У цьому розділі ви можете скачати Ігри живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Ігри живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Football 2018 (Футбол 2018)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,6
Голосів: 5
Football 2018 - цікаві живі шпалери спеціально для фанатів футбольних матчів. Створіть неповторний стиль свого пристрою, встановивши на нього ці стильні спортивні шпалери і налаштувавши анімаційні ефекти на свій смак.
Переглядів: 875
 | 
Популярність: 115
Twilight mirror (Сутінкове дзеркало)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 7
Twilight mirror - оригінальні абстрактні шпалери з сутінковим дзеркалом, зроблені за мотивами комп'ютерної гри. Надайте унікальності і стилю своєму пристрою, прикрасивши його цими цікавими і модними шпалерами.
Переглядів: 2 210
 | 
Популярність: 424
Alien spider 3D (Іноземний павук 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 44
Alien spider 3D - яскраві і технологічні живі 3D шпалери в червоно-чорних тонах з абстрактною людиною-павуком. Доповніть свій неповторний образ і зробіть свій пристрій ще більш унікальним і стильним, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 9 091
 | 
Популярність: 1 580
Battlefield (Поле битви)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 22
Battlefield - красиві живі шпалери з реалістичними ефектами, спеціально створені для шанувальників військової техніки. Відчуйте себе керуючим танком або гвинтокрилом на полі битви, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 5 657
 | 
Популярність: 840
Stickman (Стикмен)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 40
Stickman - порадуйте себе новими цікавими живими шпалерами з пригодами намальованого чоловічка - стикмена. Доступні різні локації: гора Рашмор, Нью-Йорк, відкрите поле, нічне місто і рухомі об'єкти: ангел, вертоліт, супер людина та інші.
Переглядів: 8 385
 | 
Популярність: 1 763
Assasins creed (Кредо ассасіна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 141
Assasins creed - стильні шпалери на смартфон або планшет для всіх шанувальників однойменних фільму та гри. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і якісні картинки високої якості з улюбленими героями будуть радувати Вас кожен день.
Переглядів: 19 459
 | 
Популярність: 4 874
Fallout 4 (Випадання радіоактивних опадів 4)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 80
Fallout 4 - приголомшливі живі шпалери за мотивами популярної однойменної гри. Програма оснащена зручними настройками, має плавну анімацію і економно витрачає заряд акумулятора.
Переглядів: 22 665
 | 
Популярність: 3 643
Akuma (акума)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 74
Akuma - приголомшливі живі шпалери з відомим японським персонажем коміксів, ігор і серіалів. Додаток реагує на дотики, оснащено енергозберігаючими режимом і плавною анімацією.
Переглядів: 23 804
 | 
Популярність: 5 445
God of war (Бог війни)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 262
God of war - фантастичні живі шпалери з зображеннями богів війни та битв. Прикрасьте екран смартфона або планшета видовищними переймами міфічних істот, які володіють унікальною силою.
Переглядів: 76 522
 | 
Популярність: 18 224
Shark dash (Кидок акули)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 25
Shark dash - мила й чарівна акула буде плавати на Вашому робочому столі. Допоможіть їй спіймати всіх гумових качечок! Додаток має прості та зручні налаштування персоналізації.
Переглядів: 17 154
 | 
Популярність: 3 966
Minecraft (Майнкрафт)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 484
Minecraft - живі шпалери за мотивами популярної гри. Додаток споживає невеликий заряд батареї, має плавну анімацію і сумісно з більшістю смартфонів і планшетів.
Переглядів: 82 463
 | 
Популярність: 14 131
Cut the rope (Попідрізуєш мотузку)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 55
Cut the rope - живі шпалери з милим істотою Ам Нямом, які обов'язково сподобаються всім шанувальникам знаменитої гри. Додаток має дуже зручний інтерфейс і легкі настройки.
Переглядів: 19 074
 | 
Популярність: 5 663
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Ігри живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Ігри живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Ігри живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Ігри живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !