У цьому розділі ви можете скачати Фрукти/їжа живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Фрукти/їжа живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Candy HD (Цукерки HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 4
Candy HD - оригінальні і якісні шпалери з безліччю різнокольорових цукерок. Встановіть ці смачні шпалери і отримайте заряд гарного настрою на весь день, зробивши екран свого пристрою яскравим і привабливим.
Переглядів: 1 680
 | 
Популярність: 183
Fruits in the water (Фрукти у воді)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 28
Fruits in the water - яскраві і соковиті живі шпалери з безліччю літніх фруктів, занурених у воду. Зробіть свій пристрій ще більш яскравим і привабливим, встановивши на нього ці шпалери з красивими анімаційними ефектами.
Переглядів: 4 071
 | 
Популярність: 791
Cherry (Вишня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 8
Cherry - соковиті живі шпалери з красивими фотографіями стиглої вишні. Відчуйте аромат свіжозірваної налитої сонцем вишні і уявіть її чудовий смак, встановивши ці шпалери на екран свого смартфона або планшета.
Переглядів: 4 911
 | 
Популярність: 358
Marshmallow candy (Цукерки з зефіру)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 16
Marshmallow candy - смачна тема з дуже милими шпалерами з симпатичним зефіром для Вашого пристрою. Побавте себе смачненьким додатком, який обов'язково буде приносити Вам радість, затишок та гармонію в душі.
Переглядів: 5 950
 | 
Популярність: 614
Juicy by BlackBird Wallpapers (Соковиті)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 16
Juicy by BlackBird Wallpapers - яскраві освіжаючі шпалери з плаваючими кубиками льоду і скибочками фруктів. Різні ефекти запітнілого скла і анімованих бульбашок роблять шпалери дуже реалістичними і схожими на справжні напої.
Переглядів: 6 467
 | 
Популярність: 492
Still Life 3D (Натюрморт 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 14
Still Life 3D - реалістичні зображення натюрмортів перетворені в тривимірні сцени. Кінематографічна камера дозволяє розглянути віртуальний світ з різних сторін.
Переглядів: 10 212
 | 
Популярність: 1 356
Berries (Ягоди)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 45
Berries - фотографії соковитих ягід з ефектом дощу подарують вам справжнє літній настрій. Прекрасна прикраса для екрану вашого смартфона.
Переглядів: 16 765
 | 
Популярність: 2 856
Juicy by PanSoft (соковитий)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 56
Juicy by PanSoft - з цими шпалерами легко уявити, що Ваш смартфон - це красивий стакан, який наповнений смачним напоєм з льодом і шматочками соковитих фруктів або ягід. Величезний вибір зображень.
Переглядів: 14 597
 | 
Популярність: 2 430
Cute cupcakes (симпатичні кекси)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 21
Cute cupcakes - солодкі і смачні кекси на екрані Вашого смартфона або планшета. Живі шпалери мають плавну анімацію, прості і зручні настройки, а також оснащені енергозберігаючим режимом.
Переглядів: 9 487
 | 
Популярність: 857
Juicy (соковитий)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 16
Juicy - насолодитеся соковитою і свіжої м'якоттю фруктів! Справжній сплеск вітамінів і приємну прохолоду подарують Вам ці чудові живі шпалери. Додаток сумісний з багатьма пристроями.
Переглядів: 8 208
 | 
Популярність: 1 151
Orange (помаранчевий)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,5
Голосів: 11
Orange - помаранчевий колір завжди асоціюється з радість і оптимізмом. Живі шпалери мають колекцію зображень в помаранчевих тонах, які обов'язково подарують посмішку і гарний настрій.
Переглядів: 11 256
 | 
Популярність: 1 262
Coffee dreams (кавові мрії)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 45
Coffee dreams - приголомшливі живі шпалери з ароматною кавою. Нехай Ваше ранок буде добрим і енергійним! Додаток має зручні настройки, а також сумісно з більшістю смартфонів і планшетів.
Переглядів: 20 814
 | 
Популярність: 4 004
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Фрукти/їжа живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Фрукти/їжа живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Фрукти/їжа живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Фрукти/їжа живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !