У цьому розділі ви можете скачати Інтерактивні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Інтерактивні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Fluffy ball (Пухнастий шар)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 9
Fluffy ball - веселі живі шпалери з милою і пухнастою кулькою. Прикрасьте свій пристрій оригінальними і цікавими шпалерами, які приємно здивують Ваших друзів і близьких і піднімуть всім настрій.
Переглядів: 1 466
 | 
Популярність: 221
Cute and sweet puppy: Dress him up (Симпатичне і миле щеня: Одягни його)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 7
Cute and sweet puppy: Dress him up - цікаві і захоплюючі живі шпалери з дуже милим і веселим щеням. Встановіть ці шпалери і оберіть одяг і аксесуари для маленького вихованця, налаштуйте сезон року і пейзаж.
Переглядів: 1 399
 | 
Популярність: 126
Talking cat: Dances and purrs (Розмовляюча кішка: Танці і муркотання)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 17
Talking cat: Dances and purrs - веселі і милі живі шпалери з пухнастою, розмовляючою і кумедною кішечкою. Порадуйте себе веселими і цікавими шпалерами, які обов'язково піднімуть Вам настрій і сподобаються Вашим друзям.
Переглядів: 1 268
 | 
Популярність: 153
Shark aquarium (Акваріум з акулами)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 13
Shark aquarium - дивовижні живі шпалери з хижими мешканцями морських глибин. Спостерігайте за поведінкою і життям хижих риб у великому акваріумі, встановивши ці незвичайні шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 603
 | 
Популярність: 350
Autumn flowers by SweetMood (Осінні квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 5
Autumn flowers by SweetMood - красиві живі шпалери з осінніми квітами, жовтим листям і оригінальними анімаційними ефектами. Створіть навколо себе атмосферу осіннього свята і подаруйте собі гарний настрій, встановивши ці шпалери.
Переглядів: 2 297
 | 
Популярність: 231
Football 2018 (Футбол 2018)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,6
Голосів: 5
Football 2018 - цікаві живі шпалери спеціально для фанатів футбольних матчів. Створіть неповторний стиль свого пристрою, встановивши на нього ці стильні спортивні шпалери і налаштувавши анімаційні ефекти на свій смак.
Переглядів: 825
 | 
Популярність: 111
Aquarium: Undersea (Акваріум: Під водою)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 1
Aquarium: Undersea - милі живі шпалери з різнокольоровими рибками з мультфільму. Підніміть собі настрій красивими і веселими шпалерами, які обов'язково сподобаються не тільки дітям, але і дорослим. Спостерігайте як змінюється освітлення в акваріумі в залежності від часу доби.
Переглядів: 1 008
 | 
Популярність: 81
Greece night (Нічна Греція)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 8
Greece night - гарні нічні шпалери з видами і пейзажами Греції. Здійсніть незабутню подорож в одну з найкрасивіших і античних країн світу, прогуляйтеся по історичним місцям і насолоджуйтеся видами нічного міста.
Переглядів: 2 121
 | 
Популярність: 188
Magic ink (Чарівні чорнила)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 16
Magic ink - яскраві і цікаві живі шпалери з кольоровими чорнилами, розведеними у воді. Прикрасьте екран свого пристрою веселими і незвичайними шпалерами, які обов'язково піднімуть Вам настрій і зроблять життя яскравішим.
Переглядів: 3 321
 | 
Популярність: 658
Flowers by OOMGLIVE (Квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 6
Flowers by OOMGLIVE - літні живі шпалери з прекрасним квітучим полем. Відчуйте всю красу літнього сонячного дня і насолодіться ароматом літніх польових квітів, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 1 748
 | 
Популярність: 140
Flamingo by 4K4U (Фламінго)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,9
Голосів: 6
Flamingo by 4K4U - красиві живі шпалери з рожевими фламінго. Спостерігайте за життям і поведінкою прекрасних граціозних птахів, які гуляють по зеленому парку влітку. Встановіть ці шпалери і надайте своєму пристрою неповторного стилю.
Переглядів: 701
 | 
Популярність: 70
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 2
Cute owl by Free Wallpapers and Backgrounds - милі живі шпалери з мультяшними совами і красивою анімацією. Зробіть свій пристрій яскравим і стильним, надавши йому унікальний дизайн з цими милими і добрими шпалерами.
Переглядів: 915
 | 
Популярність: 49
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Інтерактивні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Інтерактивні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Інтерактивні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Інтерактивні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !