У цьому розділі представлені Авто/мото живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Авто/мото, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Cars on fire (Машини у вогні)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 14
Cars on fire - яскраві вогненні живі шпалери з модними спортивними автомобілями. Відчуйте всю потужність двигунів і швидкість гоночних машин. Прикрасьте цими шпалерами свій пристрій та насолоджуйтесь фантастичними перегонами.
Переглядів: 2 650
 | 
Популярність: 474
Engine 3D by Tanguyerfo (Движок 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 7
Engine 3D by Tanguyerfo - оригінальні живі 3D шпалери з високотехнологічним движком і ефектами водної брижі, створені спеціально для любителів автомобільних механізмів. Встановіть ці шпалери і надайте стильний вигляд Вашому пристрою.
Переглядів: 2 952
 | 
Популярність: 333
Speedometer (Спідометр)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 50
Speedometer - яскраві і оригінальні живі шпалери спеціально для тих, хто любить автомобілі і кому важлива швидкість. Відчуйте себе в дорозі за кермом спортивного автомобіля, що мчить на великій швидкості по гоночній трасі.
Переглядів: 10 612
 | 
Популярність: 1 772
Trucks (Вантажівки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 14
Trucks - стильні живі шпалери для любителів потужних транспортних засобів різних марок. Прикрасьте екран свого смартфона або планшета цими шпалерами і насолоджуйтеся новими картинками великих вантажівок щодня.
Переглядів: 4 733
 | 
Популярність: 541
Engine V8 3D (Двигун V8 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 30
Engine V8 3D - дивовижні живі 3D шпалери з автомобільними двигунами V8 для всіх любителів автомобілів і двигунів. Встановіть ці шпалери і слідкуйте за роботою двигуна прямо на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 9 100
 | 
Популярність: 1 709
Tanks 4K (Танки 4K)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 14
Tanks 4K - унікальні живі шпалери, створені для справжніх любителів танків і армії. Зробіть свій пристрій оригінальним і стильним, встановивши на нього ці відео шпалери з військовою технікою, що здійснює бойові маневри.
Переглядів: 4 590
 | 
Популярність: 646
Car technology 3D (Автомобільна технологія 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 11
Car technology 3D - стильні 3D шпалери з внутрішніми деталями машин спеціально для любителів автомобільних технологій. Підкресліть Ваш неповторний стиль, встановивши ці шпалери на екран Вашого телефона або планшета.
Переглядів: 5 167
 | 
Популярність: 711
Car HD (Автомобіль HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 72
Car HD - стильні шпалери з самими престижними і красивими автомобілями. Оберіть найбільш вподобану картинку для екрану Вашого смартфона або планшета, тим самим підкресливши унікальність стилю Вашого пристрою і свою індивідуальність.
Переглядів: 17 132
 | 
Популярність: 2 613
Neon cars (Неонові автомобілі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 72
Neon cars - стильні живі шпалери з яскравими спортивними автомобілями з неоновими підсвічуваннями. Відчуйте себе учасником нічних перегонів на стильній спортивній машині, яку Ви можете змінювати за своїм бажанням на іншу вподобану з каталогу.
Переглядів: 20 969
 | 
Популярність: 3 373
Neon racing car hologram (Неонова гоночна автомобільна голограма)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 130
Neon racing car hologram - неонові 3D шпалери для любителів спортивних автомобілів і автоперегонів. Створіть унікальний і стильний вигляд Вашого пристрою, встановивши ці шпалери разом з пакетом дизайнерських іконок, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 33 687
 | 
Популярність: 7 543
Fast theme (Швидкісна тема)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 64
Fast theme - стильна тема для Вашого пристрою, призначена для тих, хто любить машини, швидкість і досконалість в деталях. Встановіть якісні шпалери зі спортивними машинами на робочий екран в комплекті з красивими значками, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 17 190
 | 
Популярність: 3 587
Car (Машина)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 92
Car - захоплюючі шпалери з високоякісними картинками зі спортивними машинами. Спеціально для любителів комп'ютерних гонок і просто красивих машин з тюнінгом є чудова можливість прикрасити свій пристрій цими шпалерами і надати йому стильний вигляд.
Переглядів: 17 832
 | 
Популярність: 3 411
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Авто/мото - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.