У вас мобільний пристрій на ОС Андроїд 4.4? Скачати безкоштовно живі шпалери тепер дуже просто! Для того, щоб скачати шпалери для Андроїд 4.4, виберіть живі шпалери і натисніть на кнопку "скачати" або картинку живої шпалери. Щодня ми додаємо нові кращі живі шпалери на Андроїд 4.4. Живі шпалери скачати безкоштовно без реєстрації та смс можна тільки на mob.org.ua!
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
0,0
Голосів: 1
River by Pawel Grabowski - дивовижні живі шпалери з красивою гірською річкою, яка оточена лісом. Залишіться наодинці з природою і відкрийте для себе дивовижний дикий світ гір, безкраї зелені ліси і вируючі річки.
Переглядів: 192
 | 
Популярність: 12
Titanic 3D by Sfondi Animati 3D (Титанік 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
---
Голосів: 0
Titanic 3D by Sfondi Animati 3D - оригінальні живі 3D шпалери з легендарним Титаніком. Доторкніться до величі самого великого корабля в історії людства, встановивши ці вражаючі шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 155
 | 
Популярність: 18
Candy by MukuTech (Цукерки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 2
Candy by MukuTech - солодкі живі шпалери з різнокольоровими цукерками і мармеладками. Підніміть собі настрій яскравими та смачними солодощами і налаштуйтеся на позитив, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 365
 | 
Популярність: 20
Strawberry by Neygavets (Полуниця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 2
Strawberry by Neygavets - соковиті живі шпалери з червоною стиглою полуницею, зібраною під теплими променями південного сонця. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтеся ароматом і красою солодких ягід в будь-який момент часу.
Переглядів: 279
 | 
Популярність: 24
Fruits in the water by Neygavets (Фрукти у воді)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 6
Fruits in the water by Neygavets - соковиті і яскраві живі шпалери зі стиглими літніми фруктами, плаваючими у воді. Освіжіть зовнішній вигляд свого пристрою, прикрасивши його екран цими стильними і красивими шпалерами.
Переглядів: 1 672
 | 
Популярність: 147
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,5
Голосів: 7
Winter by SubMad Group - красиві живі шпалери з засніженими вулицями і парками. Пориньте в зимову атмосферу з покритими снігом деревами і алеями. Насолоджуйтеся тишею і спокоєм, які дарує нам зимова пора року.
Переглядів: 2 837
 | 
Популярність: 259
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 5
Garden by SubMad Group - літні живі шпалери з прекрасним квітучим садом і красивими анімаційними ефектами. Відчуйте тепло літнього сонця і аромати яскравих квітів, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 1 597
 | 
Популярність: 137
Snowfall by Live Wallpapers HD (Снігопад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 4
Snowfall by Live Wallpapers HD - казкові зимові шпалери з красивим засніженим лісом і дерев'яним будиночком на березі замерзлої річки. Налаштуйте інтенсивність снігопаду на свій смак і відчуйте всю красу зими і наближення зимових свят.
Переглядів: 1 741
 | 
Популярність: 263
Asteroid belt by Kittehface Software (Пояс астероїдів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 12
Asteroid belt by Kittehface Software - цікаві живі шпалери з космічним поясом астероїдів і красивими видами галактики. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтесь чудовими знімками астероїдів.
Переглядів: 2 370
 | 
Популярність: 425
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 12
Planets by Pro Live Wallpapers - дивні й дивовижні живі шпалери з красивими видами космосу. Здійсніть неймовірну космічну подорож і загляньте в найвіддаленіші куточки Всесвіту, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 1 724
 | 
Популярність: 319
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 7
Snowfall by Wallpapers and Backgrounds Live - зимові живі шпалери з засніженими містами і вечірніми вогнями. Прогуляйтеся під падаючим снігом і насолодіться красою зими, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 2 460
 | 
Популярність: 303
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 8
Waterfall sounds by Wallpapers and Backgrounds Live - красиві живі шпалери зі звуками і видами диких водоспадів. Насолоджуйтеся красою природи і неймовірними гірськими водоспадами, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 186
 | 
Популярність: 248
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

На ОС Android 4.4 живі шпалери скачати безкоштовно тепер дуже просто!

Тепер вам не потрібен Android маркет - всі живі шпалери можна качати на улюбленому сайті mob.org.ua! Ми намагаємося давати нашим користувачам найкраще, кожен день ми додаємо тільки повні apk живі шпалери на Android 4.4.
Ми зібрали величезний збірник яскравих та популярних живих шпалер під Андроїд і напевно, серед усього цього різноманіття Ви знайдете для себе саме те, що шукали. На mob.org.ua ви знайдете не тільки живі шпалери на телефон, але і живі шпалери для планшета Android 4.4. Hd живі шпалери на планшет підходять найкраще, так як відмінно підкреслюють всі переваги Андроїд живих шпалер. Завантажуйте безкоштовні живі шпалери для Android 4.4 прямо зараз!