У цьому розділі ви можете скачати Інтерактивні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Інтерактивні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Fire tornado (Вогняний торнадо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 6
Fire tornado - вражаючі живі шпалери з вогняним торнадо, який лякає і заворожує своєю силою і красою. Відчуйте всю міць і велич вогняної стихії, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 1 628
 | 
Популярність: 339
Dubai fountain (Дубайський фонтан)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 2
Dubai fountain - красиві живі шпалери з фонтанами Дубая не зможуть залишити Вас байдужими. Прикрасьте екран свого пристрою цими шпалерами і насолоджуйтеся неймовірними фонтанами одного з найкрасивіших і найвеличніших міст світу.
Переглядів: 708
 | 
Популярність: 103
Engine 3D by Tanguyerfo (Движок 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
0,0
Голосів: 1
Engine 3D by Tanguyerfo - оригінальні живі 3D шпалери з високотехнологічним движком і ефектами водної брижі, створені спеціально для любителів автомобільних механізмів. Встановіть ці шпалери і надайте стильний вигляд Вашому пристрою.
Переглядів: 748
 | 
Популярність: 89
Скачати безкоштовні живі шпалери.
1,7
Голосів: 3
Autumn by 3D Top Live Wallpaper - осінні живі шпалери з красивими видами засинаючої природи. Встановіть ці шпалери і прогуляйтеся по осінньому парку, вдихніть прохолодне осінне повітря і відчуйте шелест впалого листя під ногами.
Переглядів: 1 072
 | 
Популярність: 86
Moonlight by 3D Top Live Wallpaper (Місячне світло)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 3
Moonlight by 3D Top Live Wallpaper - романтичні живі шпалери з місячним світлом на узбережжі нічного моря. Відчуйте всю красу і шарм літньої ночі, коли сходить місяць і місячна доріжка простягається по морській гладі.
Переглядів: 1 053
 | 
Популярність: 110
Parrots HD (Папуги HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 5
Parrots HD - красиві і якісні живі шпалери з різнокольоровими тропічними папугами. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і пориньте в світ південних тропіків і прогуляйтеся по лісах Амазонки, де мешкають рідкісні види папуг.
Переглядів: 1 376
 | 
Популярність: 119
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 3
Phoenix by 3D Top Live Wallpaper - красиві живі шпалери з вогненним птахом - феніксом і блискучими анімаційними ефектами. Перетворіть свій смартфон або планшет, встановивши на нього ці яскраві вогненні шпалери з птахом, що приносить щастя.
Переглядів: 728
 | 
Популярність: 60
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 1
Cute by Phoenix Live Wallpapers - цікаві і приємні живі шпалери з анімаційними ефектами у вигляді падаючих милих смайликів. Прикрасьте екран свого пристрою цими шпалерами, які обов'язково піднімуть Вам і Вашим друзям настрій.
Переглядів: 784
 | 
Популярність: 77
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 4
Fireworks by live wallpaper HongKong - святкові живі шпалери з яскравими і дуже красивими феєрверками. Створіть собі святковий настрій і налаштуйтеся лише на позитивні емоції, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 1 248
 | 
Популярність: 174
Romantic bunnies (Романтичні кролики)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 2
Romantic bunnies - романтичні живі шпалери з двома милими зайчиками і барвистою анімацією. Створіть новий образ Вашого пристрою і підніміть собі настрій на весь день, встановивши цих позитивних зайчиків на свій екран.
Переглядів: 804
 | 
Популярність: 79
Rose 3D by Lux Live Wallpapers (Троянда 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 8
Rose 3D by Lux Live Wallpapers - красиві живі шпалери з чудовими розквітлими бутонами троянд і оригінальними анімаційними ефектами у вигляді падаючих пелюсток і сяючого блиску. Прикрасьте екран свого пристрою цими шпалерами і насолоджуйтеся щодня прекрасними квітами.
Переглядів: 2 018
 | 
Популярність: 180
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 5
Mermaid by BestWallpapersCollection - дивовижні фантастичні живі шпалери з чарівними русалоньками. Насолоджуйтесь чарівним підводним світом з його прекрасними казковими мешканками, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 1 656
 | 
Популярність: 113
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Інтерактивні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Інтерактивні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Інтерактивні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Інтерактивні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !