У цьому розділі представлені Дівчата живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Дівчата, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Fairy girl HD (Казкова дівчина HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 19
Fairy girl HD - захоплюючі живі шпалери з чарівними феями на тлі фантастичних пейзажів. Доторкніться до казки, в якій живуть прекрасні ельфійки і казкові феї і насолоджуйтеся кожен день новим виглядом Вашого пристрою.
Переглядів: 6 552
 | 
Популярність: 569
Angels (Ангели)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 28
Angels - фентезійні живі шпалери з прекрасними дівчатами в образі ангелів. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими незвичайно красивими шпалерами, тим самим, підкресливши унікальність і стиль Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 12 207
 | 
Популярність: 912
Fairy (Фея)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 43
Fairy - чарівні живі шпалери з прекрасними феями. Створіть свою власну казку на Вашому пристрої, в якій Ви зможете прогулюватися місячної ночі у чарівному лісі з мешкаючими у ньому феями.
Переглядів: 13 609
 | 
Популярність: 890
Mermaid by MYFREEAPPS.DE (русалка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 82
Mermaid by MYFREEAPPS.DE - прекрасні русалки в прозорій воді, які зачарують Вас своєю красою і грацією. Великий вибір фонів, красиві зображення, низьке споживання енергії, плавна анімація.
Переглядів: 31 428
 | 
Популярність: 3 844
I love you by Live Wallpapers Ultra (Я люблю тебе)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 51
I love you - романтичні шпалери для тих, хто не боїться висловити свої почуття. Якісні зображення, чарівне мерехтіння додадуть Вашому пристрою неповторний стиль, а також порадують Вас.
Переглядів: 30 757
 | 
Популярність: 3 508
Vampire Love (Любов вампіра)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 64
Vampire Love - навіть безсмертні і, на перший погляд, небезпечні істоти можуть любити. Чарівні ілюстрації з красивими парами не залишать байдужими любителів красивих історій про вічну любов.
Переглядів: 26 471
 | 
Популярність: 3 475
Red lips (Червоні губи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,2
Голосів: 67
Red lips - неймовірно красиві живі шпалери сподобаються багатьом хлопцям і дівчатам. Стильні зображення з яскравими і соковитими губами додадуть екрану робочого столу особливої ​​індивідуальності.
Переглядів: 34 019
 | 
Популярність: 5 643
Street racing (Стрітрейсинг)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 291
Street racing - захоплюючі і небезпечні вуличні гонки прямо на Вашому робочому столі. Живі шпалери мають приголомшливу колекцію зображень потужних автомобілів і красивих дівчат на тлі нічного міста.
Переглядів: 119 565
 | 
Популярність: 25 983
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 117
Fantasy by Free wallpapers and backgrounds - фантастичні живі шпалери з прекрасними феями, ельфами і з іншими міфічними істотами. Додаток доповнено анімованими частинками.
Переглядів: 55 518
 | 
Популярність: 8 544
Mermaid (Русалка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,2
Голосів: 110
Mermaid - живі шпалери перенесуть Вас в загадковий підводний світ, де мешкають прекрасні русалки. Насолоджуйтеся барвистими кораловими рифами, екзотичними морськими мешканцями та іншими красотами.
Переглядів: 43 057
 | 
Популярність: 9 172
Nymph (Німфа)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 50
Nymph - приголомшливі живі шпалери з прекрасною німфою і красивими трояндами. У грецькій міфології ці істоти охороняли природу, мешкали в лісах, харчувалися росою і дуже любили співати і танцювати.
Переглядів: 31 004
 | 
Популярність: 6 347
Motoko (Мотоко)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 29
Motoko - живі шпалери з Кусанаги Мотоко. Додаток обов'язково сподобається всім шанувальникам аніме, а ефект паралакса добре доповнить і зробить оригінальним робочий стіл смартфона або планшета.
Переглядів: 29 674
 | 
Популярність: 5 720
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Дівчата - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.