У цьому розділі ви можете скачати Квіти живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Квіти живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Floral (Квіткові)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 103
Floral - оригінальні живі шпалери з фоном у вигляді справжніх квіткових шпалер. Створіть смішну імітацію паперових шпалер на робочому столі Вашого пристрою і підніміть собі настрій цими кумедними шпалерами.
Переглядів: 34 712
 | 
Популярність: 1 409
Water lily (Водяна лілія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 16
Water lily - красиві живі шпалери з різнокольоровими водяними ліліями і цифровим годинником. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і оберіть вподобаний дизайн робочого столу. Підніміть собі настрій, милуючись прекрасними квітами.
Переглядів: 4 632
 | 
Популярність: 374
Flower 360 3D (Квітка 360 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 15
Flower 360 3D - красиві живі 3D шпалери з яскравими польовими та декоративними квітами, які можна обертати в будь-якій проекції. Прикрасьте свій пристрій літніми різнобарвними квітами і насолоджуйтеся їх дивовижною красою щодня.
Переглядів: 4 304
 | 
Популярність: 211
Hibiscus 3D (Гібіскус 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 6
Hibiscus 3D - яскраві живі 3D шпалери з різнокольоровими квітами гібіскуса і літаючими маленькими метеликами. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтесь теплим літнім днем і прекрасними квітами на тлі зеленої долини і блакитного озера.
Переглядів: 2 461
 | 
Популярність: 113
Sunflower 3D (Соняшник 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 4
Sunflower 3D - красиві живі 3D шпалери з високими сонячними квітами - соняшниками. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за обертанням соняшників протягом дня і маленькими різнокольоровими метеликами, що пурхають з квітки на квітку.
Переглядів: 2 332
 | 
Популярність: 93
Flowers by PanSoft (Квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 19
Flowers by PanSoft - яскраві і барвисті живі шпалери з анімацією у вигляді падаючих літніх квітів. Подаруйте собі літній настрій і насолоджуйтеся чудовими квітами, прикрасивши цими шпалерами екран свого пристрою.
Переглядів: 5 176
 | 
Популярність: 301
Rose by Forever WallPapers (Троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 10
Rose by Forever WallPapers - насолодіться красою і витонченістю квітучої троянди і відчуйте її ніжний аромат. Встановіть ці шпалери і подаруйте собі відчуття прогулянки по літньому саду з чудовими різнокольоровими трояндами.
Переглядів: 3 493
 | 
Популярність: 159
Forest lilies (Лісові конвалії)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 7
Forest lilies - весняні живі шпалери з запашними квітами лісових конвалій. Залишіться наодинці з природою і прогуляйтеся по весняному лісу, вдихаючи аромат травневих конвалій. Оберіть яскраву анімацію на свій смак і створіть яскравий дизайн свого пристрою.
Переглядів: 3 893
 | 
Популярність: 190
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 15
Glowing flowers by Free Wallpapers and Backgrounds - незвичайні векторні живі шпалери з яскравими неоновими квітами і красивими анімаційними ефектами. Створіть ексклюзивний дизайн Вашого пристрою і насолоджуйтеся дивовижними фантастичними квітами.
Переглядів: 5 919
 | 
Популярність: 318
Neon flowers by Live Wallpapers 3D (Неонові квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 12
Neon flowers by Live Wallpapers 3D - незвичайні яскраві живі шпалери з фантастичними неоновими квітами. Прикрасьте свій пристрій дивовижними неоновими шпалерами, які будуть стильно виглядати в будь-який час доби.
Переглядів: 2 758
 | 
Популярність: 180
Rainy flowers (Дощові квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 6
Rainy flowers - красиві і надихаючі живі шпалери з яскравими літніми квітами під дощем. Пориньте в атмосферу літнього дощового дня, коли фарби природи стають яскравішими, а повітря наповнюється запахом свіжої зелені і квітів.
Переглядів: 2 783
 | 
Популярність: 98
Lilies of the valley (Конвалії)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 10
Lilies of the valley - весняні живі шпалери з запашними травневими конваліями і анімацією у вигляді літаючих метеликів. Подаруйте собі весняне свято і букет із свіжих запашних конвалій, прикрасивши цими шпалерами свій пристрій.
Переглядів: 4 324
 | 
Популярність: 290
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Квіти живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Квіти живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Квіти живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Квіти живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !