У цьому розділі ви можете скачати Інтерактивні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Інтерактивні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Underwater world by orchid (Підводний світ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 21
Underwater world by orchid - красиві живі шпалери з яскравим і дивовижним підводним світом. Здійсніть незабутню подорож на дно океану, де ростуть різнобарвні корали і плавають дивовижні рибки.
Переглядів: 7 829
 | 
Популярність: 1 184
Aquarium by orchid (Акваріум)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 7
Aquarium by orchid - красиві живі шпалери з дивовижними коралами і маленькими різнокольоровими рибками. Спостерігайте за плаванням і грою дивовижних рибок, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 801
 | 
Популярність: 322
Color pictures (Кольорові картинки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 11
Color pictures - оригінальні текстурні шпалери у вигляді дивовижних переливів кольорів і створення з них абстрактних фігур. Спостерігайте за змішуванням кольорів і перетворенням картинки в строкатого метелика або кольоровий фонтан.
Переглядів: 4 235
 | 
Популярність: 362
Particle 3D (Частка 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 18
Particle 3D - цікаві живі шпалери з абстрактним малюнком у 3D форматі. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за дивними метаморфозами, що відбуваються на екрані. Створіть ексклюзивний і стильний дизайн свого пристрою.
Переглядів: 4 441
 | 
Популярність: 873
Plasma orb (Плазмова куля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 24
Plasma orb - цікаві живі шпалери з великою чаруючою плазмовою кулею. Встановіть ці шпалери на екран свого пристрою і спостерігайте за красивою електричною анімацією всередині кулі.
Переглядів: 5 545
 | 
Популярність: 939
Dynamic paint (Динамічний малюнок)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 6
Dynamic paint - оригінальні живі шпалери з абстрактними малюнками на стінах. Створіть неймовірний і стильний образ свого пристрою, який подарує Вам гарний настрій і зробить життя яскравішим.
Переглядів: 2 365
 | 
Популярність: 187
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 13
Hearts by Kittehface Software - оригінальні живі шпалери з дизайнерськими сердечками і забавними вензелями. Створіть оригінальний і яскравий стиль для свого пристрою, встановивши на нього ці красиві абстрактні шпалери.
Переглядів: 2 597
 | 
Популярність: 209
Flower 360 3D (Квітка 360 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 8
Flower 360 3D - красиві живі 3D шпалери з яскравими польовими та декоративними квітами, які можна обертати в будь-якій проекції. Прикрасьте свій пристрій літніми різнобарвними квітами і насолоджуйтеся їх дивовижною красою щодня.
Переглядів: 3 415
 | 
Популярність: 209
Stonehenge 3D (Стоунхендж 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,3
Голосів: 6
Stonehenge 3D - дивовижні живі шпалери з захоплюючим історичним творінням - Стоунхенджем. Прогуляйтеся по одному з найзагадковіших місць на Землі з можливістю детально розглянути його структуру.
Переглядів: 2 344
 | 
Популярність: 234
Egypt 3D (Єгипет 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 8
Egypt 3D - красиві живі шпалери з фантастичними видами Єгипту. Відчуйте атмосферу стародавнього Єгипту і здійсніть дивовижну подорож до пірамід, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 994
 | 
Популярність: 233
Clownfish aquarium 3D (Акваріум з рибами-клоунами 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 14
Clownfish aquarium 3D - дивовижні живі шпалери з підводним світом і його кумедними мешканцями - рибками-клоунами. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за поведінкою яскравих помаранчевих рибок, які плавають між коралами.
Переглядів: 4 984
 | 
Популярність: 703
Rainy day by Dynamic Live Wallpapers (Дощовий день)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 20
Rainy day by Dynamic Live Wallpapers - дивовижні живі шпалери з дощовим пейзажем і анімацією у вигляді стікаючих крапель. Встановіть ці шпалери на екран свого пристрою і насолодіться спокійною атмосферою дощового дня.
Переглядів: 5 804
 | 
Популярність: 1 055
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: