire by Lux Live Wallpapers - захоплюючі живі шпалери з оригінальним поданням вогняної стихії. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за дивовижними анімаційними ефектами у вигляді вогняної квітки і полум'я у формі серця.
Переглядів: 2 273
 | 
Популярність: 314
Military aircrafts (Військові літаки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
0,8
Голосів: 4
Military aircrafts - дивовижні живі шпалери з літаками спеціально для прихильників військової авіації. Встановіть на екран свого пристрою ці шпалери і насолоджуйтеся якісними знімками польотів, зроблених з різних ракурсів.
Переглядів: 1 985
 | 
Популярність: 293
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Фон живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Фон живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Фон живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Фон живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !