У цьому розділі ви можете скачати 3D живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. 3D живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Aquarium fish 3D by BlackBird Wallpapers (Акваріумні рибки 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
0,9
Голосів: 5
Aquarium fish 3D by BlackBird Wallpapers - оригінальні живі 3D шпалери із забавними зубастими і витрішкуватими рибками. Спостерігайте за захоплюючою поведінкою акваріумних рибок, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 415
 | 
Популярність: 41
Solar system 3D by EziSol - Free Android Apps (Сонячна система 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 27
Solar system 3D by EziSol - Free Android Apps - космічні 3D шпалери з красивими видами Сонячної системи. Подорожуйте по галактиці і досліджуйте різні планети, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 4 398
 | 
Популярність: 848
Analog clock 3D (Аналоговий годинник 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 23
Analog clock 3D - стильні живі шпалери з аналоговим та цифровим годинниками, компасом і календарем. Встановіть на свій пристрій зручний і стильний додаток, завдяки якому Ви завжди будете знати точний час.
Переглядів: 5 141
 | 
Популярність: 796
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 17
Earth 3D by Live Wallpapers HD - дивовижні живі шпалери з об'ємним зображенням нашої планети. Насолоджуйтесь видом Землі з космосу і спостерігайте за зміною дня і ночі, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 5 738
 | 
Популярність: 991
Africa 3D (Африка 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 20
Africa 3D - дивовижні живі 3D шпалери з африканськими тваринами і пейзажами. Досліджуйте світ африканської фауни і спостерігайте за поведінкою диких носорогів і жирафів, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 4 018
 | 
Популярність: 520
Dolphins 3D by Mosoyo (Дельфіни 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 30
Dolphins 3D by Mosoyo - чарівні 3D шпалери з самими розумними морськими мешканцями - дельфінами. Встановіть ці шпалери і зробіть захоплюючу подорож до морських глибин, де живуть зграї чарівних і кумедних дельфінів.
Переглядів: 7 726
 | 
Популярність: 1 233
Planet 3D (Планета 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 15
Planet 3D - дивовижні живі 3D шпалери з зруйнованою планетою після космічної війни. Встановіть ці шпалери і досліджуйте кожен куточок мертвої планети та її оточення за допомогою камери на екрані власного пристрою.
Переглядів: 4 781
 | 
Популярність: 852
Fire dragon 3D (Вогняний дракон 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 26
Fire dragon 3D - яскраві і чарівні 3D шпалери з вогняними драконами, дизайнерськими значками і красивими анімаційними ефектами. Зробіть свій пристрій ще більш стильним і привабливим, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 6 132
 | 
Популярність: 1 139
Engine V8 3D (Двигун V8 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 25
Engine V8 3D - дивовижні живі 3D шпалери з автомобільними двигунами V8 для всіх любителів автомобілів і двигунів. Встановіть ці шпалери і слідкуйте за роботою двигуна прямо на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 5 407
 | 
Популярність: 1 070
Discus 3D (Дискус 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 18
Discus 3D - красиві живі шпалери з яскравими і різнобарвними акваріумними рибками - дискусами. Встановіть ці шпалери на екран свого пристрою і спостерігайте за спокійним плаванням рибок, оточених красивою анімацією.
Переглядів: 6 019
 | 
Популярність: 1 178
Birds 3D by AppQueen Inc. (Птахи 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 17
Birds 3D by AppQueen Inc. - дуже милі живі 3D шпалери з яскравими пташками і красивою анімацією. Насолоджуйтеся чарівними пташками на літній природі і відчуйте себе на прогулянці в лісі, наповненому співом дивовижних пташок.
Переглядів: 4 975
 | 
Популярність: 655
Butterfly 3D by taptechy (Метелик 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 51
Butterfly 3D by taptechy - красиві живі 3D шпалери з яскравими тропічними метеликами, які літають на тлі дикої природи. Подаруйте собі літній настрій, прикрасивши свій пристрій цими чарівними шпалерами.
Переглядів: 10 922
 | 
Популярність: 1 454
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати 3D живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. 3D живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні 3D живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі 3D живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !