У цьому розділі ви можете скачати Рослини живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Рослини живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 5
Garden by SubMad Group - літні живі шпалери з прекрасним квітучим садом і красивими анімаційними ефектами. Відчуйте тепло літнього сонця і аромати яскравих квітів, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 1 594
 | 
Популярність: 137
Nature by Live Wallpaper HQ (Природа)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,3
Голосів: 14
Nature by Live Wallpaper HQ - красиві живі шпалери з дивовижними пейзажами самих різних куточків нашої планети. Прикрасьте екран Вашого пристрою фотографіями водоспаду або гірської річки, зеленими полями або лісовими квітковими галявинами.
Переглядів: 5 925
 | 
Популярність: 675
Spring flowers by orchid (Весняні квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,0
Голосів: 7
Spring flowers by orchid - весняні живі шпалери з красивими квітучими деревами. Прикрасьте екран свого пристрою ніжними квітами вишень і насолоджуйтеся красою природи, яка прокинулась від довгого зимового сну.
Переглядів: 2 338
 | 
Популярність: 212
Sunflowers (Соняшники)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 4
Sunflowers - літні живі шпалери з великими полями зростаючих соняшників і пурхаючими червоними метеликами. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за дивовижними сонячними рослинами, які повертають свої квіти в бік сонця.
Переглядів: 2 505
 | 
Популярність: 237
Firefly by orchid (Світлячок)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 9
Firefly by orchid - чарівні живі шпалери з таємничим лісом і літаючими маленькими світлячками. Прогуляйтеся по сутінковому лісу і відчуйте себе всередині казки, де прокидаються нічні метелики і кружляють у танці світлячки.
Переглядів: 4 508
 | 
Популярність: 554
Leaves by orchid (Листя)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 6
Leaves by orchid - барвисті живі шпалери з красивими літніми пейзажами і зеленими деревами, з яких вітер зриває листя. Прикрасьте екран свого пристрою цими шпалерами і спостерігайте за падінням ще зеленого листя.
Переглядів: 1 986
 | 
Популярність: 239
Girl and dandelion (Дівчинка і кульбаба)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 6
Girl and dandelion - милі живі шпалери зі смішною маленькою дівчинкою, яка здуває кульбаби. Подаруйте собі гарний настрій, відчуйте теплоту весняного сонця і прогуляйтеся по молодій зеленій траві, де ростуть пухнасті кульбаби.
Переглядів: 1 391
 | 
Популярність: 113
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,0
Голосів: 6
Sakura by live wallpaper HongKong - дивовижно прекрасні живі шпалери з весняною квітучою сакурою і падаючими рожевими пелюстками. Прикрасьте екран свого пристрою цими милими шпалерами і надихніть себе на щось прекрасне.
Переглядів: 1 295
 | 
Популярність: 78
Spring flowers by SoundOfSource (Весняні квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 5
Spring flowers by SoundOfSource - яскраві живі шпалери з весняними квітами і квітучими деревами. Відчуйте весняне тепло і запах лугових квітів, насолоджуйтеся спокійною атмосферою гармонії і щастя.
Переглядів: 2 082
 | 
Популярність: 131
Lotus by villeHugh (Лотос)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 6
Lotus by villeHugh - красиві живі шпалери з чудовими рожевими квітами і анімаційними ефектами. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтеся ясним сонячним днем і красивим озером, на березі якого ростуть ніжні квіти лотоса.
Переглядів: 2 855
 | 
Популярність: 299
Nature bliss (Природне блаженство)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 13
Nature bliss - літні живі шпалери з прекрасними видами природи. Прогуляйтеся по ромашковому полю, відчуйте легкий теплий вітерець і насолоджуйтеся справжнім природним блаженством, яке дарує нам літня пора року.
Переглядів: 3 866
 | 
Популярність: 410
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 5
Autumn by Live Wallpaper HD 3D - чудові живі шпалери з найкращою порою року - ранньою осінню. Встановіть ці шпалери і насолодіться красою в'янучої природи, прогуляйтеся по пожовклих алеях під яскраво синім небом.
Переглядів: 2 285
 | 
Популярність: 219
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Рослини живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Рослини живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Рослини живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Рослини живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !