У цьому розділі ви можете скачати Абстрактні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Абстрактні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 26
Neon by MISVI Apps for Your Phone - яскраві і оригінальні живі шпалери з неоновими картинками. Створіть унікальний образ свого пристрою, встановивши на екран ці шпалери і зробивши його ще яскравішим і привабливішим.
Переглядів: 8 600
 | 
Популярність: 1 132
Neon flowers by Live Wallpapers Gallery (Неонові квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 22
Neon flowers by Live Wallpapers Gallery - яскраві неонові живі шпалери з абстрактними різнокольоровими квітами. Змініть зовнішній вигляд Вашого пристрою і підкресліть свою індивідуальність, встановивши на екран ці модні і стильні шпалери.
Переглядів: 12 732
 | 
Популярність: 864
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 27
Glowing by Live Wallpapers Free - яскраві неонові живі шпалери з абстрактним малюнком. Додайте трохи світла, магії і краси до зовнішнього вигляду свого пристрою і насолоджуйтеся забавною абстракцією, в якій кожен може побачити щось своє.
Переглядів: 14 199
 | 
Популярність: 807
Colorful magic (Барвиста магія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 19
Colorful magic - яскраві чарівні живі шпалери з різнокольоровими вогниками і барвистою анімацією. Подаруйте собі святковий настрій і створіть ілюзію магії на екрані Вашого пристрою, використовуючи різні дизайнерські налаштування.
Переглядів: 5 796
 | 
Популярність: 493
LWP for Samsung Galaxy J7 (Живі шпалери для Samsung Galaxy J7)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 21
LWP for Samsung Galaxy J7 - красиві і стильні живі шпалери, спеціально створені для смартфона Samsung Galaxy J7. Створіть унікальний образ свого смартфона в яскравих лілово-синіх відтінках з використанням живої анімації.
Переглядів: 7 829
 | 
Популярність: 725
Golden shine (Золотий блиск)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 25
Golden shine - красива тема для Вашого пристрою з прекрасними живими шпалерами в золотистих тонах. Використовуйте вбудовані анімаційні ефекти у вигляді шлейфу з блискіток при дотику до екрану, щоб надати шпалерам ще більш реалістичний і стильний вигляд.
Переглядів: 10 202
 | 
Популярність: 1 342
Music life (Музичне життя)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 14
Music life - цікава і стильна тема з шпалерами у вигляді музичного графіті і набором значків у тон. Використовуйте всі можливості даної теми, щоб створити індивідуальний і модний образ Вашого пристрою.
Переглядів: 8 636
 | 
Популярність: 1 033
Colorful ball (Барвиста куля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 20
Colorful ball - ніжна і красива тема з барвистою кулькою і рослиною всередині. Прикрасьте свій пристрій новими милими шпалерами з гарним набором значків під стиль фонової картинки, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 7 285
 | 
Популярність: 880
Dark black (Темно-чорний)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 48
Dark black - елегантні живі шпалери, спеціально для любителів темних відтінків. Встановіть ці шпалери на екран пристрою і насолоджуйтеся його стильним виглядом і практичністю використання пристрою в темряві, не привертаючи, тим самим, до себе уваги.
Переглядів: 18 951
 | 
Популярність: 3 030
Water galaxy (Водна галактика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 75
Water galaxy - легкі і ніжні живі шпалери з красивими водними ефектами та анімацією. Відчуйте себе повелителем водної стихії, коли вода реагує на Ваші дотики і підпорядковується Вашим бажанням.
Переглядів: 18 175
 | 
Популярність: 4 104
Neon pentagon 3D (Неон пентагон 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 37
Neon pentagon 3D - насолодіться ексклюзивною 3D темою з неоновими живими шпалерами високої якості, яка додасть стиль і блиск Вашому пристрою. Основними особливостями даної програми будуть різні анімовані ефекти і унікальний пакет значків, стилізований під шпалери.
Переглядів: 9 408
 | 
Популярність: 1 688
Black technology (Чорна технологія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 34
Black technology - чудова тема для Вашого пристрою в чорних і зелених відтінках з 3D погодою і годинником. Насолоджуйтеся якістю і високою швидкістю роботи додатка, який з легкістю зробить Ваш пристрій індивідуальним.
Переглядів: 9 711
 | 
Популярність: 1 999
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Абстрактні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Абстрактні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Абстрактні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Абстрактні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !