У цьому розділі ви можете скачати Ігри живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Ігри живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Chess HD (Шахи HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 9
Chess HD - красиві живі шпалери з розставленими шаховими фігурами. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і налаштуйте себе на перемогу у спортивних змаганнях і будь-яких життєвих справах.
Переглядів: 2 996
 | 
Популярність: 44
Chess 3D (Шахи 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3D   Ігри  
3,8
Голосів: 13
Chess 3D - цікаві живі шпалери з візуалізацією сцени шахової гри. Встановіть ці шпалери і використовуйте гіроскоп свого пристрою, щоб створити 3D ефект шахової партії прямо на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 3 414
 | 
Популярність: 235
Football 2018 (Футбол 2018)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 10
Football 2018 - цікаві живі шпалери спеціально для фанатів футбольних матчів. Створіть неповторний стиль свого пристрою, встановивши на нього ці стильні спортивні шпалери і налаштувавши анімаційні ефекти на свій смак.
Переглядів: 3 229
 | 
Популярність: 167
Twilight mirror (Сутінкове дзеркало)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 17
Twilight mirror - оригінальні абстрактні шпалери з сутінковим дзеркалом, зроблені за мотивами комп'ютерної гри. Надайте унікальності і стилю своєму пристрою, прикрасивши його цими цікавими і модними шпалерами.
Переглядів: 4 825
 | 
Популярність: 546
Alien spider 3D (Іноземний павук 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 68
Alien spider 3D - яскраві і технологічні живі 3D шпалери в червоно-чорних тонах з абстрактною людиною-павуком. Доповніть свій неповторний образ і зробіть свій пристрій ще більш унікальним і стильним, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 12 951
 | 
Популярність: 1 692
Battlefield (Поле битви)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 31
Battlefield - красиві живі шпалери з реалістичними ефектами, спеціально створені для шанувальників військової техніки. Відчуйте себе керуючим танком або гвинтокрилом на полі битви, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 8 339
 | 
Популярність: 915
Stickman (Стикмен)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 53
Stickman - порадуйте себе новими цікавими живими шпалерами з пригодами намальованого чоловічка - стикмена. Доступні різні локації: гора Рашмор, Нью-Йорк, відкрите поле, нічне місто і рухомі об'єкти: ангел, вертоліт, супер людина та інші.
Переглядів: 11 160
 | 
Популярність: 1 849
Assasins creed (Кредо ассасіна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 177
Assasins creed - стильні шпалери на смартфон або планшет для всіх шанувальників однойменних фільму та гри. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і якісні картинки високої якості з улюбленими героями будуть радувати Вас кожен день.
Переглядів: 24 375
 | 
Популярність: 5 153
Fallout 4 (Випадання радіоактивних опадів 4)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 102
Fallout 4 - приголомшливі живі шпалери за мотивами популярної однойменної гри. Програма оснащена зручними настройками, має плавну анімацію і економно витрачає заряд акумулятора.
Переглядів: 28 557
 | 
Популярність: 3 852
Akuma (акума)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 80
Akuma - приголомшливі живі шпалери з відомим японським персонажем коміксів, ігор і серіалів. Додаток реагує на дотики, оснащено енергозберігаючими режимом і плавною анімацією.
Переглядів: 26 249
 | 
Популярність: 5 481
God of war (Бог війни)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 276
God of war - фантастичні живі шпалери з зображеннями богів війни та битв. Прикрасьте екран смартфона або планшета видовищними переймами міфічних істот, які володіють унікальною силою.
Переглядів: 83 668
 | 
Популярність: 18 224
Shark dash (Кидок акули)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 27
Shark dash - мила й чарівна акула буде плавати на Вашому робочому столі. Допоможіть їй спіймати всіх гумових качечок! Додаток має прості та зручні налаштування персоналізації.
Переглядів: 19 025
 | 
Популярність: 3 966
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Ігри живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Ігри живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Ігри живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Ігри живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !