У цьому розділі ви можете скачати З годинником живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. З годинником живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
New Year 2018 (Новий рік 2018)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,3
Голосів: 11
New Year 2018 - яскраві й святкові живі шпалери, присвячені Новому року 2018. Створіть собі святковий настрій вже сьогодні і насолодіться чудовими 3D ефектами, встановивши цей додаток на свій пристрій. Вбудовані годинник і погода стануть прекрасними доповненнями до інших можливостей.
Переглядів: 1 964
 | 
Популярність: 335
Gold theme for Samsung Galaxy S8 Plus (Золота тема для Samsung Galaxy S8 Plus)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,8
Голосів: 6
Gold theme for Samsung Galaxy S8 Plus - розкішна золота тема з живими шпалерами, спеціально призначена для нового стильного смартфона Samsung Galaxy S8 Plus. Використовуйте всі можливості даної теми, щоб виділити Ваш пристрій серед інших і надати йому ще більше стилю.
Переглядів: 1 490
 | 
Популярність: 301
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Black technology (Чорна технологія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 13
Black technology - чудова тема для Вашого пристрою в чорних і зелених відтінках з 3D погодою і годинником. Насолоджуйтеся якістю і високою швидкістю роботи додатка, який з легкістю зробить Ваш пристрій індивідуальним.
Переглядів: 1 702
 | 
Популярність: 427
9,5
Голосів: 14
Launcher 3D - один з найпопулярніших лаунчерів з величезним вибором живих шпалер, пакетами дизайнерських значків, можливістю створити власні шпалери з різними ефектами анімації. Прискорте свій пристрій і поліпшите його захист з додатковими можливостями цього додатка.
Переглядів: 2 199
 | 
Популярність: 315
Space galaxy 3D (Космічна галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 13
Space galaxy 3D - прикрасьте свій пристрій живими шпалерами з дизайнерським пакетом значків в стилі космічної галактики. Яскрава голограма в поєднанні з точним прогнозом погоди і годинником зроблять екран Вашого пристрою стильним і практичним.
Переглядів: 2 950
 | 
Популярність: 595
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Luxury vintage rose (Розкішна вінтажна троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 15
Luxury vintage rose - виділіть свій пристрій з безлічі інших, надавши йому унікальний і розкішний вигляд з красивою трояндою в вінтажному стилі. Додатковою перевагою цих шпалер будуть прогноз погоди і час в будь-якому, вибраному Вами, місці.
Переглядів: 2 953
 | 
Популярність: 572
Flower clock by Thalia Spiele und Anwendungen (Квітковий годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 9
Flower clock by Thalia Spiele und Anwendungen - відчуйте подих весни і легкий солодкий квітковий запах тільки що розквітлих бутонів. Живі шпалери з красивими квітами додадуть стиль Вашому пристрою і будуть показувати Вам точний час.
Переглядів: 3 345
 | 
Популярність: 345
Blox by Fabmax (Блоки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 29
Blox by Fabmax - цікаві живі шпалери, що складаються з зростаючих стовпчиків з кубиками, які можна дотиком пальця засовувати назад. Виберіть вподобаний Вам колір кубиків, швидкість руху і висоту стовпчиків і насолоджуйтеся цікавими шпалерами в формі гри.
Переглядів: 4 822
 | 
Популярність: 1 021
KLWP (Конструктор живих шпалер)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 12
KLWP - створюйте свої власні живі шпалери, підібравши фон і дизайн дати і часу на свій смак. З цією програмою Ви можете створювати або покращувати шпалери кожен день, додаючи нові ефекти і можливості, такі як крокомір, індикатор заряду батареї, поточне місце знаходження і прогноз погоди у будь-якому місті світу.
Переглядів: 3 320
 | 
Популярність: 485
Tranquility 3D (Спокій 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 18
Tranquility 3D - яскраві літні живі шпалери з ширяючими колібрі над квітковим полем. Насолоджуйтеся спокійною атмосферою теплого дня, відволічіться від сірих буднів і повсякденної метушні і пориньте у світ гармонії і щастя. Зручними доповненнями в додатку послужать прогноз погоди і годинник.
Переглядів: 4 214
 | 
Популярність: 743
Power go сlock (Потужний годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 44
Power go сlock - встановіть яскраві дизайнерські живі шпалери з годинником і прогнозом погоди. Годинник оформлений у вигляді зіткнення протилежностей: вогонь і лід, інь і янь з можливістю налаштування будильника на потрібний Вам час.
Переглядів: 9 209
 | 
Популярність: 2 001
Rose picture clock by Webelinx Love Story Games (Годинник з трояндами)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 30
Rose picture clock by Webelinx Love Story Games - вишукані живі шпалери з годинником, прикрашені трояндами. Ці шпалери не тільки додадуть стиль і красу Вашому пристрою, а також принесуть користь розміщеним на них годинником.
Переглядів: 6 151
 | 
Популярність: 712
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: