У цьому розділі представлені Квіти живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Квіти, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 5
Garden by SubMad Group - літні живі шпалери з прекрасним квітучим садом і красивими анімаційними ефектами. Відчуйте тепло літнього сонця і аромати яскравих квітів, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 1 600
 | 
Популярність: 139
Summer: flowers and butterflies (Літо: квіти і метелики)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 6
Summer: flowers and butterflies - красиві живі шпалери з літніми квітами і різнокольоровими метеликами. Створіть собі літній настрій і відчуйте себе посеред квіткового поля, де пахнуть ароматні квіти і літають красиві метелики.
Переглядів: 1 890
 | 
Популярність: 133
Spring flowers by orchid (Весняні квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,0
Голосів: 7
Spring flowers by orchid - весняні живі шпалери з красивими квітучими деревами. Прикрасьте екран свого пристрою ніжними квітами вишень і насолоджуйтеся красою природи, яка прокинулась від довгого зимового сну.
Переглядів: 2 338
 | 
Популярність: 212
Sunflowers (Соняшники)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 4
Sunflowers - літні живі шпалери з великими полями зростаючих соняшників і пурхаючими червоними метеликами. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за дивовижними сонячними рослинами, які повертають свої квіти в бік сонця.
Переглядів: 2 505
 | 
Популярність: 237
Lavender by orchid (Лаванда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 5
Lavender by orchid - красиві живі шпалери з квітучими лавандовими полями. Прикрасьте екран свого пристрою прекрасними квітами лаванди і відчуйте їх ніжний аромат, принесений теплим весняним вітром.
Переглядів: 1 609
 | 
Популярність: 90
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,0
Голосів: 6
Sakura by live wallpaper HongKong - дивовижно прекрасні живі шпалери з весняною квітучою сакурою і падаючими рожевими пелюстками. Прикрасьте екран свого пристрою цими милими шпалерами і надихніть себе на щось прекрасне.
Переглядів: 1 295
 | 
Популярність: 78
Rose 3D by Lux Live Wallpapers (Троянда 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 16
Rose 3D by Lux Live Wallpapers - красиві живі шпалери з чудовими розквітлими бутонами троянд і оригінальними анімаційними ефектами у вигляді падаючих пелюсток і сяючого блиску. Прикрасьте екран свого пристрою цими шпалерами і насолоджуйтеся щодня прекрасними квітами.
Переглядів: 3 777
 | 
Популярність: 331
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 8
Nature HD by Live Wallpapers Ltd. - красиві живі шпалери, що поєднують в собі дивовижні види дикої природи і анімаційні ефекти. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими шпалерами і налаштуйте анімацію, яка дозволяє наблизити, віддалити і обертати зображення.
Переглядів: 3 299
 | 
Популярність: 419
Red rose by DynamicArt Creator (Червона троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 12
Red rose by DynamicArt Creator - ніжні і прекрасні живі шпалери з витонченими зростаючими червоними трояндами, падаючими пелюстками і краплями дощу. Насолоджуйтесь прекрасним цвітінням троянд і відчуйте їх аромат, прикрасивши свій екран цими шпалерами.
Переглядів: 4 549
 | 
Популярність: 701
Autumn flower (Осіння квітка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 5
Autumn flower - милі живі шпалери з красивим букетом з осінніх квітів, прикрашені ефектами анімації. Відчуйте прохолоду і свіжість осіннього повітря і насолоджуйтеся красою осінніх квітів, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 1 440
 | 
Популярність: 132
Tropical flowers (Тропічні квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 8
Tropical flowers - яскраві живі шпалери з незвичайно красивими тропічними квітами і анімацією, що робить шпалери більш реалістичними. Підніміть собі настрій прекрасними тропічними квітами, прикрасивши ними екран свого пристрою.
Переглядів: 1 703
 | 
Популярність: 169
Tulips by Live Wallpapers 3D (Тюльпани)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 9
Tulips by Live Wallpapers 3D - весняні живі шпалери з гарними різнокольоровими тюльпанами і оригінальними анімаційними ефектами. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими яскравими тюльпанами і відчуйте аромат і свіжість весни.
Переглядів: 1 537
 | 
Популярність: 142
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Квіти - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.