У цьому розділі ви можете скачати Свята живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Свята живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Love: Clock by Lo Siento (Любов: Годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 9
Love: Clock by Lo Siento - красиві живі шпалери романтичної тематики з дизайнерським годинником. Прикрасьте свій пристрій цими милими і корисними шпалерами, які додадуть Вашому пристрою певний шарм і вишуканість.
Переглядів: 3 106
 | 
Популярність: 212
Balloons by FaSa (Повітряні кулі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 7
Balloons by FaSa - святкові і веселі живі шпалери з різнокольоровими повітряними кульками. Створіть собі святковий настрій і спостерігайте за безліччю кульок, які піднімаються вгору. Оберіть колір фону і кульок під свій настрій.
Переглядів: 2 697
 | 
Популярність: 180
Cute lovers (Милі закохані)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 3
Cute lovers - романтичні живі шпалери з милою закоханою парочкою, виконані у вигляді забавних картинок. Подаруйте своїм коханим гарний настрій і позитивні емоції, прикрасивши екран пристрою цими милими шпалерами.
Переглядів: 2 200
 | 
Популярність: 72
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 5
Easter by Free Wallpapers and Backgrounds - милі і добрі живі шпалери з мультяшними зайчиками і веселими писанками. Подаруйте собі святковий настрій і встановіть на свій пристрій ці шпалери, присвячені святу Пасхи.
Переглядів: 2 390
 | 
Популярність: 126
Balloons by Cosmic Mobile Wallpapers (Повітряні кулі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 13
Balloons by Cosmic Mobile Wallpapers - святкові живі шпалери з кумедними повітряними кульками. Подаруйте собі святковий настрій і спостерігайте за різнокольоровими повітряними кульками, ширяючими в синьому небі.
Переглядів: 2 385
 | 
Популярність: 95
Neon hearts by Creative Factory Wallpapers (Неонові серця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 12
Neon hearts by Creative Factory Wallpapers - романтичні живі шпалери з яскравими неоновими серцями і блискучою анімацією. Прикрасьте свій пристрій цими милими шпалерами, які обов'язково принесуть Вам радість і щастя.
Переглядів: 3 528
 | 
Популярність: 165
Pink hearts (Рожеві серця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 8
Pink hearts - романтичні живі шпалери з гламурними рожевими сердечками і красивою анімацією. Відчуйте наближення весни і подаруйте собі романтичний настрій, прикрасивши екран свого пристрою цими милими шпалерами.
Переглядів: 2 784
 | 
Популярність: 121
Summer disco ball (Літня диско куля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 13
Summer disco ball - яскраві живі шпалери з блискучими кулями для дискотек, які рухаються на екрані в такт музиці. Увімкніть свою улюблену запальну музику і відчуйте себе на танцполі, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 4 416
 | 
Популярність: 396
Romantic hearts (Романтичні серця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 16
Romantic hearts - романтичні живі шпалери зі стильними та гламурними рожевими серцями. Прикрасьте екран свого пристрою до Дня Святого Валентина і подаруйте всю свою любов і теплоту близьким Вам людям.
Переглядів: 4 439
 | 
Популярність: 252
Lantern festival 3D (Свято ліхтарів 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 5
Lantern festival 3D - тривимірні живі шпалери зі сценою святкування Свята ліхтарів. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за паперовими ліхтариками, які летять у повітрі і пливуть по воді при світлі повного місяця.
Переглядів: 2 992
 | 
Популярність: 220
Sydney fireworks (Феєрверк в Сіднеї)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,6
Голосів: 14
Sydney fireworks - святкові живі шпалери з яскравими і барвистими феєрверками в самому центрі Сіднея. Відвідайте грандіозне шоу з феєрверками і насолоджуйтеся кожною хвилиною свята, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 3 933
 | 
Популярність: 354
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 2
Snowman by Dream World HD Live Wallpapers - веселі зимові живі шпалери з казковими сніговиками і падаючим снігом. Створіть затишну атмосферу і насолоджуйтеся сніжною погодою, яку нам дарують новорічні свята.
Переглядів: 2 656
 | 
Популярність: 107
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Свята живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Свята живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Свята живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Свята живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !