У цьому розділі ви можете скачати Акваріуми живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Акваріуми живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Dolphins 3D by Mosoyo (Дельфіни 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,1
Голосів: 20
Dolphins 3D by Mosoyo - чарівні 3D шпалери з самими розумними морськими мешканцями - дельфінами. Встановіть ці шпалери і зробіть захоплюючу подорож до морських глибин, де живуть зграї чарівних і кумедних дельфінів.
Переглядів: 4 527
 | 
Популярність: 694
Under the sea by Glitchshop (Під водою)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 12
Under the sea by Glitchshop - дивні й спокійні живі шпалери з розслаблюючою підводною обстановкою. Спостерігайте за спокійним рухом води і як сонячні промені досягають дна моря, пробиваючись крізь товщу води.
Переглядів: 3 350
 | 
Популярність: 616
True water (Справжня вода)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 15
True water - дивовижні живі шпалери з декоративними ставками з рибками коі. Підберіть під свій настрій новий фон для екрану Вашого пристрою і насолоджуйтеся заспокійливою атмосферою, яку створюють ці шпалери.
Переглядів: 2 777
 | 
Популярність: 411
Discus 3D (Дискус 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 15
Discus 3D - красиві живі шпалери з яскравими і різнобарвними акваріумними рибками - дискусами. Встановіть ці шпалери на екран свого пристрою і спостерігайте за спокійним плаванням рибок, оточених красивою анімацією.
Переглядів: 4 273
 | 
Популярність: 868
Koi 3D (Коі 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 44
Koi 3D - красиві живі шпалери з дуже милими різнокольоровими рибками коі. Створить гарний японський ставок на екрані свого пристрою і насолоджуйтеся заспокійливою атмосферою тиші і спокою, спостерігаючи за плаваючими рибками.
Переглядів: 16 729
 | 
Популярність: 2 625
Luminous jellyfish HD (Сяюча медуза HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 47
Luminous jellyfish HD - дивовижні живі шпалери з одним з найкрасивіших видів морських мешканців - сяючими медузами. Прикрасьте екран свого пристрою фоном з плаваючими медузами і оригінальною анімацією у вигляді бульбашок повітря, що піднімаються вгору.
Переглядів: 13 045
 | 
Популярність: 2 244
Lovely arowana by kimvan (Чарівна арована)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 23
Lovely arowana by kimvan - встановіть на свій пристрій живі шпалери з однією з найдавніших риб на Землі - арованою. Забезпечте собі довге і щасливе життя, адже вважається, що ця рибка могутній талісман, який приносить своєму власникові удачу в справах, багатство, процвітання і здоров'я.
Переглядів: 8 525
 | 
Популярність: 1 467
Fish (Рибки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 49
Fish - яскраві і красиві живі шпалери з плаваючими рибками. Створіть свій власний акваріум з екзотичних рибок прямо на екрані свого пристрою. Використовуйте можливість вибору фону і видів рибок, щоб зробити Ваші шпалери унікальними.
Переглядів: 17 507
 | 
Популярність: 2 597
Pond with koi by Karaso (Ставок з коі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 31
Pond with koi by Karaso - спокійні живі шпалери з різнокольоровими рибками коі. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і подаруйте собі хвилини тиші й спокою, спостерігаючи за плаванням красивих рибок в ставку.
Переглядів: 9 990
 | 
Популярність: 1 595
Fish 3D (Риба 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 80
Fish 3D - реалістичний віртуальний ставок з красивими рибками, водними брижами і плаваючими листками на поверхні. Встановіть ці романтичні шпалери з можливістю налаштування тіні рибок і листя на дні водойми і спостерігайте за поведінкою рибок.
Переглядів: 23 104
 | 
Популярність: 4 480
Ocean Aquarium 3D: Turtle Isles (Ocean Aquarium 3D: Острів черепах)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,9
Голосів: 180
Ocean Aquarium 3D Turtle Isle - інтерактивний і повністю анімований океан з різноманітними рибами, черепахами і маленькими крабами. Камера динамічно переміщується за сюжетом і підтримує функцію наближення.
Переглядів: 56 084
 | 
Популярність: 7 803
Aquarium (Акваріум)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 116
Aquarium - акваріум з різноманітними анімованими рибками. Спостерігайте за ними, міняйте декорації і додайте рослинність. Ідеально облаштуйте простір для релаксації.
Переглядів: 30 098
 | 
Популярність: 4 719
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Акваріуми живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Акваріуми живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Акваріуми живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Акваріуми живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !