У цьому розділі ви можете скачати Інтерактивні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Інтерактивні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 3
Magic by Lux Live Wallpapers - фантастичні живі шпалери з дивовижними світами, в яких панує магія і живуть чарівні істоти. Виберіть один з світів і доторкніться до незвіданого, прикрасивши екран пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 1 549
 | 
Популярність: 167
The secret garden (Таємничий сад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
0,0
Голосів: 1
The secret garden - літні живі шпалери з чудовим зеленим садом, в якому мешкають незвичайні птахи і різнокольорові метелики. Відкрийте двері в світ природи і літньої чарівності, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 922
 | 
Популярність: 102
Скачати безкоштовні живі шпалери.
1,5
Голосів: 4
Fairy by Lux Live Wallpapers - казкові живі шпалери з дивовижними чарівними феями, що мешкають у лісі. Створіть свою власну маленьку казку на екрані Вашого пристрою, яка буде щодня дарувати Вам гарний настрій.
Переглядів: 919
 | 
Популярність: 108
Puppies: Analog clock (Цуценята: Аналоговий годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 1
Puppies: Analog clock - оригінальні живі шпалери з красивим аналоговим годинником з маленькими собачками. Зробіть свій пристрій ще більш стильним і привабливим, встановивши на нього ці спокійні і милі шпалери.
Переглядів: 603
 | 
Популярність: 43
Cute princess by Lux Live Wallpapers (Мила принцеса)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 3
Cute princess by Lux Live Wallpapers - милі живі шпалери з чарівними принцесами і красивими анімаційними ефектами. Поділіться гарним настроєм з своїми друзями і близькими, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 855
 | 
Популярність: 54
Waterfall: Clock (Водоспад: Годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 6
Waterfall: Clock - красиві живі шпалери з дизайнерським аналоговим годинником на тлі мальовничого гірського водоспаду. Прикрасьте свій пристрій гарними і корисними шпалерами і налаштуйте вид годинника, фон і анімацію на свій розсуд.
Переглядів: 2 387
 | 
Популярність: 243
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 2
Fire by Lux Live Wallpapers - захоплюючі живі шпалери з оригінальним поданням вогняної стихії. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за дивовижними анімаційними ефектами у вигляді вогняної квітки і полум'я у формі серця.
Переглядів: 1 208
 | 
Популярність: 182
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,4
Голосів: 6
Butterfly by Dream World HD Live Wallpapers - яскраві і барвисті живі шпалери з красивими різнокольоровими метеликами. Подаруйте собі маленьку частинку літа і безліч приємних емоцій, прикрасивши екран свого пристрою цими чудовими метеликами.
Переглядів: 1 094
 | 
Популярність: 96
Cute cat by Live Wallpapers 3D (Миле кошеня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 6
Cute cat by Live Wallpapers 3D - симпатичні живі шпалери з дуже милим усміхненим кошеням і анімаційними 3D ефектами. Розкажіть о своїх почуттях і радісних емоціях своїм близьким, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 1 605
 | 
Популярність: 171
Military aircrafts (Військові літаки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
0,8
Голосів: 4
Military aircrafts - дивовижні живі шпалери з літаками спеціально для прихильників військової авіації. Встановіть на екран свого пристрою ці шпалери і насолоджуйтеся якісними знімками польотів, зроблених з різних ракурсів.
Переглядів: 1 070
 | 
Популярність: 156
Amazing nature (Дивовижна природа)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 17
Amazing nature - цікаві живі шпалери з прекрасними водоспадами, високими гірськими хребтами, густими зеленими лісами і дивовижними пам'ятками. Оберіть фон для екрану Вашого пристрою під свій настрій і насолоджуйтеся новими красивими пейзажами кожен день.
Переглядів: 3 037
 | 
Популярність: 355
Romantic waterfall 3D (Романтичний водоспад 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,4
Голосів: 18
Romantic waterfall 3D - романтичні живі шпалери з літньою природою і красивим гірським водоспадом. Створіть спокійну і затишну атмосферу, встановивши ці шпалери з красивою анімацією на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 781
 | 
Популярність: 293
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Інтерактивні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Інтерактивні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Інтерактивні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Інтерактивні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !