У цьому розділі представлені Авто/мото живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Авто/мото, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Speedometer (Спідометр)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 30
Speedometer - яскраві і оригінальні живі шпалери спеціально для тих, хто любить автомобілі і кому важлива швидкість. Відчуйте себе в дорозі за кермом спортивного автомобіля, що мчить на великій швидкості по гоночній трасі.
Переглядів: 5 189
 | 
Популярність: 913
Trucks (Вантажівки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 5
Trucks - стильні живі шпалери для любителів потужних транспортних засобів різних марок. Прикрасьте екран свого смартфона або планшета цими шпалерами і насолоджуйтеся новими картинками великих вантажівок щодня.
Переглядів: 2 200
 | 
Популярність: 254
Engine V8 3D (Двигун V8 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 25
Engine V8 3D - дивовижні живі 3D шпалери з автомобільними двигунами V8 для всіх любителів автомобілів і двигунів. Встановіть ці шпалери і слідкуйте за роботою двигуна прямо на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 5 407
 | 
Популярність: 1 070
Tanks 4K (Танки 4K)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 11
Tanks 4K - унікальні живі шпалери, створені для справжніх любителів танків і армії. Зробіть свій пристрій оригінальним і стильним, встановивши на нього ці відео шпалери з військовою технікою, що здійснює бойові маневри.
Переглядів: 2 971
 | 
Популярність: 448
Car technology 3D (Автомобільна технологія 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 6
Car technology 3D - стильні 3D шпалери з внутрішніми деталями машин спеціально для любителів автомобільних технологій. Підкресліть Ваш неповторний стиль, встановивши ці шпалери на екран Вашого телефона або планшета.
Переглядів: 3 192
 | 
Популярність: 461
Car HD (Автомобіль HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 58
Car HD - стильні шпалери з самими престижними і красивими автомобілями. Оберіть найбільш вподобану картинку для екрану Вашого смартфона або планшета, тим самим підкресливши унікальність стилю Вашого пристрою і свою індивідуальність.
Переглядів: 13 641
 | 
Популярність: 2 160
Neon cars (Неонові автомобілі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 61
Neon cars - стильні живі шпалери з яскравими спортивними автомобілями з неоновими підсвічуваннями. Відчуйте себе учасником нічних перегонів на стильній спортивній машині, яку Ви можете змінювати за своїм бажанням на іншу вподобану з каталогу.
Переглядів: 17 299
 | 
Популярність: 2 824
Neon racing car hologram (Неонова гоночна автомобільна голограма)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 119
Neon racing car hologram - неонові 3D шпалери для любителів спортивних автомобілів і автоперегонів. Створіть унікальний і стильний вигляд Вашого пристрою, встановивши ці шпалери разом з пакетом дизайнерських іконок, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 27 331
 | 
Популярність: 6 143
Fast theme (Швидкісна тема)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 52
Fast theme - стильна тема для Вашого пристрою, призначена для тих, хто любить машини, швидкість і досконалість в деталях. Встановіть якісні шпалери зі спортивними машинами на робочий екран в комплекті з красивими значками, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 14 304
 | 
Популярність: 3 004
Car (Машина)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,9
Голосів: 85
Car - захоплюючі шпалери з високоякісними картинками зі спортивними машинами. Спеціально для любителів комп'ютерних гонок і просто красивих машин з тюнінгом є чудова можливість прикрасити свій пристрій цими шпалерами і надати йому стильний вигляд.
Переглядів: 14 713
 | 
Популярність: 2 965
Bugatti Veyron 3D (Бугатті Вейрон 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 55
Bugatti Veyron 3D - стильні 3D шпалери з гоночною спортивною машиною Бугатті Вейрон. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтеся захоплюючими гонками з участю однієї з найкрутіших і найшвидших машин в різних ракурсах.
Переглядів: 9 657
 | 
Популярність: 1 767
Extreme Bikes (Екстремальні мотоцикли)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 109
Extreme Bikes - професійні гонщики відпрацьовують неймовірні і дуже небезпечні стрибки, а також виконують екстремальні трюки на красивих мотоциклах.
Переглядів: 25 289
 | 
Популярність: 2 830
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Авто/мото - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.