Якщо ви хочете скачати живі шпалери на планшет або телефон безкоштовно, то ви опинилися в правильному місці! Наша колекція налічує сотні Android шпалер різних жанрів: дівчини, тварини, природа і безліч інших. Наш каталог постійно поповнюється, ми намагаємося щодня додавати нові шедеври живих шпалер. На сайті реалізована зручна система підбору: просто виберіть свою модель мобільного телефону або вкажіть вашу версію ОС Android і система підбере для вас найбільш підходящі файли. Тепер вам не потрібен Google Play, якщо вам сподобались живі шпалери на Андроїд планшет - скачайте їх всього в один клік! На нашому ресурсі представлені повні, повністю робочі та безпечні apk файли. Використовуйте можливості вашого Android пристрою на повну!
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Flowers by PanSoft (Квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 19
Flowers by PanSoft - яскраві і барвисті живі шпалери з анімацією у вигляді падаючих літніх квітів. Подаруйте собі літній настрій і насолоджуйтеся чудовими квітами, прикрасивши цими шпалерами екран свого пристрою.
Переглядів: 5 184
 | 
Популярність: 301
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 17
Windmill by FlipToDigital - цікаві і заспокійливі живі шпалери з вітряними млинами і мінливою погодою. Спостерігайте за рухом млинів, сяючим сонцем і проливним дощем, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 4 078
 | 
Популярність: 611
Analog clock by Weather Widget Theme Dev Team (Аналоговий годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 24
Analog clock by Weather Widget Theme Dev Team - спокійні і зручні живі шпалери з великим аналоговим годинником на екрані пристрою. Створіть стильний і практичний дизайн свого пристрою, встановивши на нього шпалери з точним часом Вашого місця розташування.
Переглядів: 5 031
 | 
Популярність: 471
Moonlight by Fantastic Live Wallpapers (Місячне сяйво)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 12
Moonlight by Fantastic Live Wallpapers - пориньте в чари місячної ночі і насолоджуйтеся яскравим світлом зірок на темно синьому нічному небі. Встановіть ці чаруючі шпалери і подаруйте собі романтичний настрій на весь день.
Переглядів: 2 760
 | 
Популярність: 131
Rose by Forever WallPapers (Троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 10
Rose by Forever WallPapers - насолодіться красою і витонченістю квітучої троянди і відчуйте її ніжний аромат. Встановіть ці шпалери і подаруйте собі відчуття прогулянки по літньому саду з чудовими різнокольоровими трояндами.
Переглядів: 3 499
 | 
Популярність: 159
Paper sea by live wallpaper HongKong (Паперове море)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 7
Paper sea by live wallpaper HongKong - милі живі шпалери з мультяшним морським пейзажем і кумедними тваринами. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і спостерігайте як рибалить іграшковий котик, плавають рибки і змінюються день і ніч.
Переглядів: 2 349
 | 
Популярність: 205
Talking parrot (Розмовляючий папуга)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 21
Talking parrot - красиві живі шпалери з розумними і яскравими тропічними птахами - папугами. Спостерігайте за забавною поведінкою папуг в природньому середовищі, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 4 179
 | 
Популярність: 351
Ocean waves by Fusion Wallpaper (Хвилі океану)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,6
Голосів: 20
Ocean waves by Fusion Wallpaper - красиві живі шпалери з великими і неймовірними хвилями океану. Насолоджуйтесь чудовим прибоєм і спостерігайте за дивовижними завитками хвиль, які вихлюпуються на берег.
Переглядів: 6 018
 | 
Популярність: 797
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 19
Dinosaur by live wallpaper HongKong - фантастичні живі шпалери зі справжніми грізними динозаврами. Встановіть ці шпалери і здійсніть захоплюючу подорож у далекі часи, коли на нашій планеті жили величезні динозаври.
Переглядів: 5 287
 | 
Популярність: 836
Cartoon city (Мультяшне місто)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 9
Cartoon city - цікаві мультяшні шпалери з намальованим містом на зеленій круглій планеті. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за обертанням планети, зміною дня і ночі, польотом хмар і появою зірок на нічному небі.
Переглядів: 2 498
 | 
Популярність: 192
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 15
Jellyfish by live wallpaper HongKong - барвисті живі шпалери з великими і дивовижними медузами. Встановіть шпалери і здійсніть неймовірну подорож у морські глибини, де мешкають різнобарвні медузи різних розмірів і видів.
Переглядів: 4 915
 | 
Популярність: 518
Husky by SweetMood (Хаскі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 25
Husky by SweetMood - милі живі шпалери з красивими собачками породи хаскі і кумедною анімацією. Прикрасьте екран свого пристрою цими добродушними шпалерами, які принесуть Вам масу позитивних емоцій.
Переглядів: 4 376
 | 
Популярність: 447
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: