У цьому розділі ви можете скачати Фентезі живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Фентезі живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Phoenix by Niceforapps (Фенікс)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 228
Phoenix by Niceforapps - красиві і яскраві живі шпалери з міфологічним птахом - вогняним феніксом. Зробіть свій пристрій яскравіше і привабливіше, встановивши на нього ці фантастичні шпалери з символом безсмертя.
Переглядів: 36 357
 | 
Популярність: 4 502
Dreamcatcher by Niceforapps (Ловець снів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 70
Dreamcatcher by Niceforapps - красиві живі шпалери з індіанським амулетом, який захищає сплячого від злих духів. Прикрасьте свій пристрій цими яскравими і дивовижними шпалерами і подаруйте собі почуття захищеності і затишку.
Переглядів: 19 018
 | 
Популярність: 1 669
Dinosaur by Niceforapps (Динозавр)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 37
Dinosaur by Niceforapps - стильні і барвисті живі шпалери зі злими і хижими динозаврами. Встановіть ці шпалери і підійміть завісу в минуле людства, коли на нашій планеті машкали величезні динозаври.
Переглядів: 6 040
 | 
Популярність: 837
Werewolf (Перевертень)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 48
Werewolf - дивовижні фантастичні живі шпалери з людьми, здатними приймати вигляд страшного величезного вовка. Дізнайтеся більше про цих міфічних істот, що приводять в жах все живе навколо. Відчуйте справжній жах, зустрівшись з перевертнем.
Переглядів: 8 565
 | 
Популярність: 1 367
Fantasy magic touch (Фантастичний магічний дотик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 41
Fantasy magic touch - дивовижні живі шпалери з фантастичним лісом і його чарівними мешканцями. Встановіть ці шпалери і зазерніть в світ магії, де живуть лісові феї і ростуть магічні дерева і квіти.
Переглядів: 10 992
 | 
Популярність: 1 291
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 10
Magic by AppQueen Inc. - чарівні живі шпалери з дивним казковим світом магії і живої природи. Встановіть ці шпалери і відчиніть двері в добру і красиву казку, приховану у глибині дрімучого лісу.
Переглядів: 4 179
 | 
Популярність: 322
Alien worlds by Forever WallPapers (Інопланетні світи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 53
Alien worlds by Forever WallPapers - цікаві живі шпалери з фантастичними інопланетними світами. Побувайте за межами нашої планети і відвідайте загадкові нові світи, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 8 938
 | 
Популярність: 1 403
Plasma orb (Плазмова куля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 27
Plasma orb - цікаві живі шпалери з великою чаруючою плазмовою кулею. Встановіть ці шпалери на екран свого пристрою і спостерігайте за красивою електричною анімацією всередині кулі.
Переглядів: 5 545
 | 
Популярність: 939
Egypt 3D (Єгипет 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 14
Egypt 3D - красиві живі шпалери з фантастичними видами Єгипту. Відчуйте атмосферу стародавнього Єгипту і здійсніть дивовижну подорож до пірамід, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 994
 | 
Популярність: 233
Moonlight by Fantastic Live Wallpapers (Місячне сяйво)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,2
Голосів: 11
Moonlight by Fantastic Live Wallpapers - пориньте в чари місячної ночі і насолоджуйтеся яскравим світлом зірок на темно синьому нічному небі. Встановіть ці чаруючі шпалери і подаруйте собі романтичний настрій на весь день.
Переглядів: 2 579
 | 
Популярність: 129
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 7
Cute princess by Free Wallpapers and Backgrounds - милі живі шпалери з чарівними принцесами. Насолоджуйтесь красою і витонченістю прекрасних принцес, прикрасивши цими шпалерами екран свого пристрою.
Переглядів: 2 598
 | 
Популярність: 114
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 13
Fairy tale by Amazing Live Wallpaperss - прогуляйтеся по фантастичному світу з чарівними замками і казковими лісовими будиночками. Відпочиньте від повсякденної метушні і відвідайте барвистий світ, прикрасивши цими шпалерами свій пристрій.
Переглядів: 4 000
 | 
Популярність: 385
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Фентезі живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Фентезі живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Фентезі живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Фентезі живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !