У цьому розділі ви можете скачати Hi-tech живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Hi-tech живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
LWP for Samsung Galaxy J7 (Живі шпалери для Samsung Galaxy J7)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 11
LWP for Samsung Galaxy J7 - красиві і стильні живі шпалери, спеціально створені для смартфона Samsung Galaxy J7. Створіть унікальний образ свого смартфона в яскравих лілово-синіх відтінках з використанням живої анімації.
Переглядів: 4 259
 | 
Популярність: 471
Golden shine (Золотий блиск)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 19
Golden shine - красива тема для Вашого пристрою з прекрасними живими шпалерами в золотистих тонах. Використовуйте вбудовані анімаційні ефекти у вигляді шлейфу з блискіток при дотику до екрану, щоб надати шпалерам ще більш реалістичний і стильний вигляд.
Переглядів: 6 839
 | 
Популярність: 865
Dark black (Темно-чорний)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,9
Голосів: 19
Dark black - елегантні живі шпалери, спеціально для любителів темних відтінків. Встановіть ці шпалери на екран пристрою і насолоджуйтеся його стильним виглядом і практичністю використання пристрою в темряві, не привертаючи, тим самим, до себе уваги.
Переглядів: 8 998
 | 
Популярність: 1 757
Neon pentagon 3D (Неон пентагон 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 28
Neon pentagon 3D - насолодіться ексклюзивною 3D темою з неоновими живими шпалерами високої якості, яка додасть стиль і блиск Вашому пристрою. Основними особливостями даної програми будуть різні анімовані ефекти і унікальний пакет значків, стилізований під шпалери.
Переглядів: 6 089
 | 
Популярність: 1 237
Black technology (Чорна технологія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 24
Black technology - чудова тема для Вашого пристрою в чорних і зелених відтінках з 3D погодою і годинником. Насолоджуйтеся якістю і високою швидкістю роботи додатка, який з легкістю зробить Ваш пристрій індивідуальним.
Переглядів: 6 104
 | 
Популярність: 1 392
White tech (Біла технологія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 13
White tech - ідеальні живі шпалери для телефонів і планшетів з білими і чорними корпусами. Використовуйте різні ефекти анімації і новий набір дизайнерських значків, щоб зробити Ваш пристрій стильним і унікальним.
Переглядів: 5 314
 | 
Популярність: 1 049
AMOLED (Світлодіоди)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,5
Голосів: 22
AMOLED - чаруючий танець різнокольорових світлодіодів, які залишають за собою довгі шлейфи, схожі на язики полум'я. Насолоджуйтеся цікавими віражами і переходом кольорів, встановивши ці живі шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 6 739
 | 
Популярність: 1 430
Green tech (Зелена технологія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,5
Голосів: 11
Green tech - абстрактні живі шпалери для шанувальників фільму "Матриця" з красивими анімованими ефектами. Створіть неповторний образ свого пристрою, встановивши на нього стильні шпалери у вигляді падаючих вниз зелених рядків.
Переглядів: 3 130
 | 
Популярність: 566
Laser green light (Лазерне зелене світло)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 17
Laser green light - встановіть на екран Вашого пристрою яскраві неонові живі шпалери з зеленим лазерним світлом і красивими іконками для значків робочого столу. Якщо Вам подобається зелений колір і високі технології, Ви обов'язково залишитеся задоволеними цим додатком.
Переглядів: 4 676
 | 
Популярність: 875
Electric screen (Електричний екран)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 44
Electric screen - подаруйте Вашому пристрою новий унікальний зовнішній вигляд з цими дивовижними живими шпалерами у вигляді електричного розряду. Використовуйте анімовані ефекти для додання шпалерам більшої реалістичності.
Переглядів: 10 656
 | 
Популярність: 3 094
Neon triangle 3D (Неоновий трикутник 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 21
Neon triangle 3D - яскраві і стильні 3D шпалери з неоновим трикутником в пурпурових тонах. Створіть неповторний образ свого пристрою, встановивши ці шпалери на свій екран з новим пакетом дизайнерських іконок.
Переглядів: 4 567
 | 
Популярність: 723
9,7
Голосів: 24
Launcher 3D - один з найпопулярніших лаунчерів з величезним вибором живих шпалер, пакетами дизайнерських значків, можливістю створити власні шпалери з різними ефектами анімації. Прискорте свій пристрій і поліпшите його захист з додатковими можливостями цього додатка.
Переглядів: 5 255
 | 
Популярність: 672
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Hi-tech живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Hi-tech живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Hi-tech живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Hi-tech живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !