У цьому розділі ви можете скачати Hi-tech живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Hi-tech живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Aircraft engine (Авіаційний двигун)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 8
Aircraft engine - стильні живі шпалери з авіаційним двигуном спеціально для любителів авіаційних технологій. Розгляньте будову двигуна зсередини і створіть унікальний образ свого пристрою, встановивши ці шпалери.
Переглядів: 2 925
 | 
Популярність: 154
Clock: real time (Годинник: реальний час)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 20
Clock: real time - стильні живі шпалери в мінімалістичному стилі з красивим аналоговим годинником. Встановіть ці шпалери на екран свого пристрою і будьте завжди в курсі точного часу, де б Ви не знаходилися.
Переглядів: 7 281
 | 
Популярність: 735
Engine 3D by Tanguyerfo (Движок 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 12
Engine 3D by Tanguyerfo - оригінальні живі 3D шпалери з високотехнологічним движком і ефектами водної брижі, створені спеціально для любителів автомобільних механізмів. Встановіть ці шпалери і надайте стильний вигляд Вашому пристрою.
Переглядів: 5 539
 | 
Популярність: 387
Dubai tour (Тур в Дубаї)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 25
Dubai tour - красиві живі шпалери з чудовими видами одного з найкрасивіших туристичних місць - Дубаєм. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтеся красивими пляжами і величною архітектурою цього чудового міста.
Переглядів: 7 567
 | 
Популярність: 572
Electric matrix (Електрична матриця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 33
Electric matrix - стильні і високотехнологічні живі шпалери з безліччю електричних схем на чорному тлі. Пориньте у світ електроніки і відчуйте себе всередині електричної матриці, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 9 837
 | 
Популярність: 1 554
Hypno clock by Giraffe Playground (Гіпнотичний годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 25
Hypno clock by Giraffe Playground - оригінальні живі шпалери з рухомими механізмами годинників і точним часом. Спостерігайте за захоплюючим рухом шестерень на екрані Вашого пристрою, вибравши дизайн і фон шпалер на свій смак.
Переглядів: 9 324
 | 
Популярність: 1 252
Lightning storm 3D (Грозовий шторм 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 69
Lightning storm 3D - красиві і чарівні живі 3D шпалери з грозовим штормом. Насолоджуйтесь чудовим сяйвом блискавок і відчуйте всю силу природної стихії, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 17 387
 | 
Популярність: 3 284
Car technology 3D (Автомобільна технологія 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 14
Car technology 3D - стильні 3D шпалери з внутрішніми деталями машин спеціально для любителів автомобільних технологій. Підкресліть Ваш неповторний стиль, встановивши ці шпалери на екран Вашого телефона або планшета.
Переглядів: 7 162
 | 
Популярність: 751
Time battle 3D (Час битви 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 61
Time battle 3D - чудові живі 3D шпалери з зображеною подорожжю в часі через червоточину. Переміщуйте по екрану тривимірні елементи та встановіть нові іконки для програм і обкладинки для папок з вбудованого набору.
Переглядів: 12 622
 | 
Популярність: 2 313
Alien spider 3D (Іноземний павук 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 68
Alien spider 3D - яскраві і технологічні живі 3D шпалери в червоно-чорних тонах з абстрактною людиною-павуком. Доповніть свій неповторний образ і зробіть свій пристрій ще більш унікальним і стильним, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 13 010
 | 
Популярність: 1 692
Photo cube 3D (Фото куб 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 24
Photo cube 3D - унікальні живі 3D шпалери з кубом, на кожній стороні якого Ви зможете розмістити вибрані фото або картинки. Здивуйте своїх друзів новим стильним виглядом Вашого пристрою і нехай улюблені фото завжди будуть поруч.
Переглядів: 7 945
 | 
Популярність: 835
Neon hero 3D (Неоновий герой 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 104
Neon hero 3D - неонові живі 3D шпалери з фантастичним роботом, дизайнерським набором значків для додатків і різноманітними світловими ефектами. Надайте яскравий та унікальний стиль Вашому смартфону або планшету, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 21 028
 | 
Популярність: 3 334
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Hi-tech живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Hi-tech живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Hi-tech живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Hi-tech живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !