У цьому розділі ви можете скачати Інтерактивні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Інтерактивні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Spring cat (Весняний кошеня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 3
Spring cat - красиві і барвисті живі шпалери з чарівним сірим кошеням. Подаруйте собі весняний настрій і поділіться ним з оточуючими, встановивши ці шпалери з чудовим котиком і красивою анімацією на свій пристрій.
Переглядів: 1 099
 | 
Популярність: 104
Paper world by Live Wallpapers 3D (Паперовий світ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 3
Paper world by Live Wallpapers 3D - дивовижні живі шпалери з казковою країною, де все зроблено з паперу. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за корабликом, рибками і хмарами, які будуть рухатися по екрану Вашого пристрою.
Переглядів: 811
 | 
Популярність: 95
Cute owls (Симпатичні сови)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 5
Cute owls - незвичайні живі шпалери з симпатичними совами з чарівної казки, які принесуть удачу і затишок. Прикрасьте цими шпалерами екран Вашого пристрою і відчуйте себе всередині казки, де з неба падають маленькі зірочки і живуть добрі і розумні птахи.
Переглядів: 935
 | 
Популярність: 109
Animated cat (Анімований котик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 6
Animated cat - красиві живі шпалери з веселим і добрим кошеням на фоні казкового літнього пейзажу з красивою анімацією. Спостерігайте за яскравими пурхаючими метеликами і усміхненим кошеням, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 1 036
 | 
Популярність: 158
Скачати безкоштовні живі шпалери.
0,0
Голосів: 1
Owl by Live Wallpapers 3D - осінні живі шпалери з казковою золотою совою і анімацією у вигляді падаючого листя і крапель дощу. Підберіть анімацію на свій смак і насолоджуйтесь гарною осінньою казкою на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 877
 | 
Популярність: 120
Tropical flowers (Тропічні квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 7
Tropical flowers - яскраві живі шпалери з незвичайно красивими тропічними квітами і анімацією, що робить шпалери більш реалістичними. Підніміть собі настрій прекрасними тропічними квітами, прикрасивши ними екран свого пристрою.
Переглядів: 1 283
 | 
Популярність: 141
Tulips by Live Wallpapers 3D (Тюльпани)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 6
Tulips by Live Wallpapers 3D - весняні живі шпалери з гарними різнокольоровими тюльпанами і оригінальними анімаційними ефектами. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими яскравими тюльпанами і відчуйте аромат і свіжість весни.
Переглядів: 1 153
 | 
Популярність: 116
Macro butterflies (Макро метелики)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 2
Macro butterflies - красиві живі шпалери з дивовижними різнокольоровими метеликами і анімаційними ефектами. Подаруйте собі частинку літа з чарівними метеликами, які не тільки прикрасять екран Вашого пристрою, але і піднімуть Вам настрій.
Переглядів: 1 114
 | 
Популярність: 101
Neon hearts by Live Wallpapers 3D (Неонові серця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 1
Neon hearts by Live Wallpapers 3D - неонові живі шпалери з яскравою квіткою з пелюстками у формі сердечок. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими позитивними шпалерами і насолоджуйтеся красивим візерунком і цікавою анімацією.
Переглядів: 1 054
 | 
Популярність: 94
Magic night (Магічна ніч)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 11
Magic night - таємничі живі шпалери з красивим нічним пейзажем східного саду. Спостерігайте за падаючим листям і анімованим 3D метеликом, який, пурхаючи в повітрі, залишає за собою яскравий слід з міріад іскорок.
Переглядів: 2 268
 | 
Популярність: 367
Jellyfish 3D by Womcd (Медуза 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 22
Jellyfish 3D by Womcd - оригінальні живі шпалери з яскравими різнобарвними медузами. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими веселими позитивними шпалерами і подаруйте собі і своїм друзям гарний настрій.
Переглядів: 4 336
 | 
Популярність: 771
Rose clock by Mobile Masti Zone (Годинник з трояндою)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 8
Rose clock by Mobile Masti Zone - романтичні живі шпалери з красивими аналоговими годинниками, оформленими букетами троянд. Прикрасьте екран свого пристрою цими милими шпалерами і надихніть себе на нові ідеї, щоб зробити приємні сюрпризи своїм близьким.
Переглядів: 1 866
 | 
Популярність: 176
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Інтерактивні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Інтерактивні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Інтерактивні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Інтерактивні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !