У цьому розділі ви можете скачати Абстрактні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Абстрактні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Time battle 3D (Час битви 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 9
Time battle 3D - чудові живі 3D шпалери з зображеною подорожжю в часі через червоточину. Переміщуйте по екрану тривимірні елементи та встановіть нові іконки для програм і обкладинки для папок з вбудованого набору.
Переглядів: 1 814
 | 
Популярність: 296
Alien spider 3D (Іноземний павук 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 5
Alien spider 3D - яскраві і технологічні живі 3D шпалери в червоно-чорних тонах з абстрактною людиною-павуком. Доповніть свій неповторний образ і зробіть свій пристрій ще більш унікальним і стильним, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 1 701
 | 
Популярність: 238
Photo cube 3D (Фото куб 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 9
Photo cube 3D - унікальні живі 3D шпалери з кубом, на кожній стороні якого Ви зможете розмістити вибрані фото або картинки. Здивуйте своїх друзів новим стильним виглядом Вашого пристрою і нехай улюблені фото завжди будуть поруч.
Переглядів: 2 454
 | 
Популярність: 330
Optical illusions by AlphonseLessardss3 (Оптичні ілюзії)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 29
Optical illusions by AlphonseLessardss3 - оригінальні шпалери з ефектами оптичних ілюзій для екрану Вашого пристрою. Виберіть картину і дивіться на неї протягом 30 секунд на відстані 25 см. від очей і Ви побачите ілюзію руху всередині картинки.
Переглядів: 5 518
 | 
Популярність: 811
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 40
Fire by MISVI Apps for Your Phone - стильні живі шпалери з вогняними черепами, написами і фігурами. Зробіть свій пристрій ще більш яскравим, унікальним і стильним, встановивши на екран живе полум'я, вогненний знак або палаючу свічку.
Переглядів: 8 276
 | 
Популярність: 1 627
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 27
Glitter by My Live Wallpaper - яскраві і блискучі живі шпалери для екрану Вашого пристрою. Створіть унікальний образ свого смартфона або планшета, встановивши на нього ці шпалери і зробивши його ще яскравіше і привабливіше.
Переглядів: 6 323
 | 
Популярність: 677
Glowing flowers by My Live Wallpaper (Сяючі квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 47
Glowing flowers by My Live Wallpaper - неонові живі шпалери з гарними сяючими квітами. Відчуйте себе у весняному садку в оточенні прекрасних квітів і зробіть свій пристрій ще більш яскравим і привабливим.
Переглядів: 16 694
 | 
Популярність: 1 794
Yin Yang (Інь Ян)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 41
Yin Yang - стильні живі шпалери з символом єдності двох протилежностей. Встановіть шпалери з символом китайської філософії на свій пристрій і вони обов'язково принесуть Вам успіх і підкреслять Вашу індивідуальність.
Переглядів: 7 759
 | 
Популярність: 1 335
Magic particles (Магічні частки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 31
Magic particles - дивовижні живі шпалери у вигляді абстрактної анімації. Залучіть увагу до свого пристрою і насолоджуйтеся самі неймовірними метаморфозами різних об'єктів на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 10 043
 | 
Популярність: 1 680
Pixel rain (Піксельний дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 28
Pixel rain - оригінальні живі шпалери у вигляді падаючих пікселів на екрані. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтесь красою падіння маленьких різнокольорових квадратиків, які подарують Вам душевну рівновагу.
Переглядів: 6 125
 | 
Популярність: 937
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 23
Neon by MISVI Apps for Your Phone - яскраві і оригінальні живі шпалери з неоновими картинками. Створіть унікальний образ свого пристрою, встановивши на екран ці шпалери і зробивши його ще яскравішим і привабливішим.
Переглядів: 6 699
 | 
Популярність: 948
Neon flowers by Live Wallpapers Gallery (Неонові квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 21
Neon flowers by Live Wallpapers Gallery - яскраві неонові живі шпалери з абстрактними різнокольоровими квітами. Змініть зовнішній вигляд Вашого пристрою і підкресліть свою індивідуальність, встановивши на екран ці модні і стильні шпалери.
Переглядів: 10 312
 | 
Популярність: 732
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Абстрактні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Абстрактні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Абстрактні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Абстрактні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !