У цьому розділі представлені Акваріуми живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Акваріуми, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Aquarium fish 3D by BlackBird Wallpapers (Акваріумні рибки 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
0,9
Голосів: 5
Aquarium fish 3D by BlackBird Wallpapers - оригінальні живі 3D шпалери із забавними зубастими і витрішкуватими рибками. Спостерігайте за захоплюючою поведінкою акваріумних рибок, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 409
 | 
Популярність: 41
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 9
Sharks 3D by BlackBird Wallpapers - дивовижні живі шпалери, які відкривають світ морських глибин з його хижими підводними мешканцями - акулами. Спостерігайте за цими небезпечними і цікавими істотами, встановивши ці шпалери на екран пристрою.
Переглядів: 1 795
 | 
Популярність: 283
Goldfish (Золота рибка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 20
Goldfish - заспокійливі живі шпалери з повільно плаваючими акваріумними рибками. Спостерігайте за красивими золотими рибками всередині акваріума з красивою декорацією, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 4 367
 | 
Популярність: 838
Water ripple (Водні брижі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,4
Голосів: 8
Water ripple - красиві живі шпалери з бірюзовою водною гладдю. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і спостерігайте за водними брижами і колами на воді при кожному дотику до екрану Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 2 243
 | 
Популярність: 345
Dolphins 3D by Mosoyo (Дельфіни 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 30
Dolphins 3D by Mosoyo - чарівні 3D шпалери з самими розумними морськими мешканцями - дельфінами. Встановіть ці шпалери і зробіть захоплюючу подорож до морських глибин, де живуть зграї чарівних і кумедних дельфінів.
Переглядів: 7 726
 | 
Популярність: 1 233
Under the sea by Glitchshop (Під водою)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 14
Under the sea by Glitchshop - дивні й спокійні живі шпалери з розслаблюючою підводною обстановкою. Спостерігайте за спокійним рухом води і як сонячні промені досягають дна моря, пробиваючись крізь товщу води.
Переглядів: 4 278
 | 
Популярність: 799
True water (Справжня вода)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 15
True water - дивовижні живі шпалери з декоративними ставками з рибками коі. Підберіть під свій настрій новий фон для екрану Вашого пристрою і насолоджуйтеся заспокійливою атмосферою, яку створюють ці шпалери.
Переглядів: 3 400
 | 
Популярність: 493
Discus 3D (Дискус 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 18
Discus 3D - красиві живі шпалери з яскравими і різнобарвними акваріумними рибками - дискусами. Встановіть ці шпалери на екран свого пристрою і спостерігайте за спокійним плаванням рибок, оточених красивою анімацією.
Переглядів: 6 017
 | 
Популярність: 1 178
Koi 3D (Коі 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 44
Koi 3D - красиві живі шпалери з дуже милими різнокольоровими рибками коі. Створить гарний японський ставок на екрані свого пристрою і насолоджуйтеся заспокійливою атмосферою тиші і спокою, спостерігаючи за плаваючими рибками.
Переглядів: 17 577
 | 
Популярність: 2 778
Luminous jellyfish HD (Сяюча медуза HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 49
Luminous jellyfish HD - дивовижні живі шпалери з одним з найкрасивіших видів морських мешканців - сяючими медузами. Прикрасьте екран свого пристрою фоном з плаваючими медузами і оригінальною анімацією у вигляді бульбашок повітря, що піднімаються вгору.
Переглядів: 13 952
 | 
Популярність: 2 367
Lovely arowana by kimvan (Чарівна арована)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 26
Lovely arowana by kimvan - встановіть на свій пристрій живі шпалери з однією з найдавніших риб на Землі - арованою. Забезпечте собі довге і щасливе життя, адже вважається, що ця рибка могутній талісман, який приносить своєму власникові удачу в справах, багатство, процвітання і здоров'я.
Переглядів: 8 947
 | 
Популярність: 1 539
Fish (Рибки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 50
Fish - яскраві і красиві живі шпалери з плаваючими рибками. Створіть свій власний акваріум з екзотичних рибок прямо на екрані свого пристрою. Використовуйте можливість вибору фону і видів рибок, щоб зробити Ваші шпалери унікальними.
Переглядів: 18 287
 | 
Популярність: 2 714
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Акваріуми - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.