У цьому розділі ви можете скачати Hi-tech живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Hi-tech живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Time battle 3D (Час битви 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 9
Time battle 3D - чудові живі 3D шпалери з зображеною подорожжю в часі через червоточину. Переміщуйте по екрану тривимірні елементи та встановіть нові іконки для програм і обкладинки для папок з вбудованого набору.
Переглядів: 1 814
 | 
Популярність: 296
Alien spider 3D (Іноземний павук 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 5
Alien spider 3D - яскраві і технологічні живі 3D шпалери в червоно-чорних тонах з абстрактною людиною-павуком. Доповніть свій неповторний образ і зробіть свій пристрій ще більш унікальним і стильним, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 1 701
 | 
Популярність: 240
Photo cube 3D (Фото куб 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 9
Photo cube 3D - унікальні живі 3D шпалери з кубом, на кожній стороні якого Ви зможете розмістити вибрані фото або картинки. Здивуйте своїх друзів новим стильним виглядом Вашого пристрою і нехай улюблені фото завжди будуть поруч.
Переглядів: 2 458
 | 
Популярність: 330
Neon hero 3D (Неоновий герой 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 45
Neon hero 3D - неонові живі 3D шпалери з фантастичним роботом, дизайнерським набором значків для додатків і різноманітними світловими ефектами. Надайте яскравий та унікальний стиль Вашому смартфону або планшету, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 7 899
 | 
Популярність: 1 734
LWP for Samsung Galaxy J7 (Живі шпалери для Samsung Galaxy J7)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 14
LWP for Samsung Galaxy J7 - красиві і стильні живі шпалери, спеціально створені для смартфона Samsung Galaxy J7. Створіть унікальний образ свого смартфона в яскравих лілово-синіх відтінках з використанням живої анімації.
Переглядів: 5 453
 | 
Популярність: 587
Golden shine (Золотий блиск)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 21
Golden shine - красива тема для Вашого пристрою з прекрасними живими шпалерами в золотистих тонах. Використовуйте вбудовані анімаційні ефекти у вигляді шлейфу з блискіток при дотику до екрану, щоб надати шпалерам ще більш реалістичний і стильний вигляд.
Переглядів: 8 074
 | 
Популярність: 1 064
Dark black (Темно-чорний)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 29
Dark black - елегантні живі шпалери, спеціально для любителів темних відтінків. Встановіть ці шпалери на екран пристрою і насолоджуйтеся його стильним виглядом і практичністю використання пристрою в темряві, не привертаючи, тим самим, до себе уваги.
Переглядів: 11 881
 | 
Популярність: 2 211
Neon pentagon 3D (Неон пентагон 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 34
Neon pentagon 3D - насолодіться ексклюзивною 3D темою з неоновими живими шпалерами високої якості, яка додасть стиль і блиск Вашому пристрою. Основними особливостями даної програми будуть різні анімовані ефекти і унікальний пакет значків, стилізований під шпалери.
Переглядів: 7 390
 | 
Популярність: 1 479
Black technology (Чорна технологія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 30
Black technology - чудова тема для Вашого пристрою в чорних і зелених відтінках з 3D погодою і годинником. Насолоджуйтеся якістю і високою швидкістю роботи додатка, який з легкістю зробить Ваш пристрій індивідуальним.
Переглядів: 7 448
 | 
Популярність: 1 651
White tech (Біла технологія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 13
White tech - ідеальні живі шпалери для телефонів і планшетів з білими і чорними корпусами. Використовуйте різні ефекти анімації і новий набір дизайнерських значків, щоб зробити Ваш пристрій стильним і унікальним.
Переглядів: 6 045
 | 
Популярність: 1 161
AMOLED (Світлодіоди)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,6
Голосів: 26
AMOLED - чаруючий танець різнокольорових світлодіодів, які залишають за собою довгі шлейфи, схожі на язики полум'я. Насолоджуйтеся цікавими віражами і переходом кольорів, встановивши ці живі шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 8 091
 | 
Популярність: 1 658
Green tech (Зелена технологія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 12
Green tech - абстрактні живі шпалери для шанувальників фільму "Матриця" з красивими анімованими ефектами. Створіть неповторний образ свого пристрою, встановивши на нього стильні шпалери у вигляді падаючих вниз зелених рядків.
Переглядів: 3 864
 | 
Популярність: 648
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Hi-tech живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Hi-tech живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Hi-tech живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Hi-tech живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !