У цьому розділі ви можете скачати Фентезі живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Фентезі живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Bamboo house 3D (Бамбуковий будинок 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 7
Bamboo house 3D - таємничі живі шпалери з сутінковим лісом і побудованим з бамбука маленьким будиночком. Оновіть фон Вашого пристрою, створивши загадкову і спокійну атмосферу, в якій легко розмірковувати на будь-яку тему.
Переглядів: 3 997
 | 
Популярність: 582
Fantasy swamp (Фантастичне болото)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,1
Голосів: 10
Fantasy swamp - оригінальні живі шпалери з казковим краєвидом дикого болота і самотньо зростаючим над ним деревом. Пориньте в фантастичний світ, де живе мудрий пугач, пурхають червоні метелики і змінюються пори року.
Переглядів: 1 868
 | 
Популярність: 260
Spring cat (Весняний кошеня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 3
Spring cat - красиві і барвисті живі шпалери з чарівним сірим кошеням. Подаруйте собі весняний настрій і поділіться ним з оточуючими, встановивши ці шпалери з чудовим котиком і красивою анімацією на свій пристрій.
Переглядів: 1 421
 | 
Популярність: 114
Paper world by Live Wallpapers 3D (Паперовий світ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 3
Paper world by Live Wallpapers 3D - дивовижні живі шпалери з казковою країною, де все зроблено з паперу. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за корабликом, рибками і хмарами, які будуть рухатися по екрану Вашого пристрою.
Переглядів: 1 071
 | 
Популярність: 115
Cute owls (Симпатичні сови)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 6
Cute owls - незвичайні живі шпалери з симпатичними совами з чарівної казки, які принесуть удачу і затишок. Прикрасьте цими шпалерами екран Вашого пристрою і відчуйте себе всередині казки, де з неба падають маленькі зірочки і живуть добрі і розумні птахи.
Переглядів: 1 378
 | 
Популярність: 147
Animated cat (Анімований котик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 9
Animated cat - красиві живі шпалери з веселим і добрим кошеням на фоні казкового літнього пейзажу з красивою анімацією. Спостерігайте за яскравими пурхаючими метеликами і усміхненим кошеням, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 1 351
 | 
Популярність: 192
Скачати безкоштовні живі шпалери.
1,0
Голосів: 1
Owl by Live Wallpapers 3D - осінні живі шпалери з казковою золотою совою і анімацією у вигляді падаючого листя і крапель дощу. Підберіть анімацію на свій смак і насолоджуйтесь гарною осінньою казкою на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 1 243
 | 
Популярність: 136
Magic night (Магічна ніч)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 12
Magic night - таємничі живі шпалери з красивим нічним пейзажем східного саду. Спостерігайте за падаючим листям і анімованим 3D метеликом, який, пурхаючи в повітрі, залишає за собою яскравий слід з міріад іскорок.
Переглядів: 2 689
 | 
Популярність: 409
Skull (Череп)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,0
Голосів: 10
Skull - жахливі живі шпалери з вогненним черепом на похмурому чорному тлі і анімаційними ефектами у вигляді полум'я. Надайте своєму пристрою стильний і зловісний вигляд, встановивши на його екран ці шпалери.
Переглядів: 3 487
 | 
Популярність: 596
Neon flowers by Art LWP (Неонові квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 19
Neon flowers by Art LWP - красиві неонові шпалери з різноманітними блискучими квітами і анімаційними ефектами. Виділіть свій пристрій на тлі інших, встановивши на його екран ці яскраві і стильні шпалери.
Переглядів: 4 074
 | 
Популярність: 327
Magic by Art LWP (Магія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 12
Magic by Art LWP - цікаві живі шпалери, які відкривають двері в казковий світ магії і чарівництва. Прикрасьте свій пристрій цими цікавими шпалерами і відчуйте себе всередині казки з химерними замками і маленькими феями.
Переглядів: 4 000
 | 
Популярність: 355
Pink forest (Рожевий ліс)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,2
Голосів: 12
Pink forest - цікаві живі шпалери з неймовірним рожевим лісом і чарівними феями. Прогуляйтеся у загадковому лісі і відчуйте себе всередині красивої казки, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 3 157
 | 
Популярність: 345
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Фентезі живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Фентезі живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Фентезі живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Фентезі живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !