У цьому розділі ви можете скачати Космос живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Космос живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Planets by H21 lab (Планети)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 8
Planets by H21 lab - дивовижні живі шпалери з планетами сонячної системи. Подорожуйте по неосяжних просторах космосу разом з цими захоплюючими шпалерами і насолоджуйтесь новим унікальним виглядом Вашого пристрою.
Переглядів: 2 679
 | 
Популярність: 530
Space galaxy 3D by SoundOfSource (Космічна галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 12
Space galaxy 3D by SoundOfSource - цікаві живі шпалери космічної тематики з красивими видами космосу. Відкрийте для себе глибини непізнаного простору, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 3 389
 | 
Популярність: 630
Meteor shower by Best Live Background (Метеоритний дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 14
Meteor shower by Best Live Background - дивовижні живі шпалери з поверхнею планети, на яку падають великі метеорити. Створіть стильний образ свого пристрою, встановивши на нього ці шпалери космічної тематики.
Переглядів: 2 977
 | 
Популярність: 687
Deep space 3D (Глибокий космос 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 21
Deep space 3D - таємничі 3D шпалери з чарівними видами далекого космосу. Дослідіть планети і простори всесвіту і насолоджуйтеся дивовижною красою космосу, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 4 091
 | 
Популярність: 789
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 20
Stars by Jango LWP Studio - дивовижні живі шпалери з мерехтливими зірками на синьому нічному небі. Подаруйте собі можливість милуватися зірками в будь-який час і де б Ви не знаходилися, просто встановивши їх на екран свого пристрою.
Переглядів: 5 367
 | 
Популярність: 695
Solar system 3D by EziSol - Free Android Apps (Сонячна система 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 48
Solar system 3D by EziSol - Free Android Apps - космічні 3D шпалери з красивими видами Сонячної системи. Подорожуйте по галактиці і досліджуйте різні планети, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 9 450
 | 
Популярність: 1 795
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 40
Earth 3D by Live Wallpapers HD - дивовижні живі шпалери з об'ємним зображенням нашої планети. Насолоджуйтесь видом Землі з космосу і спостерігайте за зміною дня і ночі, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 11 435
 | 
Популярність: 1 941
Planet 3D (Планета 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 19
Planet 3D - дивовижні живі 3D шпалери з зруйнованою планетою після космічної війни. Встановіть ці шпалери і досліджуйте кожен куточок мертвої планети та її оточення за допомогою камери на екрані власного пристрою.
Переглядів: 6 298
 | 
Популярність: 1 079
Solar system (Сонячна система)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 49
Solar system - красиві космічні живі шпалери з видами планет Сонячної системи. Дослідіть планети нашої системи з унікальною можливістю максимально наблизити планету або поміняти ракурс камери спостереження.
Переглядів: 11 903
 | 
Популярність: 1 898
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 72
Space by HQ Awesome Live Wallpaper - чаруючі своєю красою шпалери з дивовижними видами космосу. Відкрийте для себе дива космосу, здійснивши віртуальну екскурсію по Сонячній системі і відвідавши планети і зірки нашої галактики.
Переглядів: 16 887
 | 
Популярність: 2 797
Asteroids by LWP World (Астероїди)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 58
Asteroids by LWP World - космічні живі шпалери з фотографіями полів астероїдів. Здійсніть захоплюючу подорож у найвіддаленіші куточки галактики, де сотні тисяч осколків небесних тіл рухаються навколо сонць, періодично зустрічаючись з планетами.
Переглядів: 18 195
 | 
Популярність: 4 142
The Moon (Місяць)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 12
The Moon - чарівні живі шпалери з природним супутником Землі, який буде змінювати свою форму від повного до півмісяця. Надайте своєму пристрою абсолютно новий вигляд і насолоджуйтеся видами Всесвіту з красивою анімацією.
Переглядів: 4 697
 | 
Популярність: 326
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Космос живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Космос живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Космос живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Космос живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !