Якщо ви хочете скачати живі шпалери на планшет або телефон безкоштовно, то ви опинилися в правильному місці! Наша колекція налічує сотні Android шпалер різних жанрів: дівчини, тварини, природа і безліч інших. Наш каталог постійно поповнюється, ми намагаємося щодня додавати нові шедеври живих шпалер. На сайті реалізована зручна система підбору: просто виберіть свою модель мобільного телефону або вкажіть вашу версію ОС Android і система підбере для вас найбільш підходящі файли. Тепер вам не потрібен Google Play, якщо вам сподобались живі шпалери на Андроїд планшет - скачайте їх всього в один клік! На нашому ресурсі представлені повні, повністю робочі та безпечні apk файли. Використовуйте можливості вашого Android пристрою на повну!
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Gold silk (Золота розкіш)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 21
Gold silk - розкішні дизайнерські живі шпалери для Вашого пристрою в стилі золотого шовку з мерехтливими діамантами. Додайте стилю, привабливості та індивідуальності своєму пристрою, встановивши ці шпалери на робочий стіл.
Переглядів: 4 781
 | 
Популярність: 1 005
Autumn wallpapers by Infinity (Осінні шпалери)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 14
Autumn wallpapers by Infinity - насолодіться по-справжньому красивою осінньою порою року. Яскраві і якісні фотографії обов'язково піднімуть Вам настрій та стануть прекрасним доповненням Вашого робочого столу.
Переглядів: 3 859
 | 
Популярність: 489
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Photo wall FX (Фотостена)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 7
Photo wall FX - додайте анімований колаж з улюблених фотографій на екран Вашого пристрою. Використовуйте всілякі ефекти, такі як: ефект живопису, чорно-біла фотографія, ефект затемнення, обертання і наближення фотографії для поліпшення якості відображення.
Переглядів: 2 188
 | 
Популярність: 254
Neon 2 HD (Неон 2 HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,4
Голосів: 18
Neon 2 HD - неонові шпалери з великою колекцією різних зображень високої якості. Надайте своєму пристрою індивідуальний і яскравий стиль, вибравши найбільш вподобаний фон з 55 представлених категорій, таких як: свята, міста, природа, почуття, абстракція і багато інших.
Переглядів: 4 556
 | 
Популярність: 974
Stickman (Стикмен)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 22
Stickman - порадуйте себе новими цікавими живими шпалерами з пригодами намальованого чоловічка - стикмена. Доступні різні локації: гора Рашмор, Нью-Йорк, відкрите поле, нічне місто і рухомі об'єкти: ангел, вертоліт, супер людина та інші.
Переглядів: 3 514
 | 
Популярність: 845
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Live weather (Жива погода)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 15
Live weather - красиві живі шпалери з точним прогнозом погоди на тиждень, високоякісними картинками фону і різними анімованими ефектами. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і отримуйте точне зведення погоди в будь-який момент часу і у будь-якій точці світу.
Переглядів: 6 609
 | 
Популярність: 1 502
Blox by Fabmax (Блоки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 31
Blox by Fabmax - цікаві живі шпалери, що складаються з зростаючих стовпчиків з кубиками, які можна дотиком пальця засовувати назад. Виберіть вподобаний Вам колір кубиків, швидкість руху і висоту стовпчиків і насолоджуйтеся цікавими шпалерами в формі гри.
Переглядів: 5 778
 | 
Популярність: 1 223
Beautiful music visualizer (Гарний музичний візуалізатор)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 21
Beautiful music visualizer - красиві живі шпалери з великою кількістю вбудованих тем та можливістю налаштування. Встановіть ці шпалери і анімація у вигляді геометричних фігур, графіків і блискавок буде реагувати в тон музики, що відтворюється Вашим пристроєм.
Переглядів: 4 608
 | 
Популярність: 1 196
Earth HD free edition (Земля HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 29
Earth HD free edition - захоплюючі живі шпалери з видом нашої планети з космосу. Насолоджуйтесь гарною темою з HD текстурами і анімованими ефектами у вигляді відблисків на поверхні океану, налаштувань деталізації, швидкості обертання Землі і різних ракурсів огляду.
Переглядів: 8 496
 | 
Популярність: 1 759
Shake them all 2 (Струсни всіх їх 2)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 7
Shake them all 2 - забавні живі шпалери з безліччю маленьких андроїдів на екрані. Струсніть свій пристрій і Ви побачите як різнокольорові роботи розлітаються по всьому екрану. Налаштуйте вид роботів, фон, освітлення та багато іншого на свій смак.
Переглядів: 1 828
 | 
Популярність: 316
KLWP (Конструктор живих шпалер)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 14
KLWP - створюйте свої власні живі шпалери, підібравши фон і дизайн дати і часу на свій смак. З цією програмою Ви можете створювати або покращувати шпалери кожен день, додаючи нові ефекти і можливості, такі як крокомір, індикатор заряду батареї, поточне місце знаходження і прогноз погоди у будь-якому місті світу.
Переглядів: 4 144
 | 
Популярність: 578
Broken glass by Cosmic Mobile (Тріснутий екран)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 33
Broken glass by Cosmic Mobile - креативні живі шпалери з анімованим ефектом розбитого екрана. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і здивуйте своїх друзів, доторкнувшись до екрану. У місці дотику на екрані виникне тріщина, а при подвійному дотику, вона зникне.
Переглядів: 6 696
 | 
Популярність: 1 745
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: