У цьому розділі ви можете скачати Квіти живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Квіти живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Glowing flowers by My Live Wallpaper (Сяючі квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 7
Glowing flowers by My Live Wallpaper - неонові живі шпалери з гарними сяючими квітами. Відчуйте себе у весняному садку в оточенні прекрасних квітів і зробіть свій пристрій ще більш яскравим і привабливим.
Переглядів: 2 922
 | 
Популярність: 256
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 24
Roses by Live Wallpaper HD 3D - дивовижні живі шпалери для Вашого пристрою з чудовими трояндами. Подаруйте собі і тим, кого Ви любите букет з свіжозрізаних троянд, який обов'язково принесе радість і зігріє душу.
Переглядів: 4 624
 | 
Популярність: 345
Jasmine (Жасмин)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 5
Jasmine - ніжні весняні шпалери з ароматними квітами жасмину. Встановіть шпалери на свій пристрій та насолоджуйтеся білими квітами кущів жасмину, які щодня будуть радувати Вас своєю красою і приносити гарний настрій.
Переглядів: 3 083
 | 
Популярність: 225
Sunflower clock (Соняшник годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,8
Голосів: 13
Sunflower clock - оригінальні живі шпалери з аналоговим годинником у вигляді соняшника. Прикрасьте екран свого пристрою гарними і корисними шпалерами, які додадуть Вашому пристрою унікальності і Ви завжди будете в курсі точного часу.
Переглядів: 3 465
 | 
Популярність: 408
Spring by Amax LWPS (Весна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 15
Spring by Amax LWPS - ніжні весняні живі шпалери з краплями роси на перших квітах. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими шпалерами і насолоджуйтеся першими теплими днями, зігрітими променями весняного сонця, які обов'язково піднімуть Вам настрій.
Переглядів: 5 284
 | 
Популярність: 459
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 9
Spring by Wisesoftware - красиві весняні шпалери, здатні надихнути на щось прекрасне. Відчуйте наближення весни і аромат прекрасних квітів, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 3 391
 | 
Популярність: 344
Neon flowers by Live Wallpapers Gallery (Неонові квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,2
Голосів: 16
Neon flowers by Live Wallpapers Gallery - яскраві неонові живі шпалери з абстрактними різнокольоровими квітами. Змініть зовнішній вигляд Вашого пристрою і підкресліть свою індивідуальність, встановивши на екран ці модні і стильні шпалери.
Переглядів: 7 285
 | 
Популярність: 533
Sweet romance (Солодка романтика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 12
Sweet romance - романтичні живі шпалери з червоними трояндами і милими оригінальними сердечками. Оберіть свій улюблений романтичний образ і насолоджуйтеся їм на екрані свого пристрою. Даруйте собі гарний настрій і позитивні емоції щодня.
Переглядів: 3 270
 | 
Популярність: 252
Cherry in blossom (Квітуча вишня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 23
Cherry in blossom - яскраві живі шпалери з казково красивою квітучою сакурою на тлі містичного нічного саду. Відчуйте аромат рожевих квітів і насолодіться чарівною красою пейзажу, дивлячись на падіння пелюстків і рух хмар.
Переглядів: 5 616
 | 
Популярність: 638
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 5
Flowers by Happy live wallpapers - ніжні живі шпалери з зростаючими і зрізаними квітами, які ідеально впишуться в образ Вашого пристрою. Справте враження на своїх друзів або зробіть романтичний подарунок своїм близьким, встановивши ці шпалери на їх пристрій.
Переглядів: 4 063
 | 
Популярність: 267
Abstract sakura (Абстрактна сакура)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 6
Abstract sakura - ніжні живі шпалери з квітучою сакурою і анімацією з падаючих квітів і пелюсток. Перетворите зовнішній вигляд свого смартфона або планшета, встановивши дуже приємні для очей і ненав'язливі шпалери в якості фону робочого столу.
Переглядів: 2 640
 | 
Популярність: 238
Flowers by villeHugh (Квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 18
Flowers by villeHugh - яскраві живі шпалери з декоративними і дикорослими квітами. Насолоджуйтеся весняним цвітінням дерев, тропічними орхідеями і садовими трояндами. Використовуйте анімовані ефекти, щоб надати унікальність і реалістичність шпалерам.
Переглядів: 4 171
 | 
Популярність: 435
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Квіти живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Квіти живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Квіти живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Квіти живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !