У цьому розділі ви можете скачати Люди живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Люди живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Army (Армія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 203
Army - стильні живі шпалери для справжніх чоловіків, які люблять зброю і військову справу. Встановіть ці шпалери і Ви знайдете те, чого Вам так не вистачає в повсякденному житті – небезпеку, силу і холодну красу.
Переглядів: 35 029
 | 
Популярність: 3 514
Autumn love (Осіння любов)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 9
Autumn love - романтичні живі шпалери з осінніми пейзажами і закоханими парами. Насолоджуйтеся теплими осінніми днями і красивим листопадом на березі озера, де можна думати, мріяти і говорити про кохання.
Переглядів: 2 972
 | 
Популярність: 101
Cute baby by 4k Wallpapers (Мила дитина)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 5
Cute baby by 4k Wallpapers - зворушливі живі шпалери з чарівними маленькими дітками. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і відчуйте всю доброту та щирість, яку випромінює дитяча посмішка.
Переглядів: 3 228
 | 
Популярність: 83
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 16
Warrior by Dream World HD Live Wallpapers - фантастичні живі шпалери з відважними воїнами, що захищають свої світи. Встановіть ці шпалери і опиніться у центрі битви, де зійшлися у жорстокому двобої магія і сила мечів. Оберіть воїна, який захистить Ваш пристрій від небажаних відвідувачів.
Переглядів: 5 673
 | 
Популярність: 561
Talking baby (Розмовляюча дитина)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,6
Голосів: 17
Talking baby - оригінальні і милі живі шпалери із забавними дітками. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і маленький малюк буде повторювати все за вами, сміятися при дотику до екрану і дарувати Вам незабутні емоції.
Переглядів: 3 718
 | 
Популярність: 186
Halloween: Kids photo (Хеллоуїн: Дитячі фото)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,1
Голосів: 3
Halloween: Kids photo - смішні дитячі живі шпалери з привидами, гарбузами і забавними відьмами, присвячені дню Хеллоуїна. Прикрасьте екран пристрою цими шпалерами з можливістю вставити в них будь-яку фотографію з Вашої галереї на телефоні.
Переглядів: 3 212
 | 
Популярність: 58
Lavender by orchid (Лаванда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 6
Lavender by orchid - красиві живі шпалери з квітучими лавандовими полями. Прикрасьте екран свого пристрою прекрасними квітами лаванди і відчуйте їх ніжний аромат, принесений теплим весняним вітром.
Переглядів: 3 582
 | 
Популярність: 112
Girl and dandelion (Дівчинка і кульбаба)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 12
Girl and dandelion - милі живі шпалери зі смішною маленькою дівчинкою, яка здуває кульбаби. Подаруйте собі гарний настрій, відчуйте теплоту весняного сонця і прогуляйтеся по молодій зеленій траві, де ростуть пухнасті кульбаби.
Переглядів: 3 707
 | 
Популярність: 165
About love by Lux Live Wallpapers (Про кохання)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,2
Голосів: 4
About love by Lux Live Wallpapers - прекрасні живі шпалери на тему кохання і романтичних відносин. Подаруйте красиві і яскраві освідчення своїм близьким та створіть романтичний настрій, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 3 257
 | 
Популярність: 146
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 9
Love by Pro Live Wallpapers - дуже милі живі шпалери з ілюстрацією романтичних відносин. Прикрасьте екран свого пристрою цими чарівними шпалерами, які будуть піднімати Вам настрій кожен день.
Переглядів: 5 910
 | 
Популярність: 342
Hip Hop dance (Танець Хіп-Хоп)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 35
Hip Hop dance - стильні і цікаві живі шпалери для любителів сучасних танцювальних напрямків. Створіть навколо себе запальну атмосферу танцю, увімкнувши улюблений ритм і встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 10 506
 | 
Популярність: 1 061
Baby floats (Плаваюча дитина)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 23
Baby floats - дивовижні живі шпалери з чарівними малюками, плаваючими разом з дельфінами. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і підніміть собі настрій, спостерігаючи за забавним плаванням дітей.
Переглядів: 9 437
 | 
Популярність: 1 112
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Люди живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Люди живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Люди живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Люди живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !