У цьому розділі ви можете скачати Рослини живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Рослини живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Sunny forest (Сонячний ліс)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 10
Sunny forest - милі сонячні шпалери з красивими лісовими пейзажами. Прогуляйтеся по літньому лісу і відчуйте прохолоду під високими деревами, крізь крони яких пробиваються рідкісні і теплі сонячні промені.
Переглядів: 3 194
 | 
Популярність: 317
Spring by Amax LWPS (Весна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 15
Spring by Amax LWPS - ніжні весняні живі шпалери з краплями роси на перших квітах. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими шпалерами і насолоджуйтеся першими теплими днями, зігрітими променями весняного сонця, які обов'язково піднімуть Вам настрій.
Переглядів: 4 968
 | 
Популярність: 417
Cherry in blossom (Квітуча вишня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 21
Cherry in blossom - яскраві живі шпалери з казково красивою квітучою сакурою на тлі містичного нічного саду. Відчуйте аромат рожевих квітів і насолодіться чарівною красою пейзажу, дивлячись на падіння пелюстків і рух хмар.
Переглядів: 5 328
 | 
Популярність: 606
Abstract sakura (Абстрактна сакура)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 5
Abstract sakura - ніжні живі шпалери з квітучою сакурою і анімацією з падаючих квітів і пелюсток. Перетворите зовнішній вигляд свого смартфона або планшета, встановивши дуже приємні для очей і ненав'язливі шпалери в якості фону робочого столу.
Переглядів: 2 543
 | 
Популярність: 234
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 4
Leaves by BlackBird Wallpapers - літні живі шпалери з зеленим листям на тлі блакитного неба. Створіть унікальний образ свого пристрою і насолоджуйтеся його новим гарним виглядом, використовуючи вбудовану анімацію з падаючого листя.
Переглядів: 2 227
 | 
Популярність: 307
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 11
Garden HD by Play200 - красиві шпалери з квітучими і декоративними садами. Прогуляйтеся по алеях поруч з красивими клумбами з різнокольоровими квітами, відпочиньте на декоративній лавці поруч з викладеною камінчиками доріжкою і насолоджуйтеся красою природи.
Переглядів: 2 033
 | 
Популярність: 128
Garden and flowers (Сад і квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 17
Garden and flowers - красиві шпалери з квітучим садом стануть чудовою прикрасою екрану Вашого пристрою. Підбирайте фонову картинку з пейзажем під свій настрій і насолоджуйтеся умиротвореною красою осінніх і літніх садів.
Переглядів: 5 813
 | 
Популярність: 367
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,8
Голосів: 16
Zen garden by BlackBird Wallpapers - дивовижні живі шпалери з східним садом, які стануть яскравою прикрасою Вашого смартфона або планшета. Створіть унікальний вигляд пристрою на кожен день, використовуючи різноманітні фони та інтерактивні ефекти.
Переглядів: 4 262
 | 
Популярність: 355
Christmas tree by Live Wallpaper Workshop (Різдвяна ялинка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 13
Christmas tree by Live Wallpaper Workshop - яскраві різдвяні живі шпалери з прикрашеною ялинкою посеред засніженого зимового саду. Створіть собі святковий настрій на всю зиму і насолоджуйтесь красивими анімованими ефектами цього додатка.
Переглядів: 3 763
 | 
Популярність: 431
Fairy forest by HD Live Wallpaper 2018 (Казковий ліс)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 12
Fairy forest by HD Live Wallpaper 2018 - казково красиві живі шпалери з зеленим лісом і чарівними тваринами, що живуть у ньому. Прогуляйтеся по залитій сонцем лісовій галявині повз виблискуючого струмка, де п'є воду казковий білий олень і літають фантастичні метелики.
Переглядів: 7 041
 | 
Популярність: 619
Green nature (Зелена природа)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 21
Green nature - красиві живі шпалери для любителів живої природи. Прогуляйтеся по зеленому лісу з красивими водоспадами, яскравою рослинністю та дикими тваринами і відчуйте себе частиною цього прекрасного світу.
Переглядів: 6 728
 | 
Популярність: 654
Christmas tree by Pro LWP (Різдвяна ялинка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 24
Christmas tree by Pro LWP - святкові живі шпалери з нарядною різдвяною ялинкою та новорічною музикою. Подаруйте собі новорічний і святковий настрій на всю зиму, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 6 496
 | 
Популярність: 836
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Рослини живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Рослини живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Рослини живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Рослини живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !