Якщо ви хочете скачати живі шпалери на планшет або телефон безкоштовно, то ви опинилися в правильному місці! Наша колекція налічує сотні Android шпалер різних жанрів: дівчини, тварини, природа і безліч інших. Наш каталог постійно поповнюється, ми намагаємося щодня додавати нові шедеври живих шпалер. На сайті реалізована зручна система підбору: просто виберіть свою модель мобільного телефону або вкажіть вашу версію ОС Android і система підбере для вас найбільш підходящі файли. Тепер вам не потрібен Google Play, якщо вам сподобались живі шпалери на Андроїд планшет - скачайте їх всього в один клік! На нашому ресурсі представлені повні, повністю робочі та безпечні apk файли. Використовуйте можливості вашого Android пристрою на повну!
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Bunnies (Кролики)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 8
Bunnies - красиві живі шпалери з милими маленькими кроликами на зеленій галявині. Прикрасьте цими шпалерами свій пристрій, обравши улюбленого кролика і анімаційні ефекти у вигляді блискіток, крапель, візерунків або падаючого листя.
Переглядів: 2 822
 | 
Популярність: 229
Forest lilies (Лісові конвалії)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 4
Forest lilies - весняні живі шпалери з запашними квітами лісових конвалій. Залишіться наодинці з природою і прогуляйтеся по весняному лісу, вдихаючи аромат травневих конвалій. Оберіть яскраву анімацію на свій смак і створіть яскравий дизайн свого пристрою.
Переглядів: 3 431
 | 
Популярність: 188
Rain drop by iim mobile (Крапля дощу)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 10
Rain drop by iim mobile - красиві живі шпалери з дивовижними пейзажами природи і краплями дощу, стікаючими по екрану. Насолоджуйтеся красою природи і створіть спокійну атмосферу для відпочинку, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 5 445
 | 
Популярність: 684
Moonlight by App Basic (Місячне сяйво)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 7
Moonlight by App Basic - незвичайні живі шпалери з пейзажами місячної ночі і милою анімацією. Насолоджуйтесь красивими фонами та романтичною атмосферою, яку створюють ці шпалери. Встановіть ці шпалери і прогуляйтеся по нічному парку під яскравим світлом місяця.
Переглядів: 4 121
 | 
Популярність: 277
Cobra attack (Атака кобри)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 10
Cobra attack - ефектні живі шпалери з хижою коброю, готовою кинутися в атаку в будь-яку секунду. Створіть стильний і страхітливий дизайн свого пристрою, щоб налякати цікавих сусідів і підкреслити свій стиль.
Переглядів: 3 391
 | 
Популярність: 416
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 14
Horse by Happy live wallpapers - захоплюючі дух живі шпалери з біжучим табуном диких коней. Відчуйте всю силу, грацію і красу цих диких тварин і спостерігайте за їх стрімкою скачкою, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 3 877
 | 
Популярність: 374
Moonlight by Happy live wallpapers (Місячне сяйво)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 18
Moonlight by Happy live wallpapers - красиві живі шпалери з чудовими краєвидами природи при місячному сяйві. Встановіть шпалери і насолоджуйтеся спокійною нічною атмосферою, яка відкриває двері в чарівну казку нічного світу.
Переглядів: 5 325
 | 
Популярність: 806
Bubbles by Happy live wallpapers (Бульбашки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 14
Bubbles by Happy live wallpapers - спостерігайте за мильними бульбашками в повітрі і підіймаючимися вгору бульбашками повітря у воді. Насолоджуйтеся цим дивовижним і заспокійливим ефектом на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 7 408
 | 
Популярність: 848
Energy art (Енергетичне мистецтво)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 9
Energy art - чаруючі живі шпалери з цікавими абстрактними метаморфозами. Спостерігайте за плавним перетворенням однієї фігури в іншу і за зміною її кольору, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 5 115
 | 
Популярність: 761
India clock by iPlay Store (Індійський годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 4
India clock by iPlay Store - абстрактні індійські шпалери з дизайнерським аналоговим годинником. Створіть яскравий і веселий дизайн робочого столу Вашого пристрою, який буде піднімати настрій кожен день.
Переглядів: 2 523
 | 
Популярність: 146
Balloons by FaSa (Повітряні кулі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 4
Balloons by FaSa - святкові і веселі живі шпалери з різнокольоровими повітряними кульками. Створіть собі святковий настрій і спостерігайте за безліччю кульок, які піднімаються вгору. Оберіть колір фону і кульок під свій настрій.
Переглядів: 2 513
 | 
Популярність: 180
Waves on rocks (Хвилі на скелях)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 8
Waves on rocks - красиві живі шпалери з морським пейзажем і хвилями на скелястому березі. Насолоджуйтеся морським прибоєм і відчуйте себе на узбережжі далеко від міської метушні, де можна спокійно мріяти і будувати плани на майбутнє.
Переглядів: 3 939
 | 
Популярність: 484
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: