У цьому розділі ви можете скачати Фентезі живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Фентезі живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 3
Magic by Lux Live Wallpapers - фантастичні живі шпалери з дивовижними світами, в яких панує магія і живуть чарівні істоти. Виберіть один з світів і доторкніться до незвіданого, прикрасивши екран пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 1 516
 | 
Популярність: 165
Скачати безкоштовні живі шпалери.
1,5
Голосів: 4
Fairy by Lux Live Wallpapers - казкові живі шпалери з дивовижними чарівними феями, що мешкають у лісі. Створіть свою власну маленьку казку на екрані Вашого пристрою, яка буде щодня дарувати Вам гарний настрій.
Переглядів: 911
 | 
Популярність: 108
Romantic waterfall 3D (Романтичний водоспад 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 17
Romantic waterfall 3D - романтичні живі шпалери з літньою природою і красивим гірським водоспадом. Створіть спокійну і затишну атмосферу, встановивши ці шпалери з красивою анімацією на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 767
 | 
Популярність: 293
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 10
Unicorn by Latest Live Wallpapers - фантастичні живі шпалери з чудовими казковими єдинорогами та красивими анімаційними ефектами. Пориньте в чудову казку з її добрими і красивими мешканцями, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 1 479
 | 
Популярність: 99
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 8
Mermaid by Latest Live Wallpapers - казкові живі шпалери з вродливими мешканками морських глибин - чарівними русалками. Створіть свою захоплюючу і дивовижну казку на екрані пристрою, обравши фон і анімаційні ефекти на свій смак.
Переглядів: 1 696
 | 
Популярність: 156
Bamboo house 3D (Бамбуковий будинок 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 3
Bamboo house 3D - таємничі живі шпалери з сутінковим лісом і побудованим з бамбука маленьким будиночком. Оновіть фон Вашого пристрою, створивши загадкову і спокійну атмосферу, в якій легко розмірковувати на будь-яку тему.
Переглядів: 2 122
 | 
Популярність: 302
Fantasy swamp (Фантастичне болото)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
1,9
Голосів: 7
Fantasy swamp - оригінальні живі шпалери з казковим краєвидом дикого болота і самотньо зростаючим над ним деревом. Пориньте в фантастичний світ, де живе мудрий пугач, пурхають червоні метелики і змінюються пори року.
Переглядів: 1 090
 | 
Популярність: 168
Spring cat (Весняний кошеня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 3
Spring cat - красиві і барвисті живі шпалери з чарівним сірим кошеням. Подаруйте собі весняний настрій і поділіться ним з оточуючими, встановивши ці шпалери з чудовим котиком і красивою анімацією на свій пристрій.
Переглядів: 925
 | 
Популярність: 94
Paper world by Live Wallpapers 3D (Паперовий світ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 2
Paper world by Live Wallpapers 3D - дивовижні живі шпалери з казковою країною, де все зроблено з паперу. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за корабликом, рибками і хмарами, які будуть рухатися по екрану Вашого пристрою.
Переглядів: 662
 | 
Популярність: 79
Cute owls (Симпатичні сови)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 4
Cute owls - незвичайні живі шпалери з симпатичними совами з чарівної казки, які принесуть удачу і затишок. Прикрасьте цими шпалерами екран Вашого пристрою і відчуйте себе всередині казки, де з неба падають маленькі зірочки і живуть добрі і розумні птахи.
Переглядів: 725
 | 
Популярність: 85
Animated cat (Анімований котик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 6
Animated cat - красиві живі шпалери з веселим і добрим кошеням на фоні казкового літнього пейзажу з красивою анімацією. Спостерігайте за яскравими пурхаючими метеликами і усміхненим кошеням, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 846
 | 
Популярність: 127
Скачати безкоштовні живі шпалери.
0,0
Голосів: 1
Owl by Live Wallpapers 3D - осінні живі шпалери з казковою золотою совою і анімацією у вигляді падаючого листя і крапель дощу. Підберіть анімацію на свій смак і насолоджуйтесь гарною осінньою казкою на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 692
 | 
Популярність: 104
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Фентезі живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Фентезі живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Фентезі живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Фентезі живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !