У цьому розділі ви можете скачати Космос живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Космос живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Asteroid belt by Kittehface Software (Пояс астероїдів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 12
Asteroid belt by Kittehface Software - цікаві живі шпалери з космічним поясом астероїдів і красивими видами галактики. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтесь чудовими знімками астероїдів.
Переглядів: 2 355
 | 
Популярність: 425
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 12
Planets by Pro Live Wallpapers - дивні й дивовижні живі шпалери з красивими видами космосу. Здійсніть неймовірну космічну подорож і загляньте в найвіддаленіші куточки Всесвіту, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 1 722
 | 
Популярність: 319
Galaxy 3D by LPlay Studio (Галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 19
Galaxy 3D by LPlay Studio - красиві живі 3D шпалери з дивовижними видами космічної галактики. Створіть власну галактику, вибравши вподобану картинку для фону і налаштувавши різні ефекти, такі як: швидкість обертання, шрифт, колір і анімація.
Переглядів: 3 317
 | 
Популярність: 481
Stars by orchid (Зірки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 15
Stars by orchid - романтичні живі шпалери з красивими видами сутінкового зоряного неба. Спостерігайте за безліччю мерехтливих вогників на небі і падінням метеоритів, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 4 457
 | 
Популярність: 641
Planets by H21 lab (Планети)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 14
Planets by H21 lab - дивовижні живі шпалери з планетами сонячної системи. Подорожуйте по неосяжних просторах космосу разом з цими захоплюючими шпалерами і насолоджуйтесь новим унікальним виглядом Вашого пристрою.
Переглядів: 4 757
 | 
Популярність: 866
Space galaxy 3D by SoundOfSource (Космічна галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 14
Space galaxy 3D by SoundOfSource - цікаві живі шпалери космічної тематики з красивими видами космосу. Відкрийте для себе глибини непізнаного простору, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 5 293
 | 
Популярність: 979
Meteor shower by Best Live Background (Метеоритний дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 15
Meteor shower by Best Live Background - дивовижні живі шпалери з поверхнею планети, на яку падають великі метеорити. Створіть стильний образ свого пристрою, встановивши на нього ці шпалери космічної тематики.
Переглядів: 4 089
 | 
Популярність: 909
Deep space 3D (Глибокий космос 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 26
Deep space 3D - таємничі 3D шпалери з чарівними видами далекого космосу. Дослідіть планети і простори всесвіту і насолоджуйтеся дивовижною красою космосу, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 5 477
 | 
Популярність: 1 059
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 22
Stars by Jango LWP Studio - дивовижні живі шпалери з мерехтливими зірками на синьому нічному небі. Подаруйте собі можливість милуватися зірками в будь-який час і де б Ви не знаходилися, просто встановивши їх на екран свого пристрою.
Переглядів: 6 495
 | 
Популярність: 808
Solar system 3D by EziSol - Free Android Apps (Сонячна система 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 53
Solar system 3D by EziSol - Free Android Apps - космічні 3D шпалери з красивими видами Сонячної системи. Подорожуйте по галактиці і досліджуйте різні планети, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 10 918
 | 
Популярність: 2 092
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 46
Earth 3D by Live Wallpapers HD - дивовижні живі шпалери з об'ємним зображенням нашої планети. Насолоджуйтесь видом Землі з космосу і спостерігайте за зміною дня і ночі, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 14 533
 | 
Популярність: 2 479
Planet 3D (Планета 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 19
Planet 3D - дивовижні живі 3D шпалери з зруйнованою планетою після космічної війни. Встановіть ці шпалери і досліджуйте кожен куточок мертвої планети та її оточення за допомогою камери на екрані власного пристрою.
Переглядів: 6 932
 | 
Популярність: 1 148
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Космос живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Космос живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Космос живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Космос живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !