У цьому розділі ви можете скачати Рослини живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Рослини живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Tree with falling leaves (Дерево з падаючим листям)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 12
Tree with falling leaves - оригінальні живі шпалери з намальованим осіннім деревом і падаючим листям. Встановіть ці шпалери і спостерігайте як вітер зриває з дерева листя і вони повільно падають на землю.
Переглядів: 2 137
 | 
Популярність: 126
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 14
Jungle by Amazing Live Wallpaperss - зазерніть у справжні джунглі і спостерігайте захоплююче життя дикої природи. Налаштуйте часовий інтервал зміни картинок і оберіть вподобану анімацію у вигляді світлячків або крапель дощу.
Переглядів: 4 995
 | 
Популярність: 908
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 10
Lilac by Best live wallpaper - красиві живі шпалери з фіолетовим, рожевим і білим бузком. Відчуйте усю красу весни і насолодіться квітами і ароматом квітучих кущів бузку, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 3 029
 | 
Популярність: 138
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 6
Dandelion by Latest Live Wallpapers - весняні живі шпалери з зеленими полями, жовтими кульбабами і літаючими метеликами. Насолоджуйтеся свіжим весняним повітрям, яскравою і соковитою зеленою травою і милими кульбабами.
Переглядів: 3 559
 | 
Популярність: 230
Magic forest (Чарівний ліс)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 15
Magic forest - чарівні живі шпалери з таємничим і прекрасним лісом, в якому оживають добрі казки. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за різнокольоровими метеликами, що пурхають над лісовими стежками і струмками.
Переглядів: 5 205
 | 
Популярність: 329
Sakura garden (Сад сакури)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,2
Голосів: 11
Sakura garden - красиві весняні шпалери з прекрасними садами квітучих японських вишень. Прикрасьте свій пристрій цими шпалерами і спостерігайте як розпускаються квіти і обсипаються пелюстки під теплими променями весняного сонця.
Переглядів: 4 321
 | 
Популярність: 264
Cactus (Кактус)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 7
Cactus - красиві живі шпалери з цікавими і оригінальними кактусами. Прикрасьте екран свого пристрою цими колючими рослинами і змінюйте фонову картинку кожен день, обираючи з вбудованої в додаток колекції.
Переглядів: 3 122
 | 
Популярність: 121
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 8
Forest by Dream World HD Live Wallpapers - красиві живі шпалери з лісовими пейзажами в різні пори року. Залишіться наодинці з природою і насолодіться красою лісу, коли промені сонця пробиваються крізь гілки дерев.
Переглядів: 4 699
 | 
Популярність: 516
Magic touch by DualApps (Чарівний дотик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,3
Голосів: 3
Magic touch by DualApps - чарівні живі шпалери з лісовою казкою з прекрасними квітами і вогниками світлячків. Відвідайте казковий будиночок на узліссі, зберіть букет прекрасних квітів і відпочиньте від буденної суєти, встановивши ці шпалери.
Переглядів: 3 520
 | 
Популярність: 264
Winter tree (Зимове дерево)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 15
Winter tree - оригінальні і яскраві святкові шпалери з різнобарвною яскравою ялинкою. Змініть кольори ялинки на свій смак і створіть унікальний дизайн свого пристрою напередодні новорічних свят.
Переглядів: 4 053
 | 
Популярність: 349
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 9
Garden by SubMad Group - літні живі шпалери з прекрасним квітучим садом і красивими анімаційними ефектами. Відчуйте тепло літнього сонця і аромати яскравих квітів, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 5 339
 | 
Популярність: 389
Nature by Live Wallpaper HQ (Природа)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,1
Голосів: 18
Nature by Live Wallpaper HQ - красиві живі шпалери з дивовижними пейзажами самих різних куточків нашої планети. Прикрасьте екран Вашого пристрою фотографіями водоспаду або гірської річки, зеленими полями або лісовими квітковими галявинами.
Переглядів: 9 063
 | 
Популярність: 839
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Рослини живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Рослини живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Рослини живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Рослини живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !