У цьому розділі ви можете скачати Інтерактивні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Інтерактивні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
0,0
Голосів: 1
River by Pawel Grabowski - дивовижні живі шпалери з красивою гірською річкою, яка оточена лісом. Залишіться наодинці з природою і відкрийте для себе дивовижний дикий світ гір, безкраї зелені ліси і вируючі річки.
Переглядів: 218
 | 
Популярність: 14
Candy by MukuTech (Цукерки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 2
Candy by MukuTech - солодкі живі шпалери з різнокольоровими цукерками і мармеладками. Підніміть собі настрій яскравими та смачними солодощами і налаштуйтеся на позитив, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 367
 | 
Популярність: 20
Strawberry by Neygavets (Полуниця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 2
Strawberry by Neygavets - соковиті живі шпалери з червоною стиглою полуницею, зібраною під теплими променями південного сонця. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтеся ароматом і красою солодких ягід в будь-який момент часу.
Переглядів: 281
 | 
Популярність: 24
Fruits in the water by Neygavets (Фрукти у воді)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 6
Fruits in the water by Neygavets - соковиті і яскраві живі шпалери зі стиглими літніми фруктами, плаваючими у воді. Освіжіть зовнішній вигляд свого пристрою, прикрасивши його екран цими стильними і красивими шпалерами.
Переглядів: 1 674
 | 
Популярність: 147
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,5
Голосів: 7
Winter by SubMad Group - красиві живі шпалери з засніженими вулицями і парками. Пориньте в зимову атмосферу з покритими снігом деревами і алеями. Насолоджуйтеся тишею і спокоєм, які дарує нам зимова пора року.
Переглядів: 2 843
 | 
Популярність: 259
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 5
Garden by SubMad Group - літні живі шпалери з прекрасним квітучим садом і красивими анімаційними ефектами. Відчуйте тепло літнього сонця і аромати яскравих квітів, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 1 600
 | 
Популярність: 139
Snowfall by Live Wallpapers HD (Снігопад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 4
Snowfall by Live Wallpapers HD - казкові зимові шпалери з красивим засніженим лісом і дерев'яним будиночком на березі замерзлої річки. Налаштуйте інтенсивність снігопаду на свій смак і відчуйте всю красу зими і наближення зимових свят.
Переглядів: 1 749
 | 
Популярність: 265
Asteroid belt by Kittehface Software (Пояс астероїдів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 12
Asteroid belt by Kittehface Software - цікаві живі шпалери з космічним поясом астероїдів і красивими видами галактики. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтесь чудовими знімками астероїдів.
Переглядів: 2 373
 | 
Популярність: 429
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 12
Planets by Pro Live Wallpapers - дивні й дивовижні живі шпалери з красивими видами космосу. Здійсніть неймовірну космічну подорож і загляньте в найвіддаленіші куточки Всесвіту, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 1 724
 | 
Популярність: 321
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 7
Snowfall by Wallpapers and Backgrounds Live - зимові живі шпалери з засніженими містами і вечірніми вогнями. Прогуляйтеся під падаючим снігом і насолодіться красою зими, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 2 464
 | 
Популярність: 305
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 8
Waterfall sounds by Wallpapers and Backgrounds Live - красиві живі шпалери зі звуками і видами диких водоспадів. Насолоджуйтеся красою природи і неймовірними гірськими водоспадами, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 192
 | 
Популярність: 248
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,0
Голосів: 6
Falling leaves by Wallpapers and Backgrounds Live - осінні живі шпалери з красивими видами дикої природи і падаючим листям. Насолоджуйтеся сонячними днями теплої осені і спостерігайте за гарним осіннім листопадом на березі озера.
Переглядів: 1 841
 | 
Популярність: 265
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Інтерактивні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Інтерактивні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Інтерактивні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Інтерактивні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !