У цьому розділі ви можете скачати Інтерактивні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Інтерактивні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Floral (Квіткові)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 90
Floral - оригінальні живі шпалери з фоном у вигляді справжніх квіткових шпалер. Створіть смішну імітацію паперових шпалер на робочому столі Вашого пристрою і підніміть собі настрій цими кумедними шпалерами.
Переглядів: 28 883
 | 
Популярність: 1 399
Motocross (Мотокрос)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 226
Motocross - яскраві і стильні живі шпалери з фантастичними мотоциклетними гонками. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і відчуйте весь драйв і адреналін, опинившись в центрі захоплюючих і небезпечних ралі.
Переглядів: 34 326
 | 
Популярність: 3 479
Army (Армія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 183
Army - стильні живі шпалери для справжніх чоловіків, які люблять зброю і військову справу. Встановіть ці шпалери і Ви знайдете те, чого Вам так не вистачає в повсякденному житті – небезпеку, силу і холодну красу.
Переглядів: 30 802
 | 
Популярність: 3 458
Light (Світло)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 140
Light - цікаві живі шпалери з яскравими лампочками, різнокольоровими вогниками і сонячними метеликами. Прикрасьте екран свого пристрою оригінальними шпалерами, які наповнять світлом і радістю Ваші серця.
Переглядів: 39 880
 | 
Популярність: 4 106
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 158
Blue by Niceforapps - красиві живі шпалери з добіркою цікавих картинок в синіх тонах. Оберіть вподобану картинку, яка підкреслить стиль Вашого пристрою і буде відповідати Вашому настрою.
Переглядів: 40 675
 | 
Популярність: 3 001
Cute profile (Милий профіль)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 84
Cute profile - милі живі шпалери з симпатичними маленькими дівчатками в мультяшному стилі. Встановіть ці чарівні шпалери на свій пристрій і вони обов'язково принесуть Вам радість і позитивні емоції.
Переглядів: 13 098
 | 
Популярність: 817
Doodle art (Дудл-арт)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 89
Doodle art - цікаві живі шпалери зі своєрідним стилем малювання, з допомогою якого створюються оригінальні картини з каракуль і абстрактних образів. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і зануріться в новий неймовірний світ живопису.
Переглядів: 15 514
 | 
Популярність: 1 908
Phoenix by Niceforapps (Фенікс)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 239
Phoenix by Niceforapps - красиві і яскраві живі шпалери з міфологічним птахом - вогняним феніксом. Зробіть свій пристрій яскравіше і привабливіше, встановивши на нього ці фантастичні шпалери з символом безсмертя.
Переглядів: 37 880
 | 
Популярність: 4 520
Pink by Niceforapps (Рожеві)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 63
Pink by Niceforapps - красиві і цікаві живі шпалери в рожевих тонах, які відмінно підійдуть милим дівчатам. Створіть яскравий і вражаючий образ свого пристрою і даруйте собі позитивні емоції щодня.
Переглядів: 10 463
 | 
Популярність: 607
Dreamcatcher by Niceforapps (Ловець снів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 73
Dreamcatcher by Niceforapps - красиві живі шпалери з індіанським амулетом, який захищає сплячого від злих духів. Прикрасьте свій пристрій цими яскравими і дивовижними шпалерами і подаруйте собі почуття захищеності і затишку.
Переглядів: 19 492
 | 
Популярність: 1 671
Gun (Зброя)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 112
Gun - стильні живі шпалери з різними видами вогнепальної зброї. Оберіть у якості шпалер робочого столу вподобаний вид зброї і створіть новий унікальний дизайн Вашого пристрою.
Переглядів: 20 690
 | 
Популярність: 2 424
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 35
Summer by Niceforapps - літні живі шпалери з блакитними пляжами на тропічних островах. Встановіть ці шпалери і подаруйте собі частинку теплого і сонячного літа. Відчуйте себе на березі океану під подувом ласкавого бризу.
Переглядів: 9 884
 | 
Популярність: 1 330
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Інтерактивні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Інтерактивні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Інтерактивні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Інтерактивні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !