У цьому розділі ви можете скачати Музичні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Музичні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 15
Music by Free Wallpapers and Backgrounds - насолоджуйтесь улюбленою музикою і встановіть на екран стильні живі шпалери з музичною символікою. Отримуйте від прослуховування музики максимум задоволення, обравши картинку під свій настрій.
Переглядів: 3 447
 | 
Популярність: 311
Snowfall by Live Wallpapers HD (Снігопад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 18
Snowfall by Live Wallpapers HD - казкові зимові шпалери з красивим засніженим лісом і дерев'яним будиночком на березі замерзлої річки. Налаштуйте інтенсивність снігопаду на свій смак і відчуйте всю красу зими і наближення зимових свят.
Переглядів: 5 882
 | 
Популярність: 703
Funny pets: dancing and singing (Забавні тварини: танцюють і співають)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 29
Funny pets: dancing and singing - красиві і смішні живі шпалери із забавними тваринами. Створіть навколо себе святкову атмосферу і налаштуйтеся на позитив, прикрасивши екран свого пристрою танцюючими та співаючими домашніми вихованцями.
Переглядів: 5 648
 | 
Популярність: 524
Music clock (Музичний годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 19
Music clock - музичні живі шпалери з оригінальним аналоговим годинником на красивому фоні. Насолоджуйтеся улюбленими мелодіями і підберіть унікальний дизайн Вашого пристрою, обравши з галереї вподобаний фон і дизайн годинника.
Переглядів: 5 947
 | 
Популярність: 488
Melody (Мелодія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 23
Melody - яскраві і стильні живі шпалери з красивими фоновими картинками музичної тематики, мелодіями і анімаційними ефектами. Насолоджуйтесь красивими мелодіями і створіть неповторний стиль Вашого пристрою.
Переглядів: 6 067
 | 
Популярність: 298
Thunderstorm sounds (Звуки грози)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 17
Thunderstorm sounds - заспокійливі живі шпалери зі звуками грозового шторму і дощу. Підберіть на свій смак картинку для робочого столу Вашого пристрою і насолоджуйтеся спокійною атмосферою падаючих крапель або гуркотом грому.
Переглядів: 6 362
 | 
Популярність: 508
Bird sounds (Звуки птахів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 27
Bird sounds - дуже милі живі шпалери з різноманітними співаючими пташками. Виберіть з галереї найбільш вподобану пташку і насолоджуйтеся її співом, запустивши програвач прямо на екрані власного пристрою.
Переглядів: 7 395
 | 
Популярність: 585
Hip Hop dance (Танець Хіп-Хоп)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 34
Hip Hop dance - стильні і цікаві живі шпалери для любителів сучасних танцювальних напрямків. Створіть навколо себе запальну атмосферу танцю, увімкнувши улюблений ритм і встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 10 159
 | 
Популярність: 1 061
Music life (Музичне життя)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 16
Music life - цікава і стильна тема з шпалерами у вигляді музичного графіті і набором значків у тон. Використовуйте всі можливості даної теми, щоб створити індивідуальний і модний образ Вашого пристрою.
Переглядів: 10 518
 | 
Популярність: 1 069
Beautiful music visualizer (Гарний музичний візуалізатор)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 51
Beautiful music visualizer - красиві живі шпалери з великою кількістю вбудованих тем та можливістю налаштування. Встановіть ці шпалери і анімація у вигляді геометричних фігур, графіків і блискавок буде реагувати в тон музики, що відтворюється Вашим пристроєм.
Переглядів: 13 121
 | 
Популярність: 2 614
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 55
Rock by Cute Live Wallpapers And Backgrounds - шпалери, в яких ви можете висловити любов до цього жанру. Відмінні фони на вибір, ненав'язливі, але якісно анімовані частки.
Переглядів: 19 805
 | 
Популярність: 2 777
Music equalizer (музичний еквалайзер)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 87
Music equalizer - додайте ритму Вашому смартфону або планшету за допомогою цих яскравих живих шпалер. Справжній еквалайзер прикрасити екран пристрою, а також зробить його унікальним і неповторним.
Переглядів: 29 206
 | 
Популярність: 5 873
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Музичні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Музичні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Музичні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Музичні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !