У цьому розділі представлені Акваріуми живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Акваріуми, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Jellyfish 3D by Womcd (Медуза 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 16
Jellyfish 3D by Womcd - оригінальні живі шпалери з яскравими різнобарвними медузами. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими веселими позитивними шпалерами і подаруйте собі і своїм друзям гарний настрій.
Переглядів: 3 391
 | 
Популярність: 622
Aquarium by minatodev (Акваріум)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 10
Aquarium by minatodev - заспокійливі живі шпалери з різнокольоровими декоративними рибками, плаваючими в акваріумі. Створіть затишну атмосферу і спостерігайте за поведінкою рибок, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 3 940
 | 
Популярність: 682
Aquarium fish 3D by BlackBird Wallpapers (Акваріумні рибки 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 22
Aquarium fish 3D by BlackBird Wallpapers - оригінальні живі 3D шпалери із забавними зубастими і витрішкуватими рибками. Спостерігайте за захоплюючою поведінкою акваріумних рибок, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 7 174
 | 
Популярність: 778
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 22
Sharks 3D by BlackBird Wallpapers - дивовижні живі шпалери, які відкривають світ морських глибин з його хижими підводними мешканцями - акулами. Спостерігайте за цими небезпечними і цікавими істотами, встановивши ці шпалери на екран пристрою.
Переглядів: 5 004
 | 
Популярність: 798
Goldfish (Золота рибка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 37
Goldfish - заспокійливі живі шпалери з повільно плаваючими акваріумними рибками. Спостерігайте за красивими золотими рибками всередині акваріума з красивою декорацією, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 8 257
 | 
Популярність: 1 592
Water ripple (Водні брижі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 12
Water ripple - красиві живі шпалери з бірюзовою водною гладдю. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і спостерігайте за водними брижами і колами на воді при кожному дотику до екрану Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 3 942
 | 
Популярність: 595
Dolphins 3D by Mosoyo (Дельфіни 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 40
Dolphins 3D by Mosoyo - чарівні 3D шпалери з самими розумними морськими мешканцями - дельфінами. Встановіть ці шпалери і зробіть захоплюючу подорож до морських глибин, де живуть зграї чарівних і кумедних дельфінів.
Переглядів: 11 304
 | 
Популярність: 1 849
Under the sea by Glitchshop (Під водою)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 14
Under the sea by Glitchshop - дивні й спокійні живі шпалери з розслаблюючою підводною обстановкою. Спостерігайте за спокійним рухом води і як сонячні промені досягають дна моря, пробиваючись крізь товщу води.
Переглядів: 5 275
 | 
Популярність: 958
True water (Справжня вода)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 15
True water - дивовижні живі шпалери з декоративними ставками з рибками коі. Підберіть під свій настрій новий фон для екрану Вашого пристрою і насолоджуйтеся заспокійливою атмосферою, яку створюють ці шпалери.
Переглядів: 4 222
 | 
Популярність: 567
Discus 3D (Дискус 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 29
Discus 3D - красиві живі шпалери з яскравими і різнобарвними акваріумними рибками - дискусами. Встановіть ці шпалери на екран свого пристрою і спостерігайте за спокійним плаванням рибок, оточених красивою анімацією.
Переглядів: 8 422
 | 
Популярність: 1 588
Koi 3D (Коі 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 46
Koi 3D - красиві живі шпалери з дуже милими різнокольоровими рибками коі. Створить гарний японський ставок на екрані свого пристрою і насолоджуйтеся заспокійливою атмосферою тиші і спокою, спостерігаючи за плаваючими рибками.
Переглядів: 19 206
 | 
Популярність: 3 048
Luminous jellyfish HD (Сяюча медуза HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 53
Luminous jellyfish HD - дивовижні живі шпалери з одним з найкрасивіших видів морських мешканців - сяючими медузами. Прикрасьте екран свого пристрою фоном з плаваючими медузами і оригінальною анімацією у вигляді бульбашок повітря, що піднімаються вгору.
Переглядів: 15 727
 | 
Популярність: 2 629
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Акваріуми - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.