У цьому розділі ви можете скачати Інтерактивні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Інтерактивні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Star flying (Зоряний політ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 28
Зоряний політ - ефектні живі шпалери з літаючими зірками і метеоритами. Додаток реагує на дотики, має звукові ефекти і сумісно з більшістю смартфонів і планшетів.
Переглядів: 20 780
 | 
Популярність: 2 981
Battlefield (Поле битви)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 22
Battlefield - красиві живі шпалери з реалістичними ефектами, спеціально створені для шанувальників військової техніки. Відчуйте себе керуючим танком або гвинтокрилом на полі битви, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 5 604
 | 
Популярність: 836
Moonlight by New Style Live Wallpaper HQ (Місячне сяйво)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 29
Moonlight by New Style Live Wallpaper HQ - чудові якісні шпалери, за допомогою яких Ви зможете висловити свої почуття до улюблених! Вставляйте фотографії дорогих Вам людей прямо в центр шпалер і не розлучайтеся з ними ні на хвилину!
Переглядів: 11 480
 | 
Популярність: 1 808
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 21
Orchid by Ultimate Live Wallpapers PRO - ніжні живі шпалери з екзотичними квітами. Прикрасьте свій пристрій витонченими орхідеями і насолоджуйтеся їх красою кожен день.
Переглядів: 9 418
 | 
Популярність: 785
Golden luxury diamond hearts (Золоті розкішні діамантові серця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 20
Golden luxury diamond hearts - яскраві розкішні живі шпалери з діамантовими серцями. Прикрасьте екран свого пристрою красивими і стильними шпалерами з блискучими анімованими ефектами, які додадуть пристрою унікальний вид.
Переглядів: 5 223
 | 
Популярність: 423
Night sky by BlackBird Wallpapers (Нічне небо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 23
Night sky by BlackBird Wallpapers - фантастичні живі шпалери з красивим видом зірок і планет на нічному небі. Спостерігайте за метеоритним дощем, рухом планет і зміною кольору хмар на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 7 379
 | 
Популярність: 1 129
Neon flowers by Art LWP (Неонові квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 19
Neon flowers by Art LWP - красиві неонові шпалери з різноманітними блискучими квітами і анімаційними ефектами. Виділіть свій пристрій на тлі інших, встановивши на його екран ці яскраві і стильні шпалери.
Переглядів: 4 076
 | 
Популярність: 327
Magic mushroom (чарівні гриби)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 37
Magic mushroom - чудові шпалери для всіх любителів незвичайного оформлення екрану свого пристрою. Дозвольте помахом чарівної палички увірватися в Ваше життя і назавжди змінити її!
Переглядів: 17 080
 | 
Популярність: 2 552
Kittens by Wallpaper qHD (Кошенята)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 26
Kittens by Wallpaper qHD - красиві живі шпалери з дуже милими маленькими кошенятами. Заведіть собі забавного вихованця на екрані Вашого пристрою, який скрізь буде поруч з Вами і буде приносити Вам тільки позитивні емоції.
Переглядів: 5 738
 | 
Популярність: 643
Сute kittens (Милі кошенята)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 21
Сute kittens - чудові живі шпалери з дуже милими і забавними кошенятами і вбудованими анімаційними ефектами. Додайте в своє життя позитивних емоцій і підніміть собі настрій, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 4 771
 | 
Популярність: 482
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 33
Flowers by Ultimate Live Wallpapers PRO - ніжні живі шпалери з красивими квітами. Прикрасьте Ваш пристрій цими шпалерами і відчуйте себе в літньому саду серед безлічі яскравих квітів і чарівних ароматів.
Переглядів: 12 465
 | 
Популярність: 1 550
Deer and nature 3D (Олень і природа 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 50
Deer and nature 3D - заспокійливі живі шпалери, які перенесуть Вас в чудовий ліс з оленями, зайчиками, білками і птахами. Насолодіться красою і зеленню дикого лісу, зустрінтесь з його мешканцями, які мирно гуляють на березі прекрасного озера.
Переглядів: 15 587
 | 
Популярність: 2 793
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Інтерактивні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Інтерактивні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Інтерактивні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Інтерактивні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !