У цьому розділі представлені Акваріуми живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Акваріуми, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Koi 3D (Коі 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 31
Koi 3D - красиві живі шпалери з дуже милими різнокольоровими рибками коі. Створить гарний японський ставок на екрані свого пристрою і насолоджуйтеся заспокійливою атмосферою тиші і спокою, спостерігаючи за плаваючими рибками.
Переглядів: 9 079
 | 
Популярність: 1 382
Luminous jellyfish HD (Сяюча медуза HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 37
Luminous jellyfish HD - дивовижні живі шпалери з одним з найкрасивіших видів морських мешканців - сяючими медузами. Прикрасьте екран свого пристрою фоном з плаваючими медузами і оригінальною анімацією у вигляді бульбашок повітря, що піднімаються вгору.
Переглядів: 8 537
 | 
Популярність: 1 463
Lovely arowana by kimvan (Чарівна арована)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 15
Lovely arowana by kimvan - встановіть на свій пристрій живі шпалери з однією з найдавніших риб на Землі - арованою. Забезпечте собі довге і щасливе життя, адже вважається, що ця рибка могутній талісман, який приносить своєму власникові удачу в справах, багатство, процвітання і здоров'я.
Переглядів: 5 754
 | 
Популярність: 1 019
Fish (Рибки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 36
Fish - яскраві і красиві живі шпалери з плаваючими рибками. Створіть свій власний акваріум з екзотичних рибок прямо на екрані свого пристрою. Використовуйте можливість вибору фону і видів рибок, щоб зробити Ваші шпалери унікальними.
Переглядів: 13 477
 | 
Популярність: 1 864
Pond with koi by Karaso (Ставок з коі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,2
Голосів: 30
Pond with koi by Karaso - спокійні живі шпалери з різнокольоровими рибками коі. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і подаруйте собі хвилини тиші й спокою, спостерігаючи за плаванням красивих рибок в ставку.
Переглядів: 8 466
 | 
Популярність: 1 428
Fish 3D (Риба 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 74
Fish 3D - реалістичний віртуальний ставок з красивими рибками, водними брижами і плаваючими листками на поверхні. Встановіть ці романтичні шпалери з можливістю налаштування тіні рибок і листя на дні водойми і спостерігайте за поведінкою рибок.
Переглядів: 20 692
 | 
Популярність: 4 110
Aquarium (Акваріум)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 114
Aquarium - акваріум з різноманітними анімованими рибками. Спостерігайте за ними, міняйте декорації і додайте рослинність. Ідеально облаштуйте простір для релаксації.
Переглядів: 28 336
 | 
Популярність: 4 557
Ocean 3D: Dolphin (Ocean 3D: Дельфін)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 134
Ocean 3D: Dolphin - прекрасний підводний світ в якому ви можете спостерігати за дельфінами. Прозора вода дозволить детально розглянути мешканців морських глибин.
Переглядів: 39 957
 | 
Популярність: 8 095
Betta Fish 3D (Бійцівська рибка 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 120
Betta Fish 3D - тривимірна модель імітує життя реальної сіамської бойової риби. Вона дуже плавно рухається і періодично змінює свій унікальний окрас.
Переглядів: 42 029
 | 
Популярність: 8 366
Aquarium 3D by Shyne Lab (акваріум 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 87
Aquarium 3D by Shyne Lab - акваріум з красивими рибками різних видів на екрані Вашого смартфона. Реалістичний ефект водної гладі надає шпалерам ще більшу привабливість.
Переглядів: 27 794
 | 
Популярність: 5 676
Galaxy aquarium (галактичний акваріум)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,8
Голосів: 42
Galaxy aquarium - чудовий акваріум з милими рибками. Міняйте фон і швидкість руху рибок в настройках і насолоджуйтеся ідеальним поєднанням Ваших параметрів. Якісна анімація.
Переглядів: 17 561
 | 
Популярність: 2 971
Gold fish (Золоті рибки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,2
Голосів: 74
Gold fish - красиві золоті рибки, мирно плавають по екрану вашого пристрою. Маленькі умиротвореним істоти будуть радувати Вас своїм виглядом, де б Ви не знаходилися.
Переглядів: 22 147
 | 
Популярність: 4 172
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Акваріуми - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.