У цьому розділі ви можете скачати Тварини живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Тварини живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Bird sounds (Звуки птахів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 23
Bird sounds - дуже милі живі шпалери з різноманітними співаючими пташками. Виберіть з галереї найбільш вподобану пташку і насолоджуйтеся її співом, запустивши програвач прямо на екрані власного пристрою.
Переглядів: 4 549
 | 
Популярність: 493
True water (Справжня вода)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 15
True water - дивовижні живі шпалери з декоративними ставками з рибками коі. Підберіть під свій настрій новий фон для екрану Вашого пристрою і насолоджуйтеся заспокійливою атмосферою, яку створюють ці шпалери.
Переглядів: 4 424
 | 
Популярність: 579
Birds 3D by AppQueen Inc. (Птахи 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 19
Birds 3D by AppQueen Inc. - дуже милі живі 3D шпалери з яскравими пташками і красивою анімацією. Насолоджуйтеся чарівними пташками на літній природі і відчуйте себе на прогулянці в лісі, наповненому співом дивовижних пташок.
Переглядів: 6 493
 | 
Популярність: 836
Butterfly 3D by taptechy (Метелик 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 58
Butterfly 3D by taptechy - красиві живі 3D шпалери з яскравими тропічними метеликами, які літають на тлі дикої природи. Подаруйте собі літній настрій, прикрасивши свій пристрій цими чарівними шпалерами.
Переглядів: 13 028
 | 
Популярність: 1 734
Horse (Кінь)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 18
Horse - красиві шпалери з фотографіями коней для екрану Вашого пристрою. Насолоджуйтеся силою і грацією цих прекрасних тварин на тлі природи або домашньої ферми, встановивши ці шпалери на свій телефон або планшет.
Переглядів: 5 304
 | 
Популярність: 434
Garden birds (Садові птахи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 21
Garden birds - красиві живі шпалери з зеленим садом і мешкаючими у ньому птахами. Створіть на екрані свого пристрою спокійну атмосферу весняного саду з милими пташками, які будуть дарувати Вам тільки позитивні емоції.
Переглядів: 6 599
 | 
Популярність: 688
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 27
Bunny by Live Wallpapers Gallery - красиві живі шпалери з милими кроликами і анімованими ефектами. Підніміть собі настрій, встановивши на екран свого пристрою ці шпалери з чарівними кроликами.
Переглядів: 5 219
 | 
Популярність: 544
Birds in love (Закохані птиці)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 10
Birds in love - милі живі шпалери з закоханими пташками і красивою анімацією у вигляді падаючих крапель, квітів та сердечок. Прикрасьте екран свого пристрою цими чарівними шпалерами і відчуйте прихід весни разом з пташками.
Переглядів: 7 277
 | 
Популярність: 468
Hummingbird (Колібрі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 11
Hummingbird - красиві шпалери для екрану Вашого пристрою з чарівними мініатюрними пташками - колібрі. Насолоджуйтеся життям екзотичних пташок, що мають різноманітні та яскраві кольори, встановивши ці шпалери.
Переглядів: 4 965
 | 
Популярність: 407
Crazy dog (Божевільна собака)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 36
Crazy dog - смішні живі шпалери з кумедною собачкою, яка буде реагувати на Ваші дотики до екрану. Проведіть пальцем по екрану, і перед Вами буде дуже мила і чарівна собачка, але якщо Ви почнете стукати по екрану, собачка може дуже розсердитися.
Переглядів: 8 771
 | 
Популярність: 1 998
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 11
Birds by Happy live wallpapers - красиві шпалери з дивовижними пташками на тлі дикої природи. Прикрасьте екран свого планшета або смартфона цими милими шпалерами з пташками, які будуть кожен день приносити Вам радість і додадуть Вашому пристрою унікальності і стилю.
Переглядів: 6 754
 | 
Популярність: 445
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 42
Butterflies 3D by BlackBird Wallpapers - весняні живі 3D шпалери з красивою квітковою поляною і літаючими метеликами. Насолоджуйтесь красою квіткового луга і спостерігайте за граціозно кружляючими метеликами, які стануть чудовою прикрасою Вашого пристрою.
Переглядів: 10 857
 | 
Популярність: 1 066
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Тварини живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Тварини живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Тварини живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Тварини живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !