У цьому розділі ви можете скачати Абстрактні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Абстрактні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 2
Fire by Lux Live Wallpapers - захоплюючі живі шпалери з оригінальним поданням вогняної стихії. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за дивовижними анімаційними ефектами у вигляді вогняної квітки і полум'я у формі серця.
Переглядів: 1 206
 | 
Популярність: 180
Gold clock by Mzemo (Золотий годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 4
Gold clock by Mzemo - цікаві живі шпалери з золотими годинниками та годинниковими механізмами, які будуть крутитися з заданою Вами швидкістю. Будьте у курсі точного часу та прогнозу погоди в будь-якому місті світу, вибраного Вами в налаштуваннях шпалер.
Переглядів: 1 612
 | 
Популярність: 259
Neon hearts by Live Wallpapers 3D (Неонові серця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 1
Neon hearts by Live Wallpapers 3D - неонові живі шпалери з яскравою квіткою з пелюстками у формі сердечок. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими позитивними шпалерами і насолоджуйтеся красивим візерунком і цікавою анімацією.
Переглядів: 863
 | 
Популярність: 78
Tunnel (Тунель)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 8
Tunnel - цікаві живі шпалери з реалістичними об'ємними тунелями. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і спостерігайте за дивовижною оптичною ілюзією руху по лабіринту прямо на екрані Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 1 815
 | 
Популярність: 255
Jellyfish 3D by Womcd (Медуза 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 16
Jellyfish 3D by Womcd - оригінальні живі шпалери з яскравими різнобарвними медузами. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими веселими позитивними шпалерами і подаруйте собі і своїм друзям гарний настрій.
Переглядів: 3 376
 | 
Популярність: 622
Rose clock by Mobile Masti Zone (Годинник з трояндою)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 7
Rose clock by Mobile Masti Zone - романтичні живі шпалери з красивими аналоговими годинниками, оформленими букетами троянд. Прикрасьте екран свого пристрою цими милими шпалерами і надихніть себе на нові ідеї, щоб зробити приємні сюрпризи своїм близьким.
Переглядів: 1 551
 | 
Популярність: 152
Skull (Череп)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 9
Skull - жахливі живі шпалери з вогненним черепом на похмурому чорному тлі і анімаційними ефектами у вигляді полум'я. Надайте своєму пристрою стильний і зловісний вигляд, встановивши на його екран ці шпалери.
Переглядів: 2 815
 | 
Популярність: 508
Smiley (Смайлик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 11
Smiley - забавні живі шпалери з веселими смайлами і цікавими анімаційними ефектами. Підніміть собі і своїм друзям настрій, встановивши ці позитивні шпалери на екран свого смартфона або планшета.
Переглядів: 2 075
 | 
Популярність: 282
Neon flowers by Art LWP (Неонові квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 18
Neon flowers by Art LWP - красиві неонові шпалери з різноманітними блискучими квітами і анімаційними ефектами. Виділіть свій пристрій на тлі інших, встановивши на його екран ці яскраві і стильні шпалери.
Переглядів: 3 375
 | 
Популярність: 291
Ink by Wasabi (Чорнило)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 17
Ink by Wasabi - оригінальні живі шпалери з абстрактними розводами різнокольорових чорнил і анімаційними ефектами. Підніміть собі настрій цими яскравими і стильними шпалерами, встановивши їх на свій пристрій.
Переглядів: 4 314
 | 
Популярність: 1 026
Water drop (Крапля води)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 20
Water drop - дивовижні живі шпалери з красивою водною поверхнею, на яку падають краплі води. Встановіть ці стильні шпалери на екран свого пристрою і оточіть себе спокійною атмосферою гармонії і затишку.
Переглядів: 5 835
 | 
Популярність: 887
Hypno clock by Giraffe Playground (Гіпнотичний годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 17
Hypno clock by Giraffe Playground - оригінальні живі шпалери з рухомими механізмами годинників і точним часом. Спостерігайте за захоплюючим рухом шестерень на екрані Вашого пристрою, вибравши дизайн і фон шпалер на свій смак.
Переглядів: 5 474
 | 
Популярність: 984
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Абстрактні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Абстрактні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Абстрактні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Абстрактні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !