У цьому розділі ви можете скачати Абстрактні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Абстрактні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Letter (Літера)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 162
Letter - оригінальні живі шпалери з гарними дизайнерськими буквами, зробленими з паперових стрічок. Наповніть своє життя яскравими враженнями і підніміть собі настрій, встановивши на свій пристрій ці милі і позитивні шпалери.
Переглядів: 60 456
 | 
Популярність: 2 028
Doodle art (Дудл-арт)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 104
Doodle art - цікаві живі шпалери зі своєрідним стилем малювання, з допомогою якого створюються оригінальні картини з каракуль і абстрактних образів. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і зануріться в новий неймовірний світ живопису.
Переглядів: 18 616
 | 
Популярність: 1 918
Dreamcatcher by Niceforapps (Ловець снів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 83
Dreamcatcher by Niceforapps - красиві живі шпалери з індіанським амулетом, який захищає сплячого від злих духів. Прикрасьте свій пристрій цими яскравими і дивовижними шпалерами і подаруйте собі почуття захищеності і затишку.
Переглядів: 23 171
 | 
Популярність: 1 679
Color pictures (Кольорові картинки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 15
Color pictures - оригінальні текстурні шпалери у вигляді дивовижних переливів кольорів і створення з них абстрактних фігур. Спостерігайте за змішуванням кольорів і перетворенням картинки в строкатого метелика або кольоровий фонтан.
Переглядів: 4 637
 | 
Популярність: 364
Particle 3D (Частка 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 25
Particle 3D - цікаві живі шпалери з абстрактним малюнком у 3D форматі. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за дивними метаморфозами, що відбуваються на екрані. Створіть ексклюзивний і стильний дизайн свого пристрою.
Переглядів: 4 935
 | 
Популярність: 877
Plasma orb (Плазмова куля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 31
Plasma orb - цікаві живі шпалери з великою чаруючою плазмовою кулею. Встановіть ці шпалери на екран свого пристрою і спостерігайте за красивою електричною анімацією всередині кулі.
Переглядів: 5 994
 | 
Популярність: 945
Dynamic paint (Динамічний малюнок)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 7
Dynamic paint - оригінальні живі шпалери з абстрактними малюнками на стінах. Створіть неймовірний і стильний образ свого пристрою, який подарує Вам гарний настрій і зробить життя яскравішим.
Переглядів: 2 542
 | 
Популярність: 189
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 15
Hearts by Kittehface Software - оригінальні живі шпалери з дизайнерськими сердечками і забавними вензелями. Створіть оригінальний і яскравий стиль для свого пристрою, встановивши на нього ці красиві абстрактні шпалери.
Переглядів: 2 874
 | 
Популярність: 209
Particles fluids galaxy (Галактика рідких частинок)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 17
Particles fluids galaxy - незвичайні живі шпалери з фантастичною галактикою, що складається з рухомих різнобарвних частинок. Спостерігайте як на Вашому екрані створюються різні образи і метаморфози, змінюйте їх колір і насиченість відтінків на свій смак.
Переглядів: 4 860
 | 
Популярність: 766
Cartoon city (Мультяшне місто)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 9
Cartoon city - цікаві мультяшні шпалери з намальованим містом на зеленій круглій планеті. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за обертанням планети, зміною дня і ночі, польотом хмар і появою зірок на нічному небі.
Переглядів: 2 487
 | 
Популярність: 192
Energy art (Енергетичне мистецтво)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 16
Energy art - чаруючі живі шпалери з цікавими абстрактними метаморфозами. Спостерігайте за плавним перетворенням однієї фігури в іншу і за зміною її кольору, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 5 614
 | 
Популярність: 765
India clock by iPlay Store (Індійський годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 6
India clock by iPlay Store - абстрактні індійські шпалери з дизайнерським аналоговим годинником. Створіть яскравий і веселий дизайн робочого столу Вашого пристрою, який буде піднімати настрій кожен день.
Переглядів: 2 803
 | 
Популярність: 150
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Абстрактні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Абстрактні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Абстрактні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Абстрактні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !