У цьому розділі ви можете скачати Абстрактні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Абстрактні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Water drop (Крапля води)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 9
Water drop - дивовижні живі шпалери з красивою водною поверхнею, на яку падають краплі води. Встановіть ці стильні шпалери на екран свого пристрою і оточіть себе спокійною атмосферою гармонії і затишку.
Переглядів: 1 864
 | 
Популярність: 238
Hypno clock by Giraffe Playground (Гіпнотичний годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 15
Hypno clock by Giraffe Playground - оригінальні живі шпалери з рухомими механізмами годинників і точним часом. Спостерігайте за захоплюючим рухом шестерень на екрані Вашого пристрою, вибравши дизайн і фон шпалер на свій смак.
Переглядів: 3 835
 | 
Популярність: 706
Pirates (Пірати)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 6
Pirates - стильні живі шпалери з піратською символікою і страхітливими піратами. Вирушайте в захоплюючу й повну небезпек пригоду разом з морськими піратами в пошуках загублених скарбів і відважних битв.
Переглядів: 2 698
 | 
Популярність: 365
Spirly (Спіраль)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 26
Spirly - незвичайні живі шпалери з абстрактними фігурами і нескінченними можливостями різних стилів. Спостерігайте за метаморфозами і створюйте власний дизайн фігур, вибираючи в налаштуваннях різні комбінації стилів.
Переглядів: 3 690
 | 
Популярність: 726
Wave Z (Хвиля Z)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 11
Wave Z - стильні живі шпалери з різнобарвними хвилями і красивою анімацією. Використовуйте налаштування програми, щоб вибрати найбільш вдалу комбінацію кольорів хвиль для екрану Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 3 097
 | 
Популярність: 585
Time battle 3D (Час битви 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 39
Time battle 3D - чудові живі 3D шпалери з зображеною подорожжю в часі через червоточину. Переміщуйте по екрану тривимірні елементи та встановіть нові іконки для програм і обкладинки для папок з вбудованого набору.
Переглядів: 7 001
 | 
Популярність: 1 559
Alien spider 3D (Іноземний павук 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 30
Alien spider 3D - яскраві і технологічні живі 3D шпалери в червоно-чорних тонах з абстрактною людиною-павуком. Доповніть свій неповторний образ і зробіть свій пристрій ще більш унікальним і стильним, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 5 735
 | 
Популярність: 1 004
Photo cube 3D (Фото куб 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 18
Photo cube 3D - унікальні живі 3D шпалери з кубом, на кожній стороні якого Ви зможете розмістити вибрані фото або картинки. Здивуйте своїх друзів новим стильним виглядом Вашого пристрою і нехай улюблені фото завжди будуть поруч.
Переглядів: 4 603
 | 
Популярність: 620
Optical illusions by AlphonseLessardss3 (Оптичні ілюзії)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 34
Optical illusions by AlphonseLessardss3 - оригінальні шпалери з ефектами оптичних ілюзій для екрану Вашого пристрою. Виберіть картину і дивіться на неї протягом 30 секунд на відстані 25 см. від очей і Ви побачите ілюзію руху всередині картинки.
Переглядів: 6 719
 | 
Популярність: 979
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 45
Fire by MISVI Apps for Your Phone - стильні живі шпалери з вогняними черепами, написами і фігурами. Зробіть свій пристрій ще більш яскравим, унікальним і стильним, встановивши на екран живе полум'я, вогненний знак або палаючу свічку.
Переглядів: 9 734
 | 
Популярність: 1 888
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 28
Glitter by My Live Wallpaper - яскраві і блискучі живі шпалери для екрану Вашого пристрою. Створіть унікальний образ свого смартфона або планшета, встановивши на нього ці шпалери і зробивши його ще яскравіше і привабливіше.
Переглядів: 7 699
 | 
Популярність: 824
Glowing flowers by My Live Wallpaper (Сяючі квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 54
Glowing flowers by My Live Wallpaper - неонові живі шпалери з гарними сяючими квітами. Відчуйте себе у весняному садку в оточенні прекрасних квітів і зробіть свій пристрій ще більш яскравим і привабливим.
Переглядів: 19 701
 | 
Популярність: 2 147
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Абстрактні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Абстрактні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Абстрактні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Абстрактні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !