У цьому розділі представлені Рослини живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Рослини, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Sunflowers (Соняшники)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 3
Sunflowers - літні живі шпалери з великими полями зростаючих соняшників і пурхаючими червоними метеликами. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за дивовижними сонячними рослинами, які повертають свої квіти в бік сонця.
Переглядів: 989
 | 
Популярність: 79
Firefly by orchid (Світлячок)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 1
Firefly by orchid - чарівні живі шпалери з таємничим лісом і літаючими маленькими світлячками. Прогуляйтеся по сутінковому лісу і відчуйте себе всередині казки, де прокидаються нічні метелики і кружляють у танці світлячки.
Переглядів: 1 757
 | 
Популярність: 187
Leaves by orchid (Листя)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,0
Голосів: 2
Leaves by orchid - барвисті живі шпалери з красивими літніми пейзажами і зеленими деревами, з яких вітер зриває листя. Прикрасьте екран свого пристрою цими шпалерами і спостерігайте за падінням ще зеленого листя.
Переглядів: 843
 | 
Популярність: 96
Girl and dandelion (Дівчинка і кульбаба)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 2
Girl and dandelion - милі живі шпалери зі смішною маленькою дівчинкою, яка здуває кульбаби. Подаруйте собі гарний настрій, відчуйте теплоту весняного сонця і прогуляйтеся по молодій зеленій траві, де ростуть пухнасті кульбаби.
Переглядів: 754
 | 
Популярність: 63
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,2
Голосів: 5
Sakura by live wallpaper HongKong - дивовижно прекрасні живі шпалери з весняною квітучою сакурою і падаючими рожевими пелюстками. Прикрасьте екран свого пристрою цими милими шпалерами і надихніть себе на щось прекрасне.
Переглядів: 947
 | 
Популярність: 49
Spring flowers by SoundOfSource (Весняні квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 5
Spring flowers by SoundOfSource - яскраві живі шпалери з весняними квітами і квітучими деревами. Відчуйте весняне тепло і запах лугових квітів, насолоджуйтеся спокійною атмосферою гармонії і щастя.
Переглядів: 1 878
 | 
Популярність: 123
Lotus by villeHugh (Лотос)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 6
Lotus by villeHugh - красиві живі шпалери з чудовими рожевими квітами і анімаційними ефектами. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтеся ясним сонячним днем і красивим озером, на березі якого ростуть ніжні квіти лотоса.
Переглядів: 2 613
 | 
Популярність: 283
Nature bliss (Природне блаженство)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,4
Голосів: 12
Nature bliss - літні живі шпалери з прекрасними видами природи. Прогуляйтеся по ромашковому полю, відчуйте легкий теплий вітерець і насолоджуйтеся справжнім природним блаженством, яке дарує нам літня пора року.
Переглядів: 3 610
 | 
Популярність: 394
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 5
Autumn by Live Wallpaper HD 3D - чудові живі шпалери з найкращою порою року - ранньою осінню. Встановіть ці шпалери і насолодіться красою в'янучої природи, прогуляйтеся по пожовклих алеях під яскраво синім небом.
Переглядів: 1 998
 | 
Популярність: 211
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 3
Dandelion by Live Wallpaper HD 3D - милі живі шпалери з дивовижними весняними квітами - кульбабами. Прикрасьте екран свого пристрою цими чарівними шпалерами і відчуйте себе посеред зеленого поля, всипаного кульбабами.
Переглядів: 2 498
 | 
Популярність: 243
Springtime (Весна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 7
Springtime - дивовижні живі шпалери з красивими весняними краєвидами. Прикрасьте екран свого пристрою стильними та ніжними шпалерами і насолоджуйтесь теплим весняним днем з природою, яка прокидається від сну.
Переглядів: 2 141
 | 
Популярність: 159
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,0
Голосів: 5
Sakura by BlackBird Wallpapers - красиві живі шпалери з квітучими вишневими деревами. Подаруйте собі весняний настрій і насолодіться ароматом і красою квітучих вишень, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 1 941
 | 
Популярність: 155
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Рослини - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.