У цьому розділі ви можете скачати Квіти живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Квіти живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 3
Sakura by BlackBird Wallpapers - красиві живі шпалери з квітучими вишневими деревами. Подаруйте собі весняний настрій і насолодіться ароматом і красою квітучих вишень, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 506
 | 
Популярність: 59
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 5
Orchids by BlackBird Wallpapers - красиві живі шпалери з екзотичними тропічними орхідеями. Насолоджуйтесь красою, витонченістю і різноманітністю відтінків цих прекрасних квітів на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 802
 | 
Популярність: 75
Cherry in blossom by BlackBird Wallpapers (Квітуча вишня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 4
Cherry in blossom by BlackBird Wallpapers - красиві і ніжні живі шпалери з квітучими вишневими деревами. Подаруйте собі романтичний весняний настрій, встановивши на екран свого пристрою ці дивовижні шпалери.
Переглядів: 2 278
 | 
Популярність: 190
Magic garden by Jango LWP Studio (Чарівний сад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 3
Magic garden by Jango LWP Studio - яскраві літні живі шпалери з красивими квітами і рослинами. Прогуляйтеся по сонячному саду і відчуйте солодкий аромат квітів, створивши навколо себе атмосферу спокою і затишку.
Переглядів: 1 721
 | 
Популярність: 167
Roses diamond dew (Діамантова роса з троянд)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 15
Roses diamond dew - стильні живі шпалери з красивими розквітлими бутонами троянд і крапельками роси, які переливаються на сонці. Створіть яскравий та унікальний вигляд свого пристрою, встановивши на нього ці шпалери з ефектами анімації.
Переглядів: 3 529
 | 
Популярність: 264
Autumn and winter flowers (Осінні і зимові квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
1,7
Голосів: 6
Autumn and winter flowers - красиві живі шпалери з осінніми і зимовими рослинами та квітами. Прогуляйтеся по осінньому саду після перших заморозків, де яскраві і строкаті хризантеми вкрилися тонким шаром інія.
Переглядів: 3 103
 | 
Популярність: 249
Rainbow roses (Райдужні троянди)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 10
Rainbow roses - незвичайні живі шпалери з різнокольоровими райдужними трояндами. Даруйте собі гарний настрій кожен день і надайте своєму пристрою новий яскравий вигляд з цими чарівними квітами, які приносять радість і щастя.
Переглядів: 4 140
 | 
Популярність: 408
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 11
Roses by Cute Live Wallpapers And Backgrounds - красиві живі шпалери з граціозними і прекрасними трояндами. Подаруйте собі романтичний настрій і прикрасьте екран свого пристрою цими чарівними шпалерами.
Переглядів: 4 727
 | 
Популярність: 464
Dandelions by Amax LWPS (Кульбаби)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 20
Dandelions by Amax LWPS - красиві живі шпалери з милими повітряними кульбабами. Створіть неповторний образ свого пристрою, прикрасивши екран весняними сонячними квітами, які обов'язково піднімуть Вам настрій.
Переглядів: 7 592
 | 
Популярність: 1 247
Poppy field (Макове поле)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 22
Poppy field - красиві живі шпалери з маковими полями. Спостерігайте за рухом сонця від сходу до заходу, за тим, як пливуть хмари і день плавно змінює ніч. Змінюйте швидкість вітру і розмір місяця і насолоджуйтеся польотами птахів над квітучими полями.
Переглядів: 8 496
 | 
Популярність: 854
Spring crocus (Весняний крокус )
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 9
Spring crocus - красиві живі шпалери з ніжними весняними квітами - крокусами. Зробіть свій пристрій яскравим і привабливим і насолоджуйтеся красою перших весняних квітів, встановивши ці шпалери на екран свого смартфона або планшета.
Переглядів: 5 459
 | 
Популярність: 483
White rose by HQ Awesome Live Wallpaper (Біла троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 13
White rose by HQ Awesome Live Wallpaper - ніжні і красиві живі шпалери з білими трояндами. Прикрасьте екран свого пристрою цими шпалерами і насолоджуйтеся витонченою красою білих троянд, що символізують невинність, чистоту і щирість почуттів.
Переглядів: 4 377
 | 
Популярність: 405
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Квіти живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Квіти живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Квіти живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Квіти живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !