Якщо ви хочете скачати живі шпалери на планшет або телефон безкоштовно, то ви опинилися в правильному місці! Наша колекція налічує сотні Android шпалер різних жанрів: дівчини, тварини, природа і безліч інших. Наш каталог постійно поповнюється, ми намагаємося щодня додавати нові шедеври живих шпалер. На сайті реалізована зручна система підбору: просто виберіть свою модель мобільного телефону або вкажіть вашу версію ОС Android і система підбере для вас найбільш підходящі файли. Тепер вам не потрібен Google Play, якщо вам сподобались живі шпалери на Андроїд планшет - скачайте їх всього в один клік! На нашому ресурсі представлені повні, повністю робочі та безпечні apk файли. Використовуйте можливості вашого Android пристрою на повну!
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Bunnies (Кролики)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 7
Bunnies - красиві живі шпалери з милими маленькими кроликами на зеленій галявині. Прикрасьте цими шпалерами свій пристрій, обравши улюбленого кролика і анімаційні ефекти у вигляді блискіток, крапель, візерунків або падаючого листя.
Переглядів: 2 822
 | 
Популярність: 229
Forest lilies (Лісові конвалії)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 4
Forest lilies - весняні живі шпалери з запашними квітами лісових конвалій. Залишіться наодинці з природою і прогуляйтеся по весняному лісу, вдихаючи аромат травневих конвалій. Оберіть яскраву анімацію на свій смак і створіть яскравий дизайн свого пристрою.
Переглядів: 3 431
 | 
Популярність: 188
Rain drop by iim mobile (Крапля дощу)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 9
Rain drop by iim mobile - красиві живі шпалери з дивовижними пейзажами природи і краплями дощу, стікаючими по екрану. Насолоджуйтеся красою природи і створіть спокійну атмосферу для відпочинку, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 5 445
 | 
Популярність: 684
Moonlight by App Basic (Місячне сяйво)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 6
Moonlight by App Basic - незвичайні живі шпалери з пейзажами місячної ночі і милою анімацією. Насолоджуйтесь красивими фонами та романтичною атмосферою, яку створюють ці шпалери. Встановіть ці шпалери і прогуляйтеся по нічному парку під яскравим світлом місяця.
Переглядів: 4 121
 | 
Популярність: 277
Cobra attack (Атака кобри)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 10
Cobra attack - ефектні живі шпалери з хижою коброю, готовою кинутися в атаку в будь-яку секунду. Створіть стильний і страхітливий дизайн свого пристрою, щоб налякати цікавих сусідів і підкреслити свій стиль.
Переглядів: 3 391
 | 
Популярність: 416
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 14
Horse by Happy live wallpapers - захоплюючі дух живі шпалери з біжучим табуном диких коней. Відчуйте всю силу, грацію і красу цих диких тварин і спостерігайте за їх стрімкою скачкою, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 3 877
 | 
Популярність: 374
Moonlight by Happy live wallpapers (Місячне сяйво)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 18
Moonlight by Happy live wallpapers - красиві живі шпалери з чудовими краєвидами природи при місячному сяйві. Встановіть шпалери і насолоджуйтеся спокійною нічною атмосферою, яка відкриває двері в чарівну казку нічного світу.
Переглядів: 5 325
 | 
Популярність: 806
Bubbles by Happy live wallpapers (Бульбашки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 13
Bubbles by Happy live wallpapers - спостерігайте за мильними бульбашками в повітрі і підіймаючимися вгору бульбашками повітря у воді. Насолоджуйтеся цим дивовижним і заспокійливим ефектом на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 7 408
 | 
Популярність: 848
Energy art (Енергетичне мистецтво)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 9
Energy art - чаруючі живі шпалери з цікавими абстрактними метаморфозами. Спостерігайте за плавним перетворенням однієї фігури в іншу і за зміною її кольору, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 5 115
 | 
Популярність: 761
India clock by iPlay Store (Індійський годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 4
India clock by iPlay Store - абстрактні індійські шпалери з дизайнерським аналоговим годинником. Створіть яскравий і веселий дизайн робочого столу Вашого пристрою, який буде піднімати настрій кожен день.
Переглядів: 2 523
 | 
Популярність: 146
Balloons by FaSa (Повітряні кулі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 4
Balloons by FaSa - святкові і веселі живі шпалери з різнокольоровими повітряними кульками. Створіть собі святковий настрій і спостерігайте за безліччю кульок, які піднімаються вгору. Оберіть колір фону і кульок під свій настрій.
Переглядів: 2 513
 | 
Популярність: 180
Waves on rocks (Хвилі на скелях)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 7
Waves on rocks - красиві живі шпалери з морським пейзажем і хвилями на скелястому березі. Насолоджуйтеся морським прибоєм і відчуйте себе на узбережжі далеко від міської метушні, де можна спокійно мріяти і будувати плани на майбутнє.
Переглядів: 3 939
 | 
Популярність: 484
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Безкоштовні живі шпалери на Андроїд - скачати на планшет без реєстрації тепер реально!

На нашому сайті ви можете всього за кілька кліків отримати безкоштовний мобільний контент! Просто виберіть свій телефон або платформу, і система підбере для вас найбільш підходящі додатки. Щоб оцінити всю красу Android планшета зверніть увагу на hd формат додатків. Встановлювати шпалери на планшет навіть ще простіше, ніж на смартфон! Вам необхідно просто завантажити вподобаний файл на ваш мобільний пристрій на Android. З нашим порталом у вас більше ніколи не виникне питань, де скачати безкоштовні живі шпалери на планшет Андроїд.
Як же зорієнтуватися на нашому сайті? У першу чергу, вам допоможе топ і рейтинг, які допоможуть вибрати тільки найпопулярніші apk на Андроїд телефон або планшет. Також визначитися з вибором вам допоможуть численні відгуки відвідувачів сайту. У нашої величезної колекції живих шпалер на Android ви обов'язково знайдете ті, які стануть для вас улюбленими.
Увага! Весь мобільний контент на нашому сайті був знайдений вільно поширюваним в інтернеті і представлений тільки в ознайомлювальних цілях.
Також цій розділ доступен на інших мовах:
- 無料の Android用ライブ壁紙のダウンロード
- Baixar papéis de parede animados para Android grátis
- Télécharger les fonds d'écran animés Android gratuits
- Descargar fondos de pantalla animados gratuitos para Android
- Kostenlose Android Live Wallpaper herunterladen
- 下载免费安卓动态壁纸
- Download free Android live wallpapers