У цьому розділі ви можете скачати Фрукти/їжа живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Фрукти/їжа живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 15
Coffee by Niceforapps - атмосферні живі шпалери з дизайнерськими картинками з кавою. Подаруйте собі натхнення і створіть навколо себе атмосферу затишку і спокою, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 5 791
 | 
Популярність: 605
Cup of coffee (Чашка кави)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 8
Cup of coffee - затишні живі шпалери з прохолодним осіннім ранком і чашкою ароматної кави. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтеся ранковою тишею і свіжим прохолодним повітрям під смак гарячої і підбадьорливої кави.
Переглядів: 3 696
 | 
Популярність: 192
Fruits by Wasabi (Фрукти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 22
Fruits by Wasabi - освіжаючі живі шпалери з соковитими літніми фруктами і шматочками льоду в прохолодній прозорій воді. Насолоджуйтеся дарами літа і створіть стильний образ свого пристрою, встановивши на його екран ці яскраві шпалери.
Переглядів: 4 807
 | 
Популярність: 552
Chocolate by 4k Wallpapers (Шоколад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 9
Chocolate by 4k Wallpapers - апетитні живі шпалери для любителів вишуканих солодощів та шоколадних делікатесів. Підніміть собі настрій і зніміть стрес і втому, встановивши на свій пристрій шпалери з соковитою полуницею в шоколаді.
Переглядів: 3 586
 | 
Популярність: 223
Chocolate and coffee (Шоколад та кава)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 13
Chocolate and coffee - ароматні живі шпалери з бадьорою кавою, корицею і плитками шоколаду. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і подаруйте собі гарний настрій на весь день, почавши його з чашки кави і смачного шоколаду.
Переглядів: 3 992
 | 
Популярність: 271
Candy by MukuTech (Цукерки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 10
Candy by MukuTech - солодкі живі шпалери з різнокольоровими цукерками і мармеладками. Підніміть собі настрій яскравими та смачними солодощами і налаштуйтеся на позитив, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 3 460
 | 
Популярність: 123
Strawberry by Neygavets (Полуниця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 9
Strawberry by Neygavets - соковиті живі шпалери з червоною стиглою полуницею, зібраною під теплими променями південного сонця. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтеся ароматом і красою солодких ягід в будь-який момент часу.
Переглядів: 3 518
 | 
Популярність: 181
Fruits in the water by Neygavets (Фрукти у воді)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 13
Fruits in the water by Neygavets - соковиті і яскраві живі шпалери зі стиглими літніми фруктами, плаваючими у воді. Освіжіть зовнішній вигляд свого пристрою, прикрасивши його екран цими стильними і красивими шпалерами.
Переглядів: 4 507
 | 
Популярність: 336
Candy HD (Цукерки HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 7
Candy HD - оригінальні і якісні шпалери з безліччю різнокольорових цукерок. Встановіть ці смачні шпалери і отримайте заряд гарного настрою на весь день, зробивши екран свого пристрою яскравим і привабливим.
Переглядів: 4 292
 | 
Популярність: 235
Fruits in the water (Фрукти у воді)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 37
Fruits in the water - яскраві і соковиті живі шпалери з безліччю літніх фруктів, занурених у воду. Зробіть свій пристрій ще більш яскравим і привабливим, встановивши на нього ці шпалери з красивими анімаційними ефектами.
Переглядів: 6 886
 | 
Популярність: 893
Cherry (Вишня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 11
Cherry - соковиті живі шпалери з красивими фотографіями стиглої вишні. Відчуйте аромат свіжозірваної налитої сонцем вишні і уявіть її чудовий смак, встановивши ці шпалери на екран свого смартфона або планшета.
Переглядів: 8 014
 | 
Популярність: 404
Marshmallow candy (Цукерки з зефіру)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 24
Marshmallow candy - смачна тема з дуже милими шпалерами з симпатичним зефіром для Вашого пристрою. Побавте себе смачненьким додатком, який обов'язково буде приносити Вам радість, затишок та гармонію в душі.
Переглядів: 9 328
 | 
Популярність: 668
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Фрукти/їжа живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Фрукти/їжа живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Фрукти/їжа живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Фрукти/їжа живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !