У цьому розділі ви можете скачати Свята живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Свята живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 7
Easter by HQ Awesome Live Wallpaper - милі весняні шпалери, присвячені світлому святу Великодня. Подаруйте собі святковий настрій і налаштуйтеся на позитив, встановивши цей додаток на свій пристрій.
Переглядів: 1 984
 | 
Популярність: 153
Diwali night (Ніч Дівалі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 13
Diwali night - яскраві живі шпалери, присвячені індійському святу вогнів. Прогуляйтеся індійськими нічними вулицями, прикрашеними вогнями, ліхтариками та свічками та насолодіться чудовими феєрверками над дахами будинків.
Переглядів: 2 745
 | 
Популярність: 333
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 10
Snowman by BlackBird Wallpapers - милі живі шпалери з кумедними казковими сніговиками. Подаруйте собі святковий настрій і прогуляйтеся по зимовій казці, яка обов'язково принесе Вам радість і зробить Ваш пристрій ще більш привабливим.
Переглядів: 1 623
 | 
Популярність: 113
Valentines Day diamonds (Діаманти до Дня святого Валентина)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 15
Valentines Day diamonds - стильні живі шпалери з коштовностями до Дня святого Валентина. Приготуйтеся до свята, прикрасивши екран свого пристрою красивими анімованими шпалерами з ефектами водяних крапель, запітнілого скла і падаючих сердечок і діамантів.
Переглядів: 4 248
 | 
Популярність: 432
Christmas tree by Live Wallpaper Workshop (Різдвяна ялинка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 13
Christmas tree by Live Wallpaper Workshop - яскраві різдвяні живі шпалери з прикрашеною ялинкою посеред засніженого зимового саду. Створіть собі святковий настрій на всю зиму і насолоджуйтесь красивими анімованими ефектами цього додатка.
Переглядів: 3 804
 | 
Популярність: 431
Christmas dogs (Різдвяні собаки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 18
Christmas dogs - дуже милі живі шпалери з новорічними собачками. Створіть святковий образ свого пристрою, встановивши на екран цих кумедних і позитивних собачок, які обов'язково принесуть Вам успіх і радість.
Переглядів: 3 947
 | 
Популярність: 421
Christmas Santa (Різдвяний Санта)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 5
Christmas Santa - новорічні живі шпалери з Сантою, сніговиком і прикрашеною ялинкою. Подаруйте собі святковий настрій і відчуйте себе всередині зимової казки, прикрасивши екран свого пристрою яскравими і чарівними шпалерами з падаючими сніжинками.
Переглядів: 3 626
 | 
Популярність: 96
Christmas tree by Pro LWP (Різдвяна ялинка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 24
Christmas tree by Pro LWP - святкові живі шпалери з нарядною різдвяною ялинкою та новорічною музикою. Подаруйте собі новорічний і святковий настрій на всю зиму, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 6 541
 | 
Популярність: 838
Fireworks by Live Wallpapers HD (Феєрверки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 23
Fireworks by Live Wallpapers HD - красиві святкові шпалери високої якості з анімованими ефектами у вигляді феєрверку. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і даруйте собі і своїм близьким святковий настрій кожен день.
Переглядів: 6 824
 | 
Популярність: 1 377
New Year 2018 (Новий рік 2018)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 27
New Year 2018 - яскраві й святкові живі шпалери, присвячені Новому року 2018. Створіть собі святковий настрій вже сьогодні і насолодіться чудовими 3D ефектами, встановивши цей додаток на свій пристрій. Вбудовані годинник і погода стануть прекрасними доповненнями до інших можливостей.
Переглядів: 9 696
 | 
Популярність: 1 110
Neon 2 HD (Неон 2 HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 20
Neon 2 HD - неонові шпалери з великою колекцією різних зображень високої якості. Надайте своєму пристрою індивідуальний і яскравий стиль, вибравши найбільш вподобаний фон з 55 представлених категорій, таких як: свята, міста, природа, почуття, абстракція і багато інших.
Переглядів: 5 909
 | 
Популярність: 1 138
Christmas tree by Live Wallpapers Studio Theme (Різдвяна ялинка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 32
Christmas tree by Live Wallpapers Studio Theme - святкові живі шпалери до Різдва і Нового року з прикрашеною ялинкою. Подаруйте собі та своїм близьким святковий настрій і насолоджуйтесь красивими анімаційними ефектами у вигляді падаючих сніжинок і мерехтливих вогників.
Переглядів: 15 503
 | 
Популярність: 2 110
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Свята живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Свята живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Свята живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Свята живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !