У цьому розділі ви можете скачати Люди живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Люди живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,4
Голосів: 6
Love by Pro Live Wallpapers - дуже милі живі шпалери з ілюстрацією романтичних відносин. Прикрасьте екран свого пристрою цими чарівними шпалерами, які будуть піднімати Вам настрій кожен день.
Переглядів: 2 113
 | 
Популярність: 170
Hip Hop dance (Танець Хіп-Хоп)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 24
Hip Hop dance - стильні і цікаві живі шпалери для любителів сучасних танцювальних напрямків. Створіть навколо себе запальну атмосферу танцю, увімкнувши улюблений ритм і встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 3 912
 | 
Популярність: 643
Baby floats (Плаваюча дитина)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 18
Baby floats - дивовижні живі шпалери з чарівними малюками, плаваючими разом з дельфінами. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і підніміть собі настрій, спостерігаючи за забавним плаванням дітей.
Переглядів: 5 631
 | 
Популярність: 910
Cute baby (Мила дитина)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,9
Голосів: 12
Cute baby - милі живі шпалери з чарівними малюками і красивою анімацією. Посміхніться і підніміть собі настрій, дивлячись на добрі та смішні личка маленьких діток на екрані свого смартфона або планшета.
Переглядів: 2 308
 | 
Популярність: 194
Anime lovers (Аніме закохані)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 20
Anime lovers - романтичні живі шпалери з закоханими в жанрі аніме. Інсталюйте цей додаток на свій пристрій і подаруйте собі та своїм коханим свято любові і почуттів, даруйте один одному тільки позитивні емоції і насолоджуйтеся кожною миттю.
Переглядів: 3 711
 | 
Популярність: 327
Blue love (Синя любов)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 13
Blue love - романтичні живі шпалери з жанру аніме з закоханими. Насолодіться теплом літньої ночі на березі океану, де місячне світло забарвлює нічне небо в колір індиго і можна довго дивитися на мерехтіння зірок на небі.
Переглядів: 4 399
 | 
Популярність: 309
Romance (Романтика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 13
Romance - романтичні живі шпалери для дівчат повні почуттів, краси і чарівності першої любові з барвистою анімацією. Насолоджуйтеся прекрасними почуттями, теплом літнього заходу на березі океану, встановивши додаток на свій пристрій.
Переглядів: 6 469
 | 
Популярність: 220
Snowboarding (Сноубординг)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 37
Snowboarding - красиві засніжені гори. Професійні сноубордисти долають перешкоди на великих швидкостях і виконують складні акробатичні елементи.
Переглядів: 16 259
 | 
Популярність: 2 395
Love (Любов)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 40
Love - симпатичні любовні шпалери. Красиві малюнки висловлюють ніжні почуття. Всі сцени виконані в рожевих та фіолетових тонах. Всі анімовані елементи покриті блискітками.
Переглядів: 11 311
 | 
Популярність: 1 889
Romantic (романтика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 59
Romantic - найромантичніші картинки в поєднанні з ніжними ефектами дощу підійду для всіх хто дуже сильно любить романтику і милі фотографії.
Переглядів: 24 106
 | 
Популярність: 3 475
Dance (Tанеці)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 79
Dance - якісні фотографії танцювальних рухів з неоновими вставками. Струсіть ваш пристрій щоб побачити дуже красиві ефекти.
Переглядів: 21 235
 | 
Популярність: 5 140
Lovers (закохані)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 27
Lovers - романтичні шпалери з парочками в різних тонах. Пляж, дах високого будинку, парк атракціонів ... Неважливо, де, важливо з ким. Плавна анімація додасть чарівництва шпалер.
Переглядів: 9 958
 | 
Популярність: 1 830
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Люди живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Люди живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Люди живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Люди живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !