У цьому розділі ви можете скачати Акваріуми живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Акваріуми живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Koi 3D (Коі 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 27
Koi 3D - красиві живі шпалери з дуже милими різнокольоровими рибками коі. Створить гарний японський ставок на екрані свого пристрою і насолоджуйтеся заспокійливою атмосферою тиші і спокою, спостерігаючи за плаваючими рибками.
Переглядів: 8 565
 | 
Популярність: 1 296
Luminous jellyfish HD (Сяюча медуза HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 36
Luminous jellyfish HD - дивовижні живі шпалери з одним з найкрасивіших видів морських мешканців - сяючими медузами. Прикрасьте екран свого пристрою фоном з плаваючими медузами і оригінальною анімацією у вигляді бульбашок повітря, що піднімаються вгору.
Переглядів: 8 294
 | 
Популярність: 1 429
Lovely arowana by kimvan (Чарівна арована)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 14
Lovely arowana by kimvan - встановіть на свій пристрій живі шпалери з однією з найдавніших риб на Землі - арованою. Забезпечте собі довге і щасливе життя, адже вважається, що ця рибка могутній талісман, який приносить своєму власникові удачу в справах, багатство, процвітання і здоров'я.
Переглядів: 5 589
 | 
Популярність: 991
Fish (Рибки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 36
Fish - яскраві і красиві живі шпалери з плаваючими рибками. Створіть свій власний акваріум з екзотичних рибок прямо на екрані свого пристрою. Використовуйте можливість вибору фону і видів рибок, щоб зробити Ваші шпалери унікальними.
Переглядів: 13 243
 | 
Популярність: 1 818
Pond with koi by Karaso (Ставок з коі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,2
Голосів: 30
Pond with koi by Karaso - спокійні живі шпалери з різнокольоровими рибками коі. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і подаруйте собі хвилини тиші й спокою, спостерігаючи за плаванням красивих рибок в ставку.
Переглядів: 8 377
 | 
Популярність: 1 418
Fish 3D (Риба 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 73
Fish 3D - реалістичний віртуальний ставок з красивими рибками, водними брижами і плаваючими листками на поверхні. Встановіть ці романтичні шпалери з можливістю налаштування тіні рибок і листя на дні водойми і спостерігайте за поведінкою рибок.
Переглядів: 20 549
 | 
Популярність: 4 082
Ocean Aquarium 3D: Turtle Isles (Ocean Aquarium 3D: Острів черепах)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,9
Голосів: 176
Ocean Aquarium 3D Turtle Isle - інтерактивний і повністю анімований океан з різноманітними рибами, черепахами і маленькими крабами. Камера динамічно переміщується за сюжетом і підтримує функцію наближення.
Переглядів: 54 451
 | 
Популярність: 7 745
Aquarium (Акваріум)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 114
Aquarium - акваріум з різноманітними анімованими рибками. Спостерігайте за ними, міняйте декорації і додайте рослинність. Ідеально облаштуйте простір для релаксації.
Переглядів: 28 257
 | 
Популярність: 4 549
Ocean 3D: Dolphin (Ocean 3D: Дельфін)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 134
Ocean 3D: Dolphin - прекрасний підводний світ в якому ви можете спостерігати за дельфінами. Прозора вода дозволить детально розглянути мешканців морських глибин.
Переглядів: 39 833
 | 
Популярність: 8 081
Papersea (паперове море)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 49
Papersea - дивовижне паперове море в якому живуть самі унікальні істоти. Ви можете повністю налаштувати колірну тему або залишити стандартні налаштування.
Переглядів: 14 450
 | 
Популярність: 2 602
Betta Fish 3D (Бійцівська рибка 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 120
Betta Fish 3D - тривимірна модель імітує життя реальної сіамської бойової риби. Вона дуже плавно рухається і періодично змінює свій унікальний окрас.
Переглядів: 41 921
 | 
Популярність: 8 354
Jellyfishes (медузи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,9
Голосів: 22
Jellyfishes - зачаровує краса глибокого моря. Величезна кількість пульсуючих медуз будуть хаотично переміщатися по всьому екрану.
Переглядів: 12 148
 | 
Популярність: 2 142
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Акваріуми живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Акваріуми живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Акваріуми живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Акваріуми живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !