У цьому розділі ви можете скачати Тварини живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Тварини живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Birds in love (Закохані птиці)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 10
Birds in love - милі живі шпалери з закоханими пташками і красивою анімацією у вигляді падаючих крапель, квітів та сердечок. Прикрасьте екран свого пристрою цими чарівними шпалерами і відчуйте прихід весни разом з пташками.
Переглядів: 6 902
 | 
Популярність: 448
Hummingbird (Колібрі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 11
Hummingbird - красиві шпалери для екрану Вашого пристрою з чарівними мініатюрними пташками - колібрі. Насолоджуйтеся життям екзотичних пташок, що мають різноманітні та яскраві кольори, встановивши ці шпалери.
Переглядів: 4 656
 | 
Популярність: 401
Crazy dog (Божевільна собака)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 33
Crazy dog - смішні живі шпалери з кумедною собачкою, яка буде реагувати на Ваші дотики до екрану. Проведіть пальцем по екрану, і перед Вами буде дуже мила і чарівна собачка, але якщо Ви почнете стукати по екрану, собачка може дуже розсердитися.
Переглядів: 8 037
 | 
Популярність: 1 896
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 11
Birds by Happy live wallpapers - красиві шпалери з дивовижними пташками на тлі дикої природи. Прикрасьте екран свого планшета або смартфона цими милими шпалерами з пташками, які будуть кожен день приносити Вам радість і додадуть Вашому пристрою унікальності і стилю.
Переглядів: 6 410
 | 
Популярність: 441
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 41
Butterflies 3D by BlackBird Wallpapers - весняні живі 3D шпалери з красивою квітковою поляною і літаючими метеликами. Насолоджуйтесь красою квіткового луга і спостерігайте за граціозно кружляючими метеликами, які стануть чудовою прикрасою Вашого пристрою.
Переглядів: 10 486
 | 
Популярність: 1 030
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 30
Owl by MISVI Apps for Your Phone - милі шпалери для екрану Вашого пристрою з симпатичними фотографіями різних видів сов. Створіть індивідуальний образ Вашого пристрою, встановивши на нього ці красиві і дивовижні шпалери.
Переглядів: 6 151
 | 
Популярність: 644
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 25
Horses by Pro Live Wallpapers - чудові високоякісні шпалери з красивими фотографіями коней. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і елегантні і граціозні тварини обов'язково будуть дарувати Вам гарний настрій кожен день.
Переглядів: 7 635
 | 
Популярність: 767
Planet Zoo (Планета Зоопарк)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 22
Planet Zoo - відвідайте дивовижну планету тварин, де Ви обов'язково зустрінете лютого ведмедя, хижого тигра, індійських слонів і забавних пінгвінів. Насолоджуйтеся життям диких представників фауни кожен день.
Переглядів: 7 652
 | 
Популярність: 822
Peacocks (Павичі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 23
Peacocks - красиві живі шпалери з граціозними і прекрасними птахами. Прикрасьте свій екран картинками з павичами і насолоджуйтесь гарною анімацією у вигляді мерехтливих блискучих зірочок і кружляючих метеликів.
Переглядів: 6 526
 | 
Популярність: 619
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,9
Голосів: 40
Puppy by Best Live Wallpapers Free - забавні живі шпалери з дуже милими маленькими цуценятами. Встановіть шпалери на свій пристрій і отримуйте кожен день безліч позитивних емоцій, які принесуть Вам ці песики.
Переглядів: 7 359
 | 
Популярність: 787
Purple diamond butterfly (Фіолетовий діамантовий метелик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 20
Purple diamond butterfly - стильні живі шпалери з фіолетовими діамантовими метеликами і блискучою анімацією. Прикрасьте екран яскравими та модними шпалерами, які створять унікальний образ Вашого пристрою.
Переглядів: 6 405
 | 
Популярність: 595
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 19
Butterflies by Happy live wallpapers - барвисті живі шпалери з тропічними метеликами. Зробіть свій пристрій ще яскравіше і красивіше, встановивши на нього ці чудові шпалери, які щодня будуть приносити Вам гарний настрій.
Переглядів: 6 039
 | 
Популярність: 441
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Тварини живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Тварини живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Тварини живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Тварини живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !