У цьому розділі ви можете скачати Інтерактивні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Інтерактивні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Floral (Квіткові)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 100
Floral - оригінальні живі шпалери з фоном у вигляді справжніх квіткових шпалер. Створіть смішну імітацію паперових шпалер на робочому столі Вашого пристрою і підніміть собі настрій цими кумедними шпалерами.
Переглядів: 32 218
 | 
Популярність: 1 403
Motocross (Мотокрос)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 251
Motocross - яскраві і стильні живі шпалери з фантастичними мотоциклетними гонками. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і відчуйте весь драйв і адреналін, опинившись в центрі захоплюючих і небезпечних ралі.
Переглядів: 41 012
 | 
Популярність: 3 572
Army (Армія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 203
Army - стильні живі шпалери для справжніх чоловіків, які люблять зброю і військову справу. Встановіть ці шпалери і Ви знайдете те, чого Вам так не вистачає в повсякденному житті – небезпеку, силу і холодну красу.
Переглядів: 35 029
 | 
Популярність: 3 514
Light (Світло)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 152
Light - цікаві живі шпалери з яскравими лампочками, різнокольоровими вогниками і сонячними метеликами. Прикрасьте екран свого пристрою оригінальними шпалерами, які наповнять світлом і радістю Ваші серця.
Переглядів: 44 905
 | 
Популярність: 4 151
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 174
Blue by Niceforapps - красиві живі шпалери з добіркою цікавих картинок в синіх тонах. Оберіть вподобану картинку, яка підкреслить стиль Вашого пристрою і буде відповідати Вашому настрою.
Переглядів: 46 981
 | 
Популярність: 3 031
Cute profile (Милий профіль)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 95
Cute profile - милі живі шпалери з симпатичними маленькими дівчатками в мультяшному стилі. Встановіть ці чарівні шпалери на свій пристрій і вони обов'язково принесуть Вам радість і позитивні емоції.
Переглядів: 14 645
 | 
Популярність: 822
Doodle art (Дудл-арт)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 98
Doodle art - цікаві живі шпалери зі своєрідним стилем малювання, з допомогою якого створюються оригінальні картини з каракуль і абстрактних образів. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і зануріться в новий неймовірний світ живопису.
Переглядів: 17 171
 | 
Популярність: 1 918
Phoenix by Niceforapps (Фенікс)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 274
Phoenix by Niceforapps - красиві і яскраві живі шпалери з міфологічним птахом - вогняним феніксом. Зробіть свій пристрій яскравіше і привабливіше, встановивши на нього ці фантастичні шпалери з символом безсмертя.
Переглядів: 45 105
 | 
Популярність: 4 597
Pink by Niceforapps (Рожеві)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 70
Pink by Niceforapps - красиві і цікаві живі шпалери в рожевих тонах, які відмінно підійдуть милим дівчатам. Створіть яскравий і вражаючий образ свого пристрою і даруйте собі позитивні емоції щодня.
Переглядів: 11 449
 | 
Популярність: 614
Dreamcatcher by Niceforapps (Ловець снів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 82
Dreamcatcher by Niceforapps - красиві живі шпалери з індіанським амулетом, який захищає сплячого від злих духів. Прикрасьте свій пристрій цими яскравими і дивовижними шпалерами і подаруйте собі почуття захищеності і затишку.
Переглядів: 21 352
 | 
Популярність: 1 671
Gun (Зброя)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 131
Gun - стильні живі шпалери з різними видами вогнепальної зброї. Оберіть у якості шпалер робочого столу вподобаний вид зброї і створіть новий унікальний дизайн Вашого пристрою.
Переглядів: 22 396
 | 
Популярність: 2 435
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 38
Summer by Niceforapps - літні живі шпалери з блакитними пляжами на тропічних островах. Встановіть ці шпалери і подаруйте собі частинку теплого і сонячного літа. Відчуйте себе на березі океану під подувом ласкавого бризу.
Переглядів: 10 799
 | 
Популярність: 1 342
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Інтерактивні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Інтерактивні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Інтерактивні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Інтерактивні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !