У цьому розділі ви можете скачати Тварини живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Тварини живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 19
Butterflies by Happy live wallpapers - барвисті живі шпалери з тропічними метеликами. Зробіть свій пристрій ще яскравіше і красивіше, встановивши на нього ці чудові шпалери, які щодня будуть приносити Вам гарний настрій.
Переглядів: 6 221
 | 
Популярність: 447
Kittens by Wallpaper qHD (Кошенята)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 26
Kittens by Wallpaper qHD - красиві живі шпалери з дуже милими маленькими кошенятами. Заведіть собі забавного вихованця на екрані Вашого пристрою, який скрізь буде поруч з Вами і буде приносити Вам тільки позитивні емоції.
Переглядів: 5 256
 | 
Популярність: 605
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 4
Сонечка by 3D HD Moving Live Wallpapers Magic Touch Clocks - оригінальні живі шпалери із забавними сонечками, які переміщуються по екрану пристрою. Встановіть ці милі шпалери, які будуть піднімати Вам настрій кожен день.
Переглядів: 3 772
 | 
Популярність: 310
Сute kittens (Милі кошенята)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 19
Сute kittens - чудові живі шпалери з дуже милими і забавними кошенятами і вбудованими анімаційними ефектами. Додайте в своє життя позитивних емоцій і підніміть собі настрій, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 4 321
 | 
Популярність: 462
Blicky: Pets (Відблиски: Вихованці)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,9
Голосів: 15
Blicky: Pets - забавні живі шпалери з милими тваринками, які будуть стежити очима за Вашими діями на екрані і нахилами пристрою. Подаруйте собі позитивні емоції, встановивши цей додаток на свій пристрій.
Переглядів: 5 221
 | 
Популярність: 514
Falcon (Сокіл)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 12
Falcon - красиві шпалери з фотографіями диких і благородних птахів - соколів, яких здавна використовували для полювання. Подивіться на світ очима сокола, ширяючого на великій висоті і здатного в лічені секунди змінити напрямок і кинутися на видобуток.
Переглядів: 4 858
 | 
Популярність: 438
Cat by Art LWP (Кішка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 26
Cat by Art LWP - дуже милі шпалери з чарівними котиками для екрану Вашого пристрою. Налаштовуйтеся на позитив і гарний настрій просто подивившись на екран смартфона або планшета, адже такі забавні пухнасті вихованці не зможуть залишити Вас байдужими.
Переглядів: 4 942
 | 
Популярність: 452
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 34
Parrot by Live Animals APPS - яскраві і красиві живі шпалери з великими дикими папугами. Пориньте у красу тропіків з їх прекрасними пернатими мешканцями і насолоджуйтеся кожен день новими видами Вашого екрану.
Переглядів: 10 133
 | 
Популярність: 956
Swans by SweetMood (Лебеді)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 18
Swans by SweetMood - красиві живі шпалери з милими закоханими лебедями. Спостерігайте за дивовижною красою і граціозним плаванням в озері цих прекрасних птахів, встановивши цей додаток на свій пристрій.
Переглядів: 7 551
 | 
Популярність: 615
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 21
Cute animals by MISVI Apps for Your Phone - милі живі шпалери з дуже симпатичними і зворушливими фотографіями домашніх тварин. Прикрасьте екран свого пристрою грайливими кошенятами або різнокольоровими кроликами, які обов'язково піднімуть Вам настрій.
Переглядів: 6 333
 | 
Популярність: 526
Real butterflies (Справжні метелики)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 17
Real butterflies - яскраві живі шпалери з літаючими різнокольоровими метеликами. Керуйте красивими анімованими ефектами, виберіть фонову картинку і колір для метеликів, щоб додати Вашому пристрою унікальний дизайн і милий вид.
Переглядів: 5 251
 | 
Популярність: 466
Gold butterfly (Золотий метелик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,8
Голосів: 20
Gold butterfly - стильні живі шпалери з красивими золотими метеликами на чорному тлі і блискучими анімованими ефектами. Надайте своєму пристрою розкішний і неповторний вигляд і насолоджуйтеся його вишуканою красою кожен день.
Переглядів: 5 741
 | 
Популярність: 673
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Тварини живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Тварини живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Тварини живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Тварини живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !