У цьому розділі ви можете скачати Квіти живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Квіти живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 5
Nature HD by Live Wallpapers Ltd. - красиві живі шпалери, що поєднують в собі дивовижні види дикої природи і анімаційні ефекти. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими шпалерами і налаштуйте анімацію, яка дозволяє наблизити, віддалити і обертати зображення.
Переглядів: 2 284
 | 
Популярність: 289
Red rose by DynamicArt Creator (Червона троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 6
Red rose by DynamicArt Creator - ніжні і прекрасні живі шпалери з витонченими зростаючими червоними трояндами, падаючими пелюстками і краплями дощу. Насолоджуйтесь прекрасним цвітінням троянд і відчуйте їх аромат, прикрасивши свій екран цими шпалерами.
Переглядів: 2 966
 | 
Популярність: 441
Autumn flower (Осіння квітка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 5
Autumn flower - милі живі шпалери з красивим букетом з осінніх квітів, прикрашені ефектами анімації. Відчуйте прохолоду і свіжість осіннього повітря і насолоджуйтеся красою осінніх квітів, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 798
 | 
Популярність: 83
Tropical flowers (Тропічні квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 7
Tropical flowers - яскраві живі шпалери з незвичайно красивими тропічними квітами і анімацією, що робить шпалери більш реалістичними. Підніміть собі настрій прекрасними тропічними квітами, прикрасивши ними екран свого пристрою.
Переглядів: 1 037
 | 
Популярність: 125
Tulips by Live Wallpapers 3D (Тюльпани)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 6
Tulips by Live Wallpapers 3D - весняні живі шпалери з гарними різнокольоровими тюльпанами і оригінальними анімаційними ефектами. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими яскравими тюльпанами і відчуйте аромат і свіжість весни.
Переглядів: 956
 | 
Популярність: 92
Rose clock by Mobile Masti Zone (Годинник з трояндою)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 7
Rose clock by Mobile Masti Zone - романтичні живі шпалери з красивими аналоговими годинниками, оформленими букетами троянд. Прикрасьте екран свого пристрою цими милими шпалерами і надихніть себе на нові ідеї, щоб зробити приємні сюрпризи своїм близьким.
Переглядів: 1 549
 | 
Популярність: 152
Rose by Live Wallpaper HQ (Троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,0
Голосів: 2
Rose by Live Wallpaper HQ - ніжні і прекрасні живі шпалери з різнокольоровими запашними трояндами. Прикрасьте екран свого пристрою цими незвичайними квітами і подаруйте собі романтичний настрій на весь день.
Переглядів: 1 476
 | 
Популярність: 104
Spring flowers by SoundOfSource (Весняні квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 5
Spring flowers by SoundOfSource - яскраві живі шпалери з весняними квітами і квітучими деревами. Відчуйте весняне тепло і запах лугових квітів, насолоджуйтеся спокійною атмосферою гармонії і щастя.
Переглядів: 1 623
 | 
Популярність: 101
Rose by Revenge Solution (Троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 8
Rose by Revenge Solution - красиві живі шпалери з чудовими червоними трояндами. Встановіть ці шпалери на екран пристрою і подаруйте собі можливість насолоджуватися дивовижною красою цих граціозних квітів у будь-який час.
Переглядів: 2 118
 | 
Популярність: 225
Lotus by villeHugh (Лотос)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,0
Голосів: 5
Lotus by villeHugh - красиві живі шпалери з чудовими рожевими квітами і анімаційними ефектами. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтеся ясним сонячним днем і красивим озером, на березі якого ростуть ніжні квіти лотоса.
Переглядів: 2 332
 | 
Популярність: 263
Rose: Raindrop (Роза: Крапля дощу)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 8
Rose: Raindrop - красиві живі шпалери з прекрасними запашними трояндами під краплями дощу. Подаруйте своєму пристрою новий вишуканий вигляд, який підкреслить Вашу індивідуальність і налаштує на позитив.
Переглядів: 2 615
 | 
Популярність: 279
Lavender (Лаванда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 14
Lavender - красиві живі шпалери з чудовими квітами лаванди і анімацією у вигляді падаючих пелюстків. Прогуляйтеся по квітучому полю і відчуйте аромат цих прекрасних квітів, встановивши на свій пристрій ці шпалери.
Переглядів: 2 562
 | 
Популярність: 291
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Квіти живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Квіти живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Квіти живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Квіти живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !