У цьому розділі ви можете скачати Абстрактні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Абстрактні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Colorful ball (Барвиста куля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 19
Colorful ball - ніжна і красива тема з барвистою кулькою і рослиною всередині. Прикрасьте свій пристрій новими милими шпалерами з гарним набором значків під стиль фонової картинки, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 6 847
 | 
Популярність: 844
Dark black (Темно-чорний)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 45
Dark black - елегантні живі шпалери, спеціально для любителів темних відтінків. Встановіть ці шпалери на екран пристрою і насолоджуйтеся його стильним виглядом і практичністю використання пристрою в темряві, не привертаючи, тим самим, до себе уваги.
Переглядів: 17 103
 | 
Популярність: 2 897
Water galaxy (Водна галактика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 74
Water galaxy - легкі і ніжні живі шпалери з красивими водними ефектами та анімацією. Відчуйте себе повелителем водної стихії, коли вода реагує на Ваші дотики і підпорядковується Вашим бажанням.
Переглядів: 17 585
 | 
Популярність: 4 026
Neon pentagon 3D (Неон пентагон 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 36
Neon pentagon 3D - насолодіться ексклюзивною 3D темою з неоновими живими шпалерами високої якості, яка додасть стиль і блиск Вашому пристрою. Основними особливостями даної програми будуть різні анімовані ефекти і унікальний пакет значків, стилізований під шпалери.
Переглядів: 8 951
 | 
Популярність: 1 650
Black technology (Чорна технологія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 34
Black technology - чудова тема для Вашого пристрою в чорних і зелених відтінках з 3D погодою і годинником. Насолоджуйтеся якістю і високою швидкістю роботи додатка, який з легкістю зробить Ваш пристрій індивідуальним.
Переглядів: 9 206
 | 
Популярність: 1 931
AMOLED (Світлодіоди)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,5
Голосів: 28
AMOLED - чаруючий танець різнокольорових світлодіодів, які залишають за собою довгі шлейфи, схожі на язики полум'я. Насолоджуйтеся цікавими віражами і переходом кольорів, встановивши ці живі шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 10 071
 | 
Популярність: 1 913
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 24
Glowing by High quality live wallpapers - яскраві живі шпалери з безліччю якісних фонових картинок і живих анімованих елементів, які можна налаштовувати на свій смак. Відпочиньте від сірих буднів з веселими і модними шпалерами, піднімаючими настрій.
Переглядів: 6 391
 | 
Популярність: 1 087
Green tech (Зелена технологія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,8
Голосів: 15
Green tech - абстрактні живі шпалери для шанувальників фільму "Матриця" з красивими анімованими ефектами. Створіть неповторний образ свого пристрою, встановивши на нього стильні шпалери у вигляді падаючих вниз зелених рядків.
Переглядів: 4 985
 | 
Популярність: 756
Laser green light (Лазерне зелене світло)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,4
Голосів: 24
Laser green light - встановіть на екран Вашого пристрою яскраві неонові живі шпалери з зеленим лазерним світлом і красивими іконками для значків робочого столу. Якщо Вам подобається зелений колір і високі технології, Ви обов'язково залишитеся задоволеними цим додатком.
Переглядів: 6 918
 | 
Популярність: 1 125
Electric screen (Електричний екран)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 64
Electric screen - подаруйте Вашому пристрою новий унікальний зовнішній вигляд з цими дивовижними живими шпалерами у вигляді електричного розряду. Використовуйте анімовані ефекти для додання шпалерам більшої реалістичності.
Переглядів: 14 913
 | 
Популярність: 4 231
Neon triangle 3D (Неоновий трикутник 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 26
Neon triangle 3D - яскраві і стильні 3D шпалери з неоновим трикутником в пурпурових тонах. Створіть неповторний образ свого пристрою, встановивши ці шпалери на свій екран з новим пакетом дизайнерських іконок.
Переглядів: 7 161
 | 
Популярність: 920
Neon 2 HD (Неон 2 HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 23
Neon 2 HD - неонові шпалери з великою колекцією різних зображень високої якості. Надайте своєму пристрою індивідуальний і яскравий стиль, вибравши найбільш вподобаний фон з 55 представлених категорій, таких як: свята, міста, природа, почуття, абстракція і багато інших.
Переглядів: 8 078
 | 
Популярність: 1 316
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Абстрактні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Абстрактні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Абстрактні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Абстрактні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !