У цьому розділі ви можете скачати Тварини живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Тварини живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Rainforest 3D (Тропічний ліс 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 56
Rainforest 3D - насолодіться дивовижним світом дикої природи тропічного лісу на екрані свого пристрою. Пройдіть по неходжених стежках повз високих кипарисів і чистих озер, де на шляху Ви зустрінете яскравих папуг, слонів, які п'ють воду і безліч інших мешканців лісу.
Переглядів: 16 043
 | 
Популярність: 3 000
Neon butterfly 3D (Неоновий метелик 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 26
Neon butterfly 3D - яскраві неонові живі шпалери з казково красивими метеликами в пурпурових тонах. Використовуйте вбудовані анімовані ефекти, щоб надати Вашому пристрою вишуканий і неповторний вигляд.
Переглядів: 6 567
 | 
Популярність: 661
Neon 2 HD (Неон 2 HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 23
Neon 2 HD - неонові шпалери з великою колекцією різних зображень високої якості. Надайте своєму пристрою індивідуальний і яскравий стиль, вибравши найбільш вподобаний фон з 55 представлених категорій, таких як: свята, міста, природа, почуття, абстракція і багато інших.
Переглядів: 7 929
 | 
Популярність: 1 300
Wolf spirit (Вовчий дух)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 89
Wolf spirit - встановіть живі шпалери з диким і лютим вовком, який захищає свою зграю від ворогів і готовий вступити в бій у будь-який момент. Додаток доповнено анімаціями снігопаду і синього вогню, які роблять вовка ще більш грізним і реалістичним.
Переглядів: 18 398
 | 
Популярність: 3 655
Magical forest by HD Wallpaper themes (Чарівний ліс)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 35
Magical forest by HD Wallpaper themes - яскраві живі шпалери з неоновими метеликами, феями та єдинорогами, що живуть в чарівному лісі. Створіть свою власну казку, вибравши для екрану Вашого пристрою найбільш вподобаних міфічних істот і налаштувавши анімаційні ефекти на свій смак.
Переглядів: 9 315
 | 
Популярність: 1 422
Waterfall and swan (Водоспад і лебідь)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 44
Waterfall and swan - красиві живі шпалери для вашого пристрою, які зібрали в собі прохолоду і свіжість падаючої води на тлі плаваючих лебедів. Подаруйте собі часточку сонячного весняного дня і насолоджуйтеся гармонією, створеною природою.
Переглядів: 11 554
 | 
Популярність: 2 167
Cute puppy 3D (Миле цуценя 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 23
Cute puppy 3D - тривимірні живі шпалери з дуже симпатичним цуценям. Встановіть ці дивовижні шпалери на свій пристрій, якщо Ви давно мріяли про цуценя, але у Вас немає на це часу. Цуценя буде реагувати на Ваші дотики до екрану, приносити фрісбі і підбігати до Вас.
Переглядів: 4 728
 | 
Популярність: 624
Tranquility 3D (Спокій 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 24
Tranquility 3D - яскраві літні живі шпалери з ширяючими колібрі над квітковим полем. Насолоджуйтеся спокійною атмосферою теплого дня, відволічіться від сірих буднів і повсякденної метушні і пориньте у світ гармонії і щастя. Зручними доповненнями в додатку послужать прогноз погоди і годинник.
Переглядів: 7 679
 | 
Популярність: 1 125
Pink butterfly by Live Wallpaper Workshop (Рожевий метелик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 22
Pink butterfly by Live Wallpaper Workshop - красиві живі шпалери з метеликами і квітами у рожевих тонах. Відчуйте себе в прекрасному саду серед запашних квітів і чарівних метеликів, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 8 538
 | 
Популярність: 937
Wolf 3D (Вовк 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 77
Wolf 3D - фантастичні шпалери з розумними, гордими і сильними тваринами - вовками. Якщо Ви любитель цих тварин, Вам обов'язково сподобаються ці шпалери, де на нічному тлі зображені дикі вовки - ватажки зграї, готові в будь-який момент кинутися на захист своїх родичів.
Переглядів: 15 191
 | 
Популярність: 1 954
Mystic night by Amax LWPS (Містична ніч)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 27
Mystic night by Amax LWPS - таємничі живі шпалери, де на тлі нічного неба мерехтять зірки, пропливають хмари, в траві сяють світлячки і чути шелест листя. Насолоджуйтесь красою ночі і сходом повного місяця разом з чорним бродячим котиком, який задивився на небо.
Переглядів: 6 897
 | 
Популярність: 848
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 72
Kittens by Ultimate Live Wallpapers PRO - чарівні маленькі кошенята стануть дуже милою прикрасою Вашого пристрою. Виберіть свого вихованця з великої різноманітності запропонованих порід і забарвлень і зробіть його своїм супутником.
Переглядів: 11 647
 | 
Популярність: 1 648
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Тварини живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Тварини живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Тварини живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Тварини живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !