У цьому розділі ви можете скачати Ігри живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Ігри живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Stickman (Стикмен)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 28
Stickman - порадуйте себе новими цікавими живими шпалерами з пригодами намальованого чоловічка - стикмена. Доступні різні локації: гора Рашмор, Нью-Йорк, відкрите поле, нічне місто і рухомі об'єкти: ангел, вертоліт, супер людина та інші.
Переглядів: 5 099
 | 
Популярність: 1 191
Assasins creed (Кредо ассасіна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 83
Assasins creed - стильні шпалери на смартфон або планшет для всіх шанувальників однойменних фільму та гри. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і якісні картинки високої якості з улюбленими героями будуть радувати Вас кожен день.
Переглядів: 10 942
 | 
Популярність: 2 822
Fallout 4 (Випадання радіоактивних опадів 4)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 70
Fallout 4 - приголомшливі живі шпалери за мотивами популярної однойменної гри. Програма оснащена зручними настройками, має плавну анімацію і економно витрачає заряд акумулятора.
Переглядів: 18 194
 | 
Популярність: 3 217
Akuma (акума)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 65
Akuma - приголомшливі живі шпалери з відомим японським персонажем коміксів, ігор і серіалів. Додаток реагує на дотики, оснащено енергозберігаючими режимом і плавною анімацією.
Переглядів: 20 822
 | 
Популярність: 5 073
God of war (Бог війни)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 248
God of war - фантастичні живі шпалери з зображеннями богів війни та битв. Прикрасьте екран смартфона або планшета видовищними переймами міфічних істот, які володіють унікальною силою.
Переглядів: 69 823
 | 
Популярність: 18 224
Shark dash (Кидок акули)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 22
Shark dash - мила й чарівна акула буде плавати на Вашому робочому столі. Допоможіть їй спіймати всіх гумових качечок! Додаток має прості та зручні налаштування персоналізації.
Переглядів: 15 788
 | 
Популярність: 3 966
Minecraft (Майнкрафт)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 417
Minecraft - живі шпалери за мотивами популярної гри. Додаток споживає невеликий заряд батареї, має плавну анімацію і сумісно з більшістю смартфонів і планшетів.
Переглядів: 73 820
 | 
Популярність: 13 422
Cut the rope (Попідрізуєш мотузку)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 52
Cut the rope - живі шпалери з милим істотою Ам Нямом, які обов'язково сподобаються всім шанувальникам знаменитої гри. Додаток має дуже зручний інтерфейс і легкі настройки.
Переглядів: 17 662
 | 
Популярність: 5 663
Dota 2 (Доту 2)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 81
Dota 2 - живі шпалери для всіх любителів і шанувальників однойменної гри. Встановіть на робочий стіл 3D логотип, який має плавну анімацію, настройки швидкості обертання і реагує на дотики.
Переглядів: 41 513
 | 
Популярність: 9 947
Titanfall (Падіння титанів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 90
Titanfall - відчуйте чистий адреналін і захоплюючі бої з живими шпалерами по сюжету однойменної багатокористувацької гри. Ефектним доповненням є динамічна анімація.
Переглядів: 27 738
 | 
Популярність: 8 287
Bit day (Бітний день)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 18
Bit day - живі шпалери для любителів піксельної графіки, яка набирає колишню популярність серед користувачів. Зображення буде змінюватися в залежності від часу доби.
Переглядів: 10 175
 | 
Популярність: 2 734
Zelda: Wind waker (Зельда: Паличка вітру)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,1
Голосів: 102
Zelda: Wind waker - це живі шпалери, які присвячені знаменитій грі. На екрані буде морський пейзаж з дівчинкою Зельдою на маленькому кораблику, яка пливе назустріч вітру.
Переглядів: 36 079
 | 
Популярність: 10 466
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Ігри живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Ігри живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Ігри живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Ігри живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !