Якщо ви хочете скачати живі шпалери на планшет або телефон безкоштовно, то ви опинилися в правильному місці! Наша колекція налічує сотні Android шпалер різних жанрів: дівчини, тварини, природа і безліч інших. Наш каталог постійно поповнюється, ми намагаємося щодня додавати нові шедеври живих шпалер. На сайті реалізована зручна система підбору: просто виберіть свою модель мобільного телефону або вкажіть вашу версію ОС Android і система підбере для вас найбільш підходящі файли. Тепер вам не потрібен Google Play, якщо вам сподобались живі шпалери на Андроїд планшет - скачайте їх всього в один клік! На нашому ресурсі представлені повні, повністю робочі та безпечні apk файли. Використовуйте можливості вашого Android пристрою на повну!
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 34
Summer by Niceforapps - літні живі шпалери з блакитними пляжами на тропічних островах. Встановіть ці шпалери і подаруйте собі частинку теплого і сонячного літа. Відчуйте себе на березі океану під подувом ласкавого бризу.
Переглядів: 9 691
 | 
Популярність: 1 326
Doll (Лялька)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 24
Doll - милі живі шпалери з красивими ляльками, дуже схожими на молодих витончених дівчат. Встановіть ці шпалери і створіть цікавий і милий образ свого пристрою з загадковими і кокетливими ляльками.
Переглядів: 3 691
 | 
Популярність: 246
Dinosaur by Niceforapps (Динозавр)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 37
Dinosaur by Niceforapps - стильні і барвисті живі шпалери зі злими і хижими динозаврами. Встановіть ці шпалери і підійміть завісу в минуле людства, коли на нашій планеті машкали величезні динозаври.
Переглядів: 6 040
 | 
Популярність: 837
Werewolf (Перевертень)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 48
Werewolf - дивовижні фантастичні живі шпалери з людьми, здатними приймати вигляд страшного величезного вовка. Дізнайтеся більше про цих міфічних істот, що приводять в жах все живе навколо. Відчуйте справжній жах, зустрівшись з перевертнем.
Переглядів: 8 565
 | 
Популярність: 1 367
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 14
Coffee by Niceforapps - атмосферні живі шпалери з дизайнерськими картинками з кавою. Подаруйте собі натхнення і створіть навколо себе атмосферу затишку і спокою, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 5 509
 | 
Популярність: 603
Purple (Фіолетові)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 18
Purple - цікаві живі шпалери з красивими зображеннями міст, квітів та декору у фіолетових тонах. Створіть новий стильний образ свого пристрою, встановивши на нього ці незвичайні і привабливі шпалери.
Переглядів: 5 173
 | 
Популярність: 404
Hamster (Хом'як)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 39
Hamster - симпатичні і милі живі шпалери із забавними пухнастими хом'яками. Підніміть собі настрій і спостерігайте за захоплюючою поведінкою цих маленьких вихованців, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 4 338
 | 
Популярність: 507
Cup of coffee (Чашка кави)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 7
Cup of coffee - затишні живі шпалери з прохолодним осіннім ранком і чашкою ароматної кави. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтеся ранковою тишею і свіжим прохолодним повітрям під смак гарячої і підбадьорливої кави.
Переглядів: 3 486
 | 
Популярність: 190
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 38
Cat by Fantastic Live Wallpapers - милі живі шпалери з симпатичними домашніми і дикими кішками. Створіть красивий фон робочого столу свого пристрою і насолоджуйтеся суспільством цих милих тварин, які подарують Вам радість і посмішку.
Переглядів: 4 795
 | 
Популярність: 379
Funny little fish (Смішна маленька рибка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 20
Funny little fish - забавні живі шпалери з маленькою веселою рибкою, яка живе на дні казкового океану. Встановіть ці шпалери і заведіть собі симпатичного і смішного вихованця, який принесе Вам безліч позитивних емоцій.
Переглядів: 3 744
 | 
Популярність: 499
Winter snowfall by AppQueen Inc. (Зимовий снігопад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 33
Winter snowfall by AppQueen Inc. - красиві живі шпалери з прекрасним зимовим пейзажем і падаючими різнокольоровими сніжинками. Насолоджуйтесь красою засніженого гірського лісу і скутого кригою озера, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 6 288
 | 
Популярність: 827
Fantasy magic touch (Фантастичний магічний дотик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 41
Fantasy magic touch - дивовижні живі шпалери з фантастичним лісом і його чарівними мешканцями. Встановіть ці шпалери і зазерніть в світ магії, де живуть лісові феї і ростуть магічні дерева і квіти.
Переглядів: 10 992
 | 
Популярність: 1 291
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: