У цьому розділі ви можете скачати 3D живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. 3D живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Lightning 3D (Блискавка 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 33
Lightning 3D - красиві живі шпалери з яскравими блискавками на грозовому небі. Спостерігайте за яскравими спалахами блискавок і початком потужного шторму, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 6 919
 | 
Популярність: 969
Chinese ink 3D (Китайська туш 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,6
Голосів: 17
Chinese ink 3D - дивовижні живі шпалери з красивим китайським розписом тушшю. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтеся чудовими гірськими пейзажами і водоспадами, які виконані в стилі китайського живопису.
Переглядів: 4 851
 | 
Популярність: 430
Earth and Moon 3D (Земля і Місяць 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,6
Голосів: 83
Earth and Moon 3D - погляньте на нашу планету і її супутник з боку. Спостерігайте як сонячні промені освітлюють Землю, повільно ковзаючи по поверхні. Насолоджуйтесь видом нашої планети на екрані свого пристрою.
Переглядів: 14 360
 | 
Популярність: 1 789
My name 3D (Моє ім'я 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 12
My name 3D - оригінальні живі шпалери з можливістю написати на екрані своє ім'я чи фразу з використанням безлічі різних стилів. Персоніфікуйте свій пристрій і підкресліть свій стиль, встановивши ці шпалери.
Переглядів: 3 841
 | 
Популярність: 486
Thunderstorm 3D (Гроза 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 25
Thunderstorm 3D - захоплюючі живі шпалери з потужним грозовим штормом. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за спалахами блискавок на тлі темних хмар, як наближається страшний торнадо і сильним проливним дощем.
Переглядів: 5 915
 | 
Популярність: 892
Particle 3D (Частка 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 25
Particle 3D - цікаві живі шпалери з абстрактним малюнком у 3D форматі. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за дивними метаморфозами, що відбуваються на екрані. Створіть ексклюзивний і стильний дизайн свого пристрою.
Переглядів: 4 890
 | 
Популярність: 875
Flower 360 3D (Квітка 360 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 15
Flower 360 3D - красиві живі 3D шпалери з яскравими польовими та декоративними квітами, які можна обертати в будь-якій проекції. Прикрасьте свій пристрій літніми різнобарвними квітами і насолоджуйтеся їх дивовижною красою щодня.
Переглядів: 4 258
 | 
Популярність: 211
Stonehenge 3D (Стоунхендж 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,7
Голосів: 7
Stonehenge 3D - дивовижні живі шпалери з захоплюючим історичним творінням - Стоунхенджем. Прогуляйтеся по одному з найзагадковіших місць на Землі з можливістю детально розглянути його структуру.
Переглядів: 2 599
 | 
Популярність: 234
Egypt 3D (Єгипет 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 15
Egypt 3D - красиві живі шпалери з фантастичними видами Єгипту. Відчуйте атмосферу стародавнього Єгипту і здійсніть дивовижну подорож до пірамід, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 3 343
 | 
Популярність: 233
Clownfish aquarium 3D (Акваріум з рибами-клоунами 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 24
Clownfish aquarium 3D - дивовижні живі шпалери з підводним світом і його кумедними мешканцями - рибками-клоунами. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за поведінкою яскравих помаранчевих рибок, які плавають між коралами.
Переглядів: 5 974
 | 
Популярність: 717
Space 3D by Amax LWPS (Космос 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 33
Space 3D by Amax LWPS - дивовижні живі шпалери з далекими просторами Космосу. Погляньте на нашу планету з боку і спостерігайте за її обертанням навколо сонця, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 4 476
 | 
Популярність: 518
Hibiscus 3D (Гібіскус 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 6
Hibiscus 3D - яскраві живі 3D шпалери з різнокольоровими квітами гібіскуса і літаючими маленькими метеликами. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтесь теплим літнім днем і прекрасними квітами на тлі зеленої долини і блакитного озера.
Переглядів: 2 431
 | 
Популярність: 113
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати 3D живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. 3D живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні 3D живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі 3D живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !