У цьому розділі представлені Авто/мото живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Авто/мото, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Engine 3D by Tanguyerfo (Движок 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
0,0
Голосів: 1
Engine 3D by Tanguyerfo - оригінальні живі 3D шпалери з високотехнологічним движком і ефектами водної брижі, створені спеціально для любителів автомобільних механізмів. Встановіть ці шпалери і надайте стильний вигляд Вашому пристрою.
Переглядів: 1 160
 | 
Популярність: 129
Speedometer (Спідометр)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 44
Speedometer - яскраві і оригінальні живі шпалери спеціально для тих, хто любить автомобілі і кому важлива швидкість. Відчуйте себе в дорозі за кермом спортивного автомобіля, що мчить на великій швидкості по гоночній трасі.
Переглядів: 8 861
 | 
Популярність: 1 512
Trucks (Вантажівки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 11
Trucks - стильні живі шпалери для любителів потужних транспортних засобів різних марок. Прикрасьте екран свого смартфона або планшета цими шпалерами і насолоджуйтеся новими картинками великих вантажівок щодня.
Переглядів: 3 954
 | 
Популярність: 449
Engine V8 3D (Двигун V8 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 28
Engine V8 3D - дивовижні живі 3D шпалери з автомобільними двигунами V8 для всіх любителів автомобілів і двигунів. Встановіть ці шпалери і слідкуйте за роботою двигуна прямо на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 8 224
 | 
Популярність: 1 579
Tanks 4K (Танки 4K)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 12
Tanks 4K - унікальні живі шпалери, створені для справжніх любителів танків і армії. Зробіть свій пристрій оригінальним і стильним, встановивши на нього ці відео шпалери з військовою технікою, що здійснює бойові маневри.
Переглядів: 4 065
 | 
Популярність: 590
Car technology 3D (Автомобільна технологія 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 9
Car technology 3D - стильні 3D шпалери з внутрішніми деталями машин спеціально для любителів автомобільних технологій. Підкресліть Ваш неповторний стиль, встановивши ці шпалери на екран Вашого телефона або планшета.
Переглядів: 4 595
 | 
Популярність: 649
Car HD (Автомобіль HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 67
Car HD - стильні шпалери з самими престижними і красивими автомобілями. Оберіть найбільш вподобану картинку для екрану Вашого смартфона або планшета, тим самим підкресливши унікальність стилю Вашого пристрою і свою індивідуальність.
Переглядів: 15 929
 | 
Популярність: 2 478
Neon cars (Неонові автомобілі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 67
Neon cars - стильні живі шпалери з яскравими спортивними автомобілями з неоновими підсвічуваннями. Відчуйте себе учасником нічних перегонів на стильній спортивній машині, яку Ви можете змінювати за своїм бажанням на іншу вподобану з каталогу.
Переглядів: 19 712
 | 
Популярність: 3 211
Neon racing car hologram (Неонова гоночна автомобільна голограма)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 124
Neon racing car hologram - неонові 3D шпалери для любителів спортивних автомобілів і автоперегонів. Створіть унікальний і стильний вигляд Вашого пристрою, встановивши ці шпалери разом з пакетом дизайнерських іконок, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 31 348
 | 
Популярність: 7 025
Fast theme (Швидкісна тема)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 61
Fast theme - стильна тема для Вашого пристрою, призначена для тих, хто любить машини, швидкість і досконалість в деталях. Встановіть якісні шпалери зі спортивними машинами на робочий екран в комплекті з красивими значками, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 16 151
 | 
Популярність: 3 372
Car (Машина)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 89
Car - захоплюючі шпалери з високоякісними картинками зі спортивними машинами. Спеціально для любителів комп'ютерних гонок і просто красивих машин з тюнінгом є чудова можливість прикрасити свій пристрій цими шпалерами і надати йому стильний вигляд.
Переглядів: 16 730
 | 
Популярність: 3 270
Bugatti Veyron 3D (Бугатті Вейрон 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 60
Bugatti Veyron 3D - стильні 3D шпалери з гоночною спортивною машиною Бугатті Вейрон. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтеся захоплюючими гонками з участю однієї з найкрутіших і найшвидших машин в різних ракурсах.
Переглядів: 10 975
 | 
Популярність: 1 936
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Авто/мото - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.