У цьому розділі ви можете скачати Абстрактні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Абстрактні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Letter (Літера)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,6
Голосів: 128
Letter - оригінальні живі шпалери з гарними дизайнерськими буквами, зробленими з паперових стрічок. Наповніть своє життя яскравими враженнями і підніміть собі настрій, встановивши на свій пристрій ці милі і позитивні шпалери.
Переглядів: 46 721
 | 
Популярність: 2 016
Doodle art (Дудл-арт)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 86
Doodle art - цікаві живі шпалери зі своєрідним стилем малювання, з допомогою якого створюються оригінальні картини з каракуль і абстрактних образів. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і зануріться в новий неймовірний світ живопису.
Переглядів: 15 122
 | 
Популярність: 1 906
Dreamcatcher by Niceforapps (Ловець снів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 70
Dreamcatcher by Niceforapps - красиві живі шпалери з індіанським амулетом, який захищає сплячого від злих духів. Прикрасьте свій пристрій цими яскравими і дивовижними шпалерами і подаруйте собі почуття захищеності і затишку.
Переглядів: 19 018
 | 
Популярність: 1 669
Color pictures (Кольорові картинки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 13
Color pictures - оригінальні текстурні шпалери у вигляді дивовижних переливів кольорів і створення з них абстрактних фігур. Спостерігайте за змішуванням кольорів і перетворенням картинки в строкатого метелика або кольоровий фонтан.
Переглядів: 4 235
 | 
Популярність: 362
Particle 3D (Частка 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 22
Particle 3D - цікаві живі шпалери з абстрактним малюнком у 3D форматі. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за дивними метаморфозами, що відбуваються на екрані. Створіть ексклюзивний і стильний дизайн свого пристрою.
Переглядів: 4 441
 | 
Популярність: 873
Plasma orb (Плазмова куля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 27
Plasma orb - цікаві живі шпалери з великою чаруючою плазмовою кулею. Встановіть ці шпалери на екран свого пристрою і спостерігайте за красивою електричною анімацією всередині кулі.
Переглядів: 5 545
 | 
Популярність: 939
Dynamic paint (Динамічний малюнок)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 6
Dynamic paint - оригінальні живі шпалери з абстрактними малюнками на стінах. Створіть неймовірний і стильний образ свого пристрою, який подарує Вам гарний настрій і зробить життя яскравішим.
Переглядів: 2 365
 | 
Популярність: 187
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 13
Hearts by Kittehface Software - оригінальні живі шпалери з дизайнерськими сердечками і забавними вензелями. Створіть оригінальний і яскравий стиль для свого пристрою, встановивши на нього ці красиві абстрактні шпалери.
Переглядів: 2 597
 | 
Популярність: 209
Particles fluids galaxy (Галактика рідких частинок)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 15
Particles fluids galaxy - незвичайні живі шпалери з фантастичною галактикою, що складається з рухомих різнобарвних частинок. Спостерігайте як на Вашому екрані створюються різні образи і метаморфози, змінюйте їх колір і насиченість відтінків на свій смак.
Переглядів: 4 589
 | 
Популярність: 766
Cartoon city (Мультяшне місто)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 8
Cartoon city - цікаві мультяшні шпалери з намальованим містом на зеленій круглій планеті. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за обертанням планети, зміною дня і ночі, польотом хмар і появою зірок на нічному небі.
Переглядів: 2 091
 | 
Популярність: 192
Energy art (Енергетичне мистецтво)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 13
Energy art - чаруючі живі шпалери з цікавими абстрактними метаморфозами. Спостерігайте за плавним перетворенням однієї фігури в іншу і за зміною її кольору, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 5 115
 | 
Популярність: 761
India clock by iPlay Store (Індійський годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 6
India clock by iPlay Store - абстрактні індійські шпалери з дизайнерським аналоговим годинником. Створіть яскравий і веселий дизайн робочого столу Вашого пристрою, який буде піднімати настрій кожен день.
Переглядів: 2 523
 | 
Популярність: 146
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Абстрактні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Абстрактні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Абстрактні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Абстрактні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !