Якщо ви хочете скачати живі шпалери на планшет або телефон безкоштовно, то ви опинилися в правильному місці! Наша колекція налічує сотні Android шпалер різних жанрів: дівчини, тварини, природа і безліч інших. Наш каталог постійно поповнюється, ми намагаємося щодня додавати нові шедеври живих шпалер. На сайті реалізована зручна система підбору: просто виберіть свою модель мобільного телефону або вкажіть вашу версію ОС Android і система підбере для вас найбільш підходящі файли. Тепер вам не потрібен Google Play, якщо вам сподобались живі шпалери на Андроїд планшет - скачайте їх всього в один клік! На нашому ресурсі представлені повні, повністю робочі та безпечні apk файли. Використовуйте можливості вашого Android пристрою на повну!
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 10
Magic by AppQueen Inc. - чарівні живі шпалери з дивним казковим світом магії і живої природи. Встановіть ці шпалери і відчиніть двері в добру і красиву казку, приховану у глибині дрімучого лісу.
Переглядів: 4 179
 | 
Популярність: 322
Sky birds (Небесні птахи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 16
Sky birds - дивовижні живі шпалери з летючими птахами на тлі блакитного весняного неба. Подаруйте собі відчуття прогулянки по весняній заміської природі, де яскраво світить сонце, росте зелена трава і співають птахи.
Переглядів: 4 283
 | 
Популярність: 464
Night mountains (Нічні гори)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 61
Night mountains - красиві живі шпалери з нічним гірським пейзажем і північним сяйвом. Спостерігайте одне із самих чаруючих явищ природи на тлі засніжених піків гір, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 14 229
 | 
Популярність: 1 461
Cute by EvlcmApp (Милі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 19
Cute by EvlcmApp - цікаві живі шпалери з мультяшними рухомими картинками. Налаштуйтеся на позитив і обов'язково встановіть собі ці шпалери. Створіть гарний настрій на весь день і принесіть у своє життя доброту і радість.
Переглядів: 3 786
 | 
Популярність: 194
Tree with falling leaves (Дерево з падаючим листям)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 12
Tree with falling leaves - оригінальні живі шпалери з намальованим осіннім деревом і падаючим листям. Встановіть ці шпалери і спостерігайте як вітер зриває з дерева листя і вони повільно падають на землю.
Переглядів: 2 137
 | 
Популярність: 126
Autumn rain by SweetMood (Осінній дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 26
Autumn rain by SweetMood - осінні живі шпалери з красивим парком і пожовклими деревами. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтеся красою осені і прохолодою легкого дощику. Прогуляйтеся по алеях і вдихніть свіже прохолодне повітря осені.
Переглядів: 5 315
 | 
Популярність: 828
Snow winter (Сніжна зима)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 14
Snow winter - красиві живі шпалери з засніженим хвойним лісом і падаючими сніжинками. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтеся казковою красою зимового лісу. Спостерігайте за падаючими сніжинками і відчуйте спокій і затишок.
Переглядів: 3 370
 | 
Популярність: 362
Ocean waves by mathias stavrou (Океанські хвилі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,5
Голосів: 19
Ocean waves by mathias stavrou - красиві живі шпалери з пінявими хвилями океану, які розбиваються об прибережні камені. Спостерігайте за прибоєм і відчуйте себе на березі океану, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 5 810
 | 
Популярність: 949
Fruits by Wasabi (Фрукти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 22
Fruits by Wasabi - освіжаючі живі шпалери з соковитими літніми фруктами і шматочками льоду в прохолодній прозорій воді. Насолоджуйтеся дарами літа і створіть стильний образ свого пристрою, встановивши на його екран ці яскраві шпалери.
Переглядів: 4 595
 | 
Популярність: 552
Water lily (Водяна лілія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 16
Water lily - красиві живі шпалери з різнокольоровими водяними ліліями і цифровим годинником. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і оберіть вподобаний дизайн робочого столу. Підніміть собі настрій, милуючись прекрасними квітами.
Переглядів: 3 988
 | 
Популярність: 374
Queen peacock (Королівський павич)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 22
Queen peacock - прогуляйтеся по прекрасному саду, де мешкають білосніжні королівські павичі. Прикрасьте екран свого пристрою цими шпалерами і насолоджуйтеся щодня суспільством цих величних птахів.
Переглядів: 3 320
 | 
Популярність: 218
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 26
Dubai HD by Forever WallPapers - рушайте в незабутню подорож в один з найдивовижніших і приголомшливих міст нашого світу. Насолоджуйтеся оглядовою панорамою міста з висоти, відвідайте блакитні пляжі і виставу святкових феєрверків.
Переглядів: 5 769
 | 
Популярність: 657
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: