У цьому розділі ви можете скачати Тварини живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Тварини живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Hummingbird (Колібрі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 11
Hummingbird - красиві шпалери для екрану Вашого пристрою з чарівними мініатюрними пташками - колібрі. Насолоджуйтеся життям екзотичних пташок, що мають різноманітні та яскраві кольори, встановивши ці шпалери.
Переглядів: 5 149
 | 
Популярність: 409
Crazy dog (Божевільна собака)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 37
Crazy dog - смішні живі шпалери з кумедною собачкою, яка буде реагувати на Ваші дотики до екрану. Проведіть пальцем по екрану, і перед Вами буде дуже мила і чарівна собачка, але якщо Ви почнете стукати по екрану, собачка може дуже розсердитися.
Переглядів: 9 095
 | 
Популярність: 2 050
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 11
Birds by Happy live wallpapers - красиві шпалери з дивовижними пташками на тлі дикої природи. Прикрасьте екран свого планшета або смартфона цими милими шпалерами з пташками, які будуть кожен день приносити Вам радість і додадуть Вашому пристрою унікальності і стилю.
Переглядів: 6 956
 | 
Популярність: 447
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 42
Butterflies 3D by BlackBird Wallpapers - весняні живі 3D шпалери з красивою квітковою поляною і літаючими метеликами. Насолоджуйтесь красою квіткового луга і спостерігайте за граціозно кружляючими метеликами, які стануть чудовою прикрасою Вашого пристрою.
Переглядів: 11 133
 | 
Популярність: 1 076
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 31
Owl by MISVI Apps for Your Phone - милі шпалери для екрану Вашого пристрою з симпатичними фотографіями різних видів сов. Створіть індивідуальний образ Вашого пристрою, встановивши на нього ці красиві і дивовижні шпалери.
Переглядів: 6 650
 | 
Популярність: 666
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 29
Horses by Pro Live Wallpapers - чудові високоякісні шпалери з красивими фотографіями коней. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і елегантні і граціозні тварини обов'язково будуть дарувати Вам гарний настрій кожен день.
Переглядів: 8 203
 | 
Популярність: 795
Planet Zoo (Планета Зоопарк)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 22
Planet Zoo - відвідайте дивовижну планету тварин, де Ви обов'язково зустрінете лютого ведмедя, хижого тигра, індійських слонів і забавних пінгвінів. Насолоджуйтеся життям диких представників фауни кожен день.
Переглядів: 8 340
 | 
Популярність: 874
Peacocks (Павичі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 24
Peacocks - красиві живі шпалери з граціозними і прекрасними птахами. Прикрасьте свій екран картинками з павичами і насолоджуйтесь гарною анімацією у вигляді мерехтливих блискучих зірочок і кружляючих метеликів.
Переглядів: 7 082
 | 
Популярність: 651
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 44
Puppy by Best Live Wallpapers Free - забавні живі шпалери з дуже милими маленькими цуценятами. Встановіть шпалери на свій пристрій і отримуйте кожен день безліч позитивних емоцій, які принесуть Вам ці песики.
Переглядів: 8 069
 | 
Популярність: 839
Purple diamond butterfly (Фіолетовий діамантовий метелик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 21
Purple diamond butterfly - стильні живі шпалери з фіолетовими діамантовими метеликами і блискучою анімацією. Прикрасьте екран яскравими та модними шпалерами, які створять унікальний образ Вашого пристрою.
Переглядів: 7 703
 | 
Популярність: 621
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 19
Butterflies by Happy live wallpapers - барвисті живі шпалери з тропічними метеликами. Зробіть свій пристрій ще яскравіше і красивіше, встановивши на нього ці чудові шпалери, які щодня будуть приносити Вам гарний настрій.
Переглядів: 6 564
 | 
Популярність: 455
Kittens by Wallpaper qHD (Кошенята)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 26
Kittens by Wallpaper qHD - красиві живі шпалери з дуже милими маленькими кошенятами. Заведіть собі забавного вихованця на екрані Вашого пристрою, який скрізь буде поруч з Вами і буде приносити Вам тільки позитивні емоції.
Переглядів: 5 636
 | 
Популярність: 639
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Тварини живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Тварини живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Тварини живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Тварини живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !