У цьому розділі ви можете скачати Пейзаж живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Пейзаж живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Lighthouse 3D (Маяк 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 10
Lighthouse 3D - красиві живі 3D шпалери з маяком на тлі морського пейзажу і птахів у небі. Спостерігайте за зміною дня і ночі, фаз місяця, рухом хмар та встановіть програму на свій розсуд, вибравши відображення вітрильника або літака.
Переглядів: 3 861
 | 
Популярність: 578
Poppy field (Макове поле)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 18
Poppy field - красиві живі шпалери з маковими полями. Спостерігайте за рухом сонця від сходу до заходу, за тим, як пливуть хмари і день плавно змінює ніч. Змінюйте швидкість вітру і розмір місяця і насолоджуйтеся польотами птахів над квітучими полями.
Переглядів: 6 237
 | 
Популярність: 600
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,1
Голосів: 27
Jungle by Pro Live Wallpapers - чаруючі живі шпалери з пейзажами екзотичної природи для екрану Вашого пристрою. Здійсніть незабутню прогулянку по тропічним лісам серед дерев, чагарників і запашних яскравих квітів.
Переглядів: 7 629
 | 
Популярність: 1 057
Spring greens (Весняна зелень)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,7
Голосів: 19
Spring greens - насичено зелені живі шпалери з весняними молодими паростками і красивою анімацією у вигляді дощу і падаючого листя. Насолоджуйтесь весняною природою, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 5 936
 | 
Популярність: 1 033
Sound of the rain (Звук дощу)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,4
Голосів: 22
Sound of the rain - дивовижні живі шпалери з красивими дощовими пейзажами і звуковими ефектами. Пориньте в заспокійливу атмосферу і насолоджуйтеся шумом дощу, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 5 936
 | 
Популярність: 596
Nature by App Basic (Природа)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 24
Nature by App Basic - яскраві і насичені живі шпалери з красивими видами природи та квітковою анімацією. Насолоджуйтеся прекрасними водоспадами, дикими лісами і лугами, вершинами гір і неймовірними дивовижними пейзажами, створеними природою.
Переглядів: 6 417
 | 
Популярність: 610
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 33
Nature by Live Wallpaper HD 3D - красиві живі шпалери з чудовими краєвидами живої природи. Пориньте в чарівний світ природного раю з чудовими водоспадами, зеленими рівнинами і гірськими вершинами.
Переглядів: 14 878
 | 
Популярність: 1 813
Brasil (Бразилія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 5
Brasil - чудові живі шпалери з прекрасною панорамою Бразилії. Насолодіться красою Бразилії, її дивовижними пляжами і мальовничими нічними вогнями, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 4 525
 | 
Популярність: 469
Village (Село)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,2
Голосів: 7
Village - оригінальні живі шпалери з красивими пейзажами заміського життя. Насолоджуйтеся зеленою природою і милими сільськими будиночками, які створюють спокійну атмосферу затишку. Спостерігайте як ніч змінює день і в віконцях будинків спалахує світло, а на небі з'являються зірки.
Переглядів: 2 655
 | 
Популярність: 309
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 28
River by Jango LWP Studio - приголомшливі шпалери з захоплюючими річковими пейзажами. Насолоджуйтесь швидкою течією гірських річок і спокійною течією вод річкових долин, оточених зеленими лісами і скелями.
Переглядів: 9 473
 | 
Популярність: 1 362
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 23
Forest by Wallpapers and Backgrounds Live - красиві живі шпалери з освітленим сонцем лісом. Здійсніть захоплюючу прогулянку по зеленому лісу, де крізь густі гілки дерев прослизають сонячні промені, а вночі літають крихітні світлячки.
Переглядів: 9 503
 | 
Популярність: 1 672
Beautiful sky (Гарне небо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 23
Beautiful sky - гарні і якісні шпалери з дивовижними небесними пейзажами. Насолоджуйтесь яскравими фарбами хмар на сході або заході сонця, прикрасивши екран свого пристрою цими чаруючими погляд шпалерами.
Переглядів: 5 046
 | 
Популярність: 659
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Пейзаж живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Пейзаж живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Пейзаж живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Пейзаж живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !