У цьому розділі ви можете скачати З годинником живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. З годинником живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Magic particles (Магічні частки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,1
Голосів: 15
Magic particles - дивовижні живі шпалери у вигляді абстрактної анімації. Залучіть увагу до свого пристрою і насолоджуйтеся самі неймовірними метаморфозами різних об'єктів на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 4 444
 | 
Популярність: 758
Sunflower clock (Соняшник годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,8
Голосів: 11
Sunflower clock - оригінальні живі шпалери з аналоговим годинником у вигляді соняшника. Прикрасьте екран свого пристрою гарними і корисними шпалерами, які додадуть Вашому пристрою унікальності і Ви завжди будете в курсі точного часу.
Переглядів: 3 112
 | 
Популярність: 373
Real money (Справжні гроші)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 24
Real money - стильні живі шпалери з грошима для тих, хто вміє їх цінувати і заробляти. Влаштуйте справжній грошовий дощ на екрані Вашого пристрою, адже, як відомо, грошей багато не буває, а ці шпалери обов'язково принесуть Вам удачу у фінансових справах.
Переглядів: 7 142
 | 
Популярність: 1 248
Flowers analog clock (Квітковий аналоговий годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 17
Flowers analog clock - барвисті живі шпалери з годинником на квітковому тлі і анімацією з падаючих квітів. Прикрасьте екран свого пристрою цими милими і стильними шпалерами, які будуть щодня піднімати Вам настрій.
Переглядів: 4 786
 | 
Популярність: 703
Dandelions (Кульбаби)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 17
Dandelions - милі живі шпалери з весняними кульбабами і анімованими ефектами. Прикрасьте екран свого пристрою гарним фоном з летячими пушинками кульбаб і можливістю написати текст на екрані з вибором шрифту, розміру і кольору.
Переглядів: 4 455
 | 
Популярність: 607
Majestic unicorn (Чарівний єдиноріг)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 15
Majestic unicorn - чарівні живі шпалери з казковими єдинорогами, красивою анімацією, годинником та можливістю додати форматований текст на екран пристрою. Відчуйте дотик легенди, в якій Ви потрапите в світ, де живуть єдинороги, ельфи і маленькі феї.
Переглядів: 2 811
 | 
Популярність: 301
Real butterflies (Справжні метелики)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 16
Real butterflies - яскраві живі шпалери з літаючими різнокольоровими метеликами. Керуйте красивими анімованими ефектами, виберіть фонову картинку і колір для метеликів, щоб додати Вашому пристрою унікальний дизайн і милий вид.
Переглядів: 3 421
 | 
Популярність: 364
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 35
Winter snow by 3D HD Moving Live Wallpapers Magic Touch Clocks - красиві живі шпалери з зимовими пейзажами і падаючими сніжинками. Насолоджуйтеся повільним вальсом сніжинок, які при дотику можуть змінювати свою форму і додадуть Вашому пристрою вишуканий вигляд.
Переглядів: 7 704
 | 
Популярність: 1 469
Neon racing car hologram (Неонова гоночна автомобільна голограма)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 68
Neon racing car hologram - неонові 3D шпалери для любителів спортивних автомобілів і автоперегонів. Створіть унікальний і стильний вигляд Вашого пристрою, встановивши ці шпалери разом з пакетом дизайнерських іконок, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 17 239
 | 
Популярність: 3 971
Thunder (Грім)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 38
Пригоди - чаруюча тема з красивими живими шпалерами з грозою на нічному небі і колекцією дизайнерських значків для програм робочого столу. Насолоджуйтеся спалахами блискавок на екрані Вашого пристрою і отримуйте точні зведення погоди у вибраному регіоні.
Переглядів: 12 554
 | 
Популярність: 2 299
Music life (Музичне життя)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,0
Голосів: 7
Music life - цікава і стильна тема з шпалерами у вигляді музичного графіті і набором значків у тон. Використовуйте всі можливості даної теми, щоб створити індивідуальний і модний образ Вашого пристрою.
Переглядів: 4 852
 | 
Популярність: 614
Colorful ball (Барвиста куля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 17
Colorful ball - ніжна і красива тема з барвистою кулькою і рослиною всередині. Прикрасьте свій пристрій новими милими шпалерами з гарним набором значків під стиль фонової картинки, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 4 539
 | 
Популярність: 613
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати З годинником живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. З годинником живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні З годинником живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі З годинником живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !