У цьому розділі ви можете скачати Дівчата живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Дівчата живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Cartoon girl (Мультяшна дівчинка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,2
Голосів: 8
Cartoon girl - цікаві живі шпалери з маленькою мультяшною дівчинкою і красивими анімаційними ефектами у вигляді пелюсток троянд і метеоритного дощу. Подаруйте собі гарний настрій, прикрасивши екран свого пристрою цими милими шпалерами.
Переглядів: 1 963
 | 
Популярність: 160
Girl and dandelion (Дівчинка і кульбаба)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 6
Girl and dandelion - милі живі шпалери зі смішною маленькою дівчинкою, яка здуває кульбаби. Подаруйте собі гарний настрій, відчуйте теплоту весняного сонця і прогуляйтеся по молодій зеленій траві, де ростуть пухнасті кульбаби.
Переглядів: 1 391
 | 
Популярність: 113
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 6
Mermaid by BestWallpapersCollection - дивовижні фантастичні живі шпалери з чарівними русалоньками. Насолоджуйтесь чарівним підводним світом з його прекрасними казковими мешканками, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 606
 | 
Популярність: 171
Cute princess by Lux Live Wallpapers (Мила принцеса)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 6
Cute princess by Lux Live Wallpapers - милі живі шпалери з чарівними принцесами і красивими анімаційними ефектами. Поділіться гарним настроєм з своїми друзями і близькими, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 2 391
 | 
Популярність: 137
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 10
Mermaid by Latest Live Wallpapers - казкові живі шпалери з вродливими мешканками морських глибин - чарівними русалками. Створіть свою захоплюючу і дивовижну казку на екрані пристрою, обравши фон і анімаційні ефекти на свій смак.
Переглядів: 2 689
 | 
Популярність: 233
Fairy girl HD (Казкова дівчина HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 22
Fairy girl HD - захоплюючі живі шпалери з чарівними феями на тлі фантастичних пейзажів. Доторкніться до казки, в якій живуть прекрасні ельфійки і казкові феї і насолоджуйтеся кожен день новим виглядом Вашого пристрою.
Переглядів: 8 812
 | 
Популярність: 722
Angels (Ангели)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,6
Голосів: 32
Angels - фентезійні живі шпалери з прекрасними дівчатами в образі ангелів. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими незвичайно красивими шпалерами, тим самим, підкресливши унікальність і стиль Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 14 392
 | 
Популярність: 1 056
Fairy (Фея)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 47
Fairy - чарівні живі шпалери з прекрасними феями. Створіть свою власну казку на Вашому пристрої, в якій Ви зможете прогулюватися місячної ночі у чарівному лісі з мешкаючими у ньому феями.
Переглядів: 15 091
 | 
Популярність: 981
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 61
Sea by Live Wallpaper Free - відмінні шпалери з пейзажами, які хочеться бачити завжди. Вся краса моря передана в цих нехитрих, але таких привабливих зображеннях.
Переглядів: 30 664
 | 
Популярність: 2 162
Mermaid by MYFREEAPPS.DE (русалка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 82
Mermaid by MYFREEAPPS.DE - прекрасні русалки в прозорій воді, які зачарують Вас своєю красою і грацією. Великий вибір фонів, красиві зображення, низьке споживання енергії, плавна анімація.
Переглядів: 32 820
 | 
Популярність: 3 918
I love you by Live Wallpapers Ultra (Я люблю тебе)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 54
I love you - романтичні шпалери для тих, хто не боїться висловити свої почуття. Якісні зображення, чарівне мерехтіння додадуть Вашому пристрою неповторний стиль, а також порадують Вас.
Переглядів: 32 186
 | 
Популярність: 3 598
Vampire Love (Любов вампіра)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 65
Vampire Love - навіть безсмертні і, на перший погляд, небезпечні істоти можуть любити. Чарівні ілюстрації з красивими парами не залишать байдужими любителів красивих історій про вічну любов.
Переглядів: 27 699
 | 
Популярність: 3 539
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Дівчата живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Дівчата живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Дівчата живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Дівчата живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !