У цьому розділі ви можете скачати Дівчата живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Дівчата живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Cute princess by Lux Live Wallpapers (Мила принцеса)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 3
Cute princess by Lux Live Wallpapers - милі живі шпалери з чарівними принцесами і красивими анімаційними ефектами. Поділіться гарним настроєм з своїми друзями і близькими, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 846
 | 
Популярність: 54
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 8
Mermaid by Latest Live Wallpapers - казкові живі шпалери з вродливими мешканками морських глибин - чарівними русалками. Створіть свою захоплюючу і дивовижну казку на екрані пристрою, обравши фон і анімаційні ефекти на свій смак.
Переглядів: 1 696
 | 
Популярність: 156
Fairy girl HD (Казкова дівчина HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 21
Fairy girl HD - захоплюючі живі шпалери з чарівними феями на тлі фантастичних пейзажів. Доторкніться до казки, в якій живуть прекрасні ельфійки і казкові феї і насолоджуйтеся кожен день новим виглядом Вашого пристрою.
Переглядів: 7 781
 | 
Популярність: 650
Angels (Ангели)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,2
Голосів: 29
Angels - фентезійні живі шпалери з прекрасними дівчатами в образі ангелів. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими незвичайно красивими шпалерами, тим самим, підкресливши унікальність і стиль Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 13 122
 | 
Популярність: 970
Fairy (Фея)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 45
Fairy - чарівні живі шпалери з прекрасними феями. Створіть свою власну казку на Вашому пристрої, в якій Ви зможете прогулюватися місячної ночі у чарівному лісі з мешкаючими у ньому феями.
Переглядів: 14 216
 | 
Популярність: 918
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 61
Sea by Live Wallpaper Free - відмінні шпалери з пейзажами, які хочеться бачити завжди. Вся краса моря передана в цих нехитрих, але таких привабливих зображеннях.
Переглядів: 30 165
 | 
Популярність: 2 162
Mermaid by MYFREEAPPS.DE (русалка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 82
Mermaid by MYFREEAPPS.DE - прекрасні русалки в прозорій воді, які зачарують Вас своєю красою і грацією. Великий вибір фонів, красиві зображення, низьке споживання енергії, плавна анімація.
Переглядів: 31 963
 | 
Популярність: 3 882
I love you by Live Wallpapers Ultra (Я люблю тебе)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 51
I love you - романтичні шпалери для тих, хто не боїться висловити свої почуття. Якісні зображення, чарівне мерехтіння додадуть Вашому пристрою неповторний стиль, а також порадують Вас.
Переглядів: 31 282
 | 
Популярність: 3 538
Vampire Love (Любов вампіра)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 64
Vampire Love - навіть безсмертні і, на перший погляд, небезпечні істоти можуть любити. Чарівні ілюстрації з красивими парами не залишать байдужими любителів красивих історій про вічну любов.
Переглядів: 26 888
 | 
Популярність: 3 497
Hot screen (Гарячий екран)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 125
Hot screen - красива дівчина буде мити екран Вашого смартфона або планшета. Живі шпалери витрачають невеликий заряд акумулятора, мають прості настройки і сумісні з багатьма пристроями.
Переглядів: 43 003
 | 
Популярність: 7 182
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 69
Nymph by Free wallpapers and backgrounds - чарівні німфи прикрасять екран Вашого смартфона або планшета. Додаток має колекцію тематичних зображень, доповнених плавною анімацією.
Переглядів: 33 683
 | 
Популярність: 4 276
Red lips (Червоні губи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,2
Голосів: 67
Red lips - неймовірно красиві живі шпалери сподобаються багатьом хлопцям і дівчатам. Стильні зображення з яскравими і соковитими губами додадуть екрану робочого столу особливої ​​індивідуальності.
Переглядів: 34 771
 | 
Популярність: 5 717
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Дівчата живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Дівчата живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Дівчата живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Дівчата живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !