У цьому розділі ви можете скачати Рослини живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Рослини живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Dandelions by Amax LWPS (Кульбаби)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 12
Dandelions by Amax LWPS - красиві живі шпалери з милими повітряними кульбабами. Створіть неповторний образ свого пристрою, прикрасивши екран весняними сонячними квітами, які обов'язково піднімуть Вам настрій.
Переглядів: 3 997
 | 
Популярність: 587
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,1
Голосів: 27
Jungle by Pro Live Wallpapers - чаруючі живі шпалери з пейзажами екзотичної природи для екрану Вашого пристрою. Здійсніть незабутню прогулянку по тропічним лісам серед дерев, чагарників і запашних яскравих квітів.
Переглядів: 7 629
 | 
Популярність: 1 057
Spring greens (Весняна зелень)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,7
Голосів: 19
Spring greens - насичено зелені живі шпалери з весняними молодими паростками і красивою анімацією у вигляді дощу і падаючого листя. Насолоджуйтесь весняною природою, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 5 936
 | 
Популярність: 1 033
Sunny forest (Сонячний ліс)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 28
Sunny forest - милі сонячні шпалери з красивими лісовими пейзажами. Прогуляйтеся по літньому лісу і відчуйте прохолоду під високими деревами, крізь крони яких пробиваються рідкісні і теплі сонячні промені.
Переглядів: 8 238
 | 
Популярність: 900
Spring by Amax LWPS (Весна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 23
Spring by Amax LWPS - ніжні весняні живі шпалери з краплями роси на перших квітах. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими шпалерами і насолоджуйтеся першими теплими днями, зігрітими променями весняного сонця, які обов'язково піднімуть Вам настрій.
Переглядів: 7 611
 | 
Популярність: 657
Cherry in blossom (Квітуча вишня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 29
Cherry in blossom - яскраві живі шпалери з казково красивою квітучою сакурою на тлі містичного нічного саду. Відчуйте аромат рожевих квітів і насолодіться чарівною красою пейзажу, дивлячись на падіння пелюстків і рух хмар.
Переглядів: 8 182
 | 
Популярність: 937
Abstract sakura (Абстрактна сакура)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 7
Abstract sakura - ніжні живі шпалери з квітучою сакурою і анімацією з падаючих квітів і пелюсток. Перетворите зовнішній вигляд свого смартфона або планшета, встановивши дуже приємні для очей і ненав'язливі шпалери в якості фону робочого столу.
Переглядів: 3 588
 | 
Популярність: 316
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 5
Leaves by BlackBird Wallpapers - літні живі шпалери з зеленим листям на тлі блакитного неба. Створіть унікальний образ свого пристрою і насолоджуйтеся його новим гарним виглядом, використовуючи вбудовану анімацію з падаючого листя.
Переглядів: 3 202
 | 
Популярність: 419
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 11
Garden HD by Play200 - красиві шпалери з квітучими і декоративними садами. Прогуляйтеся по алеях поруч з красивими клумбами з різнокольоровими квітами, відпочиньте на декоративній лавці поруч з викладеною камінчиками доріжкою і насолоджуйтеся красою природи.
Переглядів: 2 653
 | 
Популярність: 152
Garden and flowers (Сад і квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 18
Garden and flowers - красиві шпалери з квітучим садом стануть чудовою прикрасою екрану Вашого пристрою. Підбирайте фонову картинку з пейзажем під свій настрій і насолоджуйтеся умиротвореною красою осінніх і літніх садів.
Переглядів: 6 905
 | 
Популярність: 419
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,5
Голосів: 18
Zen garden by BlackBird Wallpapers - дивовижні живі шпалери з східним садом, які стануть яскравою прикрасою Вашого смартфона або планшета. Створіть унікальний вигляд пристрою на кожен день, використовуючи різноманітні фони та інтерактивні ефекти.
Переглядів: 5 074
 | 
Популярність: 389
Christmas tree by Live Wallpaper Workshop (Різдвяна ялинка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 13
Christmas tree by Live Wallpaper Workshop - яскраві різдвяні живі шпалери з прикрашеною ялинкою посеред засніженого зимового саду. Створіть собі святковий настрій на всю зиму і насолоджуйтесь красивими анімованими ефектами цього додатка.
Переглядів: 4 209
 | 
Популярність: 439
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Рослини живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Рослини живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Рослини живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Рослини живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !