У цьому розділі ви можете скачати Космос живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Космос живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Alien worlds by Forever WallPapers (Інопланетні світи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 69
Alien worlds by Forever WallPapers - цікаві живі шпалери з фантастичними інопланетними світами. Побувайте за межами нашої планети і відвідайте загадкові нові світи, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 11 489
 | 
Популярність: 1 423
Earth and Moon 3D (Земля і Місяць 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,6
Голосів: 83
Earth and Moon 3D - погляньте на нашу планету і її супутник з боку. Спостерігайте як сонячні промені освітлюють Землю, повільно ковзаючи по поверхні. Насолоджуйтесь видом нашої планети на екрані свого пристрою.
Переглядів: 14 649
 | 
Популярність: 1 799
Space 3D by Amax LWPS (Космос 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 33
Space 3D by Amax LWPS - дивовижні живі шпалери з далекими просторами Космосу. Погляньте на нашу планету з боку і спостерігайте за її обертанням навколо сонця, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 4 522
 | 
Популярність: 518
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 56
Planet by Amazing Live Wallpaperss - подорожуйте по загадковим куточкам Всесвіту і спостерігайте неймовірні космічні пейзажі з далекими планетами. Подаруйте собі нові враження, прикрасивши свій пристрій цими шпалерами.
Переглядів: 10 763
 | 
Популярність: 2 276
Galaxy by 4k Wallpapers (Галактика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 46
Galaxy by 4k Wallpapers - дивні космічні живі шпалери з далекими галактиками і сонячними системами. Подорожуйте по Всесвіту та відкрийте для себе нові дивовижні світи, прикрасивши свій пристрій цими шпалерами.
Переглядів: 10 836
 | 
Популярність: 1 238
Galaxy stars (Зірки галактики)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 16
Galaxy stars - дивовижні живі шпалери з неймовірно красивими космічними пейзажами. Прикрасьте екран свого пристрою цими шпалерами і здійсніть подорож по галактиці, відвідавши самі барвисті і найвіддаленіші її куточки.
Переглядів: 5 469
 | 
Популярність: 721
Space by Acinis (Космос)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 45
Space by Acinis - дивовижні живі шпалери з барвистими і безкрайніми просторами космосу. Насолоджуйтеся дивовижними пейзажами і відвідайте найвіддаленіші куточки нашої галактики, прикрасивши цими шпалерами екран свого пристрою.
Переглядів: 6 930
 | 
Популярність: 920
Star сlusters 3D (Зоряні скупчення 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 33
Star сlusters 3D - неймовірні живі шпалери з блискучими зірками. Пориньте в таємничий світ зірок і здійсніть незабутню подорож по галактиці, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 6 535
 | 
Популярність: 711
Space stars and clouds (Космічні зірки і хмари)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 15
Space stars and clouds - дивовижні живі шпалери з красивими зірками і космічними хмарами. Пориньте в космічну атмосферу і насолоджуйтеся прекрасними видами космосу, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 4 643
 | 
Популярність: 477
Asteroid belt by Kittehface Software (Пояс астероїдів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 40
Asteroid belt by Kittehface Software - цікаві живі шпалери з космічним поясом астероїдів і красивими видами галактики. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтесь чудовими знімками астероїдів.
Переглядів: 7 984
 | 
Популярність: 1 340
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 33
Planets by Pro Live Wallpapers - дивні й дивовижні живі шпалери з красивими видами космосу. Здійсніть неймовірну космічну подорож і загляньте в найвіддаленіші куточки Всесвіту, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 7 101
 | 
Популярність: 935
Galaxy 3D by LPlay Studio (Галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 29
Galaxy 3D by LPlay Studio - красиві живі 3D шпалери з дивовижними видами космічної галактики. Створіть власну галактику, вибравши вподобану картинку для фону і налаштувавши різні ефекти, такі як: швидкість обертання, шрифт, колір і анімація.
Переглядів: 7 329
 | 
Популярність: 791
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Космос живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Космос живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Космос живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Космос живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !