У цьому розділі ви можете скачати Інтерактивні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Інтерактивні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Waterfall 3D by Thanh_Lan (Водоспад 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 18
Waterfall 3D by Thanh_Lan - яскраві і красиві живі шпалери з мальовничими дикими водоспадами і анімаційними 3D ефектами. Насолоджуйтеся чудовими видами одних із самих прекрасних і дивовижних місць нашої планети, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 4 902
 | 
Популярність: 478
Unicorn 3D (Єдиноріг 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 12
Unicorn 3D - казкові живі 3D шпалери з міфічними єдинорогами та красивими анімаційними ефектами. Встановіть ці шпалери і прогуляйтеся по чарівному нічному лісу, де при світлі місяця гуляють єдинороги і літає безліч яскравих світлячків.
Переглядів: 3 058
 | 
Популярність: 291
Galaxy 3D by LPlay Studio (Галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 21
Galaxy 3D by LPlay Studio - красиві живі 3D шпалери з дивовижними видами космічної галактики. Створіть власну галактику, вибравши вподобану картинку для фону і налаштувавши різні ефекти, такі як: швидкість обертання, шрифт, колір і анімація.
Переглядів: 4 106
 | 
Популярність: 577
Little witch planet (Планета маленької відьми)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 7
Little witch planet - цікаві живі шпалери, які переносять нас на планету маленької відьми. Подорожуйте по планеті слідом за польотом відьми і спостерігайте як змінюється місцевість і на шляху зустрічаються зловісні гарбуза і хрести.
Переглядів: 1 214
 | 
Популярність: 118
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 2
Halloween by Latest Live Wallpapers - цікаві і оригінальні живі шпалери до свята Хеллоуїна. Підготуйтеся до свята і прикрасьте екран свого пристрою цими шпалерами. Спостерігайте за польотами кажанів і виринаючими з темряви привидами.
Переглядів: 832
 | 
Популярність: 70
Halloween evening 3D (Вечір Хеллоуїна 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,1
Голосів: 5
Halloween evening 3D - зустрічайте вечір і ніч Хеллоуїна з цими таємничими і страшними шпалерами. Налаштуйте яскравість і колір неба, кількість летючих мишей і напрямок їх польоту, спостерігайте за швидким рухом хмар і падаючим сухим листям.
Переглядів: 1 461
 | 
Популярність: 187
Halloween sounds (Звуки Хеллоуїна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 6
Halloween sounds - відчуйте наближення веселого і страшного свята Хеллоуїна. Оберіть для фонової картинки на пристрої найбільш вподобане зображення і увімкніть звуковий супровід, щоб повністю зануритися в атмосферу містичної ночі.
Переглядів: 1 358
 | 
Популярність: 211
Скачати безкоштовні живі шпалери.
1,0
Голосів: 1
Halloween by FexWare Live Wallpaper HD - містичні живі шпалери, які створять атмосферу жаху і похмурої хеллоуїнської ночі. Відвідайте загадкові замки з привидами і пройдіться по вулицях, де замість ліхтарів стоять гарбуза з палаючими очима.
Переглядів: 1 160
 | 
Популярність: 94
Halloween by Art LWP (Хеллоуїн)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 2
Halloween by Art LWP - таємничі живі шпалери з пустельними вулицями нічного міста та старовинними замками, в яких живуть вампіри, відьми й привиди. Встановіть ці шпалери на свій пристрій, щоб доповнити свій неповторний образ до ночі Хеллоуїна.
Переглядів: 829
 | 
Популярність: 70
Halloween: Kids photo (Хеллоуїн: Дитячі фото)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 1
Halloween: Kids photo - смішні дитячі живі шпалери з привидами, гарбузами і забавними відьмами, присвячені дню Хеллоуїна. Прикрасьте екран пристрою цими шпалерами з можливістю вставити в них будь-яку фотографію з Вашої галереї на телефоні.
Переглядів: 1 345
 | 
Популярність: 56
Halloween: Clock (Хеллоуїн: Годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 6
Halloween: Clock - стильні живі шпалери з цифровим годинником на тематику свята Хеллоуїна. Встановіть ці шпалери на екран свого пристрою напередодні свята і відчуйте всю атмосферу хеллоуїнської ночі.
Переглядів: 1 505
 | 
Популярність: 136
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 7
Halloween by Wallpaper Launcher - підготуйтеся до свята Хеллоуїна заздалегідь і замініть звичні шпалери на шпалери з привидами, відьмами та усміхненими вогняними гарбузами. Відчуйте реальність того, що відбувається, включивши світлові ефекти і іскри.
Переглядів: 1 654
 | 
Популярність: 158
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Інтерактивні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Інтерактивні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Інтерактивні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Інтерактивні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !