Якщо ви хочете скачати живі шпалери на планшет або телефон безкоштовно, то ви опинилися в правильному місці! Наша колекція налічує сотні Android шпалер різних жанрів: дівчини, тварини, природа і безліч інших. Наш каталог постійно поповнюється, ми намагаємося щодня додавати нові шедеври живих шпалер. На сайті реалізована зручна система підбору: просто виберіть свою модель мобільного телефону або вкажіть вашу версію ОС Android і система підбере для вас найбільш підходящі файли. Тепер вам не потрібен Google Play, якщо вам сподобались живі шпалери на Андроїд планшет - скачайте їх всього в один клік! На нашому ресурсі представлені повні, повністю робочі та безпечні apk файли. Використовуйте можливості вашого Android пристрою на повну!
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Clownfish aquarium 3D (Акваріум з рибами-клоунами 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 24
Clownfish aquarium 3D - дивовижні живі шпалери з підводним світом і його кумедними мешканцями - рибками-клоунами. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за поведінкою яскравих помаранчевих рибок, які плавають між коралами.
Переглядів: 6 060
 | 
Популярність: 717
Rainy day by Dynamic Live Wallpapers (Дощовий день)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 22
Rainy day by Dynamic Live Wallpapers - дивовижні живі шпалери з дощовим пейзажем і анімацією у вигляді стікаючих крапель. Встановіть ці шпалери на екран свого пристрою і насолодіться спокійною атмосферою дощового дня.
Переглядів: 6 111
 | 
Популярність: 1 055
African sunset (Африканський захід сонця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 14
African sunset - насолоджуйтеся західом сонця в африканському сафарі і подаруйте собі незабутні романтичні відчуття. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і спостерігайте за польотами птахів і прогулянками диких тварин.
Переглядів: 3 631
 | 
Популярність: 319
Space 3D by Amax LWPS (Космос 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 33
Space 3D by Amax LWPS - дивовижні живі шпалери з далекими просторами Космосу. Погляньте на нашу планету з боку і спостерігайте за її обертанням навколо сонця, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 4 522
 | 
Популярність: 518
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 22
Dolphin by Live wallpaper HD - дивовижні і прекрасні живі шпалери з розумними дельфінами, плаваючими вздовж морського узбережжя. Спостерігайте за кумедними стрибками та іграми дельфінів, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 5 786
 | 
Популярність: 662
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 30
Cat by Live wallpaper HD - милі живі шпалери із забавними домашніми улюбленцями - котиками. Встановіть ці шпалери і налаштуйте себе на добрий настрій і позитивні емоції, які дарують ці смугасті і вусаті істоти.
Переглядів: 4 545
 | 
Популярність: 562
Waterfall by Live wallpaper HD (Водоспад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 19
Waterfall by Live wallpaper HD - красиві живі шпалери з мальовничими пейзажами і дивовижними водоспадами. Насолоджуйтеся незвичайною красою природи і відчуйте себе поряд з шумливими потоками води, спрямованими вниз з висоти скель.
Переглядів: 6 023
 | 
Популярність: 760
City rain (Міський дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 18
City rain - красиві і романтичні живі шпалери з проливним дощем у великому місті. Пориньте у спокійну атмосферу дощового дня і відпочиньте від навколишньої метушні, спостерігаючи за повільно стікаючими краплями води по екрану пристрою.
Переглядів: 5 474
 | 
Популярність: 774
Hibiscus 3D (Гібіскус 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 6
Hibiscus 3D - яскраві живі 3D шпалери з різнокольоровими квітами гібіскуса і літаючими маленькими метеликами. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтесь теплим літнім днем і прекрасними квітами на тлі зеленої долини і блакитного озера.
Переглядів: 2 469
 | 
Популярність: 113
Sunflower 3D (Соняшник 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 4
Sunflower 3D - красиві живі 3D шпалери з високими сонячними квітами - соняшниками. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за обертанням соняшників протягом дня і маленькими різнокольоровими метеликами, що пурхають з квітки на квітку.
Переглядів: 2 344
 | 
Популярність: 93
Particles fluids galaxy (Галактика рідких частинок)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 17
Particles fluids galaxy - незвичайні живі шпалери з фантастичною галактикою, що складається з рухомих різнобарвних частинок. Спостерігайте як на Вашому екрані створюються різні образи і метаморфози, змінюйте їх колір і насиченість відтінків на свій смак.
Переглядів: 4 869
 | 
Популярність: 766
Love: Clock by Lo Siento (Любов: Годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 9
Love: Clock by Lo Siento - красиві живі шпалери романтичної тематики з дизайнерським годинником. Прикрасьте свій пристрій цими милими і корисними шпалерами, які додадуть Вашому пристрою певний шарм і вишуканість.
Переглядів: 3 120
 | 
Популярність: 212
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: