У цьому розділі ви можете скачати Абстрактні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Абстрактні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Rainbow sequin flip (Райдужна блискітка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 19
Rainbow sequin flip - яскраві і барвисті живі шпалери з різнокольоровими блискітками. Проведіть пальцем по екрану і спостерігайте як змінюється напрям малюнка і колір блискіток. Створюйте свої власні цікаві варіації малюнків з блискіток.
Переглядів: 2 414
 | 
Популярність: 377
Electric screen by iim mobile (Електричний екран)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 8
Electric screen by iim mobile - оригінальні живі шпалери, які при дотику до екрану створюють видимий ефект електричного спалаху. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і здивуйте своїх друзів, запропонувавши їм скористатися вашим пристроєм.
Переглядів: 1 986
 | 
Популярність: 288
Pinwheel by orchid (Вертушка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 5
Pinwheel by orchid - милі живі шпалери з вітряними вертушками на паличках на тлі гарних літніх пейзажів. Зловіть подих вітру і спостерігайте за обертанням різнокольорових вертушок, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 1 470
 | 
Популярність: 98
Twilight mirror (Сутінкове дзеркало)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 7
Twilight mirror - оригінальні абстрактні шпалери з сутінковим дзеркалом, зроблені за мотивами комп'ютерної гри. Надайте унікальності і стилю своєму пристрою, прикрасивши його цими цікавими і модними шпалерами.
Переглядів: 1 842
 | 
Популярність: 347
Скачати безкоштовні живі шпалери.
1,7
Голосів: 3
Cute by Phoenix Live Wallpapers - цікаві і приємні живі шпалери з анімаційними ефектами у вигляді падаючих милих смайликів. Прикрасьте екран свого пристрою цими шпалерами, які обов'язково піднімуть Вам і Вашим друзям настрій.
Переглядів: 1 157
 | 
Популярність: 95
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 5
Fireworks by live wallpaper HongKong - святкові живі шпалери з яскравими і дуже красивими феєрверками. Створіть собі святковий настрій і налаштуйтеся лише на позитивні емоції, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 1 810
 | 
Популярність: 244
Grim reaper by Lux Live Wallpapers (Похмурий жнець)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 13
Grim reaper by Lux Live Wallpapers - похмурі й страшні живі шпалери з вселяючим жах женцем і анімаційними ефектами, що роблять шпалери ще більш реалістичними. Встановіть ці шпалери і зробіть свій пристрій ще більш стильним з кращою колекцією похмурих фонових картинок.
Переглядів: 3 319
 | 
Популярність: 694
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 3
Fire by Lux Live Wallpapers - захоплюючі живі шпалери з оригінальним поданням вогняної стихії. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за дивовижними анімаційними ефектами у вигляді вогняної квітки і полум'я у формі серця.
Переглядів: 2 273
 | 
Популярність: 314
Gold clock by Mzemo (Золотий годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,7
Голосів: 7
Gold clock by Mzemo - цікаві живі шпалери з золотими годинниками та годинниковими механізмами, які будуть крутитися з заданою Вами швидкістю. Будьте у курсі точного часу та прогнозу погоди в будь-якому місті світу, вибраного Вами в налаштуваннях шпалер.
Переглядів: 3 219
 | 
Популярність: 480
Neon hearts by Live Wallpapers 3D (Неонові серця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 3
Neon hearts by Live Wallpapers 3D - неонові живі шпалери з яскравою квіткою з пелюстками у формі сердечок. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими позитивними шпалерами і насолоджуйтеся красивим візерунком і цікавою анімацією.
Переглядів: 1 464
 | 
Популярність: 109
Tunnel (Тунель)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 11
Tunnel - цікаві живі шпалери з реалістичними об'ємними тунелями. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і спостерігайте за дивовижною оптичною ілюзією руху по лабіринту прямо на екрані Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 3 081
 | 
Популярність: 429
Jellyfish 3D by Womcd (Медуза 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 27
Jellyfish 3D by Womcd - оригінальні живі шпалери з яскравими різнобарвними медузами. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими веселими позитивними шпалерами і подаруйте собі і своїм друзям гарний настрій.
Переглядів: 6 248
 | 
Популярність: 1 035
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Абстрактні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Абстрактні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Абстрактні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Абстрактні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !