У цьому розділі ви можете скачати Пейзаж живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Пейзаж живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 35
Summer by Niceforapps - літні живі шпалери з блакитними пляжами на тропічних островах. Встановіть ці шпалери і подаруйте собі частинку теплого і сонячного літа. Відчуйте себе на березі океану під подувом ласкавого бризу.
Переглядів: 9 915
 | 
Популярність: 1 330
Winter snowfall by AppQueen Inc. (Зимовий снігопад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 34
Winter snowfall by AppQueen Inc. - красиві живі шпалери з прекрасним зимовим пейзажем і падаючими різнокольоровими сніжинками. Насолоджуйтесь красою засніженого гірського лісу і скутого кригою озера, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 6 338
 | 
Популярність: 827
Fantasy magic touch (Фантастичний магічний дотик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 41
Fantasy magic touch - дивовижні живі шпалери з фантастичним лісом і його чарівними мешканцями. Встановіть ці шпалери і зазерніть в світ магії, де живуть лісові феї і ростуть магічні дерева і квіти.
Переглядів: 11 145
 | 
Популярність: 1 291
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 10
Magic by AppQueen Inc. - чарівні живі шпалери з дивним казковим світом магії і живої природи. Встановіть ці шпалери і відчиніть двері в добру і красиву казку, приховану у глибині дрімучого лісу.
Переглядів: 4 252
 | 
Популярність: 322
Sky birds (Небесні птахи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 16
Sky birds - дивовижні живі шпалери з летючими птахами на тлі блакитного весняного неба. Подаруйте собі відчуття прогулянки по весняній заміської природі, де яскраво світить сонце, росте зелена трава і співають птахи.
Переглядів: 4 360
 | 
Популярність: 466
Night mountains (Нічні гори)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 61
Night mountains - красиві живі шпалери з нічним гірським пейзажем і північним сяйвом. Спостерігайте одне із самих чаруючих явищ природи на тлі засніжених піків гір, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 14 330
 | 
Популярність: 1 463
Tree with falling leaves (Дерево з падаючим листям)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 12
Tree with falling leaves - оригінальні живі шпалери з намальованим осіннім деревом і падаючим листям. Встановіть ці шпалери і спостерігайте як вітер зриває з дерева листя і вони повільно падають на землю.
Переглядів: 2 169
 | 
Популярність: 126
Autumn rain by SweetMood (Осінній дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 26
Autumn rain by SweetMood - осінні живі шпалери з красивим парком і пожовклими деревами. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтеся красою осені і прохолодою легкого дощику. Прогуляйтеся по алеях і вдихніть свіже прохолодне повітря осені.
Переглядів: 5 349
 | 
Популярність: 828
Snow winter (Сніжна зима)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 14
Snow winter - красиві живі шпалери з засніженим хвойним лісом і падаючими сніжинками. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтеся казковою красою зимового лісу. Спостерігайте за падаючими сніжинками і відчуйте спокій і затишок.
Переглядів: 3 423
 | 
Популярність: 362
Ocean waves by mathias stavrou (Океанські хвилі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,6
Голосів: 22
Ocean waves by mathias stavrou - красиві живі шпалери з пінявими хвилями океану, які розбиваються об прибережні камені. Спостерігайте за прибоєм і відчуйте себе на березі океану, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 5 847
 | 
Популярність: 949
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 27
Dubai HD by Forever WallPapers - рушайте в незабутню подорож в один з найдивовижніших і приголомшливих міст нашого світу. Насолоджуйтеся оглядовою панорамою міста з висоти, відвідайте блакитні пляжі і виставу святкових феєрверків.
Переглядів: 5 840
 | 
Популярність: 657
Waterfall by Red Stonz (Водоспад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 24
Waterfall by Red Stonz - дивовижні живі шпалери з чудовими водоспадами нашої планети. Здійсніть захоплюючу прогулянку до підніжжя найбільш красивих водоспадів і відчуйте їх потужну енергію і неповторну красу.
Переглядів: 8 610
 | 
Популярність: 1 128
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Пейзаж живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Пейзаж живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Пейзаж живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Пейзаж живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !