У цьому розділі ви можете скачати Пейзаж живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Пейзаж живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 6
Forest by Wallpapers and Backgrounds Live - красиві живі шпалери з освітленим сонцем лісом. Здійсніть захоплюючу прогулянку по зеленому лісу, де крізь густі гілки дерев прослизають сонячні промені, а вночі літають крихітні світлячки.
Переглядів: 902
 | 
Популярність: 105
Beautiful sky (Гарне небо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 5
Beautiful sky - гарні і якісні шпалери з дивовижними небесними пейзажами. Насолоджуйтесь яскравими фарбами хмар на сході або заході сонця, прикрасивши екран свого пристрою цими чаруючими погляд шпалерами.
Переглядів: 1 106
 | 
Популярність: 102
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 12
Nature by Creative Factory Wallpapers - насолоджуйтеся гарною природою в будь-який час року і в різних куточках нашого світу. Відвідайте безкраї пустелі, квітучі поля, замерзлі озера і помилуйтеся високими засніженими вершинами гір, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 4 748
 | 
Популярність: 428
Sunny forest (Сонячний ліс)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 16
Sunny forest - милі сонячні шпалери з красивими лісовими пейзажами. Прогуляйтеся по літньому лісу і відчуйте прохолоду під високими деревами, крізь крони яких пробиваються рідкісні і теплі сонячні промені.
Переглядів: 4 507
 | 
Популярність: 495
Andaman paradise (Андаманський рай)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 6
Andaman paradise - красиві живі шпалери з мальовничим пейзажем далеких островів. Рушайте в захоплюючу подорож по тропічним Андаманським островам і насолоджуйтеся блакиттю води і зеленню гірських вершин.
Переглядів: 3 597
 | 
Популярність: 349
Spring by Amax LWPS (Весна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 15
Spring by Amax LWPS - ніжні весняні живі шпалери з краплями роси на перших квітах. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими шпалерами і насолоджуйтеся першими теплими днями, зігрітими променями весняного сонця, які обов'язково піднімуть Вам настрій.
Переглядів: 5 282
 | 
Популярність: 459
Real Time Weather (Погода в реальному часі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 29
Real Time Weather - барвисті живі шпалери з точним прогнозом погоди в будь-який момент часу. Прикрасьте екран свого пристрою стильними і привабливими шпалерами, з якими Ви завжди будете інформовані про погоду у Вашому місті.
Переглядів: 7 195
 | 
Популярність: 1 354
Moonlight by Live Wallpapers Ultra (Місячне світло)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 10
Moonlight by Live Wallpapers Ultra - дивовижні живі шпалери з красивими видами місячної ночі. Здійсніть нічну прогулянку під зорями і насолоджуйтеся чарівною атмосферою таємничої ночі, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 5 776
 | 
Популярність: 931
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 9
Landscape by HQ Awesome Live Wallpaper - красиві шпалери з чудовими видами живої природи: природні ландшафти, ліси, моря, піки високих гір, водоспади і безкраї пустелі. Подивіться дивовижні пейзажі з різних куточків світу і надихніть себе на нові подорожі та відкриття.
Переглядів: 3 375
 | 
Популярність: 420
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 9
Spring by Wisesoftware - красиві весняні шпалери, здатні надихнути на щось прекрасне. Відчуйте наближення весни і аромат прекрасних квітів, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 3 391
 | 
Популярність: 344
Falling snow (Падаючий сніг)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,8
Голосів: 8
Falling snow - красиві живі шпалери з зимовими пейзажами і повільно падаючим снігом. Насолодіться красою живої природи і відвідайте безкраї засніжені поля і ліси, спостерігайте за сходом сонця з висоти білосніжних гірських вершин.
Переглядів: 4 023
 | 
Популярність: 514
Night sky by BlackBird Wallpapers (Нічне небо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 11
Night sky by BlackBird Wallpapers - фантастичні живі шпалери з красивим видом зірок і планет на нічному небі. Спостерігайте за метеоритним дощем, рухом планет і зміною кольору хмар на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 3 899
 | 
Популярність: 661
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Пейзаж живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Пейзаж живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Пейзаж живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Пейзаж живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !