У вас мобільний пристрій на ОС Андроїд 4.4? Скачати безкоштовно живі шпалери тепер дуже просто! Для того, щоб скачати шпалери для Андроїд 4.4, виберіть живі шпалери і натисніть на кнопку "скачати" або картинку живої шпалери. Щодня ми додаємо нові кращі живі шпалери на Андроїд 4.4. Живі шпалери скачати безкоштовно без реєстрації та смс можна тільки на mob.org.ua!
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Magic forest (Чарівний ліс)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 2
Magic forest - чарівні живі шпалери з таємничим і прекрасним лісом, в якому оживають добрі казки. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за різнокольоровими метеликами, що пурхають над лісовими стежками і струмками.
Переглядів: 345
 | 
Популярність: 20
Ocean and sunset by Cosmic Mobile Wallpapers (Океан і захід сонця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 1
Ocean and sunset by Cosmic Mobile Wallpapers - романтичні і мальовничі шпалери з чудовими заходами сонця над океаном. Прогуляйтеся по узбережжю і насолодіться прекрасними видами заходу сонця і неспішними хвилями океану.
Переглядів: 312
 | 
Популярність: 24
Beautiful spring flowers (Красиві весняні квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 2
Beautiful spring flowers - весняні живі шпалери з прекрасними, різнокольоровими і ароматними квітами. Відчуйте дотик весни до свого серця і подаруйте собі легкий весняний настрій, прикрасивши екран свого пристрою цими ніжними квітами.
Переглядів: 606
 | 
Популярність: 33
Fire by 4k Wallpapers (Вогонь)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 5
Fire by 4k Wallpapers - фантастичні живі шпалери з вогняними картинками тварин, мотоциклів та автомобілів. Створіть яскравий, стильний і унікальний образ свого пристрою, встановивши на його екран ці вогненні шпалери.
Переглядів: 914
 | 
Популярність: 132
Galaxy by 4k Wallpapers (Галактика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 9
Galaxy by 4k Wallpapers - дивні космічні живі шпалери з далекими галактиками і сонячними системами. Подорожуйте по Всесвіту та відкрийте для себе нові дивовижні світи, прикрасивши свій пристрій цими шпалерами.
Переглядів: 1 250
 | 
Популярність: 191
Chocolate by 4k Wallpapers (Шоколад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 2
Chocolate by 4k Wallpapers - апетитні живі шпалери для любителів вишуканих солодощів та шоколадних делікатесів. Підніміть собі настрій і зніміть стрес і втому, встановивши на свій пристрій шпалери з соковитою полуницею в шоколаді.
Переглядів: 526
 | 
Популярність: 44
Cute baby by 4k Wallpapers (Мила дитина)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 3
Cute baby by 4k Wallpapers - зворушливі живі шпалери з чарівними маленькими дітками. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і відчуйте всю доброту та щирість, яку випромінює дитяча посмішка.
Переглядів: 809
 | 
Популярність: 26
Nature by 4k Wallpapers (Природа)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 10
Nature by 4k Wallpapers - красиві живі шпалери з чудовими зеленими і сонячними пейзажами дикої природи. Насолоджуйтеся гірськими вершинами, чистими озерами і тропічними пляжами, прикрасивши цими шпалерами екран свого пристрою.
Переглядів: 3 188
 | 
Популярність: 235
Love by 4k Wallpapers (Любов)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 11
Love by 4k Wallpapers - дивовижні живі шпалери з романтичною тематикою, створені спеціально для закоханих. Встановіть ці шпалери і починайте свій день з радості і любові, посмішок і гарного настрою, яке подарують Вам ці шпалери.
Переглядів: 1 585
 | 
Популярність: 81
Sport сar (Спортивний автомобіль)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 9
Sport саг - красиві і стильні живі шпалери з новими спортивними автомобілями. Відчуйте швидкість і міць гоночних автомобілів, оцініть їх стиль і обтічні форми і насолоджуйтеся видом улюблених моделей на екрані свого пристрою.
Переглядів: 1 836
 | 
Популярність: 230
Sport bike (Спортивний мотоцикл)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 4
Sport bike - стильні шпалери з модними спортивними мотоциклами. Розділіть своє захоплення крутими і швидкими мотоциклами разом зі своїми друзями, здивувавши їх цими новими захоплюючими шпалерами на екрані свого пристрою.
Переглядів: 1 093
 | 
Популярність: 98
Animals and birds (Тварини і птахи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 13
Animals and birds - яскраві і красиві живі шпалери з дикими тваринами: хижими тиграми, отруйними жабами, нічними совами і чарівними строкатими папугами. Вибирайте з колекції шпалер самі барвисті картинки і створюйте новий образ свого пристрою щодня.
Переглядів: 3 139
 | 
Популярність: 246
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

На ОС Android 4.4 живі шпалери скачати безкоштовно тепер дуже просто!

Тепер вам не потрібен Android маркет - всі живі шпалери можна качати на улюбленому сайті mob.org.ua! Ми намагаємося давати нашим користувачам найкраще, кожен день ми додаємо тільки повні apk живі шпалери на Android 4.4.
Ми зібрали величезний збірник яскравих та популярних живих шпалер під Андроїд і напевно, серед усього цього різноманіття Ви знайдете для себе саме те, що шукали. На mob.org.ua ви знайдете не тільки живі шпалери на телефон, але і живі шпалери для планшета Android 4.4. Hd живі шпалери на планшет підходять найкраще, так як відмінно підкреслюють всі переваги Андроїд живих шпалер. Завантажуйте безкоштовні живі шпалери для Android 4.4 прямо зараз!