У цьому розділі ви можете скачати 3D живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. 3D живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Planet Zoo (Планета Зоопарк)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 5
Planet Zoo - відвідайте дивовижну планету тварин, де Ви обов'язково зустрінете лютого ведмедя, хижого тигра, індійських слонів і забавних пінгвінів. Насолоджуйтеся життям диких представників фауни кожен день.
Переглядів: 1 572
 | 
Популярність: 155
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,8
Голосів: 8
Nature by Creative Factory Wallpapers - насолоджуйтеся гарною природою в будь-який час року і в різних куточках нашого світу. Відвідайте безкраї пустелі, квітучі поля, замерзлі озера і помилуйтеся високими засніженими вершинами гір, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 3 438
 | 
Популярність: 283
Neon flowers by Live Wallpapers Gallery (Неонові квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,2
Голосів: 16
Neon flowers by Live Wallpapers Gallery - яскраві неонові живі шпалери з абстрактними різнокольоровими квітами. Змініть зовнішній вигляд Вашого пристрою і підкресліть свою індивідуальність, встановивши на екран ці модні і стильні шпалери.
Переглядів: 6 956
 | 
Популярність: 517
Koi 3D (Коі 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 27
Koi 3D - красиві живі шпалери з дуже милими різнокольоровими рибками коі. Створить гарний японський ставок на екрані свого пристрою і насолоджуйтеся заспокійливою атмосферою тиші і спокою, спостерігаючи за плаваючими рибками.
Переглядів: 8 563
 | 
Популярність: 1 293
Cherry in blossom (Квітуча вишня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 21
Cherry in blossom - яскраві живі шпалери з казково красивою квітучою сакурою на тлі містичного нічного саду. Відчуйте аромат рожевих квітів і насолодіться чарівною красою пейзажу, дивлячись на падіння пелюстків і рух хмар.
Переглядів: 5 328
 | 
Популярність: 606
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 22
Unicorn by Cute Live Wallpapers And Backgrounds - дивовижні живі шпалери з чарівними єдинорогами і красивою анімацією. Пориньте в чудову казку, в якій живуть добрі феї, а прекрасні єдинороги їм вірно служать.
Переглядів: 5 563
 | 
Популярність: 516
Lovely arowana by kimvan (Чарівна арована)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 14
Lovely arowana by kimvan - встановіть на свій пристрій живі шпалери з однією з найдавніших риб на Землі - арованою. Забезпечте собі довге і щасливе життя, адже вважається, що ця рибка могутній талісман, який приносить своєму власникові удачу в справах, багатство, процвітання і здоров'я.
Переглядів: 5 589
 | 
Популярність: 991
Neon cars (Неонові автомобілі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 40
Neon cars - стильні живі шпалери з яскравими спортивними автомобілями з неоновими підсвічуваннями. Відчуйте себе учасником нічних перегонів на стильній спортивній машині, яку Ви можете змінювати за своїм бажанням на іншу вподобану з каталогу.
Переглядів: 10 600
 | 
Популярність: 1 777
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 27
Parrot by Live Animals APPS - яскраві і красиві живі шпалери з великими дикими папугами. Пориньте у красу тропіків з їх прекрасними пернатими мешканцями і насолоджуйтеся кожен день новими видами Вашого екрану.
Переглядів: 6 834
 | 
Популярність: 665
Smileys (Смайлики)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 12
Smileys - забавні живі шпалери з позитивними смайликами. Отримуйте заряд гарного настрою кожен раз, як подивитесь на екран свого пристрою. Використовуйте всі можливості додатку, щоб зробити свій пристрій унікальним і ефектним.
Переглядів: 4 640
 | 
Популярність: 562
Garden and flowers (Сад і квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 17
Garden and flowers - красиві шпалери з квітучим садом стануть чудовою прикрасою екрану Вашого пристрою. Підбирайте фонову картинку з пейзажем під свій настрій і насолоджуйтеся умиротвореною красою осінніх і літніх садів.
Переглядів: 5 813
 | 
Популярність: 367
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,8
Голосів: 16
Zen garden by BlackBird Wallpapers - дивовижні живі шпалери з східним садом, які стануть яскравою прикрасою Вашого смартфона або планшета. Створіть унікальний вигляд пристрою на кожен день, використовуючи різноманітні фони та інтерактивні ефекти.
Переглядів: 4 262
 | 
Популярність: 355
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати 3D живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. 3D живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні 3D живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі 3D живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !