У цьому розділі ви можете скачати Пейзаж живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Пейзаж живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
The secret garden (Таємничий сад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
0,0
Голосів: 1
The secret garden - літні живі шпалери з чудовим зеленим садом, в якому мешкають незвичайні птахи і різнокольорові метелики. Відкрийте двері в світ природи і літньої чарівності, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 922
 | 
Популярність: 102
Waterfall: Clock (Водоспад: Годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 6
Waterfall: Clock - красиві живі шпалери з дизайнерським аналоговим годинником на тлі мальовничого гірського водоспаду. Прикрасьте свій пристрій гарними і корисними шпалерами і налаштуйте вид годинника, фон і анімацію на свій розсуд.
Переглядів: 2 382
 | 
Популярність: 241
Amazing nature (Дивовижна природа)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 17
Amazing nature - цікаві живі шпалери з прекрасними водоспадами, високими гірськими хребтами, густими зеленими лісами і дивовижними пам'ятками. Оберіть фон для екрану Вашого пристрою під свій настрій і насолоджуйтеся новими красивими пейзажами кожен день.
Переглядів: 3 037
 | 
Популярність: 355
Romantic waterfall 3D (Романтичний водоспад 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 17
Romantic waterfall 3D - романтичні живі шпалери з літньою природою і красивим гірським водоспадом. Створіть спокійну і затишну атмосферу, встановивши ці шпалери з красивою анімацією на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 778
 | 
Популярність: 293
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 5
Nature HD by Live Wallpapers Ltd. - красиві живі шпалери, що поєднують в собі дивовижні види дикої природи і анімаційні ефекти. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими шпалерами і налаштуйте анімацію, яка дозволяє наблизити, віддалити і обертати зображення.
Переглядів: 2 289
 | 
Популярність: 289
Bamboo house 3D (Бамбуковий будинок 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 3
Bamboo house 3D - таємничі живі шпалери з сутінковим лісом і побудованим з бамбука маленьким будиночком. Оновіть фон Вашого пристрою, створивши загадкову і спокійну атмосферу, в якій легко розмірковувати на будь-яку тему.
Переглядів: 2 126
 | 
Популярність: 304
Fantasy swamp (Фантастичне болото)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
1,9
Голосів: 7
Fantasy swamp - оригінальні живі шпалери з казковим краєвидом дикого болота і самотньо зростаючим над ним деревом. Пориньте в фантастичний світ, де живе мудрий пугач, пурхають червоні метелики і змінюються пори року.
Переглядів: 1 092
 | 
Популярність: 168
Paper world by Live Wallpapers 3D (Паперовий світ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 2
Paper world by Live Wallpapers 3D - дивовижні живі шпалери з казковою країною, де все зроблено з паперу. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за корабликом, рибками і хмарами, які будуть рухатися по екрану Вашого пристрою.
Переглядів: 662
 | 
Популярність: 79
Magic night (Магічна ніч)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 11
Magic night - таємничі живі шпалери з красивим нічним пейзажем східного саду. Спостерігайте за падаючим листям і анімованим 3D метеликом, який, пурхаючи в повітрі, залишає за собою яскравий слід з міріад іскорок.
Переглядів: 2 001
 | 
Популярність: 331
Autumn by minatodev (Осінь)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 11
Autumn by minatodev - надзвичайно красиві живі шпалери з осінньою природою і цікавими анімаційними ефектами. Відчуйте прохолоду наступаючої осені, прогуляйтеся по жовтих алеях і насолоджуйтеся сонячними осінніми днями.
Переглядів: 2 657
 | 
Популярність: 376
Midnight ocean (Океан опівночі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,2
Голосів: 5
Midnight ocean - таємничі і захоплюючі живі шпалери з нічним океаном при світлі повного місяця. Прогуляйтеся по безлюдному нічному пляжу і пориньте у красу і магію літньої ночі, відчуйте прохолодний бриз і насолоджуйтеся шумом хвиль.
Переглядів: 1 696
 | 
Популярність: 237
Waves (Хвилі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 3
Waves - літні живі шпалери з океанськими хвилями на дикому і безлюдному пляжі. Спостерігайте за спокійним рухом хвиль і насолоджуйтесь теплим літнім днем, наповненому гармонією природи і райським блаженством.
Переглядів: 1 133
 | 
Популярність: 180
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Пейзаж живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Пейзаж живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Пейзаж живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Пейзаж живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !