У цьому розділі ви можете скачати Абстрактні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Абстрактні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Yin Yang (Інь Ян)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,8
Голосів: 26
Yin Yang - стильні живі шпалери з символом єдності двох протилежностей. Встановіть шпалери з символом китайської філософії на свій пристрій і вони обов'язково принесуть Вам успіх і підкреслять Вашу індивідуальність.
Переглядів: 4 302
 | 
Популярність: 691
Magic particles (Магічні частки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,1
Голосів: 15
Magic particles - дивовижні живі шпалери у вигляді абстрактної анімації. Залучіть увагу до свого пристрою і насолоджуйтеся самі неймовірними метаморфозами різних об'єктів на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 4 442
 | 
Популярність: 758
Pixel rain (Піксельний дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 13
Pixel rain - оригінальні живі шпалери у вигляді падаючих пікселів на екрані. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтесь красою падіння маленьких різнокольорових квадратиків, які подарують Вам душевну рівновагу.
Переглядів: 3 673
 | 
Популярність: 472
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 13
Neon by MISVI Apps for Your Phone - яскраві і оригінальні живі шпалери з неоновими картинками. Створіть унікальний образ свого пристрою, встановивши на екран ці шпалери і зробивши його ще яскравішим і привабливішим.
Переглядів: 4 270
 | 
Популярність: 591
Neon flowers by Live Wallpapers Gallery (Неонові квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,2
Голосів: 16
Neon flowers by Live Wallpapers Gallery - яскраві неонові живі шпалери з абстрактними різнокольоровими квітами. Змініть зовнішній вигляд Вашого пристрою і підкресліть свою індивідуальність, встановивши на екран ці модні і стильні шпалери.
Переглядів: 6 956
 | 
Популярність: 517
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 21
Glowing by Live Wallpapers Free - яскраві неонові живі шпалери з абстрактним малюнком. Додайте трохи світла, магії і краси до зовнішнього вигляду свого пристрою і насолоджуйтеся забавною абстракцією, в якій кожен може побачити щось своє.
Переглядів: 7 218
 | 
Популярність: 569
Colorful magic (Барвиста магія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 15
Colorful magic - яскраві чарівні живі шпалери з різнокольоровими вогниками і барвистою анімацією. Подаруйте собі святковий настрій і створіть ілюзію магії на екрані Вашого пристрою, використовуючи різні дизайнерські налаштування.
Переглядів: 3 418
 | 
Популярність: 361
LWP for Samsung Galaxy J7 (Живі шпалери для Samsung Galaxy J7)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 11
LWP for Samsung Galaxy J7 - красиві і стильні живі шпалери, спеціально створені для смартфона Samsung Galaxy J7. Створіть унікальний образ свого смартфона в яскравих лілово-синіх відтінках з використанням живої анімації.
Переглядів: 4 259
 | 
Популярність: 471
Golden shine (Золотий блиск)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 19
Golden shine - красива тема для Вашого пристрою з прекрасними живими шпалерами в золотистих тонах. Використовуйте вбудовані анімаційні ефекти у вигляді шлейфу з блискіток при дотику до екрану, щоб надати шпалерам ще більш реалістичний і стильний вигляд.
Переглядів: 6 839
 | 
Популярність: 865
Music life (Музичне життя)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,0
Голосів: 7
Music life - цікава і стильна тема з шпалерами у вигляді музичного графіті і набором значків у тон. Використовуйте всі можливості даної теми, щоб створити індивідуальний і модний образ Вашого пристрою.
Переглядів: 4 852
 | 
Популярність: 614
Colorful ball (Барвиста куля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 17
Colorful ball - ніжна і красива тема з барвистою кулькою і рослиною всередині. Прикрасьте свій пристрій новими милими шпалерами з гарним набором значків під стиль фонової картинки, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 4 539
 | 
Популярність: 613
Dark black (Темно-чорний)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,9
Голосів: 19
Dark black - елегантні живі шпалери, спеціально для любителів темних відтінків. Встановіть ці шпалери на екран пристрою і насолоджуйтеся його стильним виглядом і практичністю використання пристрою в темряві, не привертаючи, тим самим, до себе уваги.
Переглядів: 8 998
 | 
Популярність: 1 757
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Абстрактні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Абстрактні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Абстрактні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Абстрактні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !