У цьому розділі ви можете скачати Фрукти/їжа живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Фрукти/їжа живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Cherry (Вишня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 5
Cherry - соковиті живі шпалери з красивими фотографіями стиглої вишні. Відчуйте аромат свіжозірваної налитої сонцем вишні і уявіть її чудовий смак, встановивши ці шпалери на екран свого смартфона або планшета.
Переглядів: 2 522
 | 
Популярність: 244
Marshmallow candy (Цукерки з зефіру)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 13
Marshmallow candy - смачна тема з дуже милими шпалерами з симпатичним зефіром для Вашого пристрою. Побавте себе смачненьким додатком, який обов'язково буде приносити Вам радість, затишок та гармонію в душі.
Переглядів: 3 652
 | 
Популярність: 464
Juicy by BlackBird Wallpapers (Соковиті)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 15
Juicy by BlackBird Wallpapers - яскраві освіжаючі шпалери з плаваючими кубиками льоду і скибочками фруктів. Різні ефекти запітнілого скла і анімованих бульбашок роблять шпалери дуже реалістичними і схожими на справжні напої.
Переглядів: 4 510
 | 
Популярність: 368
Still Life 3D (Натюрморт 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 13
Still Life 3D - реалістичні зображення натюрмортів перетворені в тривимірні сцени. Кінематографічна камера дозволяє розглянути віртуальний світ з різних сторін.
Переглядів: 9 158
 | 
Популярність: 1 354
Berries (Ягоди)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 45
Berries - фотографії соковитих ягід з ефектом дощу подарують вам справжнє літній настрій. Прекрасна прикраса для екрану вашого смартфона.
Переглядів: 15 152
 | 
Популярність: 2 804
Juicy by PanSoft (соковитий)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 50
Juicy by PanSoft - з цими шпалерами легко уявити, що Ваш смартфон - це красивий стакан, який наповнений смачним напоєм з льодом і шматочками соковитих фруктів або ягід. Величезний вибір зображень.
Переглядів: 12 637
 | 
Популярність: 2 299
Cute cupcakes (симпатичні кекси)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 16
Cute cupcakes - солодкі і смачні кекси на екрані Вашого смартфона або планшета. Живі шпалери мають плавну анімацію, прості і зручні настройки, а також оснащені енергозберігаючим режимом.
Переглядів: 7 485
 | 
Популярність: 831
Juicy (соковитий)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 16
Juicy - насолодитеся соковитою і свіжої м'якоттю фруктів! Справжній сплеск вітамінів і приємну прохолоду подарують Вам ці чудові живі шпалери. Додаток сумісний з багатьма пристроями.
Переглядів: 7 336
 | 
Популярність: 1 151
Orange (помаранчевий)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,5
Голосів: 11
Orange - помаранчевий колір завжди асоціюється з радість і оптимізмом. Живі шпалери мають колекцію зображень в помаранчевих тонах, які обов'язково подарують посмішку і гарний настрій.
Переглядів: 9 967
 | 
Популярність: 1 262
Coffee dreams (кавові мрії)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 44
Coffee dreams - приголомшливі живі шпалери з ароматною кавою. Нехай Ваше ранок буде добрим і енергійним! Додаток має зручні настройки, а також сумісно з більшістю смартфонів і планшетів.
Переглядів: 19 397
 | 
Популярність: 3 996
Raspberries (малина)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 16
Raspberries - смачні, соковиті і стиглі ягоди нагадають Вам про теплі дні. Відчуйте літній настрій і неповторний смак малини. Живі шпалери сумісні з багатьма смартфонами і планшетами.
Переглядів: 10 175
 | 
Популярність: 1 584
Cupcakes (кекси)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 36
Cupcakes - смачні і солодкі кекси на Вашому робочому столі. Живі шпалери мають колекцію тематичних зображень у відмінній якості. Додаток сумісний з більшістю пристроїв.
Переглядів: 11 816
 | 
Популярність: 1 620
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Фрукти/їжа живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Фрукти/їжа живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Фрукти/їжа живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Фрукти/їжа живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !