У цьому розділі представлені Пейзаж живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Пейзаж, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Lotus by villeHugh (Лотос)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
---
Голосів: 0
Lotus by villeHugh - красиві живі шпалери з чудовими рожевими квітами і анімаційними ефектами. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтеся ясним сонячним днем і красивим озером, на березі якого ростуть ніжні квіти лотоса.
Переглядів: 288
 | 
Популярність: 23
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,0
Голосів: 4
Landscape by Wallpapers and Backgrounds Live - красиві живі шпалери з прекрасними видами природи. Відпочиньте від повсякденної суєти і пориньте в чарівний світ дикої природи з безкрайніми пустелями, чистими озерами і гірськими каньйонами.
Переглядів: 1 079
 | 
Популярність: 72
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 1
Thunderstorm by live wallpaper HongKong - цікаві живі шпалери з навислим над морем грозовим штормом. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтесь спалахами яскравих блискавок, краплями дощу і гуркотом грому.
Переглядів: 1 127
 | 
Популярність: 119
Spring landscape (Весняний пейзаж)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 5
Spring landscape - яскраві весняні живі шпалери з квітучим садом, красивими метеликами і співучими птахами. Насолоджуйтеся теплими травневими днями і блакитним весняним небом, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 1 132
 | 
Популярність: 128
Nature bliss (Природне блаженство)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,2
Голосів: 9
Nature bliss - літні живі шпалери з прекрасними видами природи. Прогуляйтеся по ромашковому полю, відчуйте легкий теплий вітерець і насолоджуйтеся справжнім природним блаженством, яке дарує нам літня пора року.
Переглядів: 2 513
 | 
Популярність: 281
Fountain 3D (Фонтан 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 19
Fountain 3D - дивовижні живі 3D шпалери з декоративними фонтанами на тлі красивих пейзажів. Створіть заспокійливу атмосферу і насолоджуйтеся повільним падінням води у фонтані, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 3 627
 | 
Популярність: 449
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 7
Clouds by bullockcartapps - красиві живі шпалери з купчастими хмарами і визираючими крізь них променями сонця. Відчуйте себе в польоті по безкрайньому небу на світанку, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 1 788
 | 
Популярність: 396
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 3
Autumn by Live Wallpaper HD 3D - чудові живі шпалери з найкращою порою року - ранньою осінню. Встановіть ці шпалери і насолодіться красою в'янучої природи, прогуляйтеся по пожовклих алеях під яскраво синім небом.
Переглядів: 1 254
 | 
Популярність: 149
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,9
Голосів: 7
Snowfall by Live Wallpaper HD 3D - зимові живі шпалери з повільно падаючим снігом. Насолоджуйтесь магією сніжної зимової ночі і подаруйте собі тишу і спокій, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 1 764
 | 
Популярність: 183
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 11
Landscape by Live Wallpaper HD 3D - надзвичайно красиві шпалери з чудовими краєвидами живої природи. Насолоджуйтеся красою природи: чистими гірськими озерами, зеленими полями, осіннім лісом і квітучими садами вишень.
Переглядів: 2 850
 | 
Популярність: 335
Water drop by Live Wallpaper HD 3D (Крапля води)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,7
Голосів: 7
Water drop by Live Wallpaper HD 3D - цікаві живі шпалери з дощовими міськими і заміськими пейзажами. Встановіть ці шпалери і створіть ілюзію дощу прямо на екрані свого пристрою, спостерігаючи за повільно стікаючими краплями.
Переглядів: 3 227
 | 
Популярність: 426
Lavender (Лаванда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 12
Lavender - красиві живі шпалери з чудовими квітами лаванди і анімацією у вигляді падаючих пелюстків. Прогуляйтеся по квітучому полю і відчуйте аромат цих прекрасних квітів, встановивши на свій пристрій ці шпалери.
Переглядів: 2 021
 | 
Популярність: 227
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Пейзаж - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.