У цьому розділі ви можете скачати Інтерактивні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Інтерактивні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Roses diamond dew (Діамантова роса з троянд)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,0
Голосів: 2
Roses diamond dew - стильні живі шпалери з красивими розквітлими бутонами троянд і крапельками роси, які переливаються на сонці. Створіть яскравий та унікальний вигляд свого пристрою, встановивши на нього ці шпалери з ефектами анімації.
Переглядів: 313
 | 
Популярність: 23
Скачати безкоштовні живі шпалери.
---
Голосів: 0
Coffee by Free Apps Factory - ароматні живі шпалери з чашкою смачної кави і красивими анімаційними ефектами. Насолоджуйтеся бадьорою ранковою кавою і відчуйте її аромат, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 262
 | 
Популярність: 10
Swans and lilies (Лебеді та лілії)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 6
Swans and lilies - ніжні і красиві живі шпалери з плаваючими лебедями у ставку з ліліями. Подаруйте собі гарний настрій і зробіть свій пристрій унікальним і стильним, встановивши на нього ці шпалери з красивою анімацією.
Переглядів: 1 072
 | 
Популярність: 94
Relax (Відпочинок)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 3
Relax - милі і спокійні живі шпалери з морським пейзажем. Насолоджуйтеся звуками і рухом хвиль на пляжі, літнім сонячним днем і легким морським бризом. Відчуйте себе наодинці з природою, що допоможе Вам розслабитися, де б Ви не знаходилися.
Переглядів: 870
 | 
Популярність: 122
Forest stream (Лісовий струмок)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,2
Голосів: 5
Forest stream - неймовірно красиві живі шпалери з швидким струмком, який тече посеред лісу. Відчуйте лісову прохолоду і свіжість холодного струмка, встановивши ці шпалери на екран свого смартфона або планшета.
Переглядів: 957
 | 
Популярність: 107
Tornado by Video Themes Pro (Торнадо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,0
Голосів: 5
Tornado by Video Themes Pro - неймовірні живі шпалери з потужним штормом і торнадо. Насолоджуйтеся цим дивовижним, чаруючим і небезпечним явищем природи прямо на екрані свого пристрою, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 1 506
 | 
Популярність: 259
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 5
Beach by Byte Mobile - заспокійливі живі шпалери з прекрасним видом на пляж і повільно рухомими хвилями. Насолоджуйтеся заспокійливою атмосферою у будь-який час і де б Ви не знаходилися, просто глянувши на екран свого пристрою.
Переглядів: 1 014
 | 
Популярність: 118
Electric matrix (Електрична матриця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 4
Electric matrix - стильні і високотехнологічні живі шпалери з безліччю електричних схем на чорному тлі. Пориньте у світ електроніки і відчуйте себе всередині електричної матриці, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 1 013
 | 
Популярність: 213
Hypno clock by Giraffe Playground (Гіпнотичний годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 5
Hypno clock by Giraffe Playground - оригінальні живі шпалери з рухомими механізмами годинників і точним часом. Спостерігайте за захоплюючим рухом шестерень на екрані Вашого пристрою, вибравши дизайн і фон шпалер на свій смак.
Переглядів: 1 525
 | 
Популярність: 224
Melody (Мелодія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 12
Melody - яскраві і стильні живі шпалери з красивими фоновими картинками музичної тематики, мелодіями і анімаційними ефектами. Насолоджуйтесь красивими мелодіями і створіть неповторний стиль Вашого пристрою.
Переглядів: 1 862
 | 
Популярність: 130
Real rain (Справжній дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 11
Real rain - дивовижні живі шпалери з дощем на екрані Вашого пристрою. Відчуйте прохолоду літнього проливного дощу і насолоджуйтеся красою і запахом природи, коли краплі дощу змивають пил з листя і доріг.
Переглядів: 2 602
 | 
Популярність: 476
Speedometer (Спідометр)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 18
Speedometer - яскраві і оригінальні живі шпалери спеціально для тих, хто любить автомобілі і кому важлива швидкість. Відчуйте себе в дорозі за кермом спортивного автомобіля, що мчить на великій швидкості по гоночній трасі.
Переглядів: 3 266
 | 
Популярність: 545
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Інтерактивні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Інтерактивні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Інтерактивні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Інтерактивні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !