У цьому розділі представлені 3D живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі 3D, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Dove 3D (Голуб 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 4
Dove 3D - красиві 3D шпалери з чудовими білими голубами, відображеними під час польоту. Прикрасьте екран свого пристрою цими надихаючими шпалерами і насолоджуйтеся почуттями свободи і спокою, які дарують ці птахи.
Переглядів: 1 741
 | 
Популярність: 179
Engine 3D by Tanguyerfo (Движок 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
0,0
Голосів: 1
Engine 3D by Tanguyerfo - оригінальні живі 3D шпалери з високотехнологічним движком і ефектами водної брижі, створені спеціально для любителів автомобільних механізмів. Встановіть ці шпалери і надайте стильний вигляд Вашому пристрою.
Переглядів: 1 121
 | 
Популярність: 127
Rose 3D by Lux Live Wallpapers (Троянда 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,3
Голосів: 11
Rose 3D by Lux Live Wallpapers - красиві живі шпалери з чудовими розквітлими бутонами троянд і оригінальними анімаційними ефектами у вигляді падаючих пелюсток і сяючого блиску. Прикрасьте екран свого пристрою цими шпалерами і насолоджуйтеся щодня прекрасними квітами.
Переглядів: 2 418
 | 
Популярність: 216
Cute cat by Live Wallpapers 3D (Миле кошеня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 10
Cute cat by Live Wallpapers 3D - симпатичні живі шпалери з дуже милим усміхненим кошеням і анімаційними 3D ефектами. Розкажіть о своїх почуттях і радісних емоціях своїм близьким, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 877
 | 
Популярність: 315
Romantic waterfall 3D (Романтичний водоспад 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 22
Romantic waterfall 3D - романтичні живі шпалери з літньою природою і красивим гірським водоспадом. Створіть спокійну і затишну атмосферу, встановивши ці шпалери з красивою анімацією на екран свого пристрою.
Переглядів: 3 820
 | 
Популярність: 403
Bamboo house 3D (Бамбуковий будинок 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 5
Bamboo house 3D - таємничі живі шпалери з сутінковим лісом і побудованим з бамбука маленьким будиночком. Оновіть фон Вашого пристрою, створивши загадкову і спокійну атмосферу, в якій легко розмірковувати на будь-яку тему.
Переглядів: 3 040
 | 
Популярність: 459
Tunnel (Тунель)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 11
Tunnel - цікаві живі шпалери з реалістичними об'ємними тунелями. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і спостерігайте за дивовижною оптичною ілюзією руху по лабіринту прямо на екрані Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 2 467
 | 
Популярність: 337
Jellyfish 3D by Womcd (Медуза 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 24
Jellyfish 3D by Womcd - оригінальні живі шпалери з яскравими різнобарвними медузами. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими веселими позитивними шпалерами і подаруйте собі і своїм друзям гарний настрій.
Переглядів: 4 707
 | 
Популярність: 831
Space galaxy 3D by SoundOfSource (Космічна галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 14
Space galaxy 3D by SoundOfSource - цікаві живі шпалери космічної тематики з красивими видами космосу. Відкрийте для себе глибини непізнаного простору, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 4 403
 | 
Популярність: 825
Deep space 3D (Глибокий космос 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 23
Deep space 3D - таємничі 3D шпалери з чарівними видами далекого космосу. Дослідіть планети і простори всесвіту і насолоджуйтеся дивовижною красою космосу, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 4 773
 | 
Популярність: 933
Fountain 3D (Фонтан 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 24
Fountain 3D - дивовижні живі 3D шпалери з декоративними фонтанами на тлі красивих пейзажів. Створіть заспокійливу атмосферу і насолоджуйтеся повільним падінням води у фонтані, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 6 935
 | 
Популярність: 886
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 13
Fireflies 3D by Live Wallpaper HD 3D - чарівні живі шпалери з таємничим лісом, наповненим маленькими рухливими вогниками - світлячками. Встановіть ці шпалери і відчуйте магію і красу природи, прогулюючись по казковому лісу.
Переглядів: 5 615
 | 
Популярність: 773
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: 3D - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.