У цьому розділі представлені З годинником живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі З годинником, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Analog clock by Thalia Photo Art Studio (Аналоговий годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 15
Analog clock by Thalia Photo Art Studio - красиві і стильні живі шпалери в темно-синіх тонах з аналоговим годинником. Оберіть вподобаний дизайн годинника і розташуйте його у зручному для Вас місці на робочому столі, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 3 010
 | 
Популярність: 557
Music clock (Музичний годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 14
Music clock - музичні живі шпалери з оригінальним аналоговим годинником на красивому фоні. Насолоджуйтеся улюбленими мелодіями і підберіть унікальний дизайн Вашого пристрою, обравши з галереї вподобаний фон і дизайн годинника.
Переглядів: 2 437
 | 
Популярність: 272
Clock: real time (Годинник: реальний час)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 6
Clock: real time - стильні живі шпалери в мінімалістичному стилі з красивим аналоговим годинником. Встановіть ці шпалери на екран свого пристрою і будьте завжди в курсі точного часу, де б Ви не знаходилися.
Переглядів: 2 494
 | 
Популярність: 389
Halloween: Clock (Хеллоуїн: Годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 6
Halloween: Clock - стильні живі шпалери з цифровим годинником на тематику свята Хеллоуїна. Встановіть ці шпалери на екран свого пристрою напередодні свята і відчуйте всю атмосферу хеллоуїнської ночі.
Переглядів: 1 294
 | 
Популярність: 122
Puppies: Analog clock (Цуценята: Аналоговий годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 8
Puppies: Analog clock - оригінальні живі шпалери з красивим аналоговим годинником з маленькими собачками. Зробіть свій пристрій ще більш стильним і привабливим, встановивши на нього ці спокійні і милі шпалери.
Переглядів: 2 175
 | 
Популярність: 167
Waterfall: Clock (Водоспад: Годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 24
Waterfall: Clock - красиві живі шпалери з дизайнерським аналоговим годинником на тлі мальовничого гірського водоспаду. Прикрасьте свій пристрій гарними і корисними шпалерами і налаштуйте вид годинника, фон і анімацію на свій розсуд.
Переглядів: 6 858
 | 
Популярність: 816
Gold clock by Mzemo (Золотий годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,7
Голосів: 7
Gold clock by Mzemo - цікаві живі шпалери з золотими годинниками та годинниковими механізмами, які будуть крутитися з заданою Вами швидкістю. Будьте у курсі точного часу та прогнозу погоди в будь-якому місті світу, вибраного Вами в налаштуваннях шпалер.
Переглядів: 3 219
 | 
Популярність: 480
Rose clock by Mobile Masti Zone (Годинник з трояндою)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 10
Rose clock by Mobile Masti Zone - романтичні живі шпалери з красивими аналоговими годинниками, оформленими букетами троянд. Прикрасьте екран свого пристрою цими милими шпалерами і надихніть себе на нові ідеї, щоб зробити приємні сюрпризи своїм близьким.
Переглядів: 2 592
 | 
Популярність: 223
Analog clock 3D (Аналоговий годинник 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 40
Analog clock 3D - стильні живі шпалери з аналоговим та цифровим годинниками, компасом і календарем. Встановіть на свій пристрій зручний і стильний додаток, завдяки якому Ви завжди будете знати точний час.
Переглядів: 12 870
 | 
Популярність: 1 894
Digital clock (Цифровий годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 14
Digital clock - ніжні живі шпалери з цифровими годинниками на тлі красивих пейзажів природи. Прикрасьте екран свого пристрою стильними і корисними шпалерами, завдяки яким Ви завжди зможете дізнатися точний час і дату.
Переглядів: 5 663
 | 
Популярність: 611
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 46
Earth 3D by Live Wallpapers HD - дивовижні живі шпалери з об'ємним зображенням нашої планети. Насолоджуйтесь видом Землі з космосу і спостерігайте за зміною дня і ночі, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 14 533
 | 
Популярність: 2 479
Clock, calendar, battery (Годинник, календар, акумулятор)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 6
Clock, calendar, battery - красиві і корисні живі шпалери з годинником, календарем та індикатором заряду батареї пристрою. Виберіть найбільш вподобану фонову картинку з великим аналоговим годинником, який можна переміщати по екрану.
Переглядів: 4 786
 | 
Популярність: 578
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: З годинником - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.