У вас мобільний пристрій на ОС Андроїд 4.4? Скачати безкоштовно живі шпалери тепер дуже просто! Для того, щоб скачати шпалери для Андроїд 4.4, виберіть живі шпалери і натисніть на кнопку "скачати" або картинку живої шпалери. Щодня ми додаємо нові кращі живі шпалери на Андроїд 4.4. Живі шпалери скачати безкоштовно без реєстрації та смс можна тільки на mob.org.ua!
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,7
Голосів: 7
Dragon by Keyboard Themes Soft - фантастичні живі шпалери з чарівними і прекрасними драконами. Відвідайте незвідані світи, в яких мешкають вогнедишні дракони, і відчуйте всю силу і міць цих неймовірних істот.
Переглядів: 768
 | 
Популярність: 61
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 5
Puppy by Keyboard Themes Soft - дуже милі живі шпалери з маленькими кумедними цуценятами. Почніть свій день з радісних миттєвостей і подаруйте собі позитивні емоції, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 697
 | 
Популярність: 37
Red mountain (Червона гора)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,3
Голосів: 3
Red mountain - відкрийте для себе чарівну красу червоних скель на тлі весняної соковитої зелені. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і спостерігайте чудові гірські пейзажі, навіть перебуваючи далеко від природи.
Переглядів: 798
 | 
Популярність: 103
Spring mountains (Весняні гори)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,3
Голосів: 3
Spring mountains - красиві живі шпалери з чудовими краєвидами весняних гір. Підніміться на вершину гори і насолоджуйтеся видами зелених долин, чистих озер і яскравого неба на тлі західу сонця.
Переглядів: 647
 | 
Популярність: 66
Space by Acinis (Космос)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 14
Space by Acinis - дивовижні живі шпалери з барвистими і безкрайніми просторами космосу. Насолоджуйтеся дивовижними пейзажами і відвідайте найвіддаленіші куточки нашої галактики, прикрасивши цими шпалерами екран свого пристрою.
Переглядів: 1 706
 | 
Популярність: 252
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 5
Dinosaurs by Free Wallpapers and Backgrounds - стильні живі шпалери з лютими і хижими динозаврами. Створіть страхітливий і унікальний вид свого пристрою, встановивши на робочий стіл картинки зі злими динозаврами.
Переглядів: 937
 | 
Популярність: 96
Chess 3D (Шахи 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3D   Ігри  
5
Голосів: 3
Chess 3D - цікаві живі шпалери з візуалізацією сцени шахової гри. Встановіть ці шпалери і використовуйте гіроскоп свого пристрою, щоб створити 3D ефект шахової партії прямо на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 645
 | 
Популярність: 73
Hypnotizing patterns (Гіпнотизуючі візерунки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 6
Hypnotizing patterns - дивовижні живі шпалери з абстрактними векторними рухомими фігурами. Відкрийте свою уяву і налаштуйтеся на спокійну медитацію, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 1 339
 | 
Популярність: 166
Star сlusters 3D (Зоряні скупчення 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 6
Star сlusters 3D - неймовірні живі шпалери з блискучими зірками. Пориньте в таємничий світ зірок і здійсніть незабутню подорож по галактиці, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 1 915
 | 
Популярність: 248
Space stars and clouds (Космічні зірки і хмари)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 2
Space stars and clouds - дивовижні живі шпалери з красивими зірками і космічними хмарами. Пориньте в космічну атмосферу і насолоджуйтеся прекрасними видами космосу, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 1 325
 | 
Популярність: 177
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 9
Warrior by Dream World HD Live Wallpapers - фантастичні живі шпалери з відважними воїнами, що захищають свої світи. Встановіть ці шпалери і опиніться у центрі битви, де зійшлися у жорстокому двобої магія і сила мечів. Оберіть воїна, який захистить Ваш пристрій від небажаних відвідувачів.
Переглядів: 2 480
 | 
Популярність: 279
Pink butterfly by Dream World HD Live Wallpapers (Рожевий метелик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 10
Pink butterfly by Dream World HD Live Wallpapers - літні живі шпалери з яскравими рожевими метеликами, що пурхають над екзотичними квітами. Спостерігайте за життям і польотами красивих метеликів, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 2 445
 | 
Популярність: 211
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

На ОС Android 4.4 живі шпалери скачати безкоштовно тепер дуже просто!

Тепер вам не потрібен Android маркет - всі живі шпалери можна качати на улюбленому сайті mob.org.ua! Ми намагаємося давати нашим користувачам найкраще, кожен день ми додаємо тільки повні apk живі шпалери на Android 4.4.
Ми зібрали величезний збірник яскравих та популярних живих шпалер під Андроїд і напевно, серед усього цього різноманіття Ви знайдете для себе саме те, що шукали. На mob.org.ua ви знайдете не тільки живі шпалери на телефон, але і живі шпалери для планшета Android 4.4. Hd живі шпалери на планшет підходять найкраще, так як відмінно підкреслюють всі переваги Андроїд живих шпалер. Завантажуйте безкоштовні живі шпалери для Android 4.4 прямо зараз!