У цьому розділі ви можете скачати Абстрактні живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Абстрактні живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Neon flowers by Art LWP (Неонові квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 19
Neon flowers by Art LWP - красиві неонові шпалери з різноманітними блискучими квітами і анімаційними ефектами. Виділіть свій пристрій на тлі інших, встановивши на його екран ці яскраві і стильні шпалери.
Переглядів: 3 523
 | 
Популярність: 299
Balls HD (Кулі HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 27
Balls HD - стильні живі шпалери з різнокольоровими 3D кульками у високій якості. Підніміть собі настрій і зробіть різноманітними сірі будні з яскравими кульками, що здаються живими, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 9 900
 | 
Популярність: 1 378
Lights (світлові вогні)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 32
Lights - прекрасні і в той же час дуже прості шпалери з різнокольоровими вогнями порадують всіх без винятку. Ви можете вказати кількість вогнів в налаштуваннях.
Переглядів: 9 208
 | 
Популярність: 1 412
Blox by Fabmax (Блоки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 41
Blox by Fabmax - цікаві живі шпалери, що складаються з зростаючих стовпчиків з кубиками, які можна дотиком пальця засовувати назад. Виберіть вподобаний Вам колір кубиків, швидкість руху і висоту стовпчиків і насолоджуйтеся цікавими шпалерами в формі гри.
Переглядів: 9 029
 | 
Популярність: 1 793
Nature (природа)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 59
Nature - красиві і яскраві пейзажі живої природи в футуристичному стилі. У нічний час на небі будуть з'являтися зірки і місяць. Задній фон має приємне світіння, яке змінюється після кожного циклу дня і ночі.
Переглядів: 22 278
 | 
Популярність: 4 762
Ink game (гра чорнила)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 23
Ink game - яскраві кольори створять справжній шедевр на екрані Вашого смартфона або планшета. Ці абстрактні живі шпалери мають прості і зручні настройки, а також економно витрачають заряд батареї.
Переглядів: 10 525
 | 
Популярність: 2 045
Next tech 2 3D (Майбутня технологія 2 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 55
Next tech 2 3D - живі неонові 3D шпалери з вогненною блискавкою. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і надайте йому унікальний стиль, налаштувавши колір фону і різні анімовані ефекти за Вашим бажанням.
Переглядів: 18 664
 | 
Популярність: 3 027
Kustom (Кустом)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 42
Kustom - прості шпалери з повною інтеграцією віджетів. Ви можете виводити на головний екран корисну інформацію. Використовуйте стандартні текстури або власні зображення в якості заставки.
Переглядів: 16 258
 | 
Популярність: 2 174
Alien spider 3D (Іноземний павук 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 35
Alien spider 3D - яскраві і технологічні живі 3D шпалери в червоно-чорних тонах з абстрактною людиною-павуком. Доповніть свій неповторний образ і зробіть свій пристрій ще більш унікальним і стильним, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 7 764
 | 
Популярність: 1 334
Glowing flowers by My Live Wallpaper (Сяючі квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 55
Glowing flowers by My Live Wallpaper - неонові живі шпалери з гарними сяючими квітами. Відчуйте себе у весняному садку в оточенні прекрасних квітів і зробіть свій пристрій ще більш яскравим і привабливим.
Переглядів: 21 101
 | 
Популярність: 2 302
Live Rain (Живий дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 42
Rain Live - гарні погодні шпалери. Ви можете вибрати випадковий ефект дощу, снігу, роси або встановити режим реального часу, в якому програма буде використовувати кліматичні дані для автоматичного вибору.
Переглядів: 17 456
 | 
Популярність: 2 914
Electric screen (Електричний екран)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 64
Electric screen - подаруйте Вашому пристрою новий унікальний зовнішній вигляд з цими дивовижними живими шпалерами у вигляді електричного розряду. Використовуйте анімовані ефекти для додання шпалерам більшої реалістичності.
Переглядів: 14 915
 | 
Популярність: 4 231
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Абстрактні живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Абстрактні живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Абстрактні живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Абстрактні живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !