У цьому розділі ви можете скачати Абстрактні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Абстрактні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Neon flowers by Art LWP (Неонові квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 19
Neon flowers by Art LWP - красиві неонові шпалери з різноманітними блискучими квітами і анімаційними ефектами. Виділіть свій пристрій на тлі інших, встановивши на його екран ці яскраві і стильні шпалери.
Переглядів: 4 076
 | 
Популярність: 327
Lights (світлові вогні)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 32
Lights - прекрасні і в той же час дуже прості шпалери з різнокольоровими вогнями порадують всіх без винятку. Ви можете вказати кількість вогнів в налаштуваннях.
Переглядів: 9 376
 | 
Популярність: 1 412
Blox by Fabmax (Блоки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 41
Blox by Fabmax - цікаві живі шпалери, що складаються з зростаючих стовпчиків з кубиками, які можна дотиком пальця засовувати назад. Виберіть вподобаний Вам колір кубиків, швидкість руху і висоту стовпчиків і насолоджуйтеся цікавими шпалерами в формі гри.
Переглядів: 9 460
 | 
Популярність: 1 870
Balls HD (Кулі HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 28
Balls HD - стильні живі шпалери з різнокольоровими 3D кульками у високій якості. Підніміть собі настрій і зробіть різноманітними сірі будні з яскравими кульками, що здаються живими, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 10 866
 | 
Популярність: 1 414
Ink game (гра чорнила)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 24
Ink game - яскраві кольори створять справжній шедевр на екрані Вашого смартфона або планшета. Ці абстрактні живі шпалери мають прості і зручні настройки, а також економно витрачають заряд батареї.
Переглядів: 10 796
 | 
Популярність: 2 057
Nature (природа)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 59
Nature - красиві і яскраві пейзажі живої природи в футуристичному стилі. У нічний час на небі будуть з'являтися зірки і місяць. Задній фон має приємне світіння, яке змінюється після кожного циклу дня і ночі.
Переглядів: 22 684
 | 
Популярність: 4 762
Next tech 2 3D (Майбутня технологія 2 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 56
Next tech 2 3D - живі неонові 3D шпалери з вогненною блискавкою. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і надайте йому унікальний стиль, налаштувавши колір фону і різні анімовані ефекти за Вашим бажанням.
Переглядів: 19 419
 | 
Популярність: 3 117
Electric screen (Електричний екран)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 66
Electric screen - подаруйте Вашому пристрою новий унікальний зовнішній вигляд з цими дивовижними живими шпалерами у вигляді електричного розряду. Використовуйте анімовані ефекти для додання шпалерам більшої реалістичності.
Переглядів: 15 935
 | 
Популярність: 4 441
Alien spider 3D (Іноземний павук 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 44
Alien spider 3D - яскраві і технологічні живі 3D шпалери в червоно-чорних тонах з абстрактною людиною-павуком. Доповніть свій неповторний образ і зробіть свій пристрій ще більш унікальним і стильним, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 9 013
 | 
Популярність: 1 574
Glowing flowers by My Live Wallpaper (Сяючі квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 55
Glowing flowers by My Live Wallpaper - неонові живі шпалери з гарними сяючими квітами. Відчуйте себе у весняному садку в оточенні прекрасних квітів і зробіть свій пристрій ще більш яскравим і привабливим.
Переглядів: 21 925
 | 
Популярність: 2 378
Live Rain (Живий дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 42
Rain Live - гарні погодні шпалери. Ви можете вибрати випадковий ефект дощу, снігу, роси або встановити режим реального часу, в якому програма буде використовувати кліматичні дані для автоматичного вибору.
Переглядів: 17 702
 | 
Популярність: 2 914
Kustom (Кустом)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 43
Kustom - прості шпалери з повною інтеграцією віджетів. Ви можете виводити на головний екран корисну інформацію. Використовуйте стандартні текстури або власні зображення в якості заставки.
Переглядів: 16 616
 | 
Популярність: 2 212
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Абстрактні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Абстрактні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Абстрактні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Абстрактні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !