У цьому розділі ви можете скачати Фентезі живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Фентезі живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
God of war (Бог війни)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 271
God of war - фантастичні живі шпалери з зображеннями богів війни та битв. Прикрасьте екран смартфона або планшета видовищними переймами міфічних істот, які володіють унікальною силою.
Переглядів: 82 670
 | 
Популярність: 18 224
Dream girl (Дівчина мрії)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 64
Dream girl - живі шпалери з красивою дівчиною в чарівному лісі. Магічні світлячки і приголомшливий індіанський головний убір з пір'ям створюють атмосферу, повну чудес і таємниць.
Переглядів: 43 529
 | 
Популярність: 10 609
Zelda: Wind waker (Зельда: Паличка вітру)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 110
Zelda: Wind waker - це живі шпалери, які присвячені знаменитій грі. На екрані буде морський пейзаж з дівчинкою Зельдою на маленькому кораблику, яка пливе назустріч вітру.
Переглядів: 43 334
 | 
Популярність: 10 466
Madara Susanoo (Мадара Сусаноо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,2
Голосів: 74
Madara Susanoo - ефектні живі шпалери Мадара Сусаноо тепер і на твоєму робочому столі. Він готовий напасти на тебе прямо з гаджета! А за рахунок оптимізації підійде на будь-який дозвіл екрана.
Переглядів: 41 553
 | 
Популярність: 10 046
Mermaid (Русалка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,6
Голосів: 119
Mermaid - живі шпалери перенесуть Вас в загадковий підводний світ, де мешкають прекрасні русалки. Насолоджуйтеся барвистими кораловими рифами, екзотичними морськими мешканцями та іншими красотами.
Переглядів: 49 267
 | 
Популярність: 9 338
Skyrim (Скайрім)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 169
Skyrim - це живі шпалери спеціально для любителів цієї гри. Чудовий світ фентезі з дивовижним краєвидом скелястих гір і стародавніх підземель. Насолоджуйтеся красивими шпалерами на своєму екрані.
Переглядів: 43 329
 | 
Популярність: 9 330
Fantasy land (Фантастична земля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 52
Fantasy land - приголомшливі тривимірні живі шпалери з гарним пейзажем. Додаток реагує на дотики, має енергозберігаючий режим, а також сумісно з більшістю смартфонів і планшетів.
Переглядів: 32 850
 | 
Популярність: 9 169
Cute alien (Милий інопланетянин)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 36
Cute alien - милий і пустотливий інопланетянин буде жити на Вашому робочому столі. Він забавно гойдається на вітрі і спостерігає за подіями. Додаток споживає невеликий заряд акумулятора.
Переглядів: 34 587
 | 
Популярність: 8 959
Steampunk skull (Стімпанк череп)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 59
Steampunk skull зображують череп з обертовими шестерінками, анімовані лампочки, ліхтарі. Живі шпалери повністю інтерактивні і спеціально для любителів наукової фантастики і сучасних технологій.
Переглядів: 27 583
 | 
Популярність: 8 869
Locker master (Майстер блокування)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 43
Locker master - унікальний помічник для налаштування Вашого гаджета! Інтерактивні шпалери, креативні способи блокування, стильна навігація бічній панелі, анімований прогноз погоди і багато іншого.
Переглядів: 35 059
 | 
Популярність: 8 808
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 123
Fantasy by Free wallpapers and backgrounds - фантастичні живі шпалери з прекрасними феями, ельфами і з іншими міфічними істотами. Додаток доповнено анімованими частинками.
Переглядів: 60 576
 | 
Популярність: 8 793
Gothic (готика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 97
Gothic - готичні живі шпалери для робочого столу Вашого смартфона або планшета. Додаток має колекцію тематичних зображень в хорошій якості, які доповнені плавною анімацією.
Переглядів: 43 162
 | 
Популярність: 8 647
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Фентезі живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Фентезі живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Фентезі живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Фентезі живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !