У цьому розділі ви можете скачати Тварини живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Тварини живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,9
Голосів: 40
Puppy by Best Live Wallpapers Free - забавні живі шпалери з дуже милими маленькими цуценятами. Встановіть шпалери на свій пристрій і отримуйте кожен день безліч позитивних емоцій, які принесуть Вам ці песики.
Переглядів: 7 359
 | 
Популярність: 787
Fluffy Sushi (Пухнастий Суші)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 41
Fluffy Sushi - дуже милий і симпатичний кошеня по імені Суші буде піднімати настрій кожен день. Цей кошеня любить співати, грати, спати, вбиратися під різні свята і пори року і, звичайно ж, не дасть Вам нудьгувати.
Переглядів: 6 915
 | 
Популярність: 933
Kittens by Wallpaper qHD (Кошенята)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 25
Kittens by Wallpaper qHD - красиві живі шпалери з дуже милими маленькими кошенятами. Заведіть собі забавного вихованця на екрані Вашого пристрою, який скрізь буде поруч з Вами і буде приносити Вам тільки позитивні емоції.
Переглядів: 5 021
 | 
Популярність: 581
Deer and nature 3D (Олень і природа 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 47
Deer and nature 3D - заспокійливі живі шпалери, які перенесуть Вас в чудовий ліс з оленями, зайчиками, білками і птахами. Насолодіться красою і зеленню дикого лісу, зустрінтесь з його мешканцями, які мирно гуляють на березі прекрасного озера.
Переглядів: 14 406
 | 
Популярність: 2 639
Puppies (Цуценята)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 96
Puppies - прекрасні шпалери для справжніх цінителів тварин. Маленькі і дуже милі цуценята змусять вас посміхатися. Виберете вашому вихованцеві красивий фон і насолоджуйтесь приємними моментами.
Переглядів: 18 855
 | 
Популярність: 3 318
Golden lion (Золотий лев)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 61
Golden lion - розкішні живі шпалери з ревучим золотим левом. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і надихніть себе і своїх друзів на сміливість, мужність і благородство, якими володіє цей величний цар звірів.
Переглядів: 11 193
 | 
Популярність: 2 140
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 26
Bunny by Live Wallpapers Gallery - красиві живі шпалери з милими кроликами і анімованими ефектами. Підніміть собі настрій, встановивши на екран свого пристрою ці шпалери з чарівними кроликами.
Переглядів: 4 919
 | 
Популярність: 526
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 30
Owl by MISVI Apps for Your Phone - милі шпалери для екрану Вашого пристрою з симпатичними фотографіями різних видів сов. Створіть індивідуальний образ Вашого пристрою, встановивши на нього ці красиві і дивовижні шпалери.
Переглядів: 6 151
 | 
Популярність: 644
Dove (голуби)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 44
Dove - прекрасні голуби на тлі чистого блакитного неба. Красиві білі птахи, які летять в небі або мирно сидять на гілках дерев. Якісна анімація, безліч зображень на вибір.
Переглядів: 14 783
 | 
Популярність: 2 469
Autumn by Amax LWPS (осінь)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 64
Autumn by Amax LWPS - відмінні шпалери для підняття настрою. Адже осінь - не тільки сіре дощове небо, але і прекрасний осінній ліс в буяння фарб! Відчуйте всю красу цієї пори року!
Переглядів: 18 019
 | 
Популярність: 3 149
Curious Cat (цікавий кіт)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 170
Curious Cat - дуже цікаві анімаційні коти для вашого мобільного пристрою. Тварини видають приємні звуки і реагують на всі ваші торкання до екрану.
Переглядів: 45 523
 | 
Популярність: 7 298
Amazing Land (дивовижна земля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 87
Amazing Land - далекі землі з дивовижними пейзажами, постійно мінливий погодою і різноманітними тваринами. Ви можете створити свій власний куточок живої природи.
Переглядів: 33 310
 | 
Популярність: 8 068
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Тварини живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Тварини живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Тварини живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Тварини живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !