У цьому розділі ви можете скачати Фентезі живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Фентезі живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 22
Fantasy by Dream World HD Live Wallpapers - красиві живі шпалери з чарівними німфами, феями та єдинорогами. Прикрасьте свій пристрій цими шпалерами і подорожуйте по чарівному королівству фантазії, магії і любові.
Переглядів: 3 698
 | 
Популярність: 359
Fairy party (Свято фей)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,9
Голосів: 5
Fairy party - дивовижні живі шпалери з чарівними феями. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і рушайте у світ фантазій, в якому чарівні створіння чудово проводять час і діляться радістю з усіма своїми гостями.
Переглядів: 2 325
 | 
Популярність: 187
Fairy tale by Art LWP (Казка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 22
Fairy tale by Art LWP - ласкаво просимо в дивовижну казку, де живуть чарівні істоти, а повітря наповнене магією. Прогуляйтеся по таємничому зеленому лісі і відшукайте крихітний будиночок, в якому живуть феї, а дорогу до нього охороняє самотній гордий олень.
Переглядів: 6 526
 | 
Популярність: 786
Cherry in blossom (Квітуча вишня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 23
Cherry in blossom - яскраві живі шпалери з казково красивою квітучою сакурою на тлі містичного нічного саду. Відчуйте аромат рожевих квітів і насолодіться чарівною красою пейзажу, дивлячись на падіння пелюстків і рух хмар.
Переглядів: 5 767
 | 
Популярність: 660
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 23
Unicorn by Cute Live Wallpapers And Backgrounds - дивовижні живі шпалери з чарівними єдинорогами і красивою анімацією. Пориньте в чудову казку, в якій живуть добрі феї, а прекрасні єдинороги їм вірно служать.
Переглядів: 5 950
 | 
Популярність: 550
The Moon (Місяць)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 7
The Moon - чарівні живі шпалери з природним супутником Землі, який буде змінювати свою форму від повного до півмісяця. Надайте своєму пристрою абсолютно новий вигляд і насолоджуйтеся видами Всесвіту з красивою анімацією.
Переглядів: 2 679
 | 
Популярність: 232
Night sky by BlackBird Wallpapers (Нічне небо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 11
Night sky by BlackBird Wallpapers - фантастичні живі шпалери з красивим видом зірок і планет на нічному небі. Спостерігайте за метеоритним дощем, рухом планет і зміною кольору хмар на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 3 957
 | 
Популярність: 669
Anime lovers (Аніме закохані)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,7
Голосів: 10
Anime lovers - романтичні живі шпалери з закоханими в жанрі аніме. Інсталюйте цей додаток на свій пристрій і подаруйте собі та своїм коханим свято любові і почуттів, даруйте один одному тільки позитивні емоції і насолоджуйтеся кожною миттю.
Переглядів: 2 039
 | 
Популярність: 201
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 24
Dragon by Jango LWP Studio - красиві живі шпалери з міфічними драконами. Прикрасьте екран свого пристрою легендарними і величними істотами, які перенесуть Вас у чарівний світ, де правлять магія і сила.
Переглядів: 4 843
 | 
Популярність: 758
Angels (Ангели)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 15
Angels - фентезійні живі шпалери з прекрасними дівчатами в образі ангелів. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими незвичайно красивими шпалерами, тим самим, підкресливши унікальність і стиль Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 5 858
 | 
Популярність: 499
Majestic unicorn (Чарівний єдиноріг)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 15
Majestic unicorn - чарівні живі шпалери з казковими єдинорогами, красивою анімацією, годинником та можливістю додати форматований текст на екран пристрою. Відчуйте дотик легенди, в якій Ви потрапите в світ, де живуть єдинороги, ельфи і маленькі феї.
Переглядів: 2 913
 | 
Популярність: 307
Cryptic dragon (Загадковий дракон)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 48
Cryptic dragon - красиві 3D шпалери з величними драконами. Створіть свій казковий світ із загадковими міфічними драконами, щоб кожен день насолоджуватися красивим фентезі на екрані свого мобільного пристрою.
Переглядів: 8 149
 | 
Популярність: 1 685
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Фентезі живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Фентезі живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Фентезі живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Фентезі живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !