У цьому розділі ви можете скачати Квіти живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Квіти живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Rainbow roses (Райдужні троянди)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 5
Rainbow roses - незвичайні живі шпалери з різнокольоровими райдужними трояндами. Даруйте собі гарний настрій кожен день і надайте своєму пристрою новий яскравий вигляд з цими чарівними квітами, які приносять радість і щастя.
Переглядів: 1 550
 | 
Популярність: 163
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,0
Голосів: 5
Roses by Cute Live Wallpapers And Backgrounds - красиві живі шпалери з граціозними і прекрасними трояндами. Подаруйте собі романтичний настрій і прикрасьте екран свого пристрою цими чарівними шпалерами.
Переглядів: 1 889
 | 
Популярність: 180
Dandelions by Amax LWPS (Кульбаби)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 12
Dandelions by Amax LWPS - красиві живі шпалери з милими повітряними кульбабами. Створіть неповторний образ свого пристрою, прикрасивши екран весняними сонячними квітами, які обов'язково піднімуть Вам настрій.
Переглядів: 3 997
 | 
Популярність: 587
Poppy field (Макове поле)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 18
Poppy field - красиві живі шпалери з маковими полями. Спостерігайте за рухом сонця від сходу до заходу, за тим, як пливуть хмари і день плавно змінює ніч. Змінюйте швидкість вітру і розмір місяця і насолоджуйтеся польотами птахів над квітучими полями.
Переглядів: 6 237
 | 
Популярність: 600
Spring crocus (Весняний крокус )
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 7
Spring crocus - красиві живі шпалери з ніжними весняними квітами - крокусами. Зробіть свій пристрій яскравим і привабливим і насолоджуйтеся красою перших весняних квітів, встановивши ці шпалери на екран свого смартфона або планшета.
Переглядів: 4 195
 | 
Популярність: 367
White rose by HQ Awesome Live Wallpaper (Біла троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 10
White rose by HQ Awesome Live Wallpaper - ніжні і красиві живі шпалери з білими трояндами. Прикрасьте екран свого пристрою цими шпалерами і насолоджуйтеся витонченою красою білих троянд, що символізують невинність, чистоту і щирість почуттів.
Переглядів: 3 007
 | 
Популярність: 281
Glowing flowers by My Live Wallpaper (Сяючі квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 47
Glowing flowers by My Live Wallpaper - неонові живі шпалери з гарними сяючими квітами. Відчуйте себе у весняному садку в оточенні прекрасних квітів і зробіть свій пристрій ще більш яскравим і привабливим.
Переглядів: 16 694
 | 
Популярність: 1 794
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 31
Roses by Live Wallpaper HD 3D - дивовижні живі шпалери для Вашого пристрою з чудовими трояндами. Подаруйте собі і тим, кого Ви любите букет з свіжозрізаних троянд, який обов'язково принесе радість і зігріє душу.
Переглядів: 7 266
 | 
Популярність: 550
Jasmine (Жасмин)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 9
Jasmine - ніжні весняні шпалери з ароматними квітами жасмину. Встановіть шпалери на свій пристрій та насолоджуйтеся білими квітами кущів жасмину, які щодня будуть радувати Вас своєю красою і приносити гарний настрій.
Переглядів: 5 080
 | 
Популярність: 389
Sunflower clock (Соняшник годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 22
Sunflower clock - оригінальні живі шпалери з аналоговим годинником у вигляді соняшника. Прикрасьте екран свого пристрою гарними і корисними шпалерами, які додадуть Вашому пристрою унікальності і Ви завжди будете в курсі точного часу.
Переглядів: 6 256
 | 
Популярність: 706
Spring by Amax LWPS (Весна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 23
Spring by Amax LWPS - ніжні весняні живі шпалери з краплями роси на перших квітах. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими шпалерами і насолоджуйтеся першими теплими днями, зігрітими променями весняного сонця, які обов'язково піднімуть Вам настрій.
Переглядів: 7 611
 | 
Популярність: 657
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,9
Голосів: 10
Spring by Wisesoftware - красиві весняні шпалери, здатні надихнути на щось прекрасне. Відчуйте наближення весни і аромат прекрасних квітів, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 5 287
 | 
Популярність: 502
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Квіти живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Квіти живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Квіти живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Квіти живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !