У цьому розділі ви можете скачати Інтерактивні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Інтерактивні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Floral (Квіткові)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 83
Floral - оригінальні живі шпалери з фоном у вигляді справжніх квіткових шпалер. Створіть смішну імітацію паперових шпалер на робочому столі Вашого пристрою і підніміть собі настрій цими кумедними шпалерами.
Переглядів: 28 003
 | 
Популярність: 1 399
Motocross (Мотокрос)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 202
Motocross - яскраві і стильні живі шпалери з фантастичними мотоциклетними гонками. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і відчуйте весь драйв і адреналін, опинившись в центрі захоплюючих і небезпечних ралі.
Переглядів: 32 856
 | 
Популярність: 3 457
Army (Армія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 161
Army - стильні живі шпалери для справжніх чоловіків, які люблять зброю і військову справу. Встановіть ці шпалери і Ви знайдете те, чого Вам так не вистачає в повсякденному житті – небезпеку, силу і холодну красу.
Переглядів: 29 594
 | 
Популярність: 3 446
Light (Світло)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 129
Light - цікаві живі шпалери з яскравими лампочками, різнокольоровими вогниками і сонячними метеликами. Прикрасьте екран свого пристрою оригінальними шпалерами, які наповнять світлом і радістю Ваші серця.
Переглядів: 38 674
 | 
Популярність: 4 089
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 145
Blue by Niceforapps - красиві живі шпалери з добіркою цікавих картинок в синіх тонах. Оберіть вподобану картинку, яка підкреслить стиль Вашого пристрою і буде відповідати Вашому настрою.
Переглядів: 39 193
 | 
Популярність: 2 992
Cute profile (Милий профіль)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 71
Cute profile - милі живі шпалери з симпатичними маленькими дівчатками в мультяшному стилі. Встановіть ці чарівні шпалери на свій пристрій і вони обов'язково принесуть Вам радість і позитивні емоції.
Переглядів: 12 743
 | 
Популярність: 817
Doodle art (Дудл-арт)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 82
Doodle art - цікаві живі шпалери зі своєрідним стилем малювання, з допомогою якого створюються оригінальні картини з каракуль і абстрактних образів. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і зануріться в новий неймовірний світ живопису.
Переглядів: 15 122
 | 
Популярність: 1 906
Phoenix by Niceforapps (Фенікс)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 210
Phoenix by Niceforapps - красиві і яскраві живі шпалери з міфологічним птахом - вогняним феніксом. Зробіть свій пристрій яскравіше і привабливіше, встановивши на нього ці фантастичні шпалери з символом безсмертя.
Переглядів: 36 357
 | 
Популярність: 4 502
Pink by Niceforapps (Рожеві)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 60
Pink by Niceforapps - красиві і цікаві живі шпалери в рожевих тонах, які відмінно підійдуть милим дівчатам. Створіть яскравий і вражаючий образ свого пристрою і даруйте собі позитивні емоції щодня.
Переглядів: 10 271
 | 
Популярність: 607
Dreamcatcher by Niceforapps (Ловець снів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 70
Dreamcatcher by Niceforapps - красиві живі шпалери з індіанським амулетом, який захищає сплячого від злих духів. Прикрасьте свій пристрій цими яскравими і дивовижними шпалерами і подаруйте собі почуття захищеності і затишку.
Переглядів: 19 018
 | 
Популярність: 1 669
Gun (Зброя)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 103
Gun - стильні живі шпалери з різними видами вогнепальної зброї. Оберіть у якості шпалер робочого столу вподобаний вид зброї і створіть новий унікальний дизайн Вашого пристрою.
Переглядів: 20 232
 | 
Популярність: 2 416
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 27
Summer by Niceforapps - літні живі шпалери з блакитними пляжами на тропічних островах. Встановіть ці шпалери і подаруйте собі частинку теплого і сонячного літа. Відчуйте себе на березі океану під подувом ласкавого бризу.
Переглядів: 9 691
 | 
Популярність: 1 326
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Інтерактивні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Інтерактивні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Інтерактивні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Інтерактивні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !