У цьому розділі ви можете скачати Ігри живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Ігри живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Alien spider 3D (Іноземний павук 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 33
Alien spider 3D - яскраві і технологічні живі 3D шпалери в червоно-чорних тонах з абстрактною людиною-павуком. Доповніть свій неповторний образ і зробіть свій пристрій ще більш унікальним і стильним, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 6 571
 | 
Популярність: 1 123
Battlefield (Поле битви)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,9
Голосів: 18
Battlefield - красиві живі шпалери з реалістичними ефектами, спеціально створені для шанувальників військової техніки. Відчуйте себе керуючим танком або гвинтокрилом на полі битви, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 4 479
 | 
Популярність: 698
Stickman (Стикмен)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 35
Stickman - порадуйте себе новими цікавими живими шпалерами з пригодами намальованого чоловічка - стикмена. Доступні різні локації: гора Рашмор, Нью-Йорк, відкрите поле, нічне місто і рухомі об'єкти: ангел, вертоліт, супер людина та інші.
Переглядів: 7 330
 | 
Популярність: 1 577
Assasins creed (Кредо ассасіна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 124
Assasins creed - стильні шпалери на смартфон або планшет для всіх шанувальників однойменних фільму та гри. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і якісні картинки високої якості з улюбленими героями будуть радувати Вас кожен день.
Переглядів: 16 557
 | 
Популярність: 4 181
Fallout 4 (Випадання радіоактивних опадів 4)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 77
Fallout 4 - приголомшливі живі шпалери за мотивами популярної однойменної гри. Програма оснащена зручними настройками, має плавну анімацію і економно витрачає заряд акумулятора.
Переглядів: 20 942
 | 
Популярність: 3 485
Akuma (акума)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 73
Akuma - приголомшливі живі шпалери з відомим японським персонажем коміксів, ігор і серіалів. Додаток реагує на дотики, оснащено енергозберігаючими режимом і плавною анімацією.
Переглядів: 22 713
 | 
Популярність: 5 337
God of war (Бог війни)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 258
God of war - фантастичні живі шпалери з зображеннями богів війни та битв. Прикрасьте екран смартфона або планшета видовищними переймами міфічних істот, які володіють унікальною силою.
Переглядів: 74 392
 | 
Популярність: 18 224
Shark dash (Кидок акули)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,8
Голосів: 24
Shark dash - мила й чарівна акула буде плавати на Вашому робочому столі. Допоможіть їй спіймати всіх гумових качечок! Додаток має прості та зручні налаштування персоналізації.
Переглядів: 16 603
 | 
Популярність: 3 966
Minecraft (Майнкрафт)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 466
Minecraft - живі шпалери за мотивами популярної гри. Додаток споживає невеликий заряд батареї, має плавну анімацію і сумісно з більшістю смартфонів і планшетів.
Переглядів: 79 349
 | 
Популярність: 13 916
Cut the rope (Попідрізуєш мотузку)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 55
Cut the rope - живі шпалери з милим істотою Ам Нямом, які обов'язково сподобаються всім шанувальникам знаменитої гри. Додаток має дуже зручний інтерфейс і легкі настройки.
Переглядів: 18 531
 | 
Популярність: 5 663
Dota 2 (Доту 2)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 88
Dota 2 - живі шпалери для всіх любителів і шанувальників однойменної гри. Встановіть на робочий стіл 3D логотип, який має плавну анімацію, настройки швидкості обертання і реагує на дотики.
Переглядів: 43 800
 | 
Популярність: 9 947
Titanfall (Падіння титанів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 99
Titanfall - відчуйте чистий адреналін і захоплюючі бої з живими шпалерами по сюжету однойменної багатокористувацької гри. Ефектним доповненням є динамічна анімація.
Переглядів: 29 593
 | 
Популярність: 8 493
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Ігри живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Ігри живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Ігри живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Ігри живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !