У цьому розділі представлені Авто/мото живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Авто/мото, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Car HD (Автомобіль HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 40
Car HD - стильні шпалери з самими престижними і красивими автомобілями. Оберіть найбільш вподобану картинку для екрану Вашого смартфона або планшета, тим самим підкресливши унікальність стилю Вашого пристрою і свою індивідуальність.
Переглядів: 7 961
 | 
Популярність: 1 222
Neon cars (Неонові автомобілі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 42
Neon cars - стильні живі шпалери з яскравими спортивними автомобілями з неоновими підсвічуваннями. Відчуйте себе учасником нічних перегонів на стильній спортивній машині, яку Ви можете змінювати за своїм бажанням на іншу вподобану з каталогу.
Переглядів: 11 203
 | 
Популярність: 1 870
Neon racing car hologram (Неонова гоночна автомобільна голограма)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 72
Neon racing car hologram - неонові 3D шпалери для любителів спортивних автомобілів і автоперегонів. Створіть унікальний і стильний вигляд Вашого пристрою, встановивши ці шпалери разом з пакетом дизайнерських іконок, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 17 943
 | 
Популярність: 4 120
Fast theme (Швидкісна тема)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 39
Fast theme - стильна тема для Вашого пристрою, призначена для тих, хто любить машини, швидкість і досконалість в деталях. Встановіть якісні шпалери зі спортивними машинами на робочий екран в комплекті з красивими значками, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 10 972
 | 
Популярність: 2 295
Car (Машина)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 72
Car - захоплюючі шпалери з високоякісними картинками зі спортивними машинами. Спеціально для любителів комп'ютерних гонок і просто красивих машин з тюнінгом є чудова можливість прикрасити свій пристрій цими шпалерами і надати йому стильний вигляд.
Переглядів: 11 894
 | 
Популярність: 2 522
Bugatti Veyron 3D (Бугатті Вейрон 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 48
Bugatti Veyron 3D - стильні 3D шпалери з гоночною спортивною машиною Бугатті Вейрон. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтеся захоплюючими гонками з участю однієї з найкрутіших і найшвидших машин в різних ракурсах.
Переглядів: 7 414
 | 
Популярність: 1 451
Extreme Bikes (Екстремальні мотоцикли)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 104
Extreme Bikes - професійні гонщики відпрацьовують неймовірні і дуже небезпечні стрибки, а також виконують екстремальні трюки на красивих мотоциклах.
Переглядів: 23 808
 | 
Популярність: 2 764
Drift (Дріфт)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 60
Drift - красиві спортивні автомобілі і висока швидкість. Досвідчені пілоти пускають машини в контрольований занос і виконують складні елементи. Спостерігайте за красивими одиночними та парними заїздами.
Переглядів: 17 914
 | 
Популярність: 3 482
Engine Assembly (Збірка двигуна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 27
Engine Assembly - детально пророблений двигун внутрішнього згоряння. Кожна деталь має власну анімацію, тому механізм працює як одне ціле.
Переглядів: 14 539
 | 
Популярність: 3 227
Super Drift (супер дрифт)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 77
Super Drift - швидкі спортивні автомобілі приємно прикрасять екран вашого смартфона. Спостерігайте в реальному часі як пілоти пускають в занос свої боліди залишаючи за собою величезну кількість диму.
Переглядів: 20 701
 | 
Популярність: 4 532
Street racing (Стрітрейсинг)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 275
Street racing - захоплюючі і небезпечні вуличні гонки прямо на Вашому робочому столі. Живі шпалери мають приголомшливу колекцію зображень потужних автомобілів і красивих дівчат на тлі нічного міста.
Переглядів: 103 192
 | 
Популярність: 24 355
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 92
Переглядів: 37 681
 | 
Популярність: 9 830
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Авто/мото - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.